BIULETYN | BLOG | LINKI

Ogłoszenia:

Akcja 1% PIT

Przekaż 1% podatku.


Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.
Przekaż 1% naszej organizacji

Zaginęła Kotka Sophie

W dniu 16.10 zaginęła nasza Kochana kotka Sophie w Slupnie k Radzymina. Kotka jest młoda ma rok cecha charakterystyczna dla niej jest biała końcówka ogonka . Prosimy o informacje gdyby ktokolwiek ja widział bardzo za kotka tęskni 5letnia córeczka .

Więcej

Zaginęła suka rasy Amstaff o imieniu Gaja

Gaja zaginęła na początku września w okolicy Dubiecka na podkarpaciu.

Więcej

Zaginął kotek

w dniu 15.08.2023 samochód potrącił szaro-burego kocurka lat ok 2 w miejscowości Książ Wielki na trasie przelotowej Warszawa Kraków. Podobno jacyś dobrzy ludzie zatrzymali się i wzięli rannego kotka do samochodu. Bardzo prosimy o wiadomości o losach naszego kotka

Więcej

27.07.2023 zaginęła nam kotka w Falenicy

Około godziny 8 wyszła z domu i dotąd nie wróciła. Nie reaguje na imię, więc nie będę go podawał. Może ktoś ją niechcący zamknął albo gdzieś ją widział. Kotka mieszka przy ulicy Gruntowej w Falenicy i nigdy dotąd nie zapuszczała się dalej. Raczej trzymała się tego terenu. Znak szczególny-nie ma w ogóle zębów.

Więcej

Zgubione

23/01/2023 ok godziny 21 , wystraszyła się huku i uciekła suczka adoptowana trzy dni temu. Nazywa się Perełka . Pobiegła prawdopodobnie wzdłuż Grochowskiej w kierunku Wawra. Od Kwatery Głównej.albo pobiegła w kierunku Szaserów. Ubrana była jak na zdjęciu, szary sweter, szare szelki, czerwona smycz. Przy obroży ma charakterystyczną zawieszkę. Suczka jest z Ukrainy. Bardzo proszę o informację.

Więcej

Szary kocur z czarnymi pregami.

Wczoraj uciekl nam kot 1 roczny w Falenicy w rejonie ulic Przełęczy i Klodzkiej. Jest szary z czarnymi pregami i w okolicy noska ma wieksza biala plamke z lewej strony oraz biale skarpetki i czarna koncowke ogona.Prosze o kontakt czy ktos go znalazl i o pomoc w odnalezieniu gdyz synek moj teskni oraz pies z ktorym razem sie wychowywali.

Więcej

Szukamy Piksla! Ursus/Warszawa

Samiec Europejski, wiek 4 lata. Szaro bury. Ma czipa, wykastrowany. Wyszedł w piątek 23.09.2022 i nie wrócił. Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu. Był u nas od początku. Tesknimy

Więcej

Zaginęła suczka

Zaginęła suczka 23.08.2022.okolo 21.00 oostatni raz widziana była na ekektoralna 17 przy klabie prawdopodobnie pobiegła w stronę Jana Pawła II na srudmiesciu jakby ktoś widział prosiła bym o kontakt telefoniczny to mój numer telefonu 690358448 albo mojego chlopaka Maćka numer telefonu 574441633 z góry dziękuję za poświęcony czas

Więcej

Zgubiła się suczka

suczka ma 6miesiecy zgubiła się 23.08.2022.okolo 21.00 oostatni raz widziana była na ul ekektoralna 17

Więcej

Zaginął kot Franz

18.08 w Aninie (Osiedle IBJ, ale może być dużo dalej) zaginął kot Franz. Jest wykastrowany, zaczipowany, ma obrożę z adresówką, ale mógł ją zgubić. Franczi jest sporym, burym kotem, ma 6 lat. Mógł się przestraszyć dzików, bo podobno były wczoraj rano na osiedlu i czmychnąć dokądkolwiek ☹️ Będę wdzięczna za każdy sygnał, który może pomóc w odnalezieniu Francziego. Mirka Maj, tel. 668 378 607

Więcej

Zaginął Pies - York Shire Terrier - o imieniu JACK

Wczoraj (10.08.2022) około 12.20 uciekł pies York Shire Terrier mianitura, czarno złoty w miesjcowości Suków - Papiernia.

Więcej

Zaginął roczny rudy kotek

12 07 2022 zaginął w Falenicy w ok ul.Bartoszyckiej rudy roczny kocurek,wykastrowany zczarną obróżką i adresówką ,kotek zadbany i kochany NAGRODA

Więcej

Zaginął kot Warszawa Ursus

Zaginął kot. Ostatni raz widziany był 4.06 w Warszawie Ursus przy ul. Warszawskiej.

Więcej

zaginąl kotek

Dnia 11.05.2022 późny wieczór bądź 12.05.2022 poranek na osiedlu Kochanowskiego 24 Płock zaginął kot syberyjski kot miaŁ niebieską obroże kto go widział bądź przygarnał proszę o kontakt dziecko bardzo za nim tęskni przewidziana nagroda numet kontaktowy 730-382-190

Więcej

Zaginął pies KRAKERS

Jest koloru biszkoptowego, ma różowy nos i miodowe oczy. Jest psem strachliwym i niepewnym, może uciekać od obcych.

Więcej

Zaginął pies

Zaginął pies!

Więcej

JANKI, al. Krakowska ZAGINĘŁA SUNIA!!!

6.01 około godziny 22-23 w Jankach przy al. Krakowskiej 39 zaginęła 13 letnia suczka Nutka. Miała na sobie szelki. Sunia niedowidzi oraz niedosłyszy. Jest bardzo ufna i przyjazna.

Więcej

Zaginął pies Lusia Radomsko

Zaginął pies, Radomsko.

Więcej

Zagineła - Łajka

30 grudnia koło godziny 17 zaginęła suczka, kundelek. Nazywa się Łajka, jest płochliwa. W trakcie ucieczki miała czerwoną obrożę z dwiema zawieszkami i białym nadajnikiem GPS Tractive (wyładowany). Jest mniej więcej wielkości do kolan. Znaki szczególne to biała łatka na plecach i czarna na szyi.

Więcej

22.11.2021 Zaginął Pies

Zaginął Nam pies 30kg wagi mieszaniec Labradora z Rottweilerem. Wabi się Rocky. Miał na sobie kolczatkę. Umaszczenia czarnego z podpalnym spodem . Łagodny , kto kolwiek widział proszę o kontakt na PRIV . Ostatnio widziany w okolicach Granicy z Czechami w Kudowie Zdroju od strony smażalni Pstrąga na Czermnej.

Więcej

Zaginął kot Stefan

3.10 zaginął kot Stefan. 

Więcej

zaginęła kotka (tricolor)

we wtorek 5.10. b.r. nie wróciła do domu kotka wiek 2 lata, drobna (waga ok. 2kg) wysterylizowana, nieufna, futro z przewagą czarnego, przyprószone jedynie rudościami, rudy i biały kolor futra jedynie pod pyszczkiem i brzuchem....

Więcej

Zaginęła koteczka

W dniu 02.09.2021w Stegnie Gdańskiej na ul. Gdańskiej 11( koło stacji Orlen) zaginęła 10 kotka. Jest drobna i bardzo płochliwa.Ma obrożkę przeciwpchelną i szeleczki. Jeśli ktoś przygarnał kosteczkę proszę o informację wraz ze zdjęciem. Dla znalazcy nagroda

Więcej

Zaginęła czarno-biała kotka

Łochów Mazowieckie!!! Kilka lat temu zaginęła i wciąż jest poszukiwana czarno-biała kotka o imieniu Czarnulka. Prawdopodobnie ktoś ją przygarnął. Kotka w dniu zaginięcie 01.06.2016 miała 3 lata ( teraz miałaby 8 ). Jeśli ktoś ją ma proszę się odezwać SMS z zdjęciem kota.

Więcej

Zaginął 14,5 roczny piesek rasy Yorkshire

W dniu 15 sierpnia 2021 ok godz. 8 zaginął 14,5 roczny piesek rasy Yorkshire, wabi się Justin. Piesek przebywał na terenie ROD Malinka w Górze Kalwarii. Piesek z powodu zaawansowanej zaćmy jest niewidomy. Porusza się wolno. Waga 3,6 kg, umaszczenie złoto-stalowe. Piesek miał brązową obróżkę przeciw kleszczową. Jest zachipowany.

Więcej

Zaginął pies Edgar

Zaginął pies. Wabi się Edgar. Rano widziany w okolicach Parku Nerudy. Duży w typie owczarka. Bardzo bajazliwy proszę nie gonić. Tel. 691 914 501. Zaginięcie ul. Rodziny Palanieckich. Chomiczowka.

Więcej

zaginął pies Dafi

W dniu 29 lipca w miejscowości Barczewko k. Barczewa (warmińsko-mazurskie) zaginął pies Dafi, wiek około 3 lat, waga 12 kg, umaszczenie rudo-białe, dłuższe łapki - sięga przed kolano. Bez obroży, bez chipa. Jest bardzo lękliwy.

Więcej

Bury pręgowany kocurek

Zaginął wczoraj na Kabatach (25.07,2021) cały bury pręgowany (Warszawa/Ursynów/Kabaty (okolice Szkoły z basenem Aqua Relaks i przedszkola, ulice Rybałtów, Wąwozowa, Frasera). Reaguje na wołanie Busiu, Busiu. Kotek ma 1 rok i waży ok. 3 kg.

Więcej

Zaginęła suczka Żoliborz Powązki

14 lipca, około godziny 22:00 w okolicach ul. Powiązkowskiej zaginęła suczka.

Więcej

Zaginęła kotka, Praga-Północ, 03.07.21

W dniu 03.07.2021 zaginęła kotka w Warszawie, dzielnica Praga-Północ, w okolicy ul. Wileńskiej.

Więcej

Zaginęła suczka NUKA

Wczoraj w okolicach Wiejkowa zaginęła suczka mieszaniec 2,5 roku. Uczciwego znalazcę czeka nagroda.

Więcej

Zaginął pies

26.05.2021 około 21:40 zaginął pies w Warszawie przy placu Zawiszy (al.Jerozolimskie 19A/ Nowogrodzka78)

Więcej

Zaginęła suczka w Płocku

Zaginęła suczka. Jest zaczipowana.

Więcej

Kot Bazyl 11 lat

Zaginął mi kot ,11 lat ,czarno- biały ,biały pędzelek na ogonie .zaginął 20 kwietnia okolice jelonek -warszawa ,bardzo łagodny.Strasznie się o niego martwię.

Więcej

Zaginęła Trójkolorka

W Falenicy (ul. Derkaczy, rejon Śpiewna - Owocowa) zaginęła kotka Trójkolorka. Jest kotem półdzikim, ale zadbanym, zaszczepionym, dobrze wykarmionym. Ostatni raz była widziana w sobotę 27 marca. Kotka ma trójkolorowe umaszczenie, biały pyszczek i łapki.

Więcej

dwa wyżły suka i pies

26.03 w Runowie k.Piaseczna zainęły dwa psy rasy wyżeł włoski ( krótkowłosa suka i szorstkowłosy pies) Pieski nieagresyne , ale płochliwe

Więcej

Zaginął czarno-biały kot

W lutym w Międzyborowie zaginął 2 letni kotek Leon. Jest wykastrowany, ufny, nie boi się psów. Proszę o wszelkie informacje. Dziękuję

Więcej

Zaginęła kotka !!!

Zaginęła kotka o imieniu KELBET.

Więcej

zaginą kot

W sobotę 27 lutego wyszedł z domu i nie wrócił 8 miesięczny, wykastrowany kot Felek w Otwocku Świdrze. Felek je burym, pręgowanym, szczupłym kocurem.

Więcej

Zaginął kot w Radości

Kot zaginął w Radości, podobny do kota syjamskiego. Ma 8 miesięcy.

Więcej

Zagineła kulejąca kotka

W sobotę 20.02. w okolicy ul Borkowskiej w Radości zaginęła kotka. Ma 13 lat i kuleje na lewą tylną łapę, na skutek wycięcia główki kości udowej. Czarna z białym krawatem i skarpetkami.

Więcej

zaginął biały kot

Dnia 29.12.2020(wtorek) około godziny 16 zaginął przy ul. Panny Wodnej / róg Patriotów( Przychodnia Weterynaryjna) biały kot. Ma 9 lat i nie jest czipowany. Jego znak charakterystyczny to, że jest calutki biały. Bardzo proszę o kontakt, gdyby ktoś z Państwa widział lub przygarnął. Mój telefon to 504251852

Więcej

Zaginął pies w Międzylesiu.

UWAGA ❗W okolicy Macierowki w Międzylesiu dziś w lesie około godz. 9.30 uciekł mi pies. Wabi się Cykor. Pognał bawiąc się z innym psem. Jeden wrócił drugi nie...

Więcej

zaginął kot bengalski Warszawa Mokotów

W weekend zaginął kot bengalski - Warszawa Mokotów (Inspektowa). Kot nie jest wychodzący - wymknął się opiekunce z domu. Nie zna okolicy, bo są świeżo po przeprowadzce. Opiekunka wyznaczyła nagrodę. Bardzo prosimy o pomoc.

Więcej

Zaginął pies

Dnia 3 listopada w Piotrowicach zaginął pies rasy pińczer miniaturowy-wabi się Maks. Ma na sobie czerwoną obrożę. Każdy kto to widział proszony jest o kontakt pod numerem tel 793-644-133

Więcej

Zaginął Piesek

W dniu 2 listopada zaginął na Olechowie w okolicach selgrosu mały kundelek typu terrier w kolorze biszkopotowym z białą krawatką brakuje mu kawałka ucha gdyby ktoś widział proszę o kontakt poszukuje zrozpaczony senior

Więcej

Zaginął pies

Zagina pies 31.10.2020 krepiec/kazimierzowka (pod lublinem)bardzo prosze o wszelkie informacje

Więcej

zginął pies

22.10.2020r na Zaciszu zginął pies mieszaniec podobny do pinczera zwie się Ares

Więcej

ZAGINĘŁA SUCZKA W OSIECKU

W osiecku półtora miesiąca temu zaginęła suczka o imieniu Kola. Suczka ma chore serduszko, codziennie musi przyjmować leki. Znalazca dostanie nagrodę.

Więcej

Zaginął GECIK

Nadal poszukiwany Gecik. Zaginął pod koniec stycznia/początek lutego 2020. Miał żółtą obroże z napisem GECIK.

Więcej

Zaginął kot - KOKO

ZAGINĄŁ KOT – REAGUJE NA IMIĘ KOKO. ZNALZACĘ PROSZĘ O KONTAKT – CZEKA NAGRODA – 602454243 (ma długi czarny ogon) Kot zaginął w okolicy ulicy 6 Marca w Mielnie na nadbrzeżu jeziora.

Więcej

KOTKA KICIA

Zaginęła 07.09.2020r

Więcej

Kola

W dniu 02.09.2020 r. zaginął piesek kundelek średniej wielkości o czekoladowym umaszczeniu. Suczka ma ok. 15 lat, jest wystertlizowana. Pobiegła na łąki za posesja i nie wróciła do domu. Jest nieslysząca i codziennie zażywa leki na serce ale jest w bardzo dobrej kondycji. Zaginęła w miejscowości Osieck. Dla znalazcy nagroda

Więcej

Zaginął pies

Zaginął pies mieszaniec czarny podpalany. Wabi się Bingo. Mieszka w Konopnicy. Prosimy o pomoc w odnalezieniu.

Więcej

RUDA. SUCZKA

Pilnie poszukuje małej rudej suczki potrąconej w woszczelach. Proszę naprawdę o kontakt pana z czarnego audi który zabrał ją w samochod

Więcej

RUDA. SUCZKA

Pilnie poszukuje małej rudej suczki potrąconej w woszczelach. Proszę naprawdę o kontakt pana z czarnego audi który zabrał ją w samochod

Więcej

Zaginął

Nasz kochany piecho który jest z nami od niedawna nazywa się KARAKAN jest nieufny wobec obcych ludzi zaginął przedwczoraj ok godziny 20 w okolicy plaży romantycznej bardzo za nim tęsknimy.

Więcej

Zaginła kocur

5 lipca, około 17:30 na Ochocie w parku im. Malickiego, tuż obok bloku Pruszkowska 6 podczas spaceru uciekł z transportera kot, 6 letni, czarno biały Europejczyk z białymi skarpetkami i białym czubkiem ogona.

Więcej

Zaginął pies 2020 07 24

10 lat. Czarny. Kudlaty. A'la sznaucer. Zaćma.

Więcej

Zaginął pies 2020 07 24

10 lat. Czarny. Kudlaty. A'la sznaucer. Zaćma.

Więcej

Szukam pieska

Witam zaginal piesek 2012.roku w Raszynie ciężko się pogodzić z jego strata ciągle jest nadzieję ze.jest i żyje proszę o.pomoc chce tylko go zobaczyć nie bylo nas w Polsce piesek był pod opieką znajomej w Raszynie . jeśli ktoś co kolwiek wie bardzo proszę o kontakt pozdrawiam Kinga szukam pieska Rambusia bardzo za nim tesknie i dzieci ciągle jest nadzieja ze żyje ze jest 😢

Więcej

Zaginął piesek rasy chihuahua

Dnia 19.07.2020 ok godz 16-16:30 zaginął piesek rasy chihuahua

Więcej

Zagubiona Kora!

SZUKAMY KORY!

Więcej

Zaginął kocurek

23.05 przy ul.Rokokowa Bielany zaginął przytulasek.Kotek ma odcięty koniuszek ucha i jest wykastrowany.Kotek ma rok ,zawsze wracał do domu ma noc i gdy wolałam. Aż do tego dnia. Bardzo proszę o pomoc,moze go ktoś widział.

Więcej

Zaginął kot typu maine coon (majkun)

Zaginął nam 9 letni kot typu maine coon (majkun) na Kabatach (Ursynow, Warszawa) okolice ulicy Dembego (lub KEN, Wąwozowa, Rosoła). Kot jest dosyć duży, wazy około 5 kg.

Więcej

Zaginęła gordon seterka

W dniu 6.04 w Warszawie, na Gocławiu zginęła 11 letnia suka gordon seter, czarna podpalana

Więcej

ZAGUBIONY PIESEK

17.03.2020 zgubił się piesek Pusio przy osiedlu LAS wawer. Ma 1,5 roku. Ma zakręcony ogonek i czarną obróżkę.

Więcej

Zaginął kot!

18 marca w okolicach ulicy Garwolińskiej (Warszawa, Praga Południe) zaginął 8-letni wykastrowany kocur. Jest rudy, ma białe łapki i brzuch. Nie posiada czipa.

Więcej

Pers kotka

Zaginęła 18.03.2020 w Zegrzu Południowym Szara długowłosa kotka z czarnymi od spodu łapkami i czarnym od góry ogonkiem, wykastrowana, 3 letnia Mila.Tęskni cała rodziną i 11 letnia dziewczynka.

Więcej

Zaginął kot

W dniu 7/8.03.2020 zaginął z ogródków działkowych przy ulicy Dywizjonu 303 (Warszawa - Bemowo) 12 letni czarny kot o imieniu "Cygan". Kot nie jest zbyt ufny w stosunku do obcych. Kot jest w trakcie leczenia sterydami.

Więcej

zagubiony starszy pies

Dnia 25 lutego 2020 roku zgubił się w lesie w Starej Miłosnej (okolice Klubu Tenisowego Pohulanka) mały kundelek o imieniu Miki. Sierść trikolor (przewaga czarnego oraz biały i brązowy), stojące uszy i obcięty ogon. Przy obroży miał zawieszkę z imieniem i numerem telefonu. Pies ma 14 lat, słabo widzi i słyszy. Jest bojaźliwy, więc raczej trudno do niego podejść. Osoby, które widziały/znalazły psa bardzo prosimy o kontakt pod numer 608 37 27 50 lub 602 676 262.

Więcej

Zaginęła biała kotka

Koteczka zaginęła 20.02 około 4 rano w okolicy Warszawa Sadyba - Spalska. Jest młoda ma poniżej roku, nie została zachipowana jest wysterylizowana. Właścicielka tęskni i poszukuje, ktokolwiek widział prośba o pomoc i kontakt.

Więcej

Fąfel zaginął 15.12 w okolicach Brwinowa

Mały, raczej lękliwy 10 letni pies. Ostatnio prawdopodobnie widziany w Brwinowie przy stacji BP przy trasie na Grodzisk.

Więcej

Zaginął Chart polski suka

W dniu 01.12.2019r w Cedzynie koło Kielc zaginęła suczka Chart Polski .

Więcej

Zaginął duży, czarny pies Bodzio

W okolicach Mińska Mazowieckiego (dokładnie Maciejów gm. Cegłów). Bodzio jest łagodny. Zaginął tydzień temu. Gdyby ktoś go widział, proszę o kontakt na nr tel. 601348222

Więcej

Zaginął czarno-biały kot

W Falenicy 30 października 2019 roku - w okolicach ulic Krokusów, Jachowicza, Olecka - zaginął 7-letni kot.

Więcej

Zaginęła suczka Kaja typu border colliie

W okolicach miejscowości Józefowo- Gmina Joniec zaginęła suczka typu border collie. Jest bardzo nie ufnym i strachliwym psem. Nie ma obroży. Zaginęła mniej więcej 11 października.

Więcej

Zaginął reksio, proszę o pomoc

Bardzo proszę o pomoc! 2 dni temu zaginął mój piesek Reksio w okolicach wioski Barzyna koło Namyslowa, może się błąkać w okolicach Smarchowic Śląskich .Piesek jest stary i ma zaćme oraz brązowa obrożę.Piesek był widziany jak szedł w stronę Ziemiełowic, w razie jakby ktoś go zobaczył to bardzo proszę o przytrzymanie pieska i o kontakt. 790380556, z góry dziękuję

Więcej

Zaginął kotek biały Maurycy MILANÓWEK

6 lipca br wyszedł z domu przy ul. Wiatracznej nasz przyjaciel Maurycy, roczny, biały kotek z czarnym ogonkiem, czarnym lewym uchem i czarną łatką na prawym udzie tylnej łapy. Ma czerwoną obrożę z imieniem i telefonem oraz chipa. Od kilku dni mieszka w Milanówku, nie zna okolicy. Prosimy o kontakt, jeśli ktoś go widział lub wie gdzie jest.

Więcej

Zaginęła kotka Behemotka

Zginęła kotka (kwadrat ulic: Dęby/Lubieszowska/Makowska/Byczyńska - Olszynka Grochowska; Warszawa), szylkretowa czarno-biało-ruda, w wieku ok. 10 lat, drobnej budowy, znaki charakterystyczne ruda końcówka, ogona, ruda kropka na czole i plamka nad prawym okiem. zaczipowana. Wyszła w czwartek 4 lipca wieczorem o dotychczas się nie pojawiła. Jest to kot wychodzący, ale nie znika zazwyczaj na tak długo. Jest łagodna, ale raczej zdynsowana w kontaktach z obcymi osobami.

Więcej

W okolicach ul. Hofmana zagubił się pies

rasy Cavalier King Charles. Maść biała w rude łaty.

Więcej

Zaginął kocur Ząbki/Skorupki

około 23.06 zaginął 9-letni kocur jak na foto

Więcej

Zaginęła kotka

Kotka wabi się UMA. Ma ok. 1,5 roku. Jest drobną, burą kotką. Może być trochę płochliwa. Zaginęła 21 kwietnia 2019 z ulicy Teatralnej w Michalinie. Bardzo prosimy o sprawdzenie swoich posesji. Być może kotka ukryła się gdzieś i nie może się wydostać.

Więcej

NADAL POSZUKUJEMY RUDEJ SUNI O WYGLĄDZIE SARENKI

Od 5 marca 2019 szukamy suni, która została adoptowana kilka tygodni wcześniej ze schroniska w Celestynowie. Mieszkała w Michalinie na ulicy Willowej (po wschodniej stronie od torów). Szukamy jej od Falenicy do Świdra, ale może być w każdym innym miejscu. Misia waży około 10 kg, jest ruda, smukła i bardzo zalękniona. W dniu zaginięcia miała na sobie zieloną obrożę. Jeśli ktoś ją widział bardzo proszę o kontakt do wolontariuszki 601 41 43 44.

Więcej

ZAGINELA KOTKA

Dnia 11 Marca zaginela w okolicy ulicy Kakolowej (Warszawa-Radosc) szara, pregowana, dlugowlosa kotka. Ma duze zielone oczy i jest zaczipowana i wykastrowana. Prosimy o kontakt pod numerem tel. 500163969.

Więcej

Poszukiwany Pies Husky/ Malamut, bardzo przyjazny i ufny !!! Wołomin i okolice.

Wczoraj koło godziny 13-14 w okolicy ulic Sasina i Średniej zaginął pies. Jest bardzo przyjazny, bardzo ufny. Wabi się Gruby.

Więcej

12.01.19 Zagineła sunia - Michałowice koło Warszawy

Dnia 12.01 w okolicy godziny 18:30 zaginęła suczka w Opaczy-Kolonii, koło Michałowic. Ostatni raz była widziana w okolicy wiaduktu przy ulicy Zachodniej.

Więcej

Tarnów ZAGINĄŁ NASZ KOCHANY PIESEK chiński Grzywacz

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2279466492085755&id=100000672791188

Więcej

Zaginęła Suczka

Zaginęła Suczka

Więcej

ZAGINĘŁA SUNIA!!

22 Listopada w okolicach Jazgarzewa Zaginela suczka rasy yorkshire terrier,reaguje na imię Emma,Emilka.Sunia miała operowane dwie tylne łapki oraz musi przyjmować specjalne leki,inaczej długo nie przetrwa:((Apeluje do wszystkich którzy wiedza co kolwiek na jej temat 501-296-015

Więcej

SZUKAM SWOJEGO PSA LABRADORA

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2593102160707896&set=gm.1172714882853672&type=3&eid=ARCgjqwtT-JhQaQLhDBXxwwO5GAV23rSCg1U1FjVAFHB7mnM5sKjiLyaABCVt6kuoji7_aJfxEMsGbq7

Więcej

25.10 Zaginęła łaciata czarno-biała suczka Limba - Okęcie

W czwartek 25.10 wieczorem zaginęła łaciata suczka. Mała, ok 30cm wzrostu, ma 11 lat choć wygląda dość młodo, jest zaczipowana (czip zarejestrowany w bazie). Jest dosyć bojaźliwa, łasa na jedzenie, wabi się Limba.

Więcej

zaginął kot

ZAGINĄŁ KOT

Więcej

Mela

Niewielka sunia MELA

Więcej

Zagineła kotka

Dnia 22.10.2018 i godz 9:00 zaginęła kocia przy stacji benzynowej Orlen w Piastowie (obok Tesco). Kotka ma około 5 lat, jest po operacji łapki, jest zaczipowana. Maść: trzykolorka. Kluska jest kocią nie wychodzącą i na pewno może być wystraszona. Jeśli ktokolwiek widział moją kotkę, proszę o kontakt

Więcej

Zginęła 12 letnia biszkoptowa labradorka

25 września po południu zginęła suczka labradorka. Wabi się Bibi. Ma chipa. Lubiła przesiadywac koło McDonalds na Wale Miedzeszynskim oraz na plazy Romantyczna.

Więcej

Zaginęła kotka, szylkretowa, Nowy Żoliborz

31.08.2018 zaginęła Nanna (Nanka), w dniu zaginięcia miała roczek. B.charakterystyczne umaszczenie szylkretowe (rudo-czarno-beżowe ciapki), gruby ogon w szylkretowe pasy (wygląda niemal jak u szopa), broda i tors pół na pół czarno-beżowe, bursztynowe oczy, czarne wąsy (po każdej ze stron jeden biały), czarny nosek. obróżka ppchelna na szyi. Nanka jest zachipowana, mieszka na Rydygiera 17. Widziana w okolicy Rydygiera 11 jeszcze 15 września (może ktoś ją dokarmia niedaleko). Dziękujemy za wszelkie informacje, bardzo tęsknimy i martwimy się o naszą niunię.

Więcej

ZAGINĄŁ

30.07.2018r na Bielanach zaginął biało-rudy kot. Wiek około 6lat.

Więcej

jack russel terrier

Zaginął Jack Russel Terrier.

Więcej

Zaginęła suczka sznaucera miniaturowego

Wczoraj w nocy tj. 28 czerwca około godziny 23 uciekła z posesji przy ulicy Kresowej (okolice stacji Warszawa Gocławek). Podobno była widziana przy torach na ulicy Korkowej i kierowała się na drugą stronę torów. Suczka jest wysterylizowana, może być płochliwa i wabi się Maja.

Więcej

Zaginął London - średni roczny kotek czarny z białymi dodatkami

18tego czerwca ostatni raz widziany w domu w Ursusie (Warszawa).

Więcej

Zaginął pies York

10.06.18 między godziną 9-10 nasz ukochany psiak wyszedł z posesji w Matałach (okolice Łochowa) i ślad po nim zaginął. Oluś miał na sobie zielona obroże przeciwpchelną, wiek około 8 lat, jest bardzo przyjaznym i uroczym psiakiem i obawiamy się, że ktoś mógł go zabrać :-(. Jeśli ktokolwiek widział naszego malucha lub ma jakiekolwiek informacje o możliwym miejscu pobytu prosimy o kontakt!

Więcej

Zaginęła Kicia

Kicia trzykolorowa, lat 3.5, nigdy nie oddalała się od domu,grzeczna ,spokojna- nagle zaginęła. Miasto Mińsk Mazowiecki okolice targowiska miejskiego ul.Topolowa . Może ktoś widział ? Proszę o informację. Szukamy codziennie po ulicach.:(

Więcej

Kocur czarny- kotek

Kocurek za ginął w Mińsku Maz koło Rynku na Topolowej 22 lutego 2018 w dalszym ciągu szukam i czekam na jego powrót . Za pomoc w odnalezieniu nagroda

Więcej

Zaginął Jack Russell Terrier gmina Jadów

Dnia 03.03.2018r zaginęła suczka rasy Jack Russell Terrier.

Więcej

labrador biszkopt zagubiony 09/03

Zgubił się biszkopt labrador 14 letni w okolicy Józefowa koło Otwocka/W-wy.

Więcej

Zaginęła suczka

Dnia 8 lutego w Bukowinie Sycowskiej zaginęła sunia sznaucera miniaturki koloru pieprz z solą - siwa. Wabi się Kaja jest bardzo przyjazna.

Więcej

zaginęła suczka rasy Shih-Tzu

Dnia 30 stycznia 2018 -środa w godz.12-13 ,zaginęła suczka rasy Shih -Tzu jest barwy złoto-biała w pachwinie ma tatuaż A-600 .Krótko ostrzyżona.Zaginęła przy ul.Mirtowej ,Anin -Sadul Wawer .

Więcej

Tosia 3 -letnia czarna sunia z Góry Kalwarii

Tosia ma 3 lata, jest maści czarnej, długowłosa w typie jamnika długowłosego - zaginęła wieczorem 31 grudnia 2017 roku (przestraszona od huku fajerwerków zerwała się Pani ze smyczy), miała beżową obróżkę ze wzorem podobnym do centymetra krawieckiego (miarki). Właścicielka psa - starsza Pani - bardzo tęskni za pieskiem i jest zrozpaczona - piesek na pewno też, jest zapewne głodny, przestraszony i też tęskni.

Więcej

Tosia 3 -letnia czarna sunia z Góry Kalwarii

31.12.2017r wieczorem zaginęła w Górze Kalwarii z ul. Ks. Sajny - 3 letnia suczka, czarna kundelka w typie jamnika długowłosego. Miała beżową obróżkę ze wzorem podobnym do centymetra krawieckiego. Wabi się Tosia. W przypadku znalezienia proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 600565597 lub 731997218.

Więcej

Zaginęła kotka

W połowie listopada w Płochocinie zaginęła KIKA - 2 letnia kotka, wysterylizowana. Ma czarno - białe umaszczenie (charakterystyczna biała plamka na czarnych pleckach. W dniu zaginięcia miała czerwoną obróżkę z nr. tel. wewnątrz. Jest raczej nieufna i ostrożna.

Więcej

Zaginęła brązowo biała suczka

Witam, w dniu 10.01.2018 zaginęła brązowo biała suczka do kolan w miejscowości Urzut koło Nadarzyna. Jeśli ktoś wie gdzie może się znajdować, bądź ją widział proszę o kontakt.

Więcej

Zaginął kot puszek

26-12-2017r w okolicach ul.Chełmżyńskiej w Kawęczyn-Wygoda gmina Rembertów zaginął kot ma 2 lat ,na nosie rude plamki sierść puchata biało-ruda.Kot jest bardzo ważny dla mojego dziecka,bardzo za nim tęskni.Proszę o pomoc.

Więcej

Zaginął kot puszek

26-12-2017r w okolicach ul.Chełmżyńskiej w Kawęczyn-Wygoda gmina Rembertów zaginął kot ma 2 lat ,na nosie rude plamki sierść puchata biało-ruda.Kot jest bardzo ważny dla mojego dziecka,bardzo za nim tęskni.Proszę o pomoc.

Więcej

Zaginęła suczka posokowca bawarskiego

31.12.2017 ok. 19:00 zaginęła młoda suczka posokowca bawarskiego (brązowy kolor, głowa ciemna, czerwona obroża) w okolicy kanałku gocławskiego (Gocław, Praga Południe, Mokotów). Ma na imię GAJA. Jeśli ktokolwiek ja widział prośba o pilny kontakt: 665-213-606/665-407-543

Więcej

Zaginął Słodziak

Dnia 02 grudnia 2017 r. ok. godz. 7.15 przy ul. Sabały zaginął 11- letni kot barwy tygrysiej. Nie wrócił z codziennego spaceru.Kot jest wykastrowany, duży, ma ukruszony kieł, obcięte przednie pazury, błyszczącą sierść i długie wąsy. Jest bardzo przywiązany do swojej rodziny. Reaguje na komendę „Ciciuś“.

Więcej

ZAGINĘŁA!!

Nadal szukamy!!!

Więcej

Zaginęła kotka Ragdoll na Bemowie

W dniu 16/9 na ul. Lazurowej 183 zaginęła 5 letnia kotka o imieniu Mercy (Mersi )rasy Ragdoll (jak na tę rasę jest mała ). Umaszczenie colorpoint biało brązowa: pyszczek łapki i ogon brązowe), oczy niebieskie. Kotka jest przyjazna choć bardzo płochliwa. Jeśli ktoś widział lub znalazł kotka będę wdzięczna i bardzo proszę o kontakt 604 151 034

Więcej

zaginął kocur

Zaginął kocur (niekastrowany) w okolicach szpitala na Szaserów (Praga-Południe).Czarno-biały, charakterystyczna czarna plamka na nosie, 9-lat. Serdeczna prośba o udostępniania. tel. 602 530 890

Więcej

ZAGINĘŁA KOTKA- JÓZEFINKA,

12/13-10-2017 ZAGINĘŁA KOTECZKA , LAT OK. 10, UMASZCZENIE : BURE Z ODCIENIEM POMARAŃCZOWYM, SŁONECZNYM,

Więcej

ZAGINĘŁA KOTECZKA JÓZEFINKA

ZAGINĘŁA KOTKA- JÓZEFINKA

Więcej

Najkochansza Minka

Dziś wieczorem o 20.30 zostala potracona moja najkochansza suczka Minka przy ulicy Osiedlowej w Zielonej Górze w szoku uciekła. Nie zdążyłam jej dogonić kierowała się ulica Braniborska... Ma około 9 miesięcy. Szukałam jej wszędzie w okolicy nie mogłam znaleźć. Minka jest cudownym członkiem mojej rodziny bardzo ja kocham. Bardzo Proszę wszystkich o pomoc w jej odnalezieniu. Osoba która odnajdzie moja Minie otrzyma nagrodę

Więcej

Zaginęła kotka Lea Sulejówek 06.10.2017

Zaginęła kotka Lea w Sulejówku 06.10.2017 w okolicach ul Jodłowej. Ma bure umaszczenie, białe łapki, krawacik i niewielka łatkę na nosie. Czekają na nią zrozpaczeni domownicy i przyszywany brat Leon. Wszelkie informacje bardzo prosze kierować na nr tel 600412141. Na znalazcę lub osobe ktora udzieli informacji przyczyniacej sie do odnalezienia kotki czeka wysoka nagroda.

Więcej

Zaginęła szuka

Szuka wabi się pusia jeśli ktoś ją znajdzie proszę o kontakt

Więcej

Zaginął nasz pies Sako:(

Szukam już wszędzie gdzie to możliwe:(może ktoś go widział:(już dwa tygodnie jak zaginął nasz pies woj.dolnośląskie okolice Zawonia-Czeszów może też Milicz, teren lasów bardzo rozległy:(może ktoś go zabrał z lasu:(lasy te są bardzo popularny dla ludzi z Wrocławia, pies był bardzo ufny do ludzi a jak się zmęczył bieganiem,otwarty bagażnik traktował jako auto,którym wróci do domu:(( proszę o pomoc w znalezieniu

Więcej

ZAGINĄŁ PIES - 7.08.2017

"ZAGINĄŁ PIES - 7.08 zaginął w okolicy os. Słotwina mały brązowy piesek, wiek 12 lat, piesek NIE MA TYLNEJ ŁAPY!. Ktokolwiek widział bardzo proszę o kontakt. Piesek jest płochliwy i nieufny. Kontakt: 664 259 390, mail: kdpromet@gmail.com, dla znalazcy nagroda!"

Więcej

Zaginona Simi

Witam ok tydzień temu zostawiłam pod pocztą maleńką burą sunie jak wyszłam już jej nie było!!! Bardzo proszę oddajcie mi ją :(

Więcej

Zaginął pies!

W dniu 27 lipca w godzinach popołudniowych z domu przy ulicy Wodniaków uciekł pies. Około dwuletni samiec z brązowo-rudym umaszczeniem i z charakterystycznym oklapniętym uszkiem i różową plamką na nosie. Posiada chip. Miał na sobie pomarańczową obrożę.

Więcej

Zaginął York

Dnia 21.07.2017 w miejscowości Bolesławów gm. Stronie Śląskie zaginęła suczka york. Suczka w dniu zaginięcia miała dwie obroże - w tym jedna przeciw kleszczom.

Więcej

zaginął kot syjamski w Markach

w sobotę 22.07 w Markach Rejtana / Okólna wypadł z okna i zaginął mój 17 letni kot Leoś syjamski szary z odcieniem niebieskiego, jest słabiutkim niezaradnym staruszkiem i nigdy nie był na zewnątrz BAAARDZO PROSZE O POMOC jeśli ktoś go widział proszę o kontakt 510 239 794

Więcej

Rudy pies

W miejscowosci Frywałd błąka się pies, średniej wielkosci , chudy, prawdopodobnie stary.

Więcej

Zaginął kocurek

W poniedziałek 10.07 na terenie Starej Miłosnej w okolicach ul. Dworkowej zaginął kocurek, wiek 12 miesięcy. Tylne łapki ma do połowy białe.

Więcej

Lost dog - Labrador retriever named Shadow

We lost our dog named Shadow tonight (11.7.17). He is a black Labrador retriever and is very nice. Please contact us if he is seen or found. Thank you.

Więcej

zaginał kot

Zaginął biały kotek imię kefir przy ul.Białołęckiej okolice Wielkiego Dębu Warszawa.Ktokolwiek widział proszę o kontakt 576 844 493

Więcej

Zaginął KOTEK biało-rudyŁomianki/Kiełpin

W nocy 20/21.06 zaginął nam 3-letni kocurek, kastrat. Okolice Łomianki/Kiełpin (pod Warszawą - ul. Rolnicza/Cienista/okolice jez. Kiełpinskiego). Wabi się Felek, jest biało-rudy z puchatym, rudo-pręgowanym ogonem. Ostatnio kulał na lewą przednią łapkę. Nie ma obroży ani chipa. Jest raczej nieufny do obcych.

Więcej

Zaginął York Bobbi

Do ludzi o ludzkich sercach. Kochani pomóżcie odzyskać naszego pupila, zobaczycie, weźcie do siebie i dajcie znać, odbierzemy. Nagroda! Prawdopodobnie bląka się w okolicach kupisk i jednaczewa. Pomóżcie. +48513664868 lub 504806387

Więcej

Zaginoł pies typu hasky

Z działki w Nadarzynie

Więcej

Zaginęła Mania!!

W sobotę 27 maja zaginęła Mania. Ul. Dusznicka w Falenicy. Nosi różowa obroże i ma chipa. Ktokolwiek widział błagam o informację 534294599

Więcej

zaginął owczarek KONOPNICA k/Lublina

Cecha charakterystyczna : biała plama na prawej łapie.

Więcej

Zaginął Putiś Warszawa-Marysin Wawerski

20 maja 2017 zaginął kot Putiś. Drobny, bury kastrat, raczej nieufny wobec obcych. W razie wątpliwości co do napotkanego tygryska proszę o kontakt 694155696

Więcej

KROPKA

W dniu 9.05.17 zaginęła sunia, rudobrązowa, w typie jamnika,, Józefów. Ktokolwiek ją widział, proszony jest o kontakt, nr 601158505

Więcej

Zaginął GOLDEN Wawer

24 kwietnia Ok 10 zaginął na osiedlu Sadul 3 letni Golden piesek ma chipa i czarna obroże Prosimy o kontakt pod nr tel 504159195 lub 501713565

Więcej

Zaginął Golden Retriver

Zaginął Golden w dzielnicy Wawer ma chipa i czarna obroże kontakt 504159195

Więcej

Uwaga, zaginął kot!

15 kwietnia w Radości w okolicach ulicy Strzelińskiej zaginął kot. Umaszczenie bure, cecha charakterystyczna - nie ma zębów.

Więcej

Zaginiony kot

POSZUKIWANY KOT:

Więcej

Zaginął Labrador Międzylesie/Wawer

W dniu 1 marca w Międzylesiu zaginął beżowy 15-letni labrador.

Więcej

Zaginęła suczka Yorkshire terrier, Karczew

21 lutego br. z posesji w Karczewie zaginęła suczka Yorkshire terrier. Umaszczenie staliwo-złote, na glowie ma kucyk. Jest w trakcie antybiotykoterapii. Dla uczciwego znalazcy lub za wskazanie pobytu naszej suni -NAGRODA! Nadal wierzymy, że odnadziemy naszą sunię!

Więcej

Zaginęła 10 letnia suczka Atena

2 lutego ok.godz. 21 zaginęła na skrzyżowaniu ul. Ostrobramska / Grenadierów Warszawa Praga Płd.suczka rasy Tosa Inu. Ktokolwiek widział psa proszony jest o kontakt. Za znalezienie Ateny przewidziana nagroda. Kontakt 501 236 970

Więcej

Zaginął

W dniu 26.01.2017 w okolicy ul Podkowy w Falenica zaginęła mała kotka. Umaszczenie szare , prazkowany ogon.Kotka ufna,łasi się do ludzi. Nr telefonu 660 013 796

Więcej

Zaginęla suczka rasy York wabi się Sara

Zaginęla suczka rosy York wabi się Sara

Więcej

Seter irlandzki zaginął. Tęskinimy!

W Kobyłce, w okolicach szpitala wołomińskiego, 07.01 w największe mrozy zaginął pies, maść mahoniowa/ruda, wysokość 50-60cm, piesek łagodny, zaczipowany. Na szerokiej obroży ma zieloną w białe paski chustę z adresem i telefonem właściciela. Druga obroża cienka szara przeciw kleszczom. Może ktoś go przygarnął na czas mrozów, albo przetrzymuje wbrew jego woli. Proszę o pomoc!

Więcej

zaginęła suka seter gordon, czarna podpalana

15.01.2017 w Józefowie k. Legionowo, ul. Strużańska, ktoś zabrał psa który stał przed sklepem, jednocześnie przed naszą posesją. Ufam, że to niefortunna pomyłka, a uczciwy człowiek zwróci psa - sukę.

Więcej

ZAGINAŁ OWCZAREK SZKOCKI SUCZKA DEIZY

dnia 9 stycznia w Borowej Górze zaginął owczarek szkocki, suczka o imieniu Deizy, jest łagodna ale nieufna, ostatni raz widziana była 10 stycznia przy rondzie na wjeździe do Serocka oraz w Serocku na ul. Stokrotki. Osoby które widziały Deizy bardzo proszę o kontakt nr tel. 692-772-075

Więcej

ZAGINĄŁ KOCUR

Dnia 7.01.2017 na ulicy Chrobrego w Warszawie zaginął kocur. Reaguje na imię Malin. Na szyi miał zieloną obrożę z imieniem oraz numerem telefonu. Jeśli zauważycie go proszę bardzo o kontakt. Mój nr telefonu to 509761158.

Więcej

Zaginął pies o imieniu Bari

W Oleśnicy około sylwestra mógł zgubić się z powodu wystrzałów fajerwerków 6 letni kundelek, średniej wielkości, łaciaty, biało - czarny, może mieć długą sierść i być wychudzony.

Więcej

zaginął Kubuś

21 września na działkach Zorza Warszawa Trakt Lubelski zaginął Mi kotek rudo-biały nazywa się Kubuś. Za pomoc w odnalezieniu nagroda.

Więcej

ZAGINĄŁ MAŁY KUNDELEK

31.12 na Wawrze (okolice Mydlarskiej) po 18 zaginął nam piesek - Miluś. Prawdopodobnie się przestraszył wybuchu fajerwerków. Jest to mały kundelek, który jest bardzo ufny i łagodny. Nie miał obrożki, tylko chip. Proszę, udostępniajcie jeżeli macie znajomych w naszych okolicach. Z góry dziękuję!

Więcej

zaginął mini york w Józefowie przy ul.Dobrej

Suczka york wabi się Fifa ma 8 lat. Malutka 1,5kg czarna. Prosimy o kontakt 501254493 nagroda dla ZNALAZCY

Więcej

Zginął ukochany rudy kot w Radości

29 grudnia wyszedł z domu. Rudy, 13-letni kot z miodowo-świetlistymi oczami, ok. 8 kg. Wabi się Pimpek. Czeka stęskniona rodzina z dziećmi. Prosimy o pomoc.

Więcej

Zginęła suczka Muszka w Józefowie.

Dnia 28 grudnia 2016r. w okolicy cmentarza w Józefowie zaginęła suczka (kundelek) – Muszka.

Więcej

UWAGA!! Zaginął pies, suczka rasy GOLDEN RETRIEVER 14.12.2016r

PILNE!!! 14 grudnia 2016r. w lesie, w okolicy Pniew i Folusza, niedaleko Żnina, w woj. Kujawsko-Pomorskim zaginęła suczka rasy Golden Retriever. Pies jest koloru złotego z siwą sierścią na pysku. Wabi się Szaron. Ma 14 lat i porusza się bardzo powoli. Charakterystyczny jest guz na tułowiu wielkości dużej pięści.

Więcej

Zaginął mix jamnika.

27.XI.2016 zaginął młody piesek.Widziany był przy schronisku PTTK Andrzejówka (okolice Wałbrzycha).

Więcej

Kot Olaf-zaginął w Radości

15 grudnia, w okolicy ul. Lawendowej w Radości zaginął kotek dachowiec.

Więcej

Zagubiona kotka pers URSYNÓW

Przez uchylone drzwi wyszła na klatkę schodową. Być może ktos ją wziął, a być może wyszła na dwór.Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc. Nieduża, kilkuletnia, płochliwa. Szylkretowa persiczka.NAGRODA

Więcej

Zaginął Borysek

UWAGA! Dziś(15.12.2016) około godziny 13 na Gocławiu zaginął piesek moich rodziców. Niedawno został odebrany z pseudohodowli, jest bardzo wystraszony, boi się ludzi i samochodów. Nie zna miasta, na pewno jeszcze nie nauczył się gdzie jego domek. Niestety nie ma jeszcze czipa, wyrwał się z szelek, więc nie ma na sobie nic charakterystycznego. Jeśli ktokolwiek widział szwędającego się peska podobnego do tego na zdjęciach, błagam dajcie znać albo bezpośrednio do mnie, albo zadzwońcie na eko-patrol. Proszę, pomóżcie, noce są już naprawdę zimne:(

Więcej

Zaginął York

Dnia 01.12 zaginął York przy ul. Jana Olbrachta 23 (warszawa wola)

Więcej

zaginęła suczka - Legnica!!!

W dniu 15.11.2016r. w okolicach parku miejskiego w Legnicy zaginęła suczka. Suczka jest mała, ma 16 lat, jest w typie teriera. Jest głucha i słabo widzi. Miała na sobie czarne szelki i znaczek, że była szczepiona z adresem kliniki weterynaryjnej lek.wet. Ewy Baryluk. Jeśli ktokolwiek ma o niej informację, bardzo proszę o kontakt pod nr tel. 691 323 766 lub 603 493 489.

Więcej

zaginął pies Reksio

29 pażdziernika w okolicy lasu Młochowskiego zaginął średniej wielkości rudy pies z białym szaliczkiem. Miał obrożę typu pół-kolczatka. Ma 11 lat i jest raczej nieufny do ludzi. Prawdopodobnie będzie szukał drogi do domu w Pruszkowie. Osoby które widziały psa proszę o kontakt.

Więcej

Kot Buras Warszawa Nowoursynowska 147 A

KOT BURAS 16 PAŹDZIERNIKA WYSZEDŁ Z DOMU Warszawa ul. NOWOURSYNOWSKA 147 A.

Więcej

Zaginął

Wieczorem 15.10 zaginął kundelek 11kg. Mial czerwoną obroże z lancuszkiem jak na zdjęciu. Ostatni raz widziamy na ul.Borowieckiej _ Nadwiśle.

Więcej

Zaginęła sunia - jest chora

SZANOWNI PAŃSTWO W DNIU 10 PAŹDZIERNIKA 2016 O GODZINIE 21:10 NASZA SUNIA POBIEGŁA WG MONITORINGU SPOD SKLEPU “FRESH’ UL. PRUSZKOWSKIEJ 29B ( PRZY OSIEDLU SŁONECZNY SKWER) ZA PARĄ Z MAŁYM CIEMNYM PSEM.

Więcej

ZAGINAŁ KOT!

01.09 w Radosci, na ul.Kwitnącej Akacji. Wciaz go nie ma, ani saldu. Ma ciemna adresatke. Prosze o informacje, jesli ktos zna jego los. Bardzo tesknimy!

Więcej

ZAGINĄL BURY KOTEK KLUSEK!

01.09.w Radości, a dokładnie w Zbójnej Górze, przy ul. Kwitnącej Akacji. Nigdy nie znikał na dłużej niż trwa przerwa m-dzy posiłkami. Klusek jest raczej nieufny w stosunku do obcych. Na szyi powinien mieć czarną obróżkę ze srebrnym wisiorkiem-adresatką z adresem i numerem telefonu. Może zgubił obróżkę i dlatego nikt nie dzwoni:(((

Więcej

Zaginął Sznaucer Miniaturka okolice Lidzbarka Warmińskiego

W dniu 19.08.2016 w miejscowości Kiwity ( okolice Lidzbarka Warmińskiego) zaginął 10 letni sznaucer miniaturka. Piesek wabi się Emik, waży ok 8kg i jest bardzo pogodnym i wesołym zwierzakiem. Bardzo prosimy o pomoc!!!!

Więcej

Czarny kot Kleks

Wczoraj wieczorem podczas kanonady fajerwerków uciekł z domu czarny kot, dwunastoletni kastrowany samiec. Jest czarny z małym białym krawacikiem, ma żółte oczy, na przednich łapkach zaczął siwieć. Zupełnie nie umie żyć na swobodzie, całe życie mieszka na kanapie.

Więcej

Zginal MALY RUDY pies. Warszawa

Zaginal Ukochany Pies !

Więcej

Zaginął

Zaginął w dniu 20.08 sobota w okolicach Józefowa ratlerek miał na sobie czerwoną obrużkę z danymi Dafi i telefon .Proszę o kontakt gdyby ktoś go widział piesek ma 13 lat tęsknią dzieci . Prosze o kontakt 609 917 609 . NAGRODA

Więcej

UWAGA ZAGUBIONY PIES

Jeśli ktokolwiek widział Lotkę proszę o kontakt pod numerem tel. 505 156 854. Lotka posiada chip z danymi o właścicielu. Miała na sobie charakterystyczną, czerwoną obrożę firmy Julius.

Więcej

FILI zaginął w Łodzi

Serdecznie prosimy o pomoc w odnalezieniu naszego Szczeniaczka.Ktokolwiek wie gdzie jest FILI prosimy o pilny kontakt. 14 sierpnia w narożniku ulic Żeromskiego i 1-go maja w Łodzi zaginął Szczeniaczek York Fili. Ma niecałe 3 miesiące waży kilogram. Piesek należy do Osoby walczącej z chorobą nowotworowa,. Maluszek jest w trakcie leczenia. W domu czeka zapłakana Rodzina. Uczciwego Znalazcę i Osoby które mają informacje gdzie może być rosimy o pilny kontakt pod numerem tel 784 595 525 NAGRODA!

Więcej

Zaginął sznaucer

Zaginął sznaucer średni, 15 lat, umaszczenie pieprz i sól, niedowidzi i niedosłyszy. Wabi się RIVEN. Ostatnio widziany 16 sierpnia około godz. 17, Świderska róg Zacisznej w Świdrze.

Więcej

Błagam o pomoc w odnalezieniu Ciapka.

11.08.2016 w Mielnie Unieście zaginął nasz kochany piesek Ciapek "York".

Więcej

Zaginął kot w Otwocku - prośba o pomoc w odnalezieniu

W dniu 10 sierpnia 2016 zaginął kot w Otwocku Soplicowie okolice ul. Zosi/Sułkowskiego. Kocur dorosły, wykastrowany. Nazywa się Gacek, maści pręgowanej beżowo/brązowo czarnej jak na zdjęciu...

Więcej

Zaginęła Antosia

ZAGINĘŁA ANTOSIA !!!!!

Więcej

Zaginął

Dzień dobry,

Więcej

Zaginął york

02.07 na Saskiej Kępie zaginęła sunia Kira Jest członkiem rodziny Prosimy pomóżcie ją odnaleźć. 503 093 498

Więcej

borderka

W DNIU 10.06 2016 PODCZAS BURZY UCIEKŁA Z POSESJI W PIOTRKOWICACH SUNIA W PODOBIE BORDER COLI JEŻELI KTOS WIDZIAŁ PROSZĘ O KONTAKT 514 245 693 , 501 933 849

Więcej

Zgubiono

Wczoraj (tj. 27.06.2016, Poniedziałek) zaginęła młoda suczka niedaleko torów, zerwała się ze smyczy i pobiegła w las przy ul. Marsa. Wabi się Beki, jest psem średniej wielkości, kudłata, umaszczenie czarne podpalane i siwe. W momencie ucieczki miała na sobie czarną obrożę z przyczepioną do niej adresówką. Jest psem bardzo bojaźliwym wiec może uciekać jakby ktoś chciał się do niej zbliżyć, ale gdyby ktoś ja spotkał to proszę o próbę złapania ( jest niegroźna, ze strachu albo ucieka albo kładzie się i poddaje) lub chociaż kontakt w jakiej okolicy się błąka. Wiadomość na priv lub pod numerem tel. 609-843-389.

Więcej

Zaginął pies York Biewer

Uwaga. Dnia 17.06.2016r. zaginął pies rasy york. Ostatni raz widziany około godziny 17:30 przy wulkanizacji opony express w Namysłowie. Dla znalazcy nagroda pieniężna.

Więcej

Zaginął york

11 czerwca w godzinach wieczornych zaginął york w Michalinie w okolicy ul willowej. Suczka ma 10 lat jest mała i ma podpalana sierść. Pod lewa łopatka ma wszczepiony chip.

Więcej

Yoreczek

3.06.2016r zaginął piesek york na ul. Wspaniałej w Otwocku. Przypuszczam ze ktoś go sobie wziął poniewaź był bardzo ufny i garnął się do ludzi. Mial na sobie szarą obroźę foresto. Bardzo nam go brakuje. Nagroda za oddanie pieska

Więcej

JÓZEFÓW MICHALIN - ZAGINĘŁA ŚREDNIA BRĄZOWA SUCZKA W CZERWONYCH SZELKACH

09.06. około godz 9:00 rano zaginęła średniej wielkość (sięga do kolan) ciemnobrązowa suczka w jasnych czerwonych szelkach.

Więcej

Zaginęła suczka, chihuahua, nagroda

Warszawa Targówek, prosimy o pomoc.

Więcej

Zaginął czarny kot na Ursynowie

Od dwóch miesięcy poszukujemy naszego kocurka Taśka, który zaginął na Ursynowie w okolicy stadniny koni.

Więcej

zaginęła mała czarna suczka

Witam! 20.05.16 z 19-00 do 20-00 w okolicy stacje paliw Orlen (https://goo.gl/maps/EWKVHBUFnHH2) w pobliżu Poznań zaginęła mała czarna suczka o imieniu Monia (9 kg z chipem 643090000060926). Powiedz proszę jeśli widział tego pieska. Dziękuję! tel +34693866821 whatsapp, viber +34625791375

Więcej

Zaginą samiec (kot)

Kot na 1 roczek. Nazywa się Feliks. W poprzednim też pisałam o kocie tym samym lecz jeszcze go dokładnie nie opisałam. Kotek jest duży jak na swój wiek. Za bardzo nie reaguje na imię . Jego przysmak to mleko i szynka. Jest czarno-biały . Zazwyczaj też ma białe skarpetki. ma brodę białą i czarny krawacik oraz cały ogon czarny. Lubi dzwoneczki i zabawkowe myszki. lubi też gryźć ludzi ale też lubi jak go się głaszczę . Proszę o pomoc to mój skarb tej miłości nie da radę opisać .Pomórzcie mi go odnaleźć zaginą pod koniec marca i od tond go już nie widziałam. Jeżeli go odnajdziesz proszę zadzwonić na tel.500896250 Nasielsk ul. Warszawska . Więcej podam jak ktoś się zgłosi . Błagam o pomoc. Kocham mego kota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Więcej

zaginęła Maja

UWAGA ZAGINĘŁA !!!

Więcej

Zaginął duży, rudy pies rasy Rhodesian

W dniu 16.05.2016 zaginął rudy piesek rasy Rhodesian z charakterystyczną pręgą na grzbiecie. Pies jest duży, ale łagodny. Waży ok 40kg. Ma białą łatę na piersi i prosty, mocny ogon. Miał czerwoną obrożę.

Więcej

Zaginął piesek, Ursynów, nagroda

7 maja, wczoraj, z samego rana zaginął nam piesek. Jest malutki (1,8 kg), czarno-biały, z czarną obróżką i trochę siwym pyszczkiem (11 lat). Wabi się "Bakuś". Wyszedł przez ogrodzenie i nie wrócił. Ogromna prośba do znalazcy o kontakt pod numerem 606 899 160. Dla znalazcy czeka nagroda 1000zł i dozgonna wdzięczność. Pomóżcie naszemu pieskowi wrócić do domu.

Więcej

Zagineła kotka - nagroda!!

Jozefow-Zaginal Kot!! NAGRODA

Więcej

Zaginął długowłosy kundelek - Humor!

DNIA 29.04 ZAGINĄŁ PIES – HUMOR,

Więcej

zaginęła dorosła kotka

22 kwietnia (piątek) w Międzylesiu po wsschodniej stronie torów zagineła czarno-biała dorosła kotka. Nie jest duża, ale była gruba. Jest łagodna . lecz lękliwa. Może się błąka ranna po lesie? Może została gdzieś przypadkowo zamknięta?

Więcej

Zaginął pies Felek

W Aninie w Warszawie 4.04.2016 zaginął mały pies Felek.Czarny, biały krawat miał czerwoną obrożę.Jeśli ktoś widział proszę o kontakt 503041835.Dziękuję.

Więcej

Zaginął Badyl - nieduży czarny, podpalany piesek, Wrzosówka

W weekend 9-10.04 uciekł z posesji we wsi Wrzosówka (powiat Rycki) średni, podpalany piesek. Ma 7 lat, wabi się Badyl. Może być nieufny, ale nie jest agresywny. Miał na sobie skórzaną obrożę i obrożę przeciwpchelną. Niestety nie jest zaczipowany. Poszukiwania w okolicy i najbliższych wsiach nie przyniosły rezultatu. Przeszukujemy schroniska i fundacje. Bardzo prosimy o kontakt jeśli ktoś go zauważył.

Więcej

Zaginęła suczka

Mała brązowo czarna suczka

Więcej

Zaginęła kotka biało bura 26.03.2016

W okolicach Konstancina zaginęła ok. roczna biało marmurkowa kotka. Cały czas szukamy.

Więcej

Zaginął spory, czarno-biały pies, powiat nowodworski

W sobotę 2 kwietnia w godzinach popołudniowych, na polu we wsi Sowia Wola (gmina Czosnów, powiat nowodworski) zaginął pies. Jest czarny w białe łaty, dość duży (podobny wielkością owczarka niemieckiego, może nieco mniejszy), ma gładką, krótką sierść, uszy klapnięte. Jest raczej nieufny i strachliwy. Ma około 5 lat, a na imię Atos. Jeżeli natkną się Państwo na jakiś ślad tego psa, bardzo bardzo mocno proszę o kontakt!

Więcej

Zginęla czarna kotka

W dniu 2 kwietnia w okolicach długiego bloku przy ulicy Kijowskiej na Pradze w drodze do gabinetu weterynaryjnego uciekła mojej mamie czarna, duża, gruba kotka. Nie ma chipa ani adresówki. Kotka jest stara, w trakcie leczenia po usunięciu guza. Ma świeżo założone szwy na szyi po lewej stronie (od strony karku). tel.601 185 222

Więcej

ZAGINA PIES!

25 marca na terenie Koluszek zaginal pies labrador/mieszaniec.

Więcej

Zaginęła

29 lutego w Rusinowie, gmina Świdwin, woj.zachodniopomorskie, uciekła suczka. Wabi się Mała. Ma 6 lat. Miała 2 obroże, jedna czarną skórzaną a drugą ciemnobrązową przeciwpchelną. Cecha charakterystyczna-starte przednie zęby i brak jednego dolnego kła. Gdyby ktoś ją widział lub wiedział gdzie przebywa proszę o kontakt pod

Więcej

Zaginął pies Ginger

W piątek (18.03.16) zaginął we wsi Brzozówka pies o imieniu Ginger. Jest przyjazny i nie gryzie. Jeśli ktokolwiek widział go w okolicy proszony jest o kontakt. Na znalazcę psa czeka wysoka nagroda pieniężna. Bardzo prosimy o pomoc w szukaniu naszego pieska.

Więcej

Zaginął pies!!! Biały w brązowe łaty

Zaginął pies - średniej wielkości, biały w jasnobrązowe łaty, uszy oklapnięte, czarny nos, brązowe oczy, ogon zakręcony. Miał niebieska obrożę. Proszę o każdą wiadomość!!!!

Więcej

Zaginął w Miedzylesiu

Dzisiaj , 13 marca , w Miedzylesiu zaginął duży Szwajcarki pies pasterski. Nazywa sie Saper . Ma 2,5 roku. Ma chipa. Bardzo proszę o każda informacje

Więcej

Zaginął pies - Pogorzel k/Otwocka

5 marca w miejscowości Pogorzel (okolice Otwocka, gmina Celestynów) zaginął pies Kabanos. Pobiegł z owczarkiem niemieckim (reaguje na imię Luka). Mogą być na terenie sąsiednich miejscowości.

Więcej

Zginęła suczka sznaucer mini Leclerc al Jerozolimskie

W sobotę ok godz 16.00 spod Leclerca w al. Jerozolimskich w Warszawie ktoś zabrał mojego psa, myśląc pewnie, że się zgubił.

Więcej

ZAGINĄŁ YORK TERRIER RADOM

Dnia 19.02.216 Zaginął York Terrier Piesek jest zaczipowany koloru stalowo złotego Miał niebieskie szelki Piesek jest na specjalistycznym leczeniu Uczciwego znalazcę prosze o kontakt , moze ktos go widział córcia bardzo za nim płacze

Więcej

zaginął szczeniak

Zaginął szczeniak ząbki czołgistów mix terier podobny do yorka

Więcej

Zaginął Kotek

Zaginął kotek 22 lutego 2016, widziany był w okolicy Włókieniczej.Kotek jest bardzo młody i lubi ludzi. Dzieci bardzo tęsknią .tel 661706 605

Więcej

ZAGINIONA SONIA

W dniu 30 stycznia 2016 r, między Kotowicami a Leszkowicami gm. Pęcław zaginęła 20 miesięczna sunia rasy Beagle. Miała czerwoną skórzaną obróżkę z zielonym serduszkiem informującym o szczepieniu, z numerem telefonu gabinetu Dr Piotra z Głogowa. Jest po sterylizacji, na lewym boczku ma bliznę po zastrzyku. Dla znalazcy przewidziana nagroda.

Więcej

FRODO zaginął pies

Frodo zaginął 16 lutego w miejscowści Brzesko (powiat pyrzycki) ! Ma 14 lat jest bardzo nieufny względem obcych , ma wygoloną sierśc na grzbiecie przy ogonie. Jest psem domowym nigdy nie spędził nocy poza domem. Jesli ktoś go widział bardzo prosimy o kontakt!

Więcej

Zaginoł ELMO

Ktokolwiek widział , ktokolwiek wie gdzie jest ELMO

Więcej

Zagineła suczka

Dnia 13 Lutego w Uniszowicach zaginęła suka Owczarka Niemieckiego Długowłosego. Bardzo prosimy o kontakt osoby wiedzące gdzie pies się znajduje.

Więcej

Burka z Legionowa

W dniu 6 lutego zaginęła kotka Burka, wiek około 5 lat. Znaki szczególnie - brak połowy ogona.

Więcej

Suczka zagubiiona w Parku Bródnowskim

Zaginęła 12 lutego wieczorem po 18 na spacerze w Parku Bródnowskim. Wabi się Kira. Maść biszkoptowa, nieduża, w typie "liska".Prośba o kontakt na numer 607713026.

Więcej

Zagineła Tunga

Dnia 02.01.2016 zaginęła suczka o imieniu Tunga. Tunga ma około 5 lat i jest pieskiem bardzo pogodnym rasy owczarka niemieckiego. Zaginęła w okolicach ulicy Budkiewicza

Więcej

Zaginął Pies!

W dniu 20.01.2016 r. w okolicach miejscowości Giżyce (gm. Michów, woj. lubelskie) zaginął pies myśliwski rasy - Gończy Polski, czarny podpalany. Pies jest w trakcie leczenia weterynaryjnego i wymaga specjalistycznej opieki (objawy: biegunka, drapanie się w okolicy pyska i okolic oraz nadmiernie wypadająca sierść).

Więcej

Zaginął pies

Szukam psa i cały czas nie tracę nadziei. Pies zaginął 02.01.2015 w okolicy Bieniasz, k/Miłakowa. Nazywa się Tofik, jest przyjacielski i dobrze nastawiony do ludzi. Jest nieduży, jasno rudy, w budowie przypomina jamnika.

Więcej

Zaginela Kora-wysoka nagroda 1000 zl

KRAKÓW-zaginęła Kora 04.12.2015 -ale teraz może być juz wszędzie Niewielka brązowa kudłata suczka ma 15 lat mordka w typie Yorka Jest bardzo chora wymaga opieki lekow specjalnego jedzienia (ma nowotwor) i ma charakterystyczny LYSY OGONEK prosimy o jakiekolwiek informacje

Więcej

Zaginęła suczka - Mieszaniec

20 stycznia (w środę), między Niechcicami a Kamieńskiem (woj. Łódzkie) zaginęła suczka rasy mieszanej około godziny 15:30. Suczka jest zachipowana (Chip: 616093900149135). Mika jest maści czarnej podpalanej, średniej wielkości (około 10kg), podobna do spaniela. Uczciwego znalazcę bardzo proszę o kontakt pod numerem: 693-805-966 lub 531-227-616. Przewidziana wysoka nagroda pieniężna w wysokości 500zł.

Więcej

Poszukiwany Pies Brutus

Zaginął pies 2,5 letni mieszaniec maści czarno-rudej, 25 kg wagi , pies posiada chip,kastrowany.Pies miał czerwoną obroże z numerem telefonu . Wabi się Brutus. Zaginał w Zielonce, ale lubił zawsze podróżować wiec może błąkać się w okolicach Ząbek, Rembertowa. Bardzo proszę o kontakt.Tel 668-140-443 lub 511-912-611.

Więcej

Poszukiwany Pies Brutus

Zaginął pies 2,5 letni mieszaniec maści czarno-rudej, 25 kg wagi , pies posiada chip,kastrowany.Pies miał czerwoną obroże z numerem telefonu . Wabi się Brutus. Zaginał w Zielonce, ale lubił zawsze podróżować wiec może błąkać się w okolicach Ząbek, Rembertowa. Bardzo proszę o kontakt.Tel 668-140-443 lub 511-912-611.

Więcej

ZAGINĄŁ OWCZAREK NIEMIECKI

W Bogatyni dnia 28.12.2015 r. zaginął młody pies rasy owczarek niemiecki, długowłosy, podpalany. Ma czarną maskę i grzbiet, sierść przechodzi w rudy i jasno brązowy. Piesek jest zaczipowany. Uczciwego znalazcę lub osobę, która mogłaby udzielić jakiś informacji prosimy o kontakt +48 728 586 563, +48 608 296 477. Dla znalazcy NAGRODA 1000 zł !!!!

Więcej

Zaginął Piesek !!!!!!

Kilka dni temu zaginął mały, czarno- brązowy kundelek. Nie jest zbyt młody (10 lat) i ma problemy z kręgosłupem, więc bardzo się o niego martwię. Reaguje na imię Toti.

Więcej

Zaginął. czarno bialy kot

Zaginął czarno bialy kot na Pradze Południe okolice St. Augusta, wabi sie Lulek, jeśli ktokolwiek go widział proszę o kontakt nr tel 695 661 441.

Więcej

Zaginiony sznaucer miniatura BOBIK:(

Proszę o pomoc w odnalezieniu członka rodziny. Wabi się Bobik zniknął około południa w nowy rok w miejscowości Zakrzew gmina Nowa Sucha. Nie jest nauczony zachowania w terenie, to domownik. Miał czerwoną obroże. Proszę was wszystkich pomóżcie odnaleźć przyjaciela. Dla znalazcy lub osoby która ma informacje gdzie znajduje się piesek czeka DUŻA !!! nagroda. Tel. 609 280 387 – Dorota

Więcej

Zaginiona suczka LUSY

Zaginęła suczka o imieniu LUSY w dniu 01.01.2016 o godz.24.10 ,wystraszyła się petard i wybiegła z domu na ul:Błękitnej ,Jaworowa Gmina Raszyn.Kundelek suczka o imieniu Lusy, czarna krótkowłosa rudy pyszczek z białą plamka, wysokość ok 25-30 cm taka do kolana , waga ok 7 kg ,rudo-białe łapki,wiek 1 rok i 4 miesiące.Kontakt : Monika 694 430 349,781 746 876.Nagroda za znalezienie .Tęskni cała rodzina w szczególności dzieci.

Więcej

RASZYN SUCZKA

Raszyn Suczka Kira - Raszyn

Więcej

RASZYN SUCZKA

Dnia 03.01.15 zaginęła 5 letnia suczka w typie owczarka niemieckiego.Posiada obroże przeciw kleszczową. Ostatnio widziano ją w okolicach ul Na Skraju w Raszynie ok godz 6 rano. Może błądzić po całym Raszynie okolice Godebskiego ,Wysoka, Puchały i stawy.Wabi się Kira.

Więcej

ZAGINĘŁA

Sunia Amstaff 5-letnia zaginęła 17.12.15 przy trasie S-8 koło Trojan (mazowieckie) biało-brązowa, krótkie uszy, ma tatuaż, wabi się Sparta, w trakcie leczenia- wysoka nagroda.

Więcej

Zaginiony!

DNIA 1.01.2016 ZAGINĄŁ PIES – MIESZANIEC, ŚREDNIEJ WIELKOŚCI, CZARNEJ MAŚCI, LEKKO PODPALANE ŁAPY. WABI SIĘ BOLEK MA 4 LATA.

Więcej

Zagubiona

Zagubiona 2 letnia samiczka , wabi sie Daisy . Rady yorkashire terrier. Złoto-srebrna lekko platynowa włos długi lekko kręcony karbowany . Ma na szyi obroże różowa i opaskę przeciwkleszczową.

Więcej

zaginęła suczka Sara

29.12 zaginęła 7 letnia ruda suczka Sara w ok.Halinowa.Jeśli ktoś coś wie proszę o kontakt 510532041

Więcej

zaginął pies

Zgubiłam psa 01.01.16r. okolo godziny 20:30 w Warszawie. Młody pies jest brązowo-czarny, ubrany w pomarańczowo-czarne szelki i plastikowy,czarny kaganiec(jest on po to,aby nie jadł na dworzu). Reaguje na imię Majk. Majk nie jest agresywny, jest pełen energii, wychowywał się z dziećmi.

Więcej

Zaginiona suczka Bielany

W dniu 02.01.16 r na Warszawskich Bielanach (okolica ulucy Marymonckiej) zaginął pies. Była to suczka, jamnik krótkowłosy, rudy. Bardzo zależy nam na jej odnaleźieniu. Znalazcę albo kogokolwiek kto mógł ją widzieć prosimy o pilny kontakt

Więcej

SZCZODRE (koło Wrocławia) / Dolny Śląsk. Zaginęła suczka, Łatka

Mała suczka mieszaniec, podobna do maltańczyka, waga ok. 6 kg

Więcej

Zaginęła suczka rasy Shih-Tsu Warszawa Stegny

W sylwestra w Warszawie na Stegnach zaginęła 2 letnia brązowa suczka razy Shih-Tsu. Wabi się Fi-Fi. Jest cała brązowa, miała na sobie czerwone szelki. W domu czeka na nią zrozpaczone dziecko.

Więcej

Zaginęła Sunia

Dnia 31.12.2015 ok. godz. 19.00, na Starym Mieście w Warszawie nasza Sunia przestraszyła się petardy i uciekła nie wiadomo gdzie. Sunia jest bardzo ufnym pieskiem wielkości jamnika, sierść ma raczej jasno brązową (ciemniejszą na główce i białą na brzuszku), ma na sobie czerwoną obróżkę z przyczepionym małym dzwoneczkiem. Reaguje na zawołanie "Sunia", ma ok. 8 lat, z czego 7,5 spędziła razem z nami. Sunia jest zaczipowana. Bardzo zależy nam na tym żeby wróciła do domu.

Więcej

zaginął pies rasy Gończy Polski

29.12 zaginął pies rasy gończy polski w zachodniopomorskim w okolicach goleniowa . Ma dwa lata jest czarny podpalany z charakterystyczną białą plamką na piersi.

Więcej

PLEWISKA zaginął wilczurek

W Sylwestra w Plewiskach pod Poznaniem ok godz 17:00 zaginął wilczurek GROM - bardzo przyjacielski - proszę o jakikolwiek kontakt pod nr 503 589 439 i z góry bardzo dziękuję.

Więcej

SULEJÓWEK ZAGINĘŁA JAMNICZKOPODOBNA SUNIA

W dniu 25.12.2015r. w Sulejówku zaginęła (została zabrana?) z posesji przy ul. Południowej sunia bardzo podobna do jamnika. Stało się to po wizycie kolędników -dwóch chłopców w wieku ok. 10-12 lat. Sunia jest małym kundelkiem o posturze jamnika w kolorze rudy-brąz. Na brzuszku ma przepuklinę. W dniu zaginięcia nie miała na sobie obroży.

Więcej

Zaginęła czarna suczka

Szukam małej czarnej suczki, która zaginęła na terenie Marek w okresie świątecznym. Udało się ustalić, że została znaleziona na cmentarzu w Markach 27.12.15 i zabrana przez Państwa z Warszawy. Osoby, które wiedzą coś na ten temat proszone są o kontakt pod numerem telefonu 500-072-773 .

Więcej

Zaginęła lub została skradziona sunia York

W niedzielę 20.12.2015 w okolicach ul. Ludwinowskiej przy obwodnicy w Warszawie ZAGINĘŁA LUB ZOSTAŁA SKRADZIONA sunia york. Ogłoszenia zostały wywieszone w okolicy. Sunia jest po operacji ogonka, więc jest on bardzo krótki. W chwili zaginięcia miała na sobie czerwoną obróżkę. Ma chipa. JEŚLI KTOŚ JĄ WIDZIAŁ, ZNALAZŁ LUB CZYJŚ ZNAJOMY NAGLE ZAOPATRZYŁ SIĘ W YORKA BARDZO PROSZĘ O KONTAKT NA NR. 693177341 LUB EMAIL YORKEEVLOG@GMAIL.COM.

Więcej

ZAGINĘŁĄ PEREŁKA

W dniu 19-12-2015 zaginęła suczka 5-cio letnia o imieniu Perełka w Komorowie pod Świdnica. Jest bardzo strachliwa, boi się obcych i od nich ucieka. Jeśli ktoś ją widział lub złapał proszę o kontakt 883-784-847 lub 535-28-08-85.

Więcej

Zaginęła mała sunia york

Dnia 19.12.2015 w Warszawie w okolicach ulicy Mazura/Ludwinowskiej zaginęła dwuletnia sunia rasy york niewielkich rozmiarów. Waży około 2 kg, ma czarno-blond futerko (ciemne na plecach, jasne na głowie i między oczami). Reaguje na imię Funia. Jest ona zachipowana, w chwili zaginięcia miała na sobie czerwoną obróżkę. Jest nieśmiała w stosunku do ludzi, kłądzie się. Ucieka przed innymi psami. Raczej nie szkeka na otwartej przestrzeni na inne stworzenia, lecz tylko w pomieszczeniach i na terenach zamkniętych, gdzie wie, że jest bezpieczna.

Więcej

Zginęła suczka.

Dnia 19 grudnia 2015r. w okolicy cmentarza w Józefowie zaginęła suczka (kundelek) – Muszka.

Więcej

AMSTAFF

17 GRUDNIA 2015 ZAGINĘŁA

Więcej

zaginiecie LULU

W dniu 12 grudnia 2015 w godzinach popoludniowych wyszla z domu kotka o imeniu Lula i do dnia dzisiejszego nie wrocila.Jest szara pregowana,szczuplej budowy ciala wazy od 3 do 4 kg.Jest zaczipowana ,podaje numer 616093900141264.Zginela na ursynowie w okolicach ulic:Puszczyka,Pieciolinii.jest przyjazna do ludzi i dzieci natomiast nie zawsze daje sie zlapac .wychowywana byla rowniez i z psem dlatego tez sie ich nie boi.Jesli ktos bedzie mial informacje o jej pobycie prosze o kontakt.

Więcej

zaginął Kruszek

W dniu 10.12.2015r zaginął w okolicach szkoły Felicjanek na Marysinie Wawerskim – Kruszek ( 7-m-cy)

Więcej

Zaginął piesek Brwinów

Treść ogłoszenia:

Więcej

Zaginął Kotek Lubiś,Warszawa,Sady Żoliborskie

Dnia 09.12.2015r, rano,kotek Lubiś wyszedł z domu i nie wrócił.Miał na sobie czarną obróżkę z niebieskim dzwoneczkiem i adresówkę,w której jest zapisany adres,2 numery telefonu a także adnotacja,że jest kotkiem wychodzącym, poruszającym się na terenie parku Sady Żoliborskie i blisko tego terenu.Lubiś ma ponad 3 lata,pręgowane futerko,na brzuszku lekko brązowe jakby w cętki,kastrowany,średniej budowy ciała.Jest kotem bardzo lubiącym ludzi,lubi dawać się głaskać i jest przyjacielski dla dzieci.Nie lubi natomiast brania na ręce,jest trochę płochliwy w stosunku do innych zwierząt.Zdarzało mu się nie przychodzić czasem jeden dzień.Ktokolwiek widział Lubisia i może udzielić jakichś informacji bardzo prosimy o kontakt.W domku czekają na niego stęsknione dzieci,my oraz jego siostra Kropeczka (też wychodząca,ma na sobie czerwoną obróżkę z dzwoneczkiem i adresówką,jest podobna do brata ale znacznie delikatniejsza i mniejsza a także pilnująca się domu)

Więcej

Zaginął Kotek Lubiś,Warszawa,Sady Żoliborskie

Dnia 09.12.2015r, rano,kotek Lubiś wyszedł z domu i nie wrócił.Miał na sobie czarną obróżkę z niebieskim dzwoneczkiem i adresówkę,w której jest zapisany adres,2 numery telefonu a także adnotacja,że jest kotkiem wychodzącym, poruszającym się na terenie parku Sady Żoliborskie i blisko tego terenu.Lubiś ma ponad 3 lata,pręgowane futerko,na brzuszku lekko brązowe jakby w cętki,kastrowany,średniej budowy ciała.Jest kotem bardzo lubiącym ludzi,lubi dawać się głaskać i jest przyjacielski dla dzieci.Nie lubi natomiast brania na ręce,jest trochę płochliwy w stosunku do innych zwierząt.Zdarzało mu się nie przychodzić czasem jeden dzień.Ktokolwiek widział Lubisia i może udzielić jakichś informacji bardzo prosimy o kontakt.W domku czekają na niego stęsknione dzieci,my oraz jego siostra Kropeczka (też wychodząca,ma na sobie czerwoną obróżkę z dzwoneczkiem i adresówką,jest podobna do brata ale znacznie delikatniejsza i mniejsza a także pilnująca się domu)

Więcej

Zaginęła suczka o imieniu Figa

Zaginęła suczka o imieniu figa, rasy jack russel terier.

Więcej

Zaginęła Chow Chow

Zaginęła suczka Chow Chow Ruda, ostrzyżona na krótko przypomina Sharpei, jest STARA i głucha, oddaliła się od domu w nowych Stanowicach-LOTNISKO Koło Oławy 7.12 o 19:00 Na łapach ma fioletowe ślady po piohtaninie. Jest schorowana.wabi się Ginger 606145973

Więcej

zaginęła trikolorka!

24 listopada wieczorem, jak zawsze Luna wyszła na dwór i nie wróciła aż do dziś. Bardzo się o nią martwimy. Jest śliczną kotką o szylkretowej maści. Jest prawie cała czarna, ma biały krawacik i brzuszek oraz rude plamy. charakterystyczną cechą jest ruda kreska idąca od czoła do noska. ostatnio widziano ją jak wychodziła ze swojego domu na ul. Warsztatowej 14a.

Więcej

Zaginęła sunia

W sobotę 14.11.2015 wieczorem w okolicach miejscowości Aleksandrów/Załęże Duże/Pniewy zaginęła mała suczka, biało-ruda, około 6-7 kg wagi. Wabi się Lusia, jest bardzo nieufna i bojaźliwa. Ma czerwoną obróżkę i charakterystyczne duże sterczące uszy, jest zaczipowana. Mogła być widziana w towarzystwie dużego psa w typie husky/malamut.

Więcej

Zaginął pies

Karo, 11 letni kundelek, chory na serce, w trakcie leczenia. średniej wielkości, gładkowłosy. Łagodny, po przejściach, boi się ludzi. Posiada czip i wszystkie szczepienia. Znak szczególny wystrzępione lewe ucho.

Więcej

Zaginęła suczka rasy maltańczyk

nagroda 2tys dla znalazcy pieska rasy maltańczyk(suczka)

Więcej

Zaginął Sznycek

Witam serdecznie,

Więcej

Zaginął piesek rasy York

W dniu 17.11.2015 przy Biedronce na ul. Szadkowskiego zaginął piesek rasy York. Miał czarną obrożę z cekinami. Jeżeli ktoś widział lub zobaczy błąkającego się pieska, bardzo prosimy o kontakt. Na pieska czeka dwójka maluchów.

Więcej

Rhinoskopia dla Yorka pomoc

Zwracam się z prośbą o pomoc dla 8 letniego Yorka Gacka.

Więcej

ZAGINĄŁ KOT LEŚNY NORWESKI - BORYS

Kochani, pomóżcie odnaleźć naszego Borysa rasy leśny norweski. Wyszedł do ogródka jak co dzień w piątek 13.11.2015 r. około 14 na Saskiej Kępie w Warszawie i przepadł bez wieści. Ma ponad rok. Jest dosyć duży, o gęstej sierści, spokojny, wesoły i niestety trochę ufny bo jeszcze bardzo młody. Maść szaro beżowa. Eleganckie skarpety, żabot i końcówka ogona w kolorze białym. Pod dolną szczęką charakterystyczna brązowa plamka. Ma wszczepionego czipa. Proszę o pomoc w odnalezieniu pupila bo tęskni za nim Czesio - pies o trzech łapach no i my - cała rodzina.

Więcej

Zaginął piesek myśliwski

Dnia 07.11.2015 (w czasie polowania) zaginął piesek myśliwski

Więcej

zaginęła kotka szara Wawer okolice Tytoniowej

Dnia 06.11.2015. zaginęła kotka Maja

Więcej

Zgubilam psa

Zaginął mój pies na Żoliborzu. Jest to młoda suczka, ma na imię Mila.

Więcej

POSZUKIWANY Loki - pies w typie husky

W dniu 31.10.2015 r zaginął LOKI!!!

Więcej

Zaginął posokowiec i gończy słowacki

Zaginęły psy myśliwskie (okolice Wołowa): posokowiec i gończy słowacki. W związku z tym, że psy mają łagodne usposobienie wobec ludzi mogły zostać skradzione z posesji. Proszę o pomoc w odnalezieniu ich.

Więcej

Zginął pies (kundel)

Dnia 06.11.2015r. przy Stacji PKP Józefów zginął pies (wabi się Nadia). Był on potrącony przez samochód i może przez to kuleć. W razie znalezienia proszę o pilny kontakt na numer:

Więcej

Zaginął piesek rasy York

W dniu 31.10.15 zaginął piesek rasy york terier , wabi się Czester - Czesiek . Osobę która go zobaczy lub zatrzyma proszę bardzo o kontakt , piesek bardzo będzie tęsknić za swoim panem , a pan za nim .

Więcej

Zaginęła suczka west terrier ZORA

Wczoraj (piątek, 29.X) ok. 14.00 Zora - west terrier - wyparowała spod domu na Rumuńskiej (Saska Kępa) w Warszawie. Ma czipa, nie ma obroży... Cały dom rozpacza! Jeśli ktoś coś wie, widział, znalazł - kontaktujcie się proszę!

Więcej

Szukam Kreona.

Dnia 09.10.2015r zaginąl amstaff. Okolice Szprotawy-lubuskie. Pies ma 2 lata,jest przyjazny dla czlowieka. Pomarańczowa obroza. Ktokolwiek posiada informacje o miejsu przebywania psa,proszony o kontakt.

Więcej

Zaginął piesek

W dniu 19 października w miejscowości Konik Nowy (powiat miński)zaginął młody pies,ma na imię Hektor.Jest bardzo łagodny zarówno dla ludzi jak i innych zwierząt.Miał na sobie metalowy łańcuszek,jest wykastrowany.

Więcej

ZAGINĄŁ PIES BARII

BYŁO TO rok 213 W KATOWICE MURCKI,,,,

Więcej

zaginąl prosze o pomoc

zaginał pies rary amstaf w okolicach targowka jak ktos go widział prosze o kontakt 505401442 zaginąl dnia 15.10.2015

Więcej

zaginął pies

Dnia 15.10.2015 w okolicach ul. Gwardii Ludowej. Jest to duży pies o wadze ok. 60 kg. Biała z szaro brązowymi łatami. Jest bardzo przywiązana do swojego domu i właścicieli. Jest młodym, rozwijającym się jeszcze pieskiem dlatego wymaga odpowiedniej karmy i witamin. Im szybciej wróci do nas tym mniej odczuje rozłąkę i zmianę odżywiania.

Więcej

Zaginęłą suczka

W okolicy Pomlewa gmina Przywidz (jadąc od strony Kolbud las przed Pomlewem po prawej stronie szosy) zaginęła w sobotę 03.10.15. suczka. Czarna z siwymi przebarwieniami. Pies jest w trakcie leczenia. Proszę o informacje pod nr 663 348 350.

Więcej

zaginął piesek

12 października 2015r. zaginął mini sznaucer czarno szary

Więcej

zaginął rudy piesek

W dniu 5 października w lesie w okolicach Starej Miłosnej zaginął mały rudy piesek. Wabi się "Rudy". Ma krzywy zgryz.

Więcej

Mery-młoda kotka

W dniu 10.10.2015 zaginęła młoda kotka w Warszawie na ul.Miedzianej .Szara z rudym zabarwieniem na grzbiecie.Ma czerwoną obróżkę oraz posiada czip.Bardzo proszę o pomoc w jej odnalezieniu.

Więcej

Zaginął Border Collie - NAGRODA!!!

W NIEDZIELĘ 27.09.2015 O GODZINIE 14.00

Więcej

W Warszawie zaginął pies! - niewielka czarna-podpalana suczka

FRIDA UCIEKŁA W WARSZAWIE. W piątek 2.10.15 w okolicach ul. Suzina, Sarmatów, Słowackiego w Warszawie uciekła nasza podopieczna FRIDA. Niestety dowiedziałyśmy się o tym dopiero po 5 dniach.. Niestety po takim czasie może być wszędzie. Prosimy wszystkich o udostępnianie i pomoc w szukaniu. Sunia jest lękliwa, raczej nie podejdzie do obcej osoby. Absolutnie ne jest agresywna. Raczej nie zareaguje na imię. Jest niewielka, waży ok 9 kg, głową sięga do połowy łydki. Jest czarna podpalana. Frida jest ostrzyżona i wysterylizowana, ma też chip Błagamy o pomoc! Widziałeś Fridę, zadzwoń!

Więcej

Zagineła Perła 1,5 roku biało-biszkoptowa

Witam, zaginęła Perła rasa mieszana husky z labradorem, w okolicach Borki warmińsko-mazurskie. Nasza sunia ma chip: 941000016830641, bardzo prosze o pomoc.

Więcej

Zaginął YORK

W dniu 1.10.2015r. w Łebieńcu (m. niedaleko Łeby, woj. pomorskie) z przydomowego ogródka zaginął stalowo-złoty Yorkshire Terrier, Piesek wabi się Bąbel i jest bardzo malutki (waży zaledwie 1,8 kg). Ma 6 lat i pousuwane 8 ząbków. Bardzo zależy nam na szybkim odnalezieniu psiaka- piesek jest po przejściach i bardzo źle znosi podróżowanie.

Więcej

Zagubił się Piesek-Kraken

30.09.2015 , wieczorem w okolicach Godurowo - Piaski - Gostyń zaginął nasz piesek Wabi się Kraken. Jeśli ktoś go widział lub coś na jego temat słyszał proszę o kontakt. tel. 781 092 851 , 661450060 . Pies jest oczipowany. Przewidziana wysoka nagroda.

Więcej

8 wrzesnia 2015 zaginal bialy 13-letni psiak-Max

Prosimy o kontakt 792585502, jesli ktos widzial bialego nieduzego pieska. Ma krotka siersc, wokol pyszczka-dluzsza. Mial ciemno brazowa obroze. Zaginal w Tomaszowie Mazowieckim w okolicy ul Kollataja 8 wrzesnia 2015. Szukalismy juz chyba wszedzie, ale mamy wciaz nadzieje, ze gdzies jest nasza zguba i ze sie odnajdzie-czekamy na Niego i tesknimy.

Więcej

Lulek

W dniu 18.09.2015 zaginął mały rudy piesek. Wabi się Lulek. Ma skórzaną ciemna obrożę. Zaginął w miejscowości Biskupin gmina chojnow powiat Legnica. Piesek ma 15 lat i jest w trakcie leczenia. Informacje tel.509229619 lub elwirek@poczta.onet.pl

Więcej

Zaginęły dwie suczki,kundelki.

w miejscowości Kleszczewo koło Giżycka, woj.warmińsko-mazurskie, 25.09.2015 zaginęły dwie suczki,kundelki.

Więcej

Myśliwskie gończe słowackie ... 2 pieski- prosimy i pomoc !

Witam serdecznie. W niedzielę rano nasze 2 kochane pieski uciekły sobie samodzielnie na spacer : Samiec 5 letni Amor ( jak na zdjęciu) dobrze zbudowany, miał na sobie obrożę na kleszcze oraz półroczna suczka, która miała na sobie czerwoną obrożę ( jak na zdjęciu) Są to pieski dobrze znające teren ( mieszkają przy lesie w leśniczówce ) podejrzewamy, że ktoś sprawił sobie prezent naszym kosztem, ale może się mylimy. Pieski uwielbiają jeździć autem i zapewne chętnie do niego wskoczyły. Na pieski czeka stęskniona rodzina oraz 2 inne psy, które są z nimi zżyte. Bardzo prosimy, jeśli zobaczysz podobne pieski, lub zobaczysz , że ktoś posiada nowe podobne do naszych - ODEZWIJ SIĘ , nie bądź obojętny, nagroda pieniężna gwarantowana ! Proszę o kontakt i z góry z całego serca dziękuję.

Więcej

Zaginęła suczka - owczarek niemiecki

W dniu 29.09.2015 w godzinach popołudniowych w Józefowie zaginęła suczka - owczarek niemiecki. Wymknęła się furtką i pobiegła w kierunku Michalina.

Więcej

zaginęła sunia 7 letnia owczare niemiecki

w dniu 29.o9.2015 wymknęła się i poleciała prze siebie suka owczarek niemiecki masci c.szarej na ul,Złotej Jesieni 33a Józefów jeśli ktoś cos wie proszę o wiadomość

Więcej

Zaginęły dwie suczki.

W okolicy Giżycka , w miejscowości Kleszczewo zaginęły 25.09.2015 dwie suczki kundelki. Większa ruda, podobna do posokowca, mniejsza czarna z białymi "skarpetkami" i biała "krawatką". Mają medaliki z imionami i numerem telefonu, ale do dziś nikt nie zadzwonił.Prosimy o kontakt jeśli ktoś je widział pod numerem telefonu 501 73 77 55.

Więcej

Zaginął szary cętkowany kot, Ww-wa Centrum

około 22.09. zaginął w okolicy ulic Hoża/Emilii Plater w Warszawie trzyletni kocur - szary, w centki, szczupły i 'wysportowany', kastrowany; niezbyt bystre spojrzenie ale ładne oczy. nazywa się Franek.

Więcej

Zaginela sunia york

ZAGINELA !!!!!!!

Więcej

Czarny kot Cornish Rex - Warszawa Ursynów

Zginął kot - prosimy o pomoc w poszukiwaniach!

Więcej

Nadal poszukuje sunie yorka

NADAL POSZUKUJE Zaginoł mi piesek rasy york sunia wabi się Lejdi zagineła w dniu 08.10.2014 z ul Aleja Bzów w godzinach 12-13 proszę o kontakt lub sms dzieci bardzo tęsknią i ona również dziękuje

Więcej

Zaginęła suka Owczarek niemiecki

Dnia 21.09.2015 ok godziny 17.00 przy ul. Kopernika w Ząbkach zaginęła suka rasy Owczarek niemiecki. Jest łagodna, ma na sobie czarną obrożę, reaguje na imię „Adora”.

Więcej

Zaginęła kaczka mandarynka, nagroda pieniężna dla znalazcy

17 września wieczorem koło 19 w Iskrzyni, przy ulicy Podkarpackiej, koło sklepu z nagrobkami zaginęła kaczka mandarynka. Znalazcę czeka nagroda pieniężna. Kto ją widział proszę o kontakt pod nr: 531295754. Mogła kawałek pofrunąć.

Więcej

W Piasecznie zaginęła sunia

Zaginęła sunia w okolicach Zalesia Dolnego i Piaseczna w dniu 13.09.2015. Piesek bardzo lubi wędrować po sąsiadach a ja za późno się zorientowałam że uciekła. Przez pół dnia była widziana w okolicach ulicy Wiejskiej ( blisko domu). Jest bardzo towarzyska ale boi sie troszkę innych psów. Jest średniej wielkości ma krótką czarną podpalaną sierść, biały krawat i brzuch, duże uszy i reaguje na imię Roza (nie Rosa ani Róża) ma ok. 1 rok. Piesek posiada czerwoną skórzaną obrożę a znakiem rozpoznawczym może być przetarty nos-pozostałosć po kagańcu. Osobę posiadającą jakiekolwiek informacje na temat pieska proszę o zgłoszenia się pod numer 790 690 107 lub 603 784 989.

Więcej

Zaginął pies Golden Retriever

W nocy z 13 na 14 września 2015 z miejscowości Rudka koło Otwocka (przy trasie 17 Warszawa-Lublin) zaginął biszkoptowy Golden Retriever. Pies wabi się SZAMAN - świetnie reaguje na swoje imię i wiele innych komend...

Więcej

Zaginął mieszaniec husky-malamut.

W dniu 15.09.2015 r. około godziny 18.00 z posesji przy ul. Błońskiej w Nadarzynie uciekł duży mieszaniec husky i malamuta. Wabi się Shadow. Szata czarno-szaro-biała, niebieskie oczy. Ok. 45 kg. Na szyi ma plecioną czarno-czerwoną obrożę. Prosimy o pomoc w odnalezieniu. Jeśli widzieli Państwo tego psa, bardzo proszę o informację.

Więcej

Zaginęła czarna suczka owczarek dlugowlosy

Dn.8.09.15 w Komorowie/Pruszków zaginęła suczka owczarek długowłosy czarna. Jeśli ktokolwiek ja widział proszę o kontakt 503992782

Więcej

Szukamy FIONY - łysy chiński grzywacz

Dnia 04.09.205 w okolicach Chełmżyńskiej zaginęła nasza suczka. Jest bardzo płochliwa i nie zna okolicy. Posiada chip i zawieszki na obroży z danymi naszej przychodni. Ktokolwiek ją widział prosimy o informację.

Więcej

Zaginął przyjaciel rodziny

ZAGINĄŁ PRZYJACIEL RODZINY

Więcej

Poszukuje suczki Perly

Witam poszukuje suczki Perła , posiada chip . Uciekla z gospodarstwa Borki kolo Ełku w lipcu tego roku. Jesli ktos widzial czy wie gdzie moze przebywac prosze o kontakt, jesli ktos zaadoptowal to prosze sie nie martwic chce dowiedziec sie czy jest w dobrych rekach.Zobaczyc Ja. Zostala mi zabrana i wywieziona do Borek.

Więcej

Zaginął bialo-rudy kot

25 sierpnia zaginął rudy pręgowany wykastrowany kot z białym brzuszkiem (wiek 4 lata) w okolicach ulicy Rezedowej i Korkowej na Marysinie Wawerskim. Bardzo proszę o kontakt jeśli ktokolwiek go widział.

Więcej

Zaginął biały pies Kajtek - Lublin

ZAGINĄŁ BIAŁY PIES KAJTEK – LUBLIN

Więcej

Zaginęła kotka na Pradze Północ!!

Zaginęła 5-miesięczna kotka na Pradze Północ. Jest szara w prążki z białymi łapami. Proszę o kontakt. Przewidziana nagroda!!!!

Więcej

ZAGINAŁ PIES NAGRODA DUŻA NAGRODA DLA ZNALAZCY!!!

ZAGINĄŁ PIES. Pies pochodzi z ŁOBODNA, to mały kilkuletni jagdterier, czarny podpalany, przeszedł dwie poważne operacje ortopedyczne, brakuje mu zębów siekaczy przednich, waży około 10 kg i wabi się Benek. NUMER TATUAŻU 18798 Proszę o kontakt. DLA ZNALAZCY CZEKA CENNA NAGRODA!!! Prosimy o pomoc, udostępnianie, zwracanie uwagi na wolno biegające psiaki, ewentualne nowe psy sąsiadów, pytanie, rozpowszechnianie!

Więcej

Zaginęła kotka MERLIN

Dnia 17/08/2015 na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór zaginęła roczna kotka mieszaniec pers trzykolorowy (biało/czarno/ruda). Reaguje na imię MERLIN. Jej znakiem szczególnym jest czarna plamka przy nosku, oraz śliczne pędzelki na zakończeniu uszu Bardzo zależy nam na jej odnalezieniu, jest to członek naszej rodziny. Jeśli zauważycie ją proszę o PILNY KONTAKT

Więcej

Zaginęła kotka ul. Bartycka Mokotów

Przy ul. Bartyckiej (Dolny Mokotów) zaginęła kotka, wiek ok. 4 lat, sporych rozmiarów (waga ok. 6 kg), rasa europejska, umaszczenie czarno białe (przewaga czarnego, białe elementy na pysku od szczęki w dół, biały krawat i skarpetki), kotka jest wysterylizowana, niezachipowana. Kotka przykuwa uwagę, ma zadbaną lśniącą sierść, jest kotem wychodzącym, ale nie zna jeszcze dobrze terenu. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, bardzo proszę o pomoc i kontakt.

Więcej

bury kot z czerwoną obrożą

dziewczynka tęskni za swoim kotem

Więcej

Zaginął kot

09.08.2015. (niedziela) zaginął kotek, biały w rude plamki. Znak charakterystyczny duży puszysty ogon, wykastrowany. Kotek wabi sie Puszek, reaguje na imię. Nie miał obroży. Ostatni raz był widziany w okolicy Warszawa Jeziorki (niedaleko Nowej Iwicznej). Dla znalazcy nagroda.

Więcej

zaginęła moja 17-letnia suczka

W dniu 08.08.2015 ok. godz. 19.00 w okolicach jeziora w Dziergowicach (woj.opolskie) zaginęła nasza ukochana suczka SISI. Ma lekko kręconą sierść czarno-szarą oraz kremowe łapki. Jest malutka i nieufna. Wszystkich, którzy mają jakieś informacje o błąkającym się piesku bardzo proszę o kontakt pod numerem telefonu - 501672629. Tęsknimy . Dziękuję

Więcej

Zaginął pies w Chęcinach na Osiedlu Sosnówka

Zaginęła suczka syberian husky wabi się Juka w dniu 8 lipca tego roku.W tym dniu był cyrk Arizona w Chęcinach.BARDZO zależy nam na odnalezieniu naszego pupila.Na znalazce lub wszelkie informacje czeka nagroda.tel.+48732732496

Więcej

Zaginęła Czarna Suczka

W dniu 07.08.2015r. W pobliżu marketu Dino w Gorzkowicach zaginęła suczka (widoczna na zdjęciu)(mieszaniec).Była na górze czarna a na dole biała,głowa czarna z białawym pyszczkiem,nad oczami (tak jakby)bląd kropki,łapki do połowy białe od połowy w górę czarne,od połowy pleców do ogona widoczne ubytki sierści,moze lekko utykać na tylne łapki.Dla znalazcy nagroda!!!proszę o zadzwonienie do mnie lub puszczenie sygnału bądź sms-a,oddzwonię

Więcej

zaginęła suczka amstaff

MOŻE KTOŚ WIE COŚ O MOJEJ SUNI MOŻE KTOŚ WIDZIAŁ

Więcej

Zaginął West Terrier

W niedzielę 2 sierpnia zaginął biały piesek w okolicy Sulejówka.

Więcej

Zgubione

02-08-2015 w Sulejówku zaginął biały West Terrier.

Więcej

Zaginął szczeniak

30 lipca (czwartek) zaginął szczeniak Airedale Terrier w okolicy Lasku Bródnowskiego.

Więcej

zagineła suczka

22.07.2015 w okolicy Czarnegostoku w woj.podlaskim zaginela sunia mieszaniec husy z wilczurem. Ma ok.2 lat

Więcej

Zaginął roczny Cocker Spaniel

Dn. 27.07 na ul. Pogodnej w Świdrze k/Otwocka ok. godziny 17:30 zaginął bądź został uprowadzony roczny Cocker Spaniel...Toffik. Piesek jest maści sobolowej z charakterystyczną blond czuprynką i ślicznymi orzechowymi oczkami. Bardzo proszę o kontakt jeśli ktoś widział bądź wie, gdzie przebywa piesek, Okropnie za nim tęsknimy.

Więcej

Zaginął latlerek

Dnia 25.07.2015 w okolicach sklepu spożywczego przy ulicy Zasadowej o godzinie 19 zaginął ratlerek. Ma około 1.5 roku i nazywa się Fifi. Jeżeli ktoś go widział bardzo proszę o kontakt.

Więcej

Zaginęła sunia, Opacz-Kolonia, Michałowice

W dniu 19.07.2015 (niedziela), między godziną 18-19 pies oddalił się z posesji przy ul. Ryżowej w miejscowości Opacz-Kolonia (gmina Michałowice). Prawdopodobnie wystraszył się burzy.

Więcej

ZAGINĄŁ PIKSELEK

Dnia 18.07.2015 roku w godzinach przedpołudniowych zaginął w Nowej Iwicznej czarno-rudy kundelek.Piesek jest średniej wielkości, ma dwie obroże -jedną jasnobrązową, drugą czerwoną (przeciw pchłom).Ma 5 lat. Wabi się PIKSEL, jest nieufny w stosunku do obcych. Jeżeli ktoś go widział proszę o kontakt 605246606.Z góry dziękuję.

Więcej

Zaginął pierse rasy York

W dniu wczorajszym 16.07 w Józefowie, w okolicach Telimeny-Wodnej-Brzozowej zaginął piesek rasy York. Cecha charakterystyczna - obcięty ogon. pies ma 9 lat i jest chory, przyjmuje sterydy, bez nich sie dusi. Ktokolwiek widział błąkajacą się kruszynkę jest proszony o kontakt. Jestem zrozpaczona, bo to członek rodziny. Bardzo proszę i udostępnianie tej informacji znajomym.

Więcej

Zaginął YORK Warszawa Wawer

16.07.2015 około godziny 15 w okolicy Walu Miedzeszyńskiego- działki R.o.D ,,Miedzeszyn" zaginął 2,5 letni York wabi się BOSTON. Brązowo-szary

Więcej

zaginął Gacuś

Późnym wieczorem 11 lipca w okolicach ul Słonecznej na mokotowie zaginął pies ratlerkowaty starusienki, ale w bardzo dobrej kondycji - Gacek. Piesek miał na szyi niebieska obroże

Więcej

Zagineła sunia

W dniu 12.07 po godzinie 20 w Markach (okolice ul. Spacerowej) zagineła sunia w typie Welsh Teriera, czarna podpalana, niewielka, kudłata.

Więcej

Zaginął mały kundelek

11 lipca 2015 w okolicach ul. Belwederskiej w Warszawie, zaginął mały, piaskowo - rudy kundelek, wabi się Kapsel. Ma ok. 12 lat, nie zna okolicy - na stałe mieszka gdzie indziej. Bardzo prosimy każdego, kto ma o nim jakieś informacje albo znalazł go o kontakt.

Więcej

Zagnął czarny kot na Powiślu

7 lipca wyskoczył z okna kamienicy przy al. 3 maja 5-letni Salo. Jest czarny, ma biały krawat i łapy, po sterylizacji.

Więcej

Szukamy Tosi - Yorkshire Terrier

7 lipca ok 15 w okolicy Encyklopedycznej na Mlocinach uciekła potrącona przez samochód sunia Tosia, Yorkshire Terrier, ciemna, krótko ostrzyzona. Nie ma obróżki, ma chipa. Pobiegła w kierunku Łomianek. Ktokolwiek cokolwiek wie prośba o kontakt 501332356 lub 603668414

Więcej

Zaginął pies wabi sie Leon

W dniu 01.07.2015 r (środa) w popołudniowych godzinach na osiedlu przy ul.Korkowej Warszawa-Gocławek zaginął młody piesek w wieku ok 2 lat. Pies jest bez obroży, wyszedł z ogródka przez nikogo nie zauważony. Jest czarny, ma biały krawacik, jest nieduży, ma krótki ogonek, jest bardzo płochliwy i nieufny. Był widziany w okolicach Saskiej Kępy, oraz bazaru przy Szembeka, ostatni sygnał mamy z 5.07. , że widziany był w Parku Skaryszewskim,. Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje. Na psa z niecierpliwością czekają dzieci. Z góry dziękujemy za pomoc w odnalezieniu Leona

Więcej

Szukam Tosi

Tosia zaginęła ok. 15:00 7 lipca z ul. Encyklopedycznej/Michaliny. Pobiegła najprawdopodobniej w kierunku Łomianek.

Więcej

Zaginął Czesław 6.7.15

Pomóżcie zaginął mój kot Czesław miał na sobie kolorową obroże. Zaginął na Mokotowie z 6 na 7 lipca w nocy.

Więcej

Zaginął Pies

1 lipca zaginą mały czarny kundelek.

Więcej

Zgubił mi sie młody kotek

Witam wszystkich i prosze o pomoc jesli ktos zauwazył mlodego 8 miesiecznego rudego w pregi z brazowymi oczami kastrowanego kocurka.Zaginał w okolicy osiedla Jelonki na Bemowie w Warszawie.Wabi sie Alfie.Prosze o kontakt-Monika.

Więcej

Zaginą York miniaturka

29.06.2015r. w Wiązownie zaginą York wabi się Tofik. Jest brązowo- czarny, krótko ostrzyżony.Ma 11 lat. Nagroda pieniężna za pomoc w jego odnalezieniu.

Więcej

Zagineła sunia Figa

Zaginęła w Komorowie gmin.Michałowice ,11-06 br kundelka Figa. Jest to młody pies w kolorze czarnym lekko podpalana. Niestety nie miała obroży ani chipa. Jest przyjacielska, reaguje na swoje imię.Jeśli ktoś zauważy lub zna miejsce pobytu suni bardzo proszę o informację.

Więcej

ZAGINĄŁ PIES - WARSZAWA, Saska Kępa/Gocław

PROSIMY O POMOC W ODNALEZIENIU PSA!

Więcej

zaginal rudy cocker spaniel w kobylce 10 czerwca 2015

10 czerwca zagina cocker spaniel w kobylce rudy z kolorowa obroza ktokolwiek widzial lub wie gdzie sie znajduje prosze o kontakt czeka na niego mala Helenka, 503-464-316 Justyna lub Mikolaj 503-761-612.

Więcej

Zaginął Jack Russel Terrier

30 maja zaginął pies rasy Jack Russel Terrier, w miejscowości Rzakta w gminie Wiązowna.

Więcej

Zaginął Piesek

Wieczorem 07.06.2015 w okolicy ul. Ks. Skorupki w Piastowie zaginął piesek „NIKI” rasy Shih Tzu.

Więcej

zaginął pies, szpic miniaturowy, pomeranian

Dnia 07-06-2015 w Międzylesiu w okolicach ul. Obiegowej

Więcej

Zaginął pies wabi się Laki

Zaginął pies wabi się Laki. Wysoka nagroda 2000 zł TEL. 503 996 884

Więcej

Pies york

http://olx.pl/i2/oferta/zaginal-pies-CID103-IDaoWob.html#gallery

Więcej

zaginął pies rasy border collie!

Łódź, 23.05.2015, ok godz.17

Więcej

ZAGUBIONA SUCZKA RASY YORK

W dniu 22.05.2015 około godziny 18:00 w Gołkowie przy ulicy 11 Listopada, jeśli ktoś widział błagam o kontakt ... 504 01 00 56. ;(. Bardzo kocham ! Nagroda ! Suczka. Miała obroże taką jak na zdjęciu.

Więcej

Zaginęła suczka rasy labrador

W nocy z 21 na 22 na Warszawskiej Ochocie uciekła mi suczka imieniem Lara. Gdyby ktoś widział błąkającego się psa proszę o kontakt. Ostatni raz była widziana w regionie Dworzec Zachodni - Hala Kopińska - Och Teatr.

Więcej

Zaginela suczka Roxy, Kraków - Kosocice

Poszukiwana jest suczka w typie owczarka (szetlandzki,australijski, szkocki), 16 kg, reaguje na imie Roxy, spokojna, szczepiona (nie gryzie). Pies zaginal w godzinach porannych19 maja na osiedlu Kosocice - Kraków ( okolice: Piaski Wielkie, Piaski Nowe, Rżąka, Kurdwanów, Rajsko, Soboniowice). Znalazca proszony o kontakt na nr: 694556871 lub 696873931. Z gory bardzo dziekujemy za pomoc w odnalezieniu Roxy.

Więcej

zaginął pies , Shihtzu , Nieporęt port Pilawa, 17 maj 2015, nagroda

17 maj 2015 około godz. 17 zaginął pies rasy Shihtzu, w porcie Pilawa w gminie Nieporęt, Zalew Zegrzyński.

Więcej

Zaginął Owczarek szetlandzki Pola Mokotowskie, okolice Pubu Lolek

W sobotę 16 maja około godziny 18:00 w pobliżu pubu Lolek na Polach Mokotowskich zaginął pies rasy owczarek szetlandzki (przypomina miniaturę owczarka collie, potocznie zwany "Lessie"). Piesek na codzień mieszka na Białołęce, na Polach Mokotowskich był po raz pierwszy.

Więcej

ZAGINĄŁ OWCZAREK SZETLANDZKI

16 maja około godziny 18.00 na Polach Mokotowskich w Warszawie zaginął piesek rasy owczarek szetlandzki. Wygląda jak mały "Lessie". Bardzo prosimy o informację telefoniczną lub mailową, jeśli ktokolwiek widział lub znalazł pieska. Kontakt: 661 447 933. Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje!

Więcej

Zagineła Mona. Rudowłosy mieszaniec chou chou

14 maja 2015 r. ok. 16:00 na Bemowie w okolicy ul. Rosy Bailly zaginęła rudowłosa suczka Mona. Piesek ma 5 lat, jest zachipowany i jest spory, głowę ma do połowy uda osoby o wzroście 165 cm, ma granatową końcówkę języka, długą sierść, puszysty ogon. Miała na sobie obrożę przeciw kleszczom. Piesek jest bardzo ufny ale bardzo boi się kiedy nie widzi właściciela, boi się burzy i głośnych wystrzałów.

Więcej

Pinczer malutki (ratlerek) prawdopodobnie skradziony

MAŁY PINCZER (RATLEREK) waga ok.2,5kg

Więcej

Zaginął york

W dniu 11-05-2015 roku w Łodzi w okolicy ulicy Miedzianej zaginął york. Piesek jest zaczipowany. Kontakt 798-403-724

Więcej

Zaginęła naga suczka grzywacz chiński

1 maja w Krajęczynie (gm.Joniec,pow.Płoński, woj. maz.) zaginęła lub została skradziona 8 letnia, wysterylizowana suka rasy Chiński grzywacz, odm. naga (bezwłosy). Suczka nazywa się "Truś" i jest nieufna względem obcych, nie jest oznakowana chipem, tatuaż jest niewidoczny. Prosimy o wszelkie informacje mogące pomóc nam ją odnaleść ! Znalazcy oferujemy nagrodę!!! Tel.: 601 422 092

Więcej

Zaginęła kocica tricolor w Międzylesiu

Wczoraj wieczorem 10-05-2015 zaginęła nam kocica nazywa się Nesti. Jest trójkolorowa ma piękne czarne serce na boku. Bardzo proszę o informację jeśli ktoś ją znajdzie to pupil dzieci.

Więcej

Zaginął Kot

Witam, zaginął kot (prawdopodobnie w pierwszej połowie tego tygodnia, czyli około 5.5.2015). Kastrowany samiec, 5 lat, czarny z białymi wybarwieniami (skarpetki, krawat, nos, brzuch). Popularny dachowiec, waga około 5kg, szczupły. Kot zaginął na terenie Bemowa, w rejonie ulic Górczewskiej / Powstańców Śląskich.

Więcej

Zaginął Yorkshire Terrier

1 maja 2015 r. na Wale Miedzeszyńskim (okolice Błot) zaginął złoto-srebrny Yorkshire Terrier. Wabi się Hachico. Ma 3 lata.

Więcej

zaginął pisek w sylu yorka

Z dnia 2 / 3 maja zaginal piesek w okolicach ul Minskiej, Praga Południe. Piesek przypomina duzego yorka

Więcej

Zaginął jamniki Marian w okolicach gm. Wiazowna

24 kwietnia w okolicach gm. Wiązaowna zaginął nasz ukochany jamnkopodobny Marian. Zrozpaczone dzieci czekają na niego i nie ustają w nadzieji ze się odnajdzie. Życzliwego znalezce prosimy o kontakt 602-314-028 . na szyju ma czerwona obróżke. Ma wszczepionego czipa , po którym łatwo znalexc nas jako właściciela.

Więcej

Zaginął Pies

W dniu 9 kwietnia br. ok godz. 19:00 w okolicach skrzyżowania Al. Lotników z ul. Bełdan zaginął pies.

Więcej

Zaginęła kotka - Warszawa Radość

24.04.2015 zaginęła czarno - biała kotka Milka z charakterystyczną czarną plamką koło nosa i szarą obrożą. Warszawa Radość. Jeśli masz jakiekolwiek informację na jej temat prosimy o kontakt pod nr telefonu: 795-438-440 lub 888-526-973

Więcej

ZAGINĄŁ malutki czarny kundelek - SADYBA, 26.04.15

W dniu 26.04.2015 (niedziela, godziny późnopopołudniowe) na Sadybie w okolicach ulicy Zelwerowicza (w pobliżu Zawojskiej i Bonifacego) zaginął malusieńki 3,5 kg czarny kundelek, wielkości Yorka. Peosimy o kontakt znalazcę- 501 189 980

Więcej

Zagubiona Suczka

Dnia 25 kwietnia o godzinie 11.00 w Warszawie przy ul. Sobieskiego, zaginęła suczka o imieniu DORA.

Więcej

UWAGA !!! Zaginął (prawdopodobnie skradziono) młody Person Terrier

W niedzielę 19.04.2015r ok godziny 9 rano w lesie Chojnowskim [ok Piaseczna] przy ogniskach zaginął pies rasy Parson.

Więcej

Zaginęła suczka - Skalmierzyce

W dniu 18.04.2015 zawinęła suczka, mieszaniec w odcieniach brązu. Za 16 lat, zaćmę oraz nie dosłyszy.

Więcej

suczka Michałek

Dzisiaj w Warszawie na osiedlu Groty ok. 14.00, wyszła przez ogrodzenie (z ogrodu) mała stara yorczka. Ma 15 lat, zaćmę i jest trochę głucha,i ma tylko kilka starych ząbków. Nie zna okolicy, może wejść do innej posesji.Ma długie włoski, jest stalowo złocista.Ma na sobie tylko obrożę przeciw kleszczom, ale ma tatuaż na brzuszku. Jest po operacji raka więc nie ma dwóch suteczków.

Więcej

zaginęła kotka

w dn. 30/31.03 w Radości w okolicy sklepu sam przy Wilgi zaginęła drobna czarno-biała kotka, na prawym oku ma bielmo, jest już starsza i nie ma zębów.....jest dość przymilna...

Więcej

Zaginęła KOTKA!

Zaginęła kotka 14.04.2015 o godzinie 14, ma na imię Maja. Mieszka przy ulicy Trakt Lubelski blisko Zwoleńskiej.

Więcej

Zaginal piesek

Dnia 8.04 w ok Cisia zaginal mieszaniec husky wilczur, ma jedno oko brazowe ,drugie niebieskie,na szyi obroże przeciwkleszczowa i odblaskowa, jesli ktos go widział bardzo prosze o kontakt. Nr tel 504377172

Więcej

zaginęła ruda suka GAJA

4 kwietnia 2015r. w Warszawie na Żoliborzu zaginęła 7-letnia ruda sunia GAJA - nie ma obroży ale jest czip. Sunia jest zalękniona ale łagodna. Mała właścicielka tęskni i czeka na wiadomości.

Więcej

Monter

Na początku kwietnia zaginął pies rasy mieszanej wilczur/hasky uciekł na spacerze w okolicy Drewniany w Ząbkach. Pies jest bardzo łagodny. Proszę o informację gdyby ktoś coś wiedział. 661479425

Więcej

Szukamy Saby

Szukamy Saby. Dużych rozmiarów suczka, mix podhalańczyk i kaukaz. Zaginęła 31.03.2015. Kremowe umaszczenie. Warszawa Wawer ul.kąkolowa . Proszę o kontakt!

Więcej

Zaginął kot - TIGER

29 marca 2015 w Aleksandrowie koło Falenicy zaginął kot.

Więcej

Zaginął rudy kot

W dniu 22.03.2015r w godzinach porannych wyszedł z domu w Warszawie na Chomiczówce i do tej pory nie wrócił Nasz ukochany kotek Rudi. Jeżeli ktoś widział kota lub wie gdzie może przebywać proszę o kontakt .pod nr tel.690 456 756.

Więcej

Zaginął yorkshire terrier. WYSOKA NAGRODA!!!

W dniu 09.03.2015r., ok. godz. 14, z przed sklepu Mini-Europa, przy ul. Andersa, w Warszawie, został skradziony york - młoda suczka. Była ostrzyżona. Sunia była w trakcie leczenia oczu. Czas robi swoje i wygląd suni mógł się zmienić. Mogła zostać sprzedana. Jeśli w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania pojawił się "nowy" york, bardzo proszę o kontakt. Oczekuję na każdą wiadomość, która może mi pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu mojej ukochanej suni. Zrozpaczona właścicielka Iwona. Dziękuję.

Więcej

Zaginął pies

26.03.2015 ok godziny 11.00 na ul.Pancera na Tarchominie w Warszawie zaginął rudy szpic miniatura, wabi się Tofik. Bardzo proszę o jakiekolwiek informację, będę ogromnie wdzięczna nawet za za najmniejsze wieści. Dziekuję

Więcej

Zaginęła Kotka

Z dnia 23.03 na 24.03 w Koninie przy ul. Okólnej 41

Więcej

Zaginął YORK,Warszawa Wawer Anin

26.03.2015r. około godziny 12:30 na wyszedł z posesji mały pies rasy YORK na ulicy Alpejskiej.

Więcej

Zaginął sznaucer miniatura czarno-srebrny

Dnia 24 marca 2015r. w godzinach 17-17:30 w Józefowie koło Otwocka, w granicha ulicy Wawerskiej/ Wyszyńskiego/Kościuszki zaginął sznaucer miniatura. Pies jest maści czarno-srebrnej, miał na sobie obrożę przeciwpchelną, z elementami odblaskowymi w kolorze białym, ma specyficzny "świński" ogon. Wabi się Elmo.

Więcej

ZAGINĄŁ YORKSHIRE TERRIER WYSOKA NAGRODA!!!

W dniu 09.03.2015r. ok. godz. 14,z przed sklepu Mini-Europa, przy ul. Andersa, w Warszawie, został skradziony york - młoda sunia. W tym dniu miała na łepku maleńką, czerwoną kokardkę. Jest ostrzyżona. Sunia była w trakcie leczenia poważnego schorzenia oczu. Czekam na każdą wiadomość, która umożliwi mi zlokalizowanie aktualnego miejsca pobytu mojej ukochanej suni. Zrozpaczona, przewlekle chora właścicielka. Dziękuję Iwona

Więcej

W poszukiwaniu Maxia!

Około godziny 16 zaginął york w rejonie Sosnowiec Józefów (osiedle koło Makro-MCdolalda- dokładnie za salonem Toyota obok Mcdonalda)

Więcej

Zaginął pies

Nazywa się Liviusz ma 14 lat i zaginął we wtorek 10.03.2015r. w godz. wczesnoporonnych w centrum Otwocka. Jest biały w brązowe łaty, miał obroże przeciwpchelną w kolorze szarym, podobny do bulteriera, ale bardzo łagodny, osoby, które mogłyby mi pomóc w odnalezieniu mojej pociechy, proszę o kontakt

Więcej

Zaginął pies

Wabi się Liviusz, jest biały w brązowe łaty, podobny do bulteriera, bardzo łagodny.

Więcej

Zaginął Rudy kot- Warszawa Wesoła (Stara Miłosna)

10-03-2015 zaginął rudy kot.. Henryk jest cały rudy pręgowany, szczupły i zwinny. Rude oczy i nosek.

Więcej

Zaginął czarny kot Piastów/Pruszków

W nocy z soboty na niedzielę (z 7 na 8 marca) w okolicy osiedla Ogrody Piastowskie przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 37 na granicy Piastowa i Pruszkowa nie wrócił do domu nasz kot.

Więcej

Zaginął Hektor, Warszawa Wesoła

SZUKAMY PSA HEKTORA, ZAGINĄŁ 9 MARCA OKOŁO GODZINY 10 RANO W ZIELONEJ GRZYBOWEJ. PIES JEST BARDZO PRZYJACIELSKI, NIGDY NIE JEST AGRESYWNY , RZADKO SZCZEKA. JEST ZACZIPOWANY.

Więcej

Sobota 7 marca z ul. Dzieci Polskich w Międzylesiu

zaginęła młoda +/- 6 miesięczna, nieduża suczka mieszana maści szarej/srebrzystej nakrapiana - ciemne łatki. Właścicielem psa jest mężczyzna dozorujący miejsce prac drogowych na ul. Dzieci Polskich w przyczepie campingowej. Piesek oddalił się i po chwili właściciel stracił go z oczu. Pomimo szukania terenu, pobliskich lasów nie udało się go odnaleźć. Właściciel uratował tę sunię po wypadku drogowym, leczył ją, przygarnął do siebie i przez ostatnie miesiące przyzwyczaił się do niej on i jego rodzina. Serdeczna prośba do wszystkich o kontakt jeśli ktoś coś wie o losie zwierzęcia.

Więcej

Zaginął kot- Wawer

W dniu 01.03.2015 zaginął w Aninie (w okolicach skrzyżowania ulic Kajki i Czecha) biało- czarny kot Filemon.

Więcej

zaginęła kotka-NAGRODA 1000 zł

18 stycznia w Markach zaginęła kotka,informacje proszę kierować pod numer 516-346-535

Więcej

Zaginal bialy maly piesek!!!

Zaginal Bialy Piesek!!! Pomozcie go znalezc,prosze.

Więcej

Zaginął czarny kotek Ziekonki k/Krakowa

Zaginął czarny kotek w Zielonkach k/Krakowa.

Więcej

Zaginął pies w typie gończy alpejski krótkonożny

W dniu 12 lutego w okolicach Mińska Maz. zaginął pies przypominający wyglądem bardzo dużego jamnika(ok.20kg wagi)

Więcej

Zaginął kot (Miedzeszyn, okolice Tawułkowej i Sulęcińskiej)

W niedzielę 22.02.2015 w godzinach popołudniowych w okolicy ulic Tawułkowej i Sulęcińskiej zaginął kot, buro-biały dachowiec, wykastrowany i zaczipowany.

Więcej

Zaginał piesek

Dnia 22lutego zaginał mieszaniec husky wilczur , ma jedno oko brazowe,drugie niebieskie,na szyi czerwona obroze odblaskowa,jesli ktos go widzial bardzo prosze o kontakt. Nr tel504377172

Więcej

Zaginęła suczka husky w Rudzie Śląskiej

07 lutego 2015 roku w Rudzie Śląskiej zaginęła suczka husky Szasta o różnych kolorach oczu.Jest zachipowana, wysterylizowana.Choruje na padaczkę.

Więcej

Zaginął york, lasek na Kole (Wola)

O 23:30 10 lutego 2015 zaginął duży pies rasy yorkshire terrier. Miał na sobie czarne szelki ze wzorkiem w białe czaszki.

Więcej

Zagineła suczka Warszawa Forty Bema

15 lutego ok godz. 21-ej na osiedlu Leśnym (forty Bema) zaginęła 2,5 letnia suczka Mila, czarno-brązowa podobna do terierka.

Więcej

Zaginęła Sunia!!!

Z samochodu do lasu uciekła sunia, mieszaniec wilkowaty

Więcej

ZAGINĘŁA KOTKA

Dnia 13 lutego 2015 wieczorem przy osiedlu Wyspiańskiego 6 w Otwocku zaginęła młoda kotka.

Więcej

W Otwocku zaginął kot

Kot Racuch zaginął 7 stycznia na osiedlu Wioska Szwajcarska w Otwocku Śródborowie przy ul. Reymonta. Kot ma ok. 8 lat, jest rudo-biały, kastrowany, ma usunięte lewe górne ząbki. NAGRODA!!!

Więcej

zaginęła suczka - landseer

4 lutego 2015 w Kobyłce zaginęła suczka rasy landseer. Wymknęła się z podwórka i nie ma jej do tej pory. Jest młoda ma 11 miesięcy, najpewniej właśnie ma cieczkę (pierwszą), jest biała z dużą czarną łatą na lewym boku i dużą czarną łatą na grzbiecie i ogonie, głowa czarna z białym przedziałkiem (sierść przy prawym oku biała), uszy czarne zwisające. Suczka wabi się Fika/Wika i jest oczywiście zachipowana (zarejestrowałem nr czipa w bazie polskiego towarzystwa identyfikacji zwierząt. nr czipa to 900182000158113 moje dane Rafał Sowa, 02-5-230 Kobyłka ul. Sikorskiego 28 tel/ 501511800 Z góry dziękuję jeśli jeśli będziecie mogli pomóc.

Więcej

zaginęła kotka

18 stycznia w Markach, przy szkole podstawowej nr.1 na ul. Okólnej zaginęła kotka- trikolorka. Informacje proszę kierować pod numer 516 346 535. Dla znalazcy przewidziana jest nagroda.

Więcej

Zaginął kot

23.01 w Sulejówku zaginął długowłosy, czarno biały, 3 letni kotek. Jest zaczipowany.

Więcej

Zaginal Pies

zaginal pies rasy shih tzu wabi sie lord .zaginal warszawa mokotow ul madalinskiego . bialo bezowy piesek na brzuchu ma tatuaz a772 prosze o kontakt 518298362

Więcej

Suczka Lata

Suczka lat 13 bialo-czarna z puszystym ogonem okolo 40cm rasa mieszana . Posiadala bandany na szyi i odblaskowa smycz. Zaginela w okolicy stacji metra Ursynow ok.20 stycznia 2015r. Suczka kulawa na jedna noge o slabym wzroku, przyglucha moze nie sama nie wrocic. Telefon grzecznosciowy, prosze o pozostawienie wiadomosci,

Więcej

zaginal rudy cocker spaniel w kobylce 28/29 styczen 2015

witam 29 stycznia 2015 w kobylce zaginal rudy cocker spaniel 11 miesiecy ma na sobie czerwona obroze ktokolwiek widzial bardzo prosze o kontakt Justyna 503-464-316 lub 503-761-612.

Więcej

SZUKAM MAKSA

ZAGINĄŁ PIES

Więcej

zaginął

W dniu 25 stycznia w godzinach wieczornych przy ulicy Wiosennej w Wołominie zaginą mały piesek długowłosy chiuaua.Pies posiadał na sobie obroże z medalikiem od szczepień...bardzo prosze o kontakt 508-746-734 , 607-289-508 piesek wabi sie Goguś..

Więcej

Zaginiony Kot

W dniu 20 stycznia w Piasecznie wieczorem w rejonie ulicy Jana Kazimierza zaginął kot Luke.

Więcej

Zaginął cocker spaniel!!!

W sobotę 27.12.2014r. około południa, w rejonie osiedla domków jednorodzinnych przy ul. Poznańskiej w Legnicy, zaginął rudy Cocker Spaniel- Toffi! Pies ma 10 lat, jest lekko ostrzyżony, nie ma ogona.

Więcej

Wciaz mamy nadzieje ,ze wroci ! Gdzie jestes malutka?

PROSZE O POMOC !!!! ZAGIELA !!!! z rak osoby "adoptujacej" w Plocku. Poszkuje Elli od listopada 2013r. Ma 8lat niewidzi, ma czipa, po sterylizacji.Wlos; ciemno-stalowy grzbiet, zlota glowa i lapki.Jesli wiesz, gdzie przebywa ? zadzwon. NAGRODA !!! 3000zl. Prosze o kazda inf.

Więcej

Zaginàł pies NAGRODA!

W Noc Sylwestrowà w okolicach Kalinowa zaginàł nasz Mefik, wyglàda jak Owczarek Niemiecki. Nie jest rasowy, Ma szerszy, kròtszy pysk. Jest bardzo łagodny i ufny.

Więcej

W Śródborowie zaginął kot

10 dni temu w Śródborowie zaginął biało-rudy kot Wabi się Racuch, ma ok. 8 lat. Najprawdopodobniej przebywa na osiedlu Wioska Szwajcarska lub w okolicach skrzyżowania ul. Reymonta i Piłsudskiego. Kot jest bardzo przestraszony. Jeśli ktokolwiek go widział, bardzo proszę o szybki kontakt.

Więcej

ZAGINĄŁ

Zaginął pies w Kowalu na ulicy Jagiełły (12.01.2015r. około godziny 11) rasy york (z większych). Pies wabi się Fado, jest bardzo przyjazny, ma czerwoną obrożę jeśli ktoś wie gdzie się znajduję poproszę o kontakt pod numerem telefonu : 507-689-727

Więcej

zaginął pies w noc sylwestrową

Zaginął pies , wabi się Lesio. Ma krótkie łapy, jest ciemny, lekko podpalany, z białym końcem ogona, krawatem i pręgą od głowy do nosa. Proszę o informację , tel: 501160137.

Więcej

zaginął

Dnia 08-01-2015r.w Sulejówku zaginął biały kot wykastrowany,za czipowany nr.967000009327080 w razie znalezienia proszę o kontakt .Przewidziana nagroda.

Więcej

Tosia zaginęła w Dębem Wielkim czeka dziecko pomóżcie

Witam. W dniu 7.01.2015 zaginęła nasza 5 letnia sunia Tośka. To mieszaniec. Ma długą rudą sierść, opadające uszka, puszysty ogon, pies miał bliznę po sterylizacji, nie miał obroży. Jest z Dębego Wielkiego. Jest łagodna i ufna.

Więcej

Zginął 2 letni owczarek w Radości bardzo proszę o pomoc

W Radości dnia 6.01.2015 zginął pies Badi mix owczarka .Ma czarną sierść,biały krawat,jasno brązowe długie łapki , duże stojące uszy i szczupłą budowę ciała.Średniej wysokości i waży ok 28 kg.Miał na sobie jaskrawo zieloną obroże na kleszcze. Bardzo proszę o informacje jak ktoś go widział pod nr.785260403 będę bardzo wdzięczna.

Więcej

ZAGINĄŁ nasz przyjaciel: OWCZAREK SZETLANDZKI - MAŁY LASSIE

1 stycznia, z naszego ogródka, w Kobyłce (przy ul. Pieniążka / Żymirskiego), zaginął ukochany piesek- Pyszczek.

Więcej

Zginął kot Dolarson - Józefów

Nadal poszukiwany kot Dolarson. Ma 1,5 roku, jest burej maści, pręgowany z charakterystycznymi białymi skarpetkami i białą bransoletką wokół tylnej prawej łapki. Wyszedł z domu 29 listopada 2014 w Józefowie, ul. Jodłowa. Dolarson jest wychodzący. Bardzo prosimy o kontakt w przypadku zauważenia kotka. Ludziom, którzy mu pomogli, bardzo dziękujemy. Tęsknimy za naszym kochanym łobuziakiem... Na uczciwego znalazcę czeka nagroda!

Więcej

Zaginała mały biały pies - szpic

Pod koniec grudnia 2014 roku w Tarnowie woj. małopolskie zaginął roczny biały szpic. Piesek miał na sobie czerwoną obrożę.

Więcej

Zaginął pies!!!!

W noc sylwestrową zaginęła nasza sunia, było to w Warszawie Radość, jeżeli ktokolwiek widziałby psa podobnego do niej, proszę o niezwłoczną informacje, czekają zrozpaczeni właściciele

Więcej

Zaginął owczarek środkowoazjatycki

W dniu 30 grudnia z okolic Wawra ul. Juhasów zaginął owczarek środkowoazjatycki umarszczenie biało-rude, obcięty ogon. Samiec.

Więcej

Zaginęła sunia - w typie owczarka niemieckiego

Sunia zaginęła 28/12/2014. w miejscowości Bieniewo-Wieś k/Błonia.Sunia jest w typie owczarka niemieckiego, podpalana, czarna obroża i czarna długa smycz. wiek- około 2 lata. Wyrwała się podczas spaceru w pogoni z zającem. Ma nierówno zrośnięty ogon, chyba po złamaniu. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Więcej

Zaginął sznaucer miniaturka

Witam, wczoraj (2.01.2015r ) zaginął nasz pies Tofik. Jest to sznaucer miniaturka, czarny, nieostrzyżony. Zaginął w Łodzi w okolicach Stoków/Sikawy ale ze względu na huk petard mógł pobiec wszędzie...

Więcej

Sunia - owczarek niemiecki, okolice Błonia

Dzień dobry, czy mógłbym prosic o pomoc w poszukiwaniu naszej Suni, która zaginęła 28/12/2014. w miejscowości Bieniewo-Wieś k/Błonia.Sunia jest w typie owczarka niemieckiego, dośc jasna, podpalana, czarna obroża i czarna długa smycz. wiek- około 2 lata. Wyrwała się podczas spaceru w pogoni z zającem. Tel. kontaktowy 601314732 lub 608204880. Ma nierówno zrośnięty ogon, chyba po złamaniu. Z góry dziękuję i pozdrawiam, Paweł Galicki.

Więcej

Zaginął pies

Zaginął mój ukochany piesek - wabi się Budrys. Kolor jak na zdjęciu. Jest malutki i puszysty (długa sierść) przestraszył się wybuchu petardy w czasie spaceru.

Więcej

CZARNY COCKER SPANIEL “SZEKEL” (OSTRZYŻONY)

CZARNY COCKER SPANIEL “SZEKEL” (OSTRZYŻONY)

Więcej

Zaginęłą sunia 26.12.2014 Sulejówek

26 grudnia około godziny 15 zaginęła suczka w Okuniewie przy ulicy Działkowej. Opady śniegu uniemożliwiły jej powrót do domu. Ma jasne umaszczenie z brązowymi plamkami na grzbiecie. Aktualnie sunia ma dłuższe włosy niż na zdjęciu. Ma czerwoną obrożę z adresem i numerem telefonu właściciela. Bardzo proszę o pomoc. W domu czeka na nią małe zrozpaczone dziecko. Bardzo tęskni za nią!

Więcej

Zaginął owczrek niemiecki okolice Mińska Mazowieckiego

Pies zaginał rano 29 grudnia w miejscowości Suchowizna.

Więcej

Zaginął pies, Lublin - Konopnica

Zaginął pies Jack Russel Terrier ok godz 16-ej w Konopnicy k.Lublina

Więcej

Zaginęłą suczka - Bleki!

Dnia 14-tego grudnia zaginęła suczka, która wabi się Bleki.

Więcej

zaginał biały wilk

W Wigilię w okolicach Kosowa Lackiego zaginął biały owczarek szwajcarski (biały wilk). Pies ma tatuaż i jest zaczipowany.

Więcej

zaginal piesek w Opolu

wczoraj 24 grudnia okolo godz.16 w Opolu zaginal czarny piesek sredniej wielkosci,ma bialy kolniez,biale skarpetki i biala koncowke ogona.Nazywa sie Renik.Jest bardzo lagodny i lubi dzieci.Bardzo prosze o oddanie pieska.

Więcej

12 Grudnia w okolicach Zbójna Góry zaginął pies

12 Grudnia zaginął duży, ciemny, rozpieszczony mieszaniec. Ma 2 lata i wabi się Tajson. Jest bardzo ciekawski, towarzyski i mimo wyglądu bardzo łagodny. Tajson cierpi na padaczkę i codziennie musi przyjmować leki. Jeżeli ktoś widział naszego pieska lub wie gdzie może się znajdować bardzo prosimy o kontakt telefoniczny, sms lub pojedynczy sygnał (na pewno oddzwonimy )

Więcej

Zaginął piesek.

Dnia 19.12 zaginąl w Cisiu gm. Halinow ok pkp Błagam o pomoc w odnalezieniu;(. NAGRODA

Więcej

Zaginął piesek.

Dnia 19.12 w Cisiu gm.Halinów przy stacji pkp zaginął roczny mieszaniec husky wilczur ,ma jedno oko niebieskie,drugie brazowe ,miał na sobie obroże przeciwkleszczowa . Podobno został wepchniety do samochodu przez nieznane osoby. Błagam o pomoc w odnalezieniu.;( NAGRODA

Więcej

Zaginął biały kundelek

Zaginął kundelek w dniu 18.12.br w okolicach ul.Św.Franciszka z Asyżu ( Łódź Górna)Piesek jest średniej wielkości ( do kolan) krótka sierść,charakterystyczny-cały biały z ciemną łatą na oczach oraz jednym uchu,wabi się Reksio.Jest nieufny i niegroźny.Osobę która może udzielić informacji odnośnie miejsca pobytu psa proszę o kontakt telefoniczny.

Więcej

Zaginiona suczka

Zaginęła suczka, mieszaniec, umaszczenie czarne

Więcej

zginła HUSKY - wabi się ALASKA

ginała suka husky (rudo biały), która uciekła mojej mamie w Warszawa okolice ulic Racławicka/Żwirki i Wigury . wabi się ALASKA tel 664-504-155/ 698-250-8500

Więcej

Zaginęła sunia owczarek niemiecki 11mc wabi się Rossa

17.12.2014r. ok. 15.30 uciekła nasza psina wabi się Rossa rasy owczarek niemiecki (11 miesięczna). Ma fioletową obroże od wewnątrz podpisaną Sagan i nr tel. Uciekła z okolicy Wału Miedzeszyńskiego i ul. Bysławskiej.

Więcej

Terier walijski zaginął koło Piaseczna pod Warszawą

14 grudnia w Zalesiu Dolnym zaginął stary terier walijski.

Więcej

Zaginęła sunia owczarek niemiecki 11mc wabi się Rossa

Dziś (17.12.1015) ok. 15.30 uciekła nasza psina wabi się Rossa rasy owczarek niemiecki (11 miesięczna). Ma fioletową obroże od wewnątrz podpisaną Sagan i nr tel. Jeśli ktoś widział lub słyszał proszę o kontakt. Zaginęła w okolicy Wału Miedzeszyńskiego (Warszawa-Falenica)

Więcej

Zaginął Owczarek Niemiecki

Dnia 10.12.2014, w miejscowości Jastrzębie k/Piaseczna zaginął pies rasy Owczarek Niemiecki. Na imię ma Bourbon (reaguje również na "Burek"). Pies ma 2,5 roku, relatywnie ciemne umaszczenie grzbietu i jasny dekolt. Jest to owczarek o standardowej sierści, szczupły i nie za wysoki.Choruje na padaczkę i powinien codziennie przyjmować leki. Ubrany był w materiałową obrożę z elementami odblaskowymi, zapinaną na plastikową klamrę. Osoby, które mogą nam pomóc proszone są o kontakt.

Więcej

Zaginął kiciuś

Pomóżcie proszę....... 20 listopada br. na warszawskim Zaciszu w rejonie ul. Łodygowej i Wyspowej zaginął mój kiciuś.To typowy burasek ale o charakterystycznych długich nogach. Ma przewlekłą chorobę jelit i wymaga odpowiedniego żywienia i kontroli weterynaryjnych. Kacperek ma 3-4 lata, jest wysterylizowany i zachipowany. Numer jego chipa to 941000013229246. Problem jest tego rodzaju, że choć Kacper mieszka z nami od 2 lat to formalnie ciągle jest "przypisany" do poprzednich właścicieli którzy to, delikatnie mówiąc, nie mieli już dla niego miejsca w swoim domu..... Oddali nam jego książeczkę zdrowia i dowód chipowania ale niestety nie zgłosili odpowiednim służbom zrzeczenia się praw do kota a ja sama nie mogę go przepisać do siebie bez takiego "świstka". Telefony kontaktowe podane przez tych ludzi w papierach z chipowania są nieaktualne a mój został grzecznościowo dopisany ale tylko w uwagach więc może być niezauważalny.

Więcej

Zagubiona suczka

1 grudnia 2014 w okolicy lasku ul. Panewnicka przy domkach szeregowych uciekła ze smyczą niewielkich rozmiarów mieszkaniec podpalany. Fifi boi się ludzi ale jest łagodna.

Więcej

UWAGA BRAKUJE PSA / LOST female DOG

Jeśli ją zobaczysz zadzwoń +48 888 043 216 ale +48 794 512 320! Ona jest głównie czarny i ma brązowe nogi. Ona jest mieszane rasy, ale wygląda trochę jak yorkshire. Jej imię jest Laia i wyszła stracił 29/11/14!

Więcej

Zaginął piesek!!!

Dnia 24/11 ok g.12 uciekl mi piesek:( Kundelek sredniej wielkości, kolor buro-brązowy, podpalane piaskowe łapki, z czerwona obroza. Jest bardzo nieufny ale krzywdy nikomu nie zrobi!Ok 20 widziany był na ul. Podgrzybka koło ogrodu botanicznego w Powsinie, biegł w stronę Konstancina.Być może będzie próbować się przemieszczać w stronę Legionowa.

Więcej

zaginęła czarna labradorka (czerwona smyczka, biała plama pod brzychem)

22-11-2014 uciekła z Nadarzyna suczka mieszaniec labradora, mała czarna (9miesięcy). Znaki szczególne, czerwona obroża, biała plamka pod brzuchem. Prosżę o kontakt 500-109-205

Więcej

Zaginęła kotka na WAWRZE

W dn. 16. 11.2014 zaginęła nasza kotka, kotka nie jest przygotowana do przebywania na podwórku, jest typowym kotem domowym, jest bardzo płochliwa, ma piękne niebieskie oczy, perłową sierść- brązowe łapki, ogon, pyszczek, uszy.

Więcej

Bary

17 listopada w okolicy osiedla Łódź-Radogoszcz zaginął owczarek niemiecki czarny podpalany długowłosy. Proszę o kontakt z numerem 601-348-418. Nagroda!

Więcej

Zaginął pies

12-11-2014 w Markach zaginął owczarek podpalany.18-11-2014 widziany u zbiegu Marsa i Płowieckiej oraz na przystanku 525 przy Ostrobramskiej przy Promenadzie.Pies jest szczepiony, łagodny bez obroży.Wabi się Baron.Wszystkich którzy widzieli podobnego jak na zdjęciu uprzejmie proszę o wiadomość tel. lub mailową.

Więcej

zaginął czarno-biały Bulterier NAGRODA!!

16 listopada zaginęła czarno-biała suczka rasy bulterier.

Więcej

Zagubiony pies

W dniu 09.11.2014 roku w okolicy ul. Darłowskiej i ul. Średniej - Dielnica Miedzeszyn, Radość około godz. 17.00 zaginął pies buldog francuski koloru beżowego. nazywa się FIGO. Błagam o jakiekolwiek informację .

Więcej

Zaginęła Xena

Zaginęła Xena dnia 06.11.2014 Warszawa Targówek! Ostatni raz widziana na ul. Handlowej koło Trockiej.

Więcej

ZAGINĘŁA SUCZKA!!!

W nocy z 04.11.na 05.11.2014r. w Falenicy zaginęła suczka rasy Dog Niemiecki maści czarnej z białym krawatem.

Więcej

Zaginęła Balbinka z Palucha

27.10. w rejonie ul. Dudziarskiej uciekła nowym wlaśicielom Balbina, tydzień wcześniej adoptowana z Palucha. Spędziła tam kilka lat w oczekiwaniu na dom... Szukaliśmy jej przez kilka pierwszych dni w miejscu zaginięcia, niestety bez rezultatu. Mogła przez te dni przemieścić się na znaczną odległość. Prosimy o każdą wiadomość. Suczka jak widać na zdjęciu jest wilczasta, wielkość - do kolan, znak szczególny- brak końca ogona.

Więcej

typowy kundelek! Nasielsk

Witam! 3.11 w godzinach wieczornych zgubił się mój psiak. Wabi się Maly i jest typowym kundelkiem, który się do mnie przybłakał ok roku temu. Jest przyjazny i towarzyski. Zaginął w okolicach Błędostowa (ok. Nasielska). Będę wdzięczna za wsZystkie informacje.

Więcej

Zaginęła ruda sunia

30.10 w okolicach Parku Skaryszewskiego zaginęła mała ruda kudłata sunia , bardzo charakterystyczny wygląd, wiek 2, 5 roku, miała na sobie czerwone skórzane szelki. Nie jest zaczipowana , brak adresatki. Może być nieufna w stosunku do człowieka. kontakt 660 533 590, 506 067 576

Więcej

Zaginęła kotka szara pręgowana

Dnia 20.10.2014r na warszawskich Stegnach zaginęła 4- letnia kotka. Jest szara w delikatne prążki, ma biały krawacik. Jest bardzo płochliwa i nieufna do obcych. nie miała obróżki, nie jest zaczipowana, jest wysterylizowana. Ktokolwiek widział kotkę bardzo proszę o kontakt tel 505 124 255. NAGRODA!

Więcej

Zaginął rudy Spaniel

29.10.2014 na Tarchominie w Warszawie zaginął 9 letni, rudy spaniel, wabi się axel.

Więcej

Zaginął jasno-bury kot - Żoliborz 19 października

Kot ma 3 lata, jest jasno-bury, pręgowany, ma biały krawacik, charakterystyczne białe skarpety i czarne stopy, żółte oczy, brązowy nos. Wykastrowany, zaczipowany, łagodny, płochliwy, wychodzący na dwór. Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu kota - nagroda.

Więcej

Warszawa Radosc, zaginęła szylkretowa kotka

Dnia 22.10.2014 koło ulicy Halki zagineła szylkretowa półdługowłosa kotka w typie norweskego leśnego. Będziemy wdzięczni za jakiekolwiek informacje, dla znalazcy przewidziana nagroda!

Więcej

owczarek niemiecki

24-10-2014 w Warszawie Radości zaginął 1,5 roczny owczarek niemiecki. W uchu ma tatuaż o nr A159. Na pieska czeka zrozpaczona 4 letnia Ola i 10 letni Bartek. Proszę o kontakt pod nr tel 601344331. NAGRODA.

Więcej

zaginęła suczka mix

19-10-2014 na Sadybie zaginęła suka mix Tina (ostatnio widziana za jez.Czerniakowskim, rejon Augustówki) .Wiek około 1 roku, czarna, krótkowłosa, podpalana, podobna do gończego polskiego; waga ok. 16 kg. Ma wszczepiony CHIP

Więcej

Zaginął pies rasy Coton w Piasecznie

Dnia 18 października 2014 r. (sobota) w godz. 11.00-13.00 w Piasecznie na ul. Dworcowej w okolicy dworca PKP zaginął pies rasy Coton de Tulear. Średniej wielkości, biały, kudłaty. Miał obroże z wygrawerowanym imieniem, telefonem i adresem właściciela. Pies ma wszczepiony czip identyfikacyjny.

Więcej

Zaginął sznaucer

16.10.2014w Starej Miłosnej (Wesoła) zaginął sznaucer miniaturka ok.15 lat. Miał brązową obrożę. Pies ciężko chory, w trakcie leczenia. Znalazcę proszę o kontakt, czeka nagroda.

Więcej

Zaginął pies! Yorkshire Terrier!

W dn. 18.10.2014 w Pruszkowie ( Żbików) przy ulicy Mostowej róg Piotrkowskiej zaginął pies rasy Yorkshire Terrier. Prawdopodobnie został ukradziony. Wabi się Kiler. Jest bardzo spokojny, łagodny i ufny wobec ludzi. Mimo wieku (11 lat) wygląda na szczeniaka. Jest czarny z miodowymi łapkami i główką. Kiler ma zespół zapadnięcia krtani.

Więcej

Zaginął Foksterier

12.10 w Czarnowie k/ Konstancina Jeziorny zaginął

Więcej

zaginela suczka bernardyn NAGRODA

Dnia 20 września w Tuszynie zagineła 4 letnia suka bernardyn wabi się Tosia miała na sobie czarną obroże z ćwiekami bardzo za nią tęsknimy jeżeli ktoś ją widział proszę o kontakt

Więcej

Zaginął owczarek niemiecki

W czwartek 2 października w podwarszawskiej Magdalence zaginął duży dwuletni pies, ktory wygląda owczarek niemiecki. Wabi się Franek, jest spokojny i łagodny. Jest zaczipowany.

Więcej

kotek

01 10 Ursus ul. Skoroszewska zaginął kotek. Ma 1,5roku, jest rudy z bialymi łapkami i brzuszkiem. Szukamy i czekamy..

Więcej

Zaginęła suczka Maja

30 września na osiedlu Adria przy ulicy Jugosłowiańskiej zaginęła suczka Maja. Jest nieduża, maści biszkoptowo-kremowej i ma na sobie obrożę, wiek 8 lat. Mieszaniec w typie teriera.

Więcej

ZAGINAL PIES!!!

28.09. w niedziele zaginała suczka

Więcej

!!!!!!!!!ZAGINĄŁ PIESEK!!!!!!!!!

28.09.14r. ok godziny 10 rano na ursynowie przy ulicy meander zaginęła suczka o imieniu LENA. Była bez obroży. Kiedy wyszła na spacer musiała coś wypatrzeć i pobiegła przed siebie. Do dziś jej nie ma. Bardzo sie o nią martwimy poniewaz w poprzednich domach była źle traktowana dlatego teraz jest bardzo płochliwa do obcych psów i ludzi. W przeszlosci 3 razy wyladowala w schronisku. Tesknimy za naszym psiakiem. Jesli kto kolwiek ja widzial prosimy o kontakt

Więcej

Zaginął pies!!!

28.09.2014r w okolicy Babięt (woj. warmińsko mazurskie) zaginął pies, mały wysokości do połowy łydki, czarny podpalany, mieszaniec w typie gończym. Miał na sobie zieloną obrąże z identyfikatorem Tasso (rejestrowany w niemczech). Jest zachipowany.

Więcej

ZGINEŁA MIKA SUCZKA PINCZERA MINIATURY(RATLERKA)

ZGINEŁA NAM MIKA 25 09 2014r WIECZOREM NA BEMOWIE JELONKI W OKOLICACH CZUMY KOŁO PARKU MIAŁA NA SOBIE RÓŻOWĄ OBROŻE BYŁA ZACZIPOWANA ,MA 5 LAT I JEST KOLORU CZARNEGO LEKKO PODPALANA.JEŻELI KTOŚ WIE GDZIE ONA MOŻE BYĆ BARDZO PROSIMY O KONTAKT PO NUMER 504 017 549

Więcej

Zginęła suczka, Warszawa Ochota

25 września koło godziny 15:00 na Ochocie, ( ul. Baśniowa )zaginęła młoda suczka. Czarny kundelek, podpalany, biały krawacik, zawinięty biało czarny ogonek, reaguje na imię MEFA.

Więcej

ZAGINĘŁA MŁODA SUCZKA!!! NAGRODA!!!

25 września koło godziny 15:00 na Ochocie, ( ul. Baśniowa )zaginęła młoda suczka. Czarny kundelek, podpalany, biały krawacik, zawinięty biało czarny ogonek, reaguje na imię MEFA.

Więcej

Kotka Kasia

Od początku nieustannie szukamy naszej zguby Kasi. Ma ok. 2 lat, charakterystyczną białą plamkę na przedniej łapce, jest zadbana, wysterylizowana, przytulaska. Zginęła na Pradze Północ.

Więcej

ZAGINĄŁ PIESEK YORK !!!

Zaginą piesek Alex w okolicach Białobrzeg. Piesek ma krótkawą

Więcej

zaginął kot Jerzy

Ostatnio widziany był w niedzielę rano (21 września), przy Namysłowskiej 2A.

Więcej

Zaginęła kotka

W dniu 21/9 na ul. Legendy 3 zaginęła 3 letnia kotka o imieniu Mercy rasy Ragdoll. Umaszczenie colorpoint biało brązowa: pyszczek łapki i ogon brązowe), oczy niebieskie. Kotka jest przyjazna choć bardzo płochliwa. Jeśli ktoś widział lub znalazł kotka będę wdzięczna i bardzo proszę o kontakt 604 151 034

Więcej

Zaginął pies beagle Otowck

20.09.2014 (sobota) w lesie w Otwocku zaginął BEAGLE (tricolor – brązowo-biało-czarny) i imieniu PICO. Ma na sobie kolorową obrożę (w poprzeczne, grube paski różnych kolorów) z adresówką, obrożę przeciwpchelną oraz czerwone szelki „Julius K9”.

Więcej

Zaginął Labrador Smolany/Podlaskie

Dnia 17.09.2014 w pobliżu Smolan/podlaskie/ zaginęła 7-letnia labradorka maści brązowej. Jest po sterylizacji, może utykać na lewą łapę. Dla znalazcy nagroda!

Więcej

Zaginął Owczarek Niemiecki

W Międzylesiu/Warszawa zaginął piękny owczarek niemiecki.

Więcej

Zaginął Rambo York Zabrze

7.09.2014 Zaginął york bez obroży posiada Chip pod skórą na szyi wysoka nagroda za oddanie pieska :(( pilne!!! tel 534 00 55 55

Więcej

ZAGINĘŁA ! PRAŻMÓW I OKOLICE !!! ZNAK SZCZEGÓLNY RYBIE OKO !!!

ZAGINĘŁA SUCZKA !!! W dniu 04.09.2014 około godziny 20:00 oddaliła się na spacerze. Diana ma jedno rybie oko i umaszczeniem przypomina owczarka niemieckiego. Mieszkam w Prażmowie na Błoniach, ale suczka może być teraz wszędzie. Jest bardzo ufna i łagodna. Jeśli ktoś Ją widział proszę o kontakt. Ewelina Kuchta, tel. 502-285-259 lub 533-304-911. Dziękuje !!!

Więcej

mały rudy piesek zaginął

W Warszawie na JElonkach zaginął mały rudy piesek z białym krawatem na krzywych łapach, kastrowany. Jeżeli ktoś go widział lub znalazł błagamy o info!!

Więcej

POMOCY!!!

POMOCYYYYYY! MACZETA ZAGINĄŁ W WARSZAWIE!!! 4 września, koło godziny 17 przy ul. Marszałkowskiej wpadł pod rower i w szoku uciekł - przez Poznańską i Nowogrodzką - do Metra Politechniki. stamtąd do ok 19.00 był goniony przez dziewczyny, które do nas dzwoniły. JEST PRZESTRASZONY I UCIEKA OD LUDZI.może być poturbowany. malutki, rudy kundelek, ma na sobie kolorową parcianą 'indiańską' obróżkę. jest zaczipowany.ma ok 2 lata. daliśmy ogłoszenie na wszystkie straże etc. pojechaliśmy szukać go na Polach i w okolicach Ochoty , ale bez rezultatu...:( Pieska znaleźliśmy rok temu na Orlenie w trasie do Wrocławia - jest bardzo nieufny i 'po przejściach'.... Nie mieszka na stałe w Warszawie, więc nie złapie w mieście tropu.... JEŚLI CHOCIAŻ WIDZIELIŚCIE GO GDZIEŚ DZWOŃCIE proszę!! Marta 608 68 60 78 albo Tomek506 066 653

Więcej

Zginęła kotka

W dniu 29 sierpnia na osiedlu Warszawska w Karczewie zginęła śliczna kotka maści szylkret(czarno-ruda), wabi się Tosia. Na kotkę czeka zrozpaczone dziecko.

Więcej

Zaginęła suczka husky

W dniu 24.08.2014r. w okolicach Suwałk ( wieś Węgielnia )w województwie Podlaskim zaginęła 3 letnia suczka Eyva, rasa w typie syberian husky, kolor czarno- biały, oczy brązowe. Miała na sobie czarną obrożę i pomarańczowo- czarne szelki, do których doczepione były medaliki z przychodni weterynaryjnej w Chorzowie.Jest zaczipowana. Suczka jest przyjazna dla otoczenia.

Więcej

Zaginął Bąbel

Piesek 5-cio letni, wabi się Bąbel zginął 29.08.2014 w Sulejówku. Czarny, ma odrost sierści po strzyżeniu (2 miesięce temu) Kuleje na przednią łapę Jest bardzo przyjacielski.

Więcej

zaginela suczka

W DNIU 23.08.2014 w WESOŁEJ zaginęła suczka rasy shitzu jest bardzo chora i wymaga leczenia

Więcej

Zaginął Psiak

19 sierpnia Zaginął nasz pupil z posesji w Przechowie-Świecie. Piesek jest płochliwy i boi się wszystkiego co mu obce. Dla znalazcy nagroda ! Jeżeli ktoś złapał pieska proszę oddajcie go, psiak choruje i codziennie musi brać leki. Proszę o jakiekolwiek wieści gdzie się znajduje lub błąka. Tęsknimy za nim !!! Zachipowany

Więcej

Zaginęła kotka

25 lipca 2014 r. przed południem, przy ul. Sulejkowskiej w Warszawie (Praga Południe) zaginęła kotka syberyjska - Emma. Jest łagodna i bardzo płochliwa. Jest dość duża (ok. 5 kg), sierść ma półdługą, biało-beżowy grzbiet, srebrzyste łapki i ogon, znak charakterystyczny - niebieskie oczy. Kotka jest zdrowa, szczepiona i zachipowana (nr chipa: 616246000015228).

Więcej

Zielonka Zagniął York Miniaturka

13 sierpnia zaginęła suczka rasy york miniaturka w okolo. Kilkuletnia, ostrzyżona, umaszczenie srebrne. Dla znalazcy nagroda! Bardzo proszę o kontakt, drugi nasz york rozpacza z tęsknoty!

Więcej

Zaginął Lisek

W dniu 11.08 zaginął rudy pies. Lisek jest niewielkich gabarytów: waży 10 kg. Może bać się ludzi. Przy obroży piesek miał załączony adres i kontakt do właściciela.

Więcej

Zaginęła kotka!!!

W czwartek 14.08 popołudniu zaginęła szylkretowa kotka; brązowo-rudo-biała z charakterystyczną białą końcówką na ogonku.WYSOKA NAGRODA dla znalazcy!!!

Więcej

York Grafi

14.08.14r ok. 14-ej w Warszawie w okolicach osiedla

Więcej

Zaginął York prosze o pomoc !

dnia 10 sierpnia okolo godziny 21:00 w Mirostowicach Dolnych (okolice żar-lubuskie) zaginął york nazywa sie Hobi i reaguje na swoje imie ! piesek mial szara obroze i jest zaczipowany !!!! dla osoby ktora go odda badz znajdzie czeka wynagrodzenia !!! Prosze znajdzcie mojego Hobiego !!

Więcej

Zaginąl moj podopieczny kot Bonifacy

Zaginąl moj podopieczny kot Bonifacy

Więcej

zaginął pies

Dnia 09.08.2014 w Markach zaginął ratlerek jest bardzo przestraszony .Waży ok 3,5 kg nazywa się Dżejdżej .Jeśli ktoś go zobaczy proszę o kontakt mój tel.664 752 895.

Więcej

ZAGINĘŁA KOTKA !

Dnia 1go sierpnia w Stanisławowie Pierwszym (k.Nieporętu) w okolicach skrzyżowania ul. Przyszłość oraz Izabelińska zaginęła kotka. Młoda (ok. 2lata), umaszczenia w podobie do kota syjamskiego (srebrno-szary) z niebieskimi oczkami. Niestety oswojana i bardzo przyjacielska. Charakterystyczny szczegół- krótszy ogonek.

Więcej

Kto znajdzie Frankę?

2- letnia wysterylizowana, adoptowana półdługowłosa kotka zaginęła 21. lipca w okolicach ul. Podgórnej i Mehoffera. Prawdopodobnie zeskoczyła z balkonu na podwórko przy domu jednorodzinnym, w którym przebywała tymczasowo. Franeczka nigdy wcześniej nie wychodziła na zewnątrz. Na pewno tęskni za swoim przyrodnim bratem. Może być bardzo przestraszona, mogła zabłądzić, bo nie zna okolicy, więc może być wszędzie na Białołęce. Mogła też znaleźć sobie nowego człowieka, bo jest bardzo ufna i lgnie do ludzi. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje na jej temat

Więcej

W Warszawie zaginął Kocurek Harold

W niedzielę 13 lipca w Warszawie na Saskiej Kępie w okolicy

Więcej

Zaginął York

W czwartek 10 lipca, w trakcie burzy zaginęła w Piotrkowicach suczka rasy York. Wabi się Szanelka. Ma 11 lat i schorowane stawy, wymaga leczenia. Suczka posiada chip z danymi wszczepiony pod skórę na karku. Wysoka nagroda za informacje. Telefon kontaktowy: 662 236 117

Więcej

zaginął shih tzu beżowy

Zaginął piesek rasy shiz tzu w Ursusie, w okolicy ul. Regulskiej i Spisaka. Ma na imię Bingo. Bardzo proszę o wiadomość pod nr tel. 504 159 026 lub 22 667 74 17

Więcej

Zaginęła kotka

W nocy z 12 na 13 lipca przy ul. Bartyckiej 22 B w Warszawie zaginęła kotka. Prawdopodobnie spadła z balkonu na wysokim parterze.

Więcej

Szukamy Lucy!

Roczna kotka 11.07.2014 postanowiła zwiedzać ul. Głębocką w Warszawie. Jednak teraz może być już znacznie dalej. Nigdy nie wychodziła na zewnątrz! Przechodziła koci katar dlatego musimy ją szybko odnaleźć!

Więcej

zaginął piess

Dnia 30.06 w Zielonce k. W-wy zaginęła 10 miesięczna suczka owczarek niemiecki. Wabi się Rika. Miała czarną materiałową obrożę. Jest zaczipowana. Ostatni raz widziana w Kobyłce koło Biedronki

Więcej

ZAGINĘŁA CZARNA KOTKA! WAWER

NA POCZĄTKU CZERWCA (2014 r.) NA TERENIE WAWRA (Miedzeszyn) ZAGINĘŁA KOTKA

Więcej

Zaginął kot

W dniu 27.06.2014 r. wieczorem zaginął kastrowany 8 letni kocur. Nie posiada microchipa. Jest w typie rasy maine coon. Na oczach posiada białe plamy po przebytej chorobie. Zefir zaginął w Warszawie Wesołej a dokładnie Stara Miłosna. Znalazcę lub osobę która wie gdzie przebywa prosimy o kontakt na jeden z numerów

Więcej

Zaginął brązowy wyzeł

28 czerwca w Komorowie koło Pruszkowa zaginęła suczka, wyżeł gładkowłosy, brązowy z szerokim centkowanym "krawatem". Czerwona obroża i beżowa przeciw kleszczom. Bardzo boi się burzy. Dla znalazcy nagroda. Tel 602 388 435

Więcej

Zaginęła Suczka

Dnia 24.06 ok. godz. 8, w okolicy skrzyżowania gen. Maczka i Powązkowskiej w Warsawie ZAGINĘŁA mała suczka, koloru białego, z brązowymi uszami i łatą na grzbiecie.

Więcej

ZAGINĄŁ PIES !!!!!

DNIA 19 CZERWCA OKOŁO GODZINY 17 W OKOLICY ULICY KWIATOWEJ ZAGINĄŁ PIES.

Więcej

zginęła mała roczna suczka

uciekła mała roczna suczka biszkoptowa no stosunkowo dużych nóżkach.- wraz ze s,muczą - czerwony uchwyt - wabi się GABA - zaczipowana - zginęła na Pradze Płd. ul. Jarocińska

Więcej

14.06.2014 młody pies Benek zaginał w Kobyłce , ul. Pana Tadeusza.

WIELKA PROŚBA o POMOC w poszukiwaniach, rozglądanie się, czujność..w sobotę rano (14 czerwca 2014) uciekł z posesji w Kobyłce Benek, ul. Pana Tadeusza.

Więcej

Zaginęła mała sunia

25.05.2014 r. w godzinach popołudniowych zaginęła mała 14-letnia sunia. Ostatnio widziana była w okolicy: Warszawa-Zacisze, ul. Pszczyńska/Radzymińska/Łodygowa/Młodzieńcza.

Więcej

w centrum wawy zaginal york

wabi sie tunia ok 18 31.05 przy sklepie carefoure zaginela psinka prosze o kontakt

Więcej

ZAGINĘŁA SUCZKA - YORK W SOBOTĘ 31.05 W WARSZAWIE

Zaginęła suczka rasy York w centrum Warszawy w sobotę 31.05.

Więcej

Zaginął

Zaginął piesek Chihuahua malutki, długowłosy biały w łatki jasnobrązowym w dniu 29.05.2014r. na Tarchominie-Białołęka ul. Van Gogha 9B około godz. 12:00.

Więcej

ZAGINĘŁA CZARNA KOTKA BEZ OKA!

W dniu 18 maja w okolicach ulicy Gniazdowskiej w Warszawie (Zacisze) zaginęła nasza ukochana kotka - Pusia.

Więcej

zginął york

Zginął pies rasy York.Wabi się Dafik.Ostatni raz był widziany w okolicy lasu w Świdrze.Ma czipa. Na szyi ma obroże koloru niebieskiego.

Więcej

zginął kot rosyjski niebieski

W nocy z 1 na 2 maja wyszedł na codzienny spacer nasz LUCEK - kot rosyjski niebieski. Jest typowym przedstawicielem rasy - szary ,(srebrny) szczupły, o niedużej, kształtnej głowie i mocno zielonych o oczach. Ma charakterystyczny, niski "miauk".

Więcej

Poszukuję Julka!

Julek to 2-letni kot rasy europejskiej. Zadbany. Biało-szare futerko. Cecha charakterystyczna - zagięty ogonek. Drobny, waga ok. 4 kg. Przyjazny nieco płochliwy. Wyszedł z domu na Kabatach 01 maja rano i do tej pory nie wrócił. :(

Więcej

ZAGINĄŁ YORK

WCZORAJ 2 MAJA 2014 W JÓZEFOWIE W POBLIŻU UL MICKIEWICZA I SKŁODOWSKIEJ ZAGINĄŁ YORK.

Więcej

Szukamy białej labradorki!!!

We wtorek 22.04. zginęła biała (lekko biszkoptowa) labradorka w okolicach stacji Sulejówek Miłosna.

Więcej

Zaginęła Neska

W dniu 4.04 w Barchowie (Gm. Łochów) zaginęła 1,5roczna suczka średniej wielkości (do kolan-19 kg) maści czarnej z białą gwiazdką na szyi i białą skarpetką na tylnej prawej łapie. Pies nierasowy, w typie amstaff/mały labrador.

Więcej

ZGUBIŁ SIĘ PIES!

Umaszczenie Czarno białe wysokość do połowy uda waga około 24 kg. Wabi się Moris. Zagubił się dnia dzisiejszego ( 20-04-2014) Około godziny 9 rano. Ostatni raz widziano go na ulicy Wólczyńskiej 307B w Warszawie. Niestety nie posiada obroży ponieważ uciekł z posesji.

Więcej

ZAGINĄŁ NIETYPOWY YORK, okolice Piaseczna, Mysiadła

16/04 w okolicach Nowej Iwicznej, Mysiadła zaginął york, nie ma tatuażu, ani obróżki na sobie. Ma 7lat i wabi się Killer. Jest zaszczepiony i posiada czip. Bardzo proszę o kontakt wszystkie osoby, które mogą wiedzieć coś o miejscu jego przebywania!!!!!

Więcej

UWAGA ZAGINĄŁ PIES

W piątek (11.04) nad Wisłą, przy Wale Miedzeszyńskim, na wysokości ulicy Fieldorfa (Gocław) zaginął młody kundelek - Wiórek. Pies jest charakterystyczny: cały biały z rudobrązowymi łatami wokół oczu i przy ogonie. Miał dwie obroże: brązową i szarą. Jeżeli ktokolwiek widział Wiórka, prosimy o kontakt - bardzo tęsknimy i strasznie się martwimy.

Więcej

Zaginęła Sunia owczarek niemiecki

W dniu 6.04.2014 zaginęła w karczewie suczka owczarek niemiecki.Wabi sie Sara,reaguje rownież na -milki (bo to jej przyjaciel z podwórka) ma 2 lata,jest bardzo lekliwa i wystraszona,ma czerwona obrozke,prawe uszko lekko wywiniete.jest zaczipowana. Proszę o pomoc

Więcej

zaginął młody, czarny, wyżłowaty Dżej Dżej

Zaginął 2 kwietnia w Duchnowie, kolo Wiązownej. Ma dwa lata, jest czarny, waży około 40 kilogramów, przypomina flat retrievera, jest bardzo ufny i przyjazny. Ma na imię Dżej Dżej. Był bez obroży (wyszedł z posesji).

Więcej

Zaginął duży, czarny, wyżłowaty pies, Wiązowna i okolice

2 kwietnia po południu w Duchnowie (gm. Wiązowna) zaginął młody, czarny, duży, wyżłowaty pies. Wabi się Dżej Dżej. Szczupły, długonogi, młodziutki, bardzo ufny. Nie miał obroży z adresownikiem, jedynie przeciwkleszczową. Bardzo proszę o informacje, jesli ktos go widział, albo przygarnal.

Więcej

Zginął młody SETER GORDON

31.03.2014r. zaginął nam piesek rasy seter gordon -długa sierśc czarny podpalany. Wiek 1,5 roku wabi sie Tomek. Uciekł z posesji w okolicach warszawa ul. Dzieci polskich- WAWER. Jest bardzo łagodny i ufny mimo duzych rozmiarów. Jeżeli ktos go widział lub sie nim zaopiekował prosimy o kontakt. Dzekaja zrospaczone dzieci

Więcej

Zaginęła BIAŁA SUCZKA Z NIEBIESKIMI OCZAMI!

UWAGA!!!!!! POMOCY!!!!! POSZUKUJĘ BIAŁEJ SUCZKI, PODOBNEJ DO GOLDENA Z NIEBIESKIMI OCZAMI!!! OSTATNI RAZ WIDZIANA DZIŚ, W SOBOTĘ 29-03 OK. GODZ.20 NA UL.OSMAŃCZYKA, NIEDALEKO CARREFOURA!!!!!

Więcej

Zaginęła suczka rasy Beagle (5miesięczny szczeniak)

24 marca około godziny 17:00 w Stanisławowie Pierwszym (koło Nieporętu) zginęła 5cio miesięczna suczka rasy Beagle.

Więcej

Zaginął mops

Dzisiaj 20.03 wieczorem zaginął mały, beżowy, jednoroczny mops o imieniu Lola. Miała na sobie czarne szeleczki.. Ostatni raz widziana w okolicach stacji Ratusz Arsenał w Warszawie. Bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu!

Więcej

Zaginęła suczka rasy Berneńczyk

W dniu 14.03.2014 w Warszawie – Radości w ok. Ul. Liścienia zaginęła suka rasy Berneński Pies Pasterski. Jest to średniej wielkości czarny pies z białym krawatem, częściowo głową, końcówkami łap i ogona, a także kilkoma brązowymi znaczeniami, a na grzbiecie w pobliżu ogona ma wytarte futro. Ma 11 lat, jest stara i schorowana, niedowidzi i niedosłyszy, jest w trakcie leczenia (zapalenie ucha i AZS). W uchu ma tatuaż o nr L016. Posiada obrożę z czarnego materiału w żółto-pomarańczowe wzorki. Znalazca proszony jest o kontakt pod tel. 502 374 730. Nagroda!

Więcej

Zaginął nieduży, czarny podpalany piesek - Wawer

Dnia 4.03 w okolicach Traktu Lubelskiego -Wawer- zaginął mały - do kolan- , czarny podpalany pies. Ma krótki ogonek.

Więcej

zaginął kotek

W dniu 08.03.br. na osiedlu IBJ przy ul. Pazińskiego 6 zaginął 6 miesięczny kotek. Wabi się Lolek. Jest jeszcze niewykastrowany i niezaszczepiony. Prawdopodobnie wyskoczył z balkonu z I piętra. Jeśli ktoś zauważył kotka lub wie gdzie aktualnie przebywa bardzo proszę o kontakt pod nr 728-850-309.

Więcej

zginął kot 4.03

w nocy z 4 na 5.03 zginął kot. Był bez identyfikatora.

Więcej

Poszukuje od 15.02.14r.maleńkiej suni

Podobna do pudelka,jest czarna.Sunia jest starsza i ma bielmo nas oczkach.Zgineła z w-wa praga

Więcej

12.02.14 zaginął czarny kocurek Wąsik

W Ząbkach kolo Makro zaginął czarny roczny kocurek Wąsik. Ma jasnobrązowe oczy. Niekastrowany, szczepiony.

Więcej

ZAGINĄŁ KOTEK !!!

W DNIU 11 LUTEGO WIECZOREM W OKOLICACH OSIEDLA „SKOROSZE IX” ZAGINĄŁ 9-MIESIĘCZNY KOTEK.

Więcej

Zaginęła suczka jack russel terrier

14.02.2014 roku o godz. 13 została potrącona moja suczka - jacck russel terrier na ulicy berensona - zielona bialołęka warszawa, w szoku uciekła w strone ulicy ostródzkiej, prosze was o pomoc. 600 - 886 - 576, bawi sie zoja

Więcej

Ząbki szukają Muffinki!

Szukam suni czarny kundelek z obciętym ogonkiem i oklapniętymi uszami. Wabi sie muffinka. Zaginęła 07-02-2014 pod sklepem spożywczym i zbiegu ulic Gałczyńskiego i Górnośląskiej w podwarszawskich Ząbkach. Ktokolwiek widział proszę o kontakt 881771033 czeka wysoka nagroda.

Więcej

zaginął - nie zna terenu, po przeprowadzce

W nocy z 28 na 29 stycznia 2014r. tuz po przeprowadzce zaginął pies - Borys. Pies jest łagodny, płochliwy. Borys nie zna terenu, był wystraszony długą podróżą i zmianą otoczenia. Proszę o pomoc w odnalezieniu, informacje o miejscu pobytu. Borys uciekł w Radości z ulicy Radłowskiej.

Więcej

Zaginął pies

Dnia 14 stycznia w Falenicy zaginął nasz pies Chuck. Ma 2 lata. Ostatnio był widziany w okolicach ulicy Włókienniczej przy przedszkolu. Każdego kto go widział proszę o kontakt na mail aniakepinska@onet.eu

Więcej

Zaginoł Pies

20,01,2014 w Mokotowie w okolicy ul. Potoki zaginął pies.Jesli ktoś posiada jakieś informacje prosze pisac pod adres pulik20@gmail.com

Więcej

zaginął rudy kot - Warszawa Międzylesie

8.01.2014 zaginął rudy kot. ma 3 lata, bursztynowe oczy i niewielką narośl w jednym uchu. Lgnie do ludzi. Na kota czekają stęsknione dzieci. Bardzo dziękujemy za informacje.

Więcej

Prosze o pomoc w odnalezieniu Yorka. Zaginał w Wołominie.

Proszę o pomoc w odnalezieniu pieska Yorka. Szukam go od 28 grudnia. Nie wyobrażam sobie, ze go nie znajdę. Ma ok 4 lat. Miał adresatkę na szyi, stad obawa, ze został skradziony. Dzieci wypuściły Juniorka na siku na podwórko podczas mojej nieobecności.

Więcej

ZAGINĘŁA KOTKA URSYNÓW

W dniu 09-01-2014 zaginęła kotka

Więcej

Zginęła Kotka Pusia typu Main Coon

W poniedziałek 6.01.2014 roku zaginęła nasza kotka Pusia.

Więcej

ZAGINAL MOJ PIESEK!3LETNI YORK!

W DNIU 06.01.2014 W DABROWIE GORNICZEJ NA OSIEDLU LEKNICE(POGORIAIII)ZAGINAL MOJ 3LETNI YORK,WABI SIE FADO,NA SZYJI MIAL WISIOREK Z NUMEREM TEL DO NASZEGO WETERYNARZA,ALE BYC MOZE GO ZGUBIL,BO DO DZISIAJ NIKT NIE ZADZWONIL.PROSZE O POMOC KTOKOLWIEK WIDZIAL BADZ W IE GDZIE ZNAJDUJE SIE OBECNIE.PROSZE O KONTAKT-664046467

Więcej

UWAGA ZAGINELY DWA PSY SULEJÓWEK

Dnia 25 .11 w godzinnach porannych w okolicach Sulejówka zginęły 2 psy: 1 mieszaniec owczarka niemieckiego o umaszczeniu jasno-podpalanym.Miał na sobie beżową obrożę.Wiek ok 3 lat. Drugi pies to sznaucer miniaturka w wieku około 7 lat..Na znalazcę czeka nagroda.

Więcej

Szukam Franka

Szukam Franka,kocur z charakterem a ostatnimi czasy zdecydowany domator.Nie ma go już 5 dni może go ktoś widział na Wawrze? Okolice Dzielnicowej, Szparagowej, 27 Grudnia. Tęsknimy z całą brygadą i czekamy na wszelkie info...

Więcej

nadal szukamy mimi

w dniu 31.12.2013r ok 16 godz na terenie marysin wawerski zaginela mimi -mieszaniec ,posiada czipa ale sluch zaginal po niej ,prosimy o kontakt 501 071 235 agnieszka

Więcej

Zagineła suka airedale terrier

Zagineła suka airedale terier w Warszawie Międzylesiu, Wawer, poniedziałek 6 stycznia wieczorem, z ulicy Północnej.

Więcej

Zaginął w Wiązownie kot w typie egzotyka

W nocy 04.01.13 z domu przy ul. Klonowej w Wiązownie zaginął. Ma na imię "SZANDOR"

Więcej

Zaginął DUDUŚ - mały piesek

W dn. 2.01 w Centrum Warszawy, w ok. godz. Wilczej zaginął 8-letni, mały piesek, na krótkich łapkach, o umaszczeniu przypominającym owczarka. Miał na sobie czarne szelki, nie miał adresatki. Piesek jest bardzo przyjazny i łagodny.

Więcej

Zaginął w Zielonce York

W noc Sylwestrową zaginął przy ul. Ossowskiej młody York. Znalazcę proszę o kontakt 516 520 726

Więcej

zaginął Bouvier

W dniu 01.01.2014 zaginął w Rudce k.Wólki Mlądzkiej (gm.Wiązowna,powiat Otwock) spłoszony wystrzałami Bouvier des Flandres podobny do Sznaucera olbrzyma.Wabi się Shivas.Pies b.duży-ok.50 kg,czarny,kudłaty,nieobcinane uszy,długi kosmaty ogon,broda,w wewnętrznej stronie ucha tatuaż H026(słabo widoczny).W obroży przeciwpchelnej.Jest łagodny.Ostatnio (02.01 - godz.17) widziano go w okolicach Lipowa (koło Glinianki).Dla znalazcy nagroda.

Więcej

Daisy -yorczka która zaginęła

W noc sylwestrową 1.01.2014 w Długiej Szlacheckiej zaginęła yorczka wabi się Daisy .W domu czekają na nią dzieci i jej starsza siostra.Dla znalazcy nagroda!!!!!

Więcej

zaginął

Dziś w nocy 1/2.01.14. w Obrębie, gmina Zabrodzie, woj. mazowieckie, zaginął duży jasnobrązowy pies, krótka sierść, jest zaczipowany, ma żółtawą obrożę przeciwpchelną. Bardzo proszę o udostępnianie!!!!!!!!!!!!!! tel. 723 988 107, 602 862 303 Dominika

Więcej

zgubiono

w dniu 31.21.2013r ok 16 godz zgubiono suczke na marysinie wawerskim posiada czipa prosze o kontakt telefoniczny

Więcej

zginął owczarek niemiecki

W Halinowie 31.12. 2013r. wieczorem ok. godziny 17 uciekł z podwórka 11 letni owczarek niemiecki. Na szyi i przedniej łapie ma białe łaty, w uchu słabo widoczny tatuaż A-1692. Wabi się VIP

Więcej

zaginął piesek york

27-12-2013 wieczorem w Aninie Sadulu zaginął nasz piesek rasy yorkshire terrier. Piesek ma 4 lata, nazywa się Bakuś, jest w trakcie leczenia. Ma brązowy pyszczek i łapki oraz ciemnoszary grzbiet. Każdego kto go widział lub znalazł bardzo proszę o kontakt. Za odnalezienie psa wysoka nagroda.

Więcej

Zaginęła suczka

29.12.2013 w okolicach lasów Radiówka (Otwock - Świder) zaginęła 13-letnia suczka 'Polcia'. Źle słyszy, jest nieufna. Ma jasno-beżową krótką sierść. Za znalezienie nagroda !

Więcej

zagineła suczka Bokserka

23.12 po południu w Sulejówku pod Warszawą w okolicach Biedronki przy Piłsudskiego zaginęła bokserka - Roxi, nie miała obroży ani chipa, reaguje na swoje imię, jest przyjazna, skacze tylko jak się trzyma piłkę lub patyk w ręku.

Więcej

Prosze o pomoc w odnalezieniu mojego pieska Rosia

Dn. 22.12.2013r. Ok godz.17 w Nadarzynie na ul. Poswietnej zaginal 7 letni kundelek o umaszeniu terierowato-sznauxerowatym czarny z brazowymi lapkami i biala muszka pod szyjka, ,ma zielona obrozke z naszytymi na nia literkami z wlasny, i,imieniem Rosiu. Ronius to nasza rodzina bardzo za nim tesknimi prosze pomozcie nam go odnalesc.

Więcej

Zaginęła biała suczka rasy maltańczyk

25.12.2013 ok.13:00 w lesie między Wesołą a Rembertowem (dawny poligon) zaginęła biała suczka rasy maltańczyk. Miała wytatuowany na pachwinie numer 090 B i różową obróżkę. Dla znalazcy nagroda w wysokości 500 zł.

Więcej

Zaginął york

W czwartek 19.12.2013 przy ul. Wileńskiej na pradze północ zaginął 3-letni york. Piesek jest ufny i napewno bardzo tęskni za domem. Proszę wszystkich o pomoc w odnalezieniu Tofika czeka na niego cała rodzina.

Więcej

zaginął UTRATEK

W sobotę 14 grudnia w okolicy ul. Śniardwy 1 w Warszawie

Więcej

zaginął pies rasy amstaf

w dn.10.12.2013 zaginął pies rasy amstaf.maści rudej,pies jest bardzo łagodny,choruje na padaczke i musi dostawać co 8 godzin lek luminal.czekamy na jakiekolwiek informacje

Więcej

zaginął w Falenicy

12.12.2013 zaginąl w Falenicy pies - duży , rudy, kudłaty w typie Leonbergera. Bardzo przyjacielski i ufny.

Więcej

W Falenicy zaginął pies

12.12.2013 po południu z ul. Bystrzyckiej w Falenicy duży kudłaty pies podobny do Leonbergera, ma na imię Agni, b. przyjacielski. Bardzo prosimy o pomoc.

Więcej

Prosimy o pomoc !!! zaginął yor

14.12.2013 (sobota) w Radości na ul. Wągrowieckiej zaginął pies rasy York (pies posiada chipa). Dla uczciwego znalazcy 1000 PLN nagrody.

Więcej

Zaginął pies owczarek niemiecki swider/otwock

Dnia 11.12.2013 zaginął krótkowłosy owczarek niemiecki.Wabi się Rocky,zagiął w okolicy świdra

Więcej

KAKTUS ZAGINĄŁ

ZAGINĄŁ 11 GRUDNIA W GÓRASZCE W GODZINACH 13-16. JEDNO OKO NIEBIESKIE, DRUGIE BRĄZOWE, RÓŻOWE PLAMY NA NOSIE. PRZYJAZNY DO LUDZI.

Więcej

ZAGINĄŁ GOLDEDEN RETRIEVER!!!

Dnia 8.12.2013 po południu w okolicach osiedla w Aninie zaginął biały Golden Retriever. Wabi się Snapi. Pies nie ma na sobie obroży. W razie jakichkolwiek informacji, proszę o kontakt.

Więcej

Zaginął

W dniu 07.12.2013 ok. 22.00 zaginał w okolicach ul.sterniczej na Bemowie 12 letni West, ma na imie DOCENT, jest przyjacielski

Więcej

Zaginął pies - prawie owczarek niemiecki - Otwock - Swider

W sobote 30.11 zaginął pies - bardzo podobny do krókowłosego owczarka niemieckiego,ok 4-5 letni . Psiak ma na sobie czarną obrożę. Psiak zaginął pomiędzy stacjami kolejowymi Otwock - Swider.

Więcej

Zaginęła kotka Mia!

Dnia 26.11.2013 na ul. Przygodnej 29c Warszawa Wawer-Zerzeń zaginęła kotka szara prążkowana.

Więcej

mix jamnik czarny podpalany

Nadal poszukuje zaginionego pieska ktory zaginal w grudniu 2011 wybiegl na pole w gm Baranow pow Grodzisk Mazowiecki przy ul Wspolnej trace juz nadzieje ze sie odnajdzie w chwili zaginiecia mial na sobie obroze a na niej male pieski wygladal tak jak na zdjeciu teraz by mial 14lat zdjecie moge przeslac mailem

Więcej

Zagineła starsza suczka

Zagineła suczka mająca już 12 lat Życia . suczka jest już schorowana jest rasy jamnika szorstkowłosego wabi sie Pchełka i na to imie odrazu sie zatrzymuje , zagineła 3 miesiące temu chociaż takich ogłoszeń dałam już pełno to ciągle mam nadzieje że może się znajdzie . Prawdo podobnie znajduje się w miejscowości Skibno okolice. Sławna , Koszalin, zdjęcie nie jest idealne ale jeśli ktoś widział taka suczke albo podobną to i tak prosze o pilny kontak e-mail xxwredota17xx@wp.pl albo pod nr tel. 691-638-652

Więcej

Zaginęłął york, Suczka !!

dnia19.11.2013 w okolicach Okęcia zaginęłęła suczka york, jest czarna z długim zakręconym ogonkiem. Proszę o informację 511618791.

Więcej

Zaginęła sunia!

11 listopada w Płocku zaginęła moja sunia - Elli, Jest podobna do Yorka. Ma 7 lat, jest niewidoma i ma widoczną zaćmę na oczach. W dniu zaginięcia miała długie włosy - czarne na ciele, złote na główce. Dostałam wiadomość, że ktoś psa zabrał i nie chce mi oddać i jest w Warszawie.

Więcej

zaginął kot w Józefowie koło Otwocka

W sobotę 16.11.2013 r. nie wrócił do domu półroczny kotek koloru mysiego o dłuższym włosie, ma duże bursztynowe oczy. Był wypuszczany na dwór, ale zawsze wracał do domu ul. Złotej Jesieni róg Sadowej. Być może jest gdzieś zamknięty i nie może wyjść. Reaguje na imię Tino.

Więcej

Zaginęła kotka Bemowo

13.11.13 nad ranem przy ulicy Radiowej 20 na Starym Bemowie (bloki obok jednostki) zaginęła DROBNA CZARNA KOTKA –jest zachipowana. Kotka ma zielone oczy, znak szczególny: wyłysiałe miejsce na prawej łopatce widoczne gdy kotka siedzi. Jest szczepiona, udomowiona, powinna szukać kontaktu z człowiekiem. Jeśli ktoś z Państwa widział kotkę bardzo proszę o kontatk! 503 732 275

Więcej

Zaginiony pies

NAZYWA SIĘ MAŁY

Więcej

Zaginęła chora suczka!

Dnia 11 listopada w Płocku zaginęła moja suczka Silky Terrier - podobna do Yorka. W płocku przebywała dopiero od 3 dni, więc nie zna okolic. Jest nieduża, ma długie włosy (miała w dniu zagubienia) - czarne na ciele, złote na głowie. Jest zarejestrowana w Polskim Związku Kynologicznym. W dniu zaginięcia miała niebieską obrożę.

Więcej

PROSZĘ O POMOC W ODNALEZIENIU ROMECZKA.

W SULEJÓWKU dnia 31 października 2013 r. zaginął pies-czymś wystraszony mógł zapędzić się do okolicznych miejscowości.Wabi się ROMEK-nieduży,niepozorny mieszaniec(a la pinczer średni,wiek 5 lat),bardzo bojaźliwy(2 lata temu przygarnięty z ulicy),wrażliwy,bardzo przyjazny dla ludzi i zwierząt.Jeśli ktoś zauważy błąkającego się,niepozornego,PRZEMIERZAJĄCEGO ULICZKI OKOLICZNYCH MIEJSCOWOŚCI Romeczka - proszę o kontakt : szukamromka@op.pl

Więcej

Nadal szukamy kotki Zuzi

Zuzia zaginęła pod koniec lipca br, zsunęła się z parapetu mieszkania przy ul. Bełskiej (Mokotów - Wrzeciono) i wystraszona gdzieś uciekła. Być może po powrocie z wakacji zauważycie Państwo kotkę, której wcześniej nie było w Państwa okolicach.

Więcej

Zaginal York suczka Warszawa Mokotów (okolice morskie oko)

Zagineła suczka ok 1 roku na warszawskim Mokotowie.. okolice Morskiego Oka.

Więcej

Zaginiony Maine Coon w Józefowie

6 listopada 2013 w okolicach ul. Nowej w Józefowie zaginął nam kot rasy Maine Coon o imieniu Rysio. Kotek ma 10 miesięcy ale jest znacznie większy od standardowego kota. Zamiast ogona ma dużą kitę i "pędzelki" wystające z uszu. Umaszczony jest jak tygrysek czarno-beżowy. Jest zaczipowany.

Więcej

zaginął pies

Dnia 31.10. 2013 w Sulejówku-Miłosnej zaginął piesek mieszaniec - a la pinczer średni. Wabi się Romek. Przygarnęłam go dwa lata temu z ulicy, chorego i wygłodzonego. Jest lękliwy, lgnie do ludzi, uwielbia pieszczoty, spał razem z moim kotem. Mógł zapędzić się do okolicznych miejscowości czymś wystraszony. Martwię się jego losem, bo wiele już w życiu przeszedł. Jeśli ktoś widział tego pieska proszę o kontakt pod tel: 504484244 lub e-mail: blunec@o2.pl

Więcej

Zaginął TOBI. sznaucer miniaturka FALENICA MICHALIN

Zaginął sznaucer miniaturka! Czarny i zarosniety. Wabi się TOBI. Dziś (2.11) ok 12 wybiegł przez uchwaloną bramę w Falenicy, przy ulicy patriotów( okolice michalinki, derkaczy)blisko granicy z józefowem. Mógł pobiec w kierunku Michalina. Prosze o pomoc! Nagroda

Więcej

Zaginął przyjaciel

29.10.13 w okolicach stacji kolejowej Warszawa Wawer Zaginął mój kocurek.

Więcej

Zaginęła kotka

Dnia 23.10 w dzielnicy Ursus-Gołąbki zaginęła marmurkowa roczna koteczka ma na imię LUNA (Lusia, Luśka) i reaguje na swoje imię. Kotka jest wysterylizowana waży około 3 kilogramów. Jest spokojnym ale nieufnym w stosunku co do obcych kotkiem. Po prawej stronie nad oczkiem ma żółtą plamkę. Bardzo prosimy o pomoc w odszukaniu koteczki. Strasznie ją kochamy i bardzo się martwimy.

Więcej

Zaginął pies

W dniu 8 października 2013 (środa) w okolicy miejscowości Mitęga zaginął pies.

Więcej

zaginęła kotka...

...na pradze-północ w okolicach pl. wileńskiego, ciemno-brązowa, dorosła - 4 lata - ale nieduża, nakrapiana jasnymi plamkami, z dłuższym włosem.

Więcej

Zaginęła suczka w Piastowie koło Warszawy.

15 października w godzinach wieczornych w Piastowie zaginęła nasza 16-letnia sunia Żaba . To średniej wielkości sunia ,ma stojące uszka , lekko siwiejący pyszczek,białe skarpetki na przednich i tylnych łapach oraz białą krawatkę pod pyszczkiem . Żaba jest już przygłucha.

Więcej

Zaginął mini York Roki!!!

W dniu 9.10.2013 r. ok. godz. 2300 przy

Więcej

Szukamy kotki Zuzi

Zuzia zaginęła pod koniec lipca, zsunęła się z parapetu mieszkania przy ul. Bełskiej 24 i wystraszona gdzieś uciekła. Być może po powrocie z wakacji zauważycie Państwo kotkę, której wcześniej nie było w Państwa okolicach.

Więcej

Owczarek niemiecki poszukiwany

25.09.2013r. w okolicy Wilanowa zaginął owczarek niemiecki o imieniu Hades, krótkowłosy, łagodny, przyjazny, młody (1rok i 2 msc).

Więcej

w Radości zagineła kotka

ok 2 października 2013 zagineła czarno-biała (białe skarpetki i krawat) kotka zazwyczaj przemieszczała się w okolicy Montażowa-Żelechowska-Borkowska w Radości. Proszę o pilny kontakt

Więcej

zaginal czarny pies poza warszawa

21 września 2013.r.zaginal czarny pies . ma bialy zabot i biale skarpetki na lapkach.zaginal poza warszawa przy lesie w Ryni, nie daleko Nieporetu. proszę o pomoc bo bardzo tęsknimy.

Więcej

sznaucer miniaturowy

Dnia 24.09.2013 w Falenicy w okolicy ulicy kudowskiej zaginął sznaucer miniaturowy czarno-srebrny.samiec.Pies jest zachipowany,krótko ostrzyzony,ma obcięte ogon i uszy,jest nieśmiały i nieagresywny.Bardzo proszę o pomoc w jego odnalezieniu .

Więcej

Pomóż odnalezć Dyzia !

Dyzio to 4 letni piesek York. Zaginał w Warszawskim Wawrze w okolicach ulicy Powszechnej,ktokolwiek wie co sie dzieje z pieskiem proszony jest o kontakt telefoniczny. Dla osoby ktora pomoze zlokalizowac miejsce pobytu przewidziana jest nagroda w kwocie 500zł.

Więcej

zaginoł PIMPEK

Pomóżcie zaginął Pimpuś jest on rasy kundelek sięga do kolana ma 15lat ma długą czarno-białą sierść nie słyszy za bardzo i nie widzi zaginął w Falenicy jest bardzo Kochanym pieskiem jak na swój wiek lubił się bawić miał dużo energij ma czarną obroże z metalowym nadrukiem jest za chipowany więc jeśli ktoś go zaniesie do weterynarza to od razu się dowiemy PROSZĘ ŻEBY KAŻDY KTO LUBI PSY NIECH UDOSTĘPNIA czeka na niego smutna właścicielka PROSZĘ UDOSTĘPNIJ!!!!!!!!!

Więcej

zaginal pies

21 września 2013r w lesie w Ryni nie daleko port nieporet zaginal czarny pies z puszystym ogonem . ma bialy maly krawacik i trochę białego na lapkach

Więcej

Zaginął Pies Husky.

16.09.2013 roku w Ząbkach zaginął pies rasy husky.

Więcej

Zaginęła suczka w Podcierniu gm. Cegłów ( mazowieckie). NAGRODA!!!

Dnia 31.08.2013 r. w miejscowości Podciernie gm. Cegłów zaginęła suczka kundelek o imieniu Muszka.

Więcej

Zaginął piesek Antonio, brązowy-biały, w okolicy Opaczewskiej, Warszawa

W dniu 17 września 2013 ok. godziny 13:00, w Warszawie, okolicach ulicy Opaczewskiej przy parku Szczęśliwickim (Ochota)zaginął mały piesek, nieudany wobec obcych. Pies jest "zaczipowany" (numer chipa: 972000000837012). Piesek reaguje na imię Antonio. Uczciwego znalazce proszę o kontakt pod numerem telefonu: 881 707 425.

Więcej

Zaginął czarny kot - ANIN

10 września wyszedł sobie na przechadzkę i nie wrócił nasz najlepszy kot na świecie - CZARNY.

Więcej

Zaginął pies w Warszawie!!!

Zagubił się dnia 12.09. Kuba, kundelek, czarny do kolan, klapnięte uszy. Ma biały krawacik i beżowe skarpetki. Może mieć na sobie kaganiec i smycz. Zniknął spod sklepu na ul. Słowackiego, niedaleko teatru Komedia. Dla znalazcy nagroda!

Więcej

Zaginęła czarna kotka z kolorową obrożą

W dniu 10 września 2013 na osiedlu Starosielce w Białymstoku zginęła czarna kotka Maja w kolorowej obroży, wiek ponad 3 lata.

Więcej

Zaginął piesek!!!

PIES W KOLORZE CZARNYM PODPALANYM O WYSOKOŚCI DO KOLAN ZAGINĄŁ NA ULICY KALISKIEJ (WARSZAWA OCHOTA). JEST NIEGROŹNY, ALE BARDZO NIEŚMIAŁY I WYSTRASZONY. W DNIU ZAGINIĘCIA MISIEK MIAŁ NA SOBIE BRĄZOWĄ OBROŻĘ Z ADRESÓWKĄ W KSZTAŁCIE KOŚCI. POSIADA CHIP.

Więcej

Zaginął czarno-biały kot w warszawskim Międzylesiu

26 sierpnia w okolicach ulicy Czarnołęckiej w warszawskim Międzylesiu zaginął dwuletni kot Zoyek. Miał na sobie czarną obróżkę z dzwonkiem i adresówką. Waży 5,5 kg, jest czarny z białymi skarpetkami, brzuchem, szyją, brodą i wąsami (biały pyszczek, ale czarny nos). Jest ufny, podchodzi do ludzi. Jesli ktoś go znalazł lub chociaż widział - prosimy o pilny o kontakt.

Więcej

Zaginął kot

19 lipca 2013 na Białołęce zaginęła czarna kotka Makumba. Znaki szczególne: brak kła górnego. Wiek ok. 13 lat. Prosimy o pomoc w jej odnalezieniu.

Więcej

Zaginął:-((((((

Zaginął około 15 sierpnia w Starej Wsi, koło Nadarzyna SZARY KOT w czarnej obroży. Jeśli ktokolwiek widział tego kota BARDZO PROSIMY o kontakt.

Więcej

poszukiwany HOMER

18.08.13 w granicach godziny 19, nieopodal ulicy Świętojańskiej w Piasecznie zaginął pies,ok, sześcioletni mieszaniec. Ma ok.50 cm wzrotu, czarną, zadbaną sierść, brązowe oczy. Niezwykle łagodny i ufny, przyjacielski akceptujący wszyskich mu przychylnych. Reaguje na imię HOMER.

Więcej

Rotterman zaginal

28 lipca 2013 roku w okolicach ulicy Modlinskiej ,ratusz Bailoleka zaginal 8 letni rotterman,mix rottwailera i dobermana.Pies posiada chip i aktualna ksiazeczke zdrowia.Nosi czerwona obroze,ma krotki ogon i nie obciete uszy,na lewej lapie w dolnej czesci ma biala nakrapiana latke.

Więcej

zaginęła suczka rasy shih tzu

Dnia 11.08.2013 zaginęła suczka rasy shih tzu beżowo biała wiek 3 latka , ktokolwiek widział lub znalazł takiego pieska proszony jest o kontakt pod numerem tel.601-087-807 czeka nagroda

Więcej

Zaginął rudy kot z jednym oczkiem

W nocy z 1 na 2 sierpnia (czwartek/piątek) w okolicach ul. Waszyngtona, Angorskiej i Międzynarodowej w Warszawie zaginął mój kot Rysio (kastrat), z jednym oczkiem, maść rudo-miodowa, wiek 2 lata, zaczipowany. W dniu zaginięcia miał na sobie zieloną obróżkę z adresatką. Jeśli ktokolwiek go widział lub zaopiekował się nim bardzo proszę o kontakt. Tel. 508 22 63 81.

Więcej

Zaginął kot rudy z jednym oczkiem

W nocy z 1 na 2 sierpnia (czwartek/piątek) w okolicach ul. Waszyngtona, Angorskiej i Międzynarodowej w Warszawie zaginął mój kot Rysio (kastrat), z jednym oczkiem, maść rudo-miodowa, wiek 2 lata, zaczipowany. W dniu zaginięcia miał na sobie zieloną obróżkę z adresatką. Jeśli ktokolwiek go widział lub zaopiekował się nim bardzo proszę o kontakt.

Więcej

Zaginął szczeniak

Zaginą mój szczeniak. Jest mieszańcem Owczarka niemieckiego. Ma na imie Leszek. Zaginął w nocy z 30 na 31 lipca na Ursynowie w okolicach ulicy Puławskiej (przystanek Grabów). Ma niebieską obrożę z odblaskowym paskiem i srebrnymi kostkami. Gdyby ktoś go znalazł proszę o kontakt: 607 254 654

Więcej

Zaginął kot, młody, czarny, szelki, mokotów

W piątek 26.07 zaginął kot, wabi się "Cotek" czarny z białym krawatem, ma 5 miesięcy, był ubrany w czarno - białe szelki, kotek nie był kastrowany. Jest bardzo przyjacielski i nie boi się ludzi, zginał z mokotowa, ulica Dworkowa, okolice parku Morskie Oko.

Więcej

Zaginął mój roczny kotek

Warszawa - W sobotę 20 Lipca około północy, zaginął mój roczny kotek w okolicach budynku ul. Nowy Świat nr 47a. Ma na imię PITU, jest dachowcem z szarym umaszczeniem z białymi skarpetkami i z białą szyją oraz zielone oczy. Jest kotem domowym wysterylizowanym, wesołym, ciekawskim i ufnym. Nie nosi obróżki ani chipu.

Więcej

Pilne Poszukuje

19 lipca zaginęła Chihuahua

Więcej

Zaginął kotek

13.07 z ogródków działkowych w Szczakach ( okolice Tarczyna) uciekł 2-letni kotek. Ma całkiem biały tułów, szare lewe uszko i czoło, szary ogonek z białą końcówką. Był mocno wystraszony, pewnie błąka się po okolicy. Dla znalazcy nagroda.

Więcej

ZAGINOŁ PIESEK

W DNIU 12.07.2013 NA WARSZAWSKIEJ PRADZE W OKOLICY UL.BRZESKIEJ I KIJOWSKIEJ ZAGINOŁ PIESEK RASY GRZYWACZ CHIŃSKI CZEKA NA NIEGO MAŁY WŁAŚCICIEL PIESEK MA CZIP UCZCIWEGO ZNALAZCE PROSZĘ O KONTAKT CZEKA NAGRODA

Więcej

Zaginęły 2 kociaki

Zgubiły się dwa kociaki (kot i kotka) . Data 16.07.2013

Więcej

zaginęła czarna kotka z białym krawacikiem Warszawa Żoliborz

11 lipca 2013 r. zaginęła czarna kotka z białym krawacikiem w Warszawie Żoliborz ul. Bieniewicka róg Gdańskiej. Wydostała się z transporterka gdy wracała od weterynarza. Ma 11 lat, jest drobnej budowy, bardzo bojaźliwa nie podchodzi do ludzi. Nigdy nie wychodziła nie poradzi sobie na dworze. Jeżeli ktoś ją widział gorąca prośba o kontakt pod nr tel. 601226649

Więcej

poszukujemy beagla

13,07,2013,zaginal w okolicach wesoła-sulejówek piesek beagle tricolor.ma 2,5 roku wabi sie api,jest zaczipowany,czeka na niego głuchoniemy chłopiec.jesli ktos wie cos o jego losie bardzo prosze o kontakt

Więcej

Kot Ptyś - nasz przyjaciel

9 lipca zaginął w Julianowie pod Piasecznem nasz Przyjaciel Ptyś – biały, wykastrowany i zaczipowany kocurek birmański. Ma niebieskie oczy, białą, długą sierść z jasnorudymi pręgami, rudy nosek, rude uszy, rude łapki i rudy puszysty ogon. Jest niezwykle przyjazny i ufny. Bardzo za nim tęsknimy! Na znalazcę czeka wysoka nagroda! Tel. 602410631.

Więcej

zaginęła czarna kotka z białym krawacikiem Warszawa Żoliborz

11 lipca 2013 r. zaginęła czarna kotka z białym krawacikiem w Warszawie Żoliborz ul. Bieniewicka róg Gdańskiej. Ma 11 lat, jest drobnej budowy, bardzo bojaźliwa nie podchodzi do ludzi. Wydostała się z transporterka gdy wracała od weterynarza. Nigdy nie wychodziła nie poradzi sobie na dworze. Jeżeli ktoś ją widział gorąca prosba o kontakt tel. 601226649. Bożena

Więcej

Zaginęła Kotka!

10 lipca wieczorem w okolicach ulicy Zgrupowania Żmija zaginęła kotka Nori.

Więcej

Zaginęła czarna kotka na Bielanach

Kotka zaginęła 13 lipca na ul. Fontany. Miała lekko ropiejące oczy. Ma około roku i jest dość drobnym kotem.

Więcej

Zaginęła młoda suczka,

Zaginęła młoda suczka,

Więcej

zaginął czarnycjamnik Wawer

Dnia 6lipca w okolicach ul wodniaków (Wawer) zaginal pies kundelek mieszany z jamnikiem , starszy w wieku 12l bardzo nie ufny i boi się obcych proszę o pomoc w znalezieniu

Więcej

Na Ochocie zaginął szary Pan Kot

Na włodarzewskiej w niedzielę 07.10.2013 zgubił się szary brytyjczyk. Pan Kot ma żółte oczy i jest wykastrowany.

Więcej

Zaginął York

W dniu 19/06/2013 w Ursusie zaginął nasz kochany york. Wabi się FUKS. Ma 3 lata. Miał czerwoną obrożę. Mógł zostać potrącony przez samochód na ul. Dzieci warszawy i uciekł w osiedle Skorosze.

Więcej

Zagineła kotka

Na terenie Julianowa -Piaseczna 8-smego maja zagineła ukochana kotka ,wiek 5 lat ,pod futerkiem na karku miala dwie łyse plamki ...

Więcej

Zaginął Tobi - Yorkshire Terier

Tobi zaginął 5 lipca póznym wieczorem w Marysinie Wawerskim.

Więcej

Zaginął !!!

Zaginął pies o imieniu Reks.

Więcej

Zaginął pies w Wołominie

27 czerwca (piątek) 2013 roku w okolicach Stacji PKP Wołomin zaginął piesek rasy mieszanej – mały, o długiej, jasno-rudej sierści z niebiesko-żółtą obrożą. Wabi się Ziutek.

Więcej

2 lipca z ul. Kąty Grodziskie uciekła czarna suka rasy labrador

W dniu 2 lipca koło godziny 21 uciekła nam czarna suczka rasy labrador z ul. Kąty Grodziskie w stronę ulic Ostródzkiej i Zdziarskiej. Suczka ma 3 lata, jest z mniejszych psów. Nie miała obroży. Sunia jest dość płochliwa ale bardzo łagodna. Znalazcę bardzo proszę o kontakt, za sunią płaczą dzieci.

Więcej

Zaginęła roczna kotka

Ma na imię BUNIA i jest koloru szarego (grafitowego) Ostatni raz była w domu 29.06.2013.- pl Hallera 8/28

Więcej

zaginął kot, 21.06.2013 rano, Kraków ul.Chmieleniec

Rano w dniu 21.06.2013 (piątek) zaginął 7 letni wychodzący kot Chester vel Czesiek. Kot jest wychodzący doskonale zna okolice i drogę do domu. Jeśli może wrócić o własnych siłach to na pewno wróci. Jeśli ktoś go widział lub go przygarnął proszę o informację -czeka nagroda Kot jest biało bury, ogon pręgowany z białą końcówką, na pręgowanym grzbiecie mała biała plamka, brzuch i łapy białe, blizny po kleszczach fotki kota:

Więcej

Zaginął biały grzywacz chiński powder puff

Dnia 15 czerwca na ulicy Ząbkowskiej zaginął nieduży piesek rasy chiński grzywacz powder puff (owłosiony). Jest nieco większy niż we wzorcu, cały biały, skóra w cętki, niedawno był golony. Jest wykastrowany, posiada w pachwinie tatuaż. Ma na imię Bobik. Jeśli ktokolwiek coś o nim wie bardzo proszę o informacje, wszyscy za nim bardzo tęsknimy.

Więcej

Zagubiony Murzynek

Dnia 25.05.2013 w okolicach Wólki Kozadowskiej koło Zalesia Górnego zaginął mały, starszy, czarny z białymi łapkami kundelek Murzynek. Miał niebieską obrożę. Jest bardzo sympatyczny i przyjazny. Czeka na Niego kochająca rodzina.

Więcej

Zaginęła kotka w Józefowie

Około dnia 15.06.2013 w Józefowie k.Otwocka niedaleko ulicy

Więcej

Zaginęła kotka Zuzia w Wawrze!

Około 14 czerwca w okolicach ulicy Mszańskiej w Warszawie Miedzeszyn (Wawer) zaginęła 4 letnia kotka Zuzia, rasy europejskiej, drobnej, smukłej budowy (waga ok. 3-4 kg). Zuzia jest jasnym, pręgowanym buraskiem. Znaki charakterystyczne: jasnozielone, seledynowe oczy.

Więcej

Zaginęła kotka Zuzia w Wawrze!

Około 14 czerwca w okolicach ulicy Mszańskiej w Warszawie Miedzeszyn (Wawer) zaginęła 4 letnia kotka Zuzia, rasy europejskiej, drobnej, smukłej budowy (waga ok. 3-4 kg). Zuzia jest jasnym, pręgowanym buraskiem. Znaki charakterystyczne: jasnozielone, seledynowe oczy.

Więcej

Zaginął YORK MINIATURKA Międzylesie

12.06.13r. zaginął york miniaturka w okolicy ul. Pożaryskiego w Warszawie (Międzylesie).

Więcej

Zaginęła suczka w typie Cane Corso

23.05.2013 w pobliżu drogi krajowej S8 (tarsa Warszawa-Białystok) w Ostrowi Mazowieckiej zaginęła sunia w typie Cane Corso. Wabi się Arya, jest nieufna ale nie agresywna. Prawdopodobnie ktoś zabrał ją do samochodu i odjechał (została potrącona przez samochód i potrzebuje pomocy weterynarza). Po przebytej chorobie żołądka Arya jest na specjalnej diecie. Nie jest psem łatwym ale bardzo za nią tęsknimy, jest członkiem naszej rodziny. Dla znalazcy NAGRODA!!!

Więcej

Zaginął Jack Russel Terrier

W piątek, 7 czerwca br., zaginął w Michalinie pies rasy Jack Russel Terrier. Wabi się Newton, ma 11 lat i chore serce.

Więcej

zaginął piesek

9 maja 2013 zaginął 1,5 roczny cocker spaniel. Ma czarne umaszczenie i biały krawat. Miał skórzaną, czarną obrożę.

Więcej

ZAGINĄŁ YORK srebrno- czarny MOKOTÓW

Dziś 03czerwca2013 ok. godziny 14 uciekł York około 8miesięcy z parku Morskie Oko Mokotów, w stronę Terenów zielonych pod Skwerem Małkowskich.

Więcej

ZAGINĘŁA SUCZKA

3 Czerwca zaginęła suczka rasy Pekińczyk Miniaturka w Warszawie Włochach przy ulicy Szuberta.

Więcej

ZGINĄŁ SETER IRLANDZKI!!!!!!!!

W NOCY Z DNIA 26 NA 27 MAJA ZAGINĄŁ PIES RASY SETER IRLANDZKI. KOLOR - RUDY. PIES JEST Z INTERWENCJI I JEST W TRAKCIE LECZENIA!!!! MA NA SZYI OBROŻĘ I KOLCZATKĘ. PIES MOŻE POJAWIAĆ SIĘ W OKOLICACH PIASECZNA, MAGDALENKI, MROKOWA, TARCZYNA I OKOLIC !!!!! BOI SIĘ LUDZI!!!!! I JEST BARDZO PRZERAŻONY!!!!

Więcej

Zaginęła kotka

Około 19 maja w okolicach ulicy Dęby w Warszawie (niedaleko stacji Olszynka Grochowska) zaginęła 4,5 letnia kotka Behemotka, rasy europejskiej, drobnej budowy (waga ok. 3 kg), szylkretka czarno-ruda. Znaki charakterystyczne: ruda kropka na czole i ruda końcówka ogona. Każdego kto ją widział lub coś wie o Behemotce bardzo proszę o kontakt!

Więcej

Zaginęła suczka gończy polski czarna podpalana

Zaginęła suczka rasy gończy polski, z poniedziałku na wtorek 13-14 maja 2013. Pies jest średniej wielkości, krótkowłosy, czarny podpalany, ogon długi, uszy klapnięte. Ostatnio widziana na terenie gminy Strachówka powiat wołomiński, w okolicach drogi nr 50 - Wyszków, Łochów, Węgrów, Mińsk Mazowiecki.

Więcej

ZAGINIONY PIES W RASZYNIE

W dniu 23 maja 2013r, około godz.14, w okolicach ulicy na skraju i przelotowej w RASZYNIE zaginął pies, kundelek, średniego wzrostu.

Więcej

Zaginęła suczka w Wawrze-Międzylesiu

18 maja 2013r. zaginęłą 2 letnia suczka ruda z czarnym nalotem w miejscowości Wawer-Międzylesie. nazywa się Fifa.Znalazcę proszę o tel. Czeka nagroda

Więcej

Zagineła Suczka RASY YORK

Dnia 13 Maja (Poniedziałek) zaginęła nasza sunia wabi się Kejsi z pod sklepu Biedronka na ul:Terespolskiej ma wszczepiony chip osobę która widziała - znalazła pieska proszę o kontakt w domu na pieska czekają dzieci. WYSOKA NAGRODA !!!

Więcej

Zaginął York - Largo

Wczoraj (20 maja) ok. godz. 21 na ulicy Korkowej w Warszawie (Wawer) zaginął 10-letni szczekliwy York, półdługie włosy, beżowy pysk, łapy, brzuch, reszta stalowo szara. Znaki szczególne: pieprzyk na prawym boku przy przedniej łapie, brak trzech zębów (dwa tylne, jeden prawy przedni). Po kastracji, leczone są zęby. Pies jest zaczipowany. Nazywa się Largo (reaguje również na Laluś).

Więcej

Zaginął pies rasy ceirn terrier Warszawa

Dnia 21 maja ok. godziny 12:00 zaginał pies rasy Cairn terrier, wabi się Kongo. Miejsce zaginięcia: ul. Cieszyńska 4 (Mokotów). Właścicielem jest starszy pan, który bardzo czeka na powrót swojego pupila... Piesek ma problemy z sercem i musi przyjmować lekarstwa. Proszę o kontakt: 502-210-393

Więcej

Zagineła Suczka RASY YORK

Dnia 13 Maja 2013 (Poniedziałek) z pod sklepu Biedronka przy ul:Terespolskiej zaginęła nasza sunia , ma wszczepiony chip ,jeśli ktoś widział pieska prosimy o kontakt w domu z niecierpliwością na jej powrót czekają dzieci. WYSOKA NAGRODA

Więcej

Zaginął w Międzylesiu pies o imieniu Rex

W niedzielę, 12 maja późnym wieczorem zaginął w Międzylesiu (rejon skrzyżowania ulicy Pomarańczowej I Tadżyckiej) pies o imieniu Rex. Średniej budowy, koloru jasnobrązowego. Znalazcę prosimy o kontakt.

Więcej

Zaginęla suczka rasy York

Dzisiaj (Poniedziałek 13.05.2013) przy Biedronce na ul. Terespolskiej ok. godziny 19 00, zaginęła suczka rasy York.

Więcej

słodkie szczeniaki pomorskim dla rehoming

Mam 2 pomorskie szczeniąt, które są około 10 tygodni i potrzeba nowych domów jak najszybciej... Żałuję, że miał czasu, aby spędzić z nimi, ale po prostu nie i ostatnio nigdy nie jestem domu... te dwa są najsłodsze szczeniaki i odkąd razem urodziły się tak bardzo chciałbym znaleźć je w domu razem, jeśli to możliwe.Zainteresowane osoby powinny napisz więcej szczegółów i zdjęcia.Dziękujemy za twój czas

Więcej

ZAGINĄŁ MAŁY PIESEK!!!

Dn. 2 maja 2013r. w Starej Miłosnej zaginął mały piesek. Wabi się Tośka, ma 2 latka, jest cała czarna z wyjątkiem białych skarpetek na przednich łapach i białego krawacika. Jest bardzo zadbana, miała na sobie jasnobrązową obrożę. JEŻELI KTOKOLWIEK JĄ WIDZIAŁ/ZNALAZŁ BARDZO PROSZĘ O KONTAKT!!!!! NR 787 783 724

Więcej

Zaginął York

Dnia 27/04/2013 w okolicach ul. Dąbrowy w Starej Miłosnej zaginął York. Piesek jest bardzo przyjacielski ma na sobie czerwona obroże z kostką na którym widnieje numer telefonu oraz imię pieska.

Więcej

Zaginął York

Dnia 27/04/2013 w okolicy ul. Cyklamenowej (Stara Miłosna) zaginął York. Piesek miał na sobie czerwoną obrożę z numerem telefonu i imieniem, jest też zaczipowany. Jeżeli ktoś go widział bardzo proszę o kontakt. Piesek jest bardzo ufny i przyjacielski.

Więcej

Zaginął pies

Piesek 7 miesięczny rasy appenzeller, wabi się Toro ( podobny do berneńczyka tylko mniejszy) zaginął ( wyszedł z ogrodu w Powsienie) 28 kwietnia około 17 godziny Prosimy o pomoc w znalezieniu psa, dla znalzacy nagroda. na swojego przyjaciela czeka cała rodzina a zwłaszcza zrozpaczone dziecko

Więcej

Zaginął pies w typie husky

Dnia 6. kwietnia w okolicach Serocka zaginął sześcioletni pies w typie rasy husky. Wabi się Riko. Ma dłuższą czarno- szaro- białą sierść, czerwoną obrożę i charakterystyczne jasnoniebieskie oczy. Znalazcę lub osobę, która go widziała BARDZO prosimy o kontakt tel. 607 311 113. Za pomoc w odnalezieniu wysoka nagroda.

Więcej

Zaginął piesek o umieniu Bafi

Dnia 27.04.2013r zaginął pies. Reagował on na imię Bafi był koloru biszkoptowego, miał brązową obrożę do, której była do czepiona różowa plakietka. Jest on mały i długi miał on włochaty ogonek.Proszę jeśli ktoś go znajdzie niech odda go na ul. Wschodnią 20a.Dla uczciwego znalazcy jest przewidziana nagroda.

Więcej

Zaginął kot!

22 kwietnia w okolicy ul. Obrońców Tobruku 21 (Bemowo, Forty Bema) zaginął nasz najlepszy przyjaciel! Warkot: rudy kot, dachowiec skrzyżowany z syberyjskim - ma na łapkach i w uszkach charakterystyczne pędzelki oraz puszysty ogon. Waży ok 4,5 kg, ma 10 lat, ale wygląda młodziej, na szyi ma niebieską obróżkę z adresówką, nie jest zachipowany. Na Warkota czekają zrozpaczeni właściciele, na znalazcę czeka nagroda!!!

Więcej

Zaginął KOT!!!

W okolicy ul. Obrońców Tobruku 21 (Bemowo, Forty Bema) zaginął nasz najlepszy przyjaciel!

Więcej

ZAGINĘŁY !!!

W dniu 16.04.2013 w okolicy Multimedici w Kobyłce uciekły dwa psy w stronę stacji pkp Ossów/Kobyłka. Samiec CZESTER to mieszaniec podobny do bernardyna (charakterystyczne biało brązowe łaty), duży, sierśc krótka ma czipa i nie jest agresywny. Drugi piesek to suczka, sięga do kolan, też łaciata tyle, że w biało czarne łaty, sierśc krótka, wabi się FIGA. Uciekły razem, ale mogły się rozdzielic. Bardzo proszę o pomoc jeśli tylko je ktoś zobaczy - mogą byc wszędzie Kobyłka, Zielonka, Wołomin i okolice.

Więcej

Woody Maltańczyk Miniatura zaginął w Falenicy!

Wczoraj wieczorem w Falenicy z posesji przy ulicy Frenkla czmychnął Woody - Maltańczyk miniatura, ma 7 miesięcy, jest bardzo przyjazny, ufny i delikatny, znakiem szczególnym są waniliowe przebarwienia na grzbiecie mocno widoczne na białej sierści. Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje 501 328 675 Kasia Konarska. Woody nie był jeszcze czipowany i nie miał obroży.

Więcej

Zaginął szczeniak, 07.04.2013r. na rynku w Piasecznie.

W dniu 07.04.2013r. przed godz. 10:00 pod sklepem Carrefour express przy rynku w Piasecznie, był przywiązany na smyczy mały piesek, pół pekińczyk, rudej maści, na grzbiecie lekko przyciemniany, oklapnięte uszka, widać mu wystające dolne zęby, na ogonie miał pędzelek czarnego koloru. Miał niebieską, cienką obrożę z plastikowym zapięciem, na niej były nadrukowane maleńkie wzorki. Smycz również w tym kolorze. Ma na imię Majster, ale reaguje również na imię Garlen.

Więcej

Zaginął samiec husky koloru biało-szarego

Dnia 7 kwietnia 2013 w rejonie miejscowości Janki-Wypędy-Sokołów-Wolica (gmina Raszyn, pow. pruszkowski) ok. godziny 19 zaginął 1,5-roczny samiec husky. Piesek ma biało-szarą sierść i brązowe oczy. Nie posiada niestety szczególnych znaków poza tym, że w momencie zaginięcia miał na sobie kolczatkę. Wabi się "Robot" i jest bardzo przyjazny.

Więcej

Zaginął szczeniak, 07.04.2013r. na rynku w Piasecznie.

W dniu 07.04.2013r. przed godz. 10:00 pod sklepem Carrefour express przy rynku w Piasecznie, był przywiązany na smyczy mały piesek, pół pekińczyk, rudej maści, na grzbiecie lekko przyciemniany, oklapnięte uszka, widać mu wystające dolne zęby, na ogonie miał pędzelek czarnego koloru. Miał niebieską, cienką obrożę z plastikowym zapięciem, na niej były nadrukowane maleńkie wzorki. Smycz również w tym kolorze. Ma na imię Majster, ale reaguje również na imię Garlen.

Więcej

ZAGINĘŁA suczka PERŁA - 07.04.2013

W dniu 7 kwietnia w okolicach ulicy Hożej i Niepodległości uciekła w szoku, potrącona przez samochód nasza suczka Perła. Nie miała obroży. Ma 40 cm. wysokości, ok. 10kg wagi. Bardzo łagodna i ufna wobec ludzi.

Więcej

W okolicach Wiązownej zaginął piesek

Dn. 30.03.2013r rano zaginął mały piesek (ok 10 kg, ma długie nóżki). Jest bardzo lękliwy, ale łagodny. Nazywa się Karol, ma 10 lat. Na zdjęciu po lewej stronie.

Więcej

Zginął pies rasy buldog francuski

Zginął pies rasy buldog francuski, na terenie Łomianki-Dąbrowa 20.3.2013.Jest brązowy i pręgowaty ma biały krawacik pod szyją, niedawno kastrowany, nazywa się Moreno.Proszę o kontakt

Więcej

ZAGINĘŁA PRĘGOWANA BOKSERKA - Słupno k. Radzymina

W poniedziałek 18.03.2013 około godz. 14 uciekła ze spaceru z właścicielką w Słupnie koło Radzymina suczka o imieniu Żaba.

Więcej

Zaginął Axel z Pruszkowa

Rano 09.03.2013 zaginął nasz pies Axel. Ostatnio

Więcej

suczka jamnikopodobna BEZ OGONA

w niedzielę 10.03.2013 zaginęła mała suczka podobna do JAMNIKA szorstkowłosego. NIE MA OGONA,

Więcej

Zaginął mój przyjaciel..

Dnia 5.03.2013 w Warszawie-Wesołej zaginął jamnik szorstkowłosy. Ma 14 lat, słabo widzi, choruje na padaczkę.

Więcej

Zaginęły dwa psy! Cane Corse i Owczarek Szkockie Collie

Dnia 1.03.2013 roku w okolicach Wilgii-Cyganówki zaginęły 2 psy. Pies rasy Cane-Corse bez obciętych uszu, umaszczenia ciemnego oraz Sunia rasy Owczarek Szkockie Collie(lessie). Psy są bardzo łagodne, nigdy nie miały przejawów agresji.

Więcej

Zaginęła suczka w typie Labradora

2 marca 2013 r. Ok. 15.30 w Julianowie, k. Piaseczna zaginęła suczka Lola.

Więcej

Uwaga zaginela suczka doga niemieckiego

w nocy z dnia 22/23.02.13 na warszawskim goclawku w okolicy ulic grochowskiej i osieckiej zerwala sie ze smyczą 3 letnia suczka doga niemieckiego w dniu zaginiecia miala na sobie srebrna cieniutka zaciskowa obroze i automatyczna smycz znakiem szczegolnym suki jest narosl na boku wielkosci orzecha wloskiego i tatuaz na pachwinie o nr.A644 UWAGA SUCZKA JEST W TRAKCIE BARDZO POWAZNEGO LECZENIA jesli ktos widzial lub wie gdzie moze przebywac proszony jest o pilny kontakt 512310771

Więcej

zaginęła suczka Frania

W dniu 25.02.2013 w okolicy ul.Meksykańskiej 8 na Saskiej Kępie zaginęła suczka o imieniu Frania. Nie ma obroży i wszystkiego się boi.

Więcej

Zagubiony York- czeka nagroda

Wczoraj, tj. 24 lutego 2013 ok. godz. 16 w okolicy skrzyżowania ulic Puławskiej i Dolnej zaginął york.

Więcej

NADAL SZUKAM ZAGINIONEGO PSA

Duży, cały czarny, mieszaniec, podobny do labradora, ale szczuplejszy, klapnięte uszy, ma 9 lat. Na szyi ma (lub miał) obrożę z kolorowej taśmy.

Więcej

NADAL SZUKAM ZAGINIONEGO PSA

Duży, cały czarny, mieszaniec, podobny do labradora, ale szczuplejszy, klapnięte uszy, ma 9 lat. Na szyi ma (lub miał) obrożę z kolorowej taśmy.

Więcej

OWCZAREK NIEMIECKI

20.02 w okolicach Łomianek zaginął owczarek niemiecki, krótkowłosy, podpalany. Ma tatuaż w uchu o numerze L0051 i czarną obrożę. Na znalazcę czeka nagroda.

Więcej

Zaginął Wyżeł Weimarski

w nocy z 14/15 lutego zaginął 8,5 letni wyżeł, pies o imieniu DEX. Srebrno-szary, nie maiłą czipa, wybiegł z domu bez obroży. W uchu ma tatuaż. Na grzbiecie ma gulę o średnicy ok 3 cm, wymagająca leczenia.

Więcej

Dwa,czarne labradory

5 lutego na Mysiadle w okolicach ul.Elektrycznej, podjęły trop i nie wróciły dwa, czarne labradory /samce/ Psy są młode - 2 lata i 1 rok.Starczy trochę bojaźliwy i nieufne ale naśladując młodszego..podejdzie do człowieka. Psy miały czerwone obroże.

Więcej

Warszawa-Ursus Gołąbki-zaginęła mała, nieufna Sara!!

W dniu 13 lutego o godz. 16-tej zaginęła suczka o imieniu SARA przy ul. Królów Polskich 5 (Ursus Gołąbki).

Więcej

Zaginął pies!!!

12 stycznia przy sklepie PSS ul. Czwartaków 22 w Płocku, w okolicy Galerii Wisła, zaginął 7-letni piesek rasy WEST HIGHLAND WHITE TERRIER, wabi się Dyzio, średniej wielkości o białej maści, w momencie zaginięcia miał na sobie czerwoną obrożę, posiada chip. W razie jakichkolwiek informacji bardzo proszę o kontakt: 665-552-217. NAGRODA PIENIĘŻNA!

Więcej

zaginął Nero

31 stycznia 2013 r. w okolicach Wołomin-Duczki zaginął pies, mieszaniec beżowo-szary, waga ok. 30 kg. Cecha charakterystyczna różowy przód pyska.

Więcej

Zaginęła 15-letnia suczka Lhasa Apso

W dn. 08.02.2013 około godz. 09.00 w Markach zaginęła sprzed prywatnej posesji 15-letnia suczka Lhasa Apso. Jest ciężko chora i nie przeżyje bez leków! Jest niska, kudłata i gruba. Czeka na nią zrozpaczona 2-letnia dziewczynka. Bardzo prosimy o pomoc. NAGRODA!

Więcej

ZAGINĘŁA PIASKOWA SUCZKA - WARSZAWA-BIAŁOŁĘKA

ZAGINĘŁA NASZA SUNIA-KLAPA. Błagam, jeśli ktoś widział, znalazł ją proszę o kontakt!!!!!!! Sunia jest wzięta ze schroniska i jest trochę nieufna do obcych ale to bardzo łagodny pies. Ma 8 lat. Ma różową obrożę w kwiatki. Zaginęła dziś tj. 7/02 ok godz. 14 - Warszawa Białołęka okolice Głębockiej. BŁAGAM O POMOC-UDOSTĘPNIAJCIE WPIS. Bardzo się martwimy. tel. 604 274 964 lub 501 068 634 o każdej porze dnia i nocy.

Więcej

Zaginął kotek - Rembertów

W poniedziałek, 4 stycznia 2013 roku zaginął młody kotek, ma niecały rok. Jest czarno-biały w nieregularne łatki, szczupły i ma bardzo długi ogonek zakończony białym kolorem. Jest wykastrowany. Ma na imię Maniuś.

Więcej

Zaginął LABLADOR W RASZYNIE!!!!

Dnia 01.02.2013r. w Raszynie zaginął pies rasy LABLADOR.

Więcej

Zaginą Kot - Rembertów

Zaginą rudy kot ma biały krawat i skarpetki ,wabi się Ramzes. Zaginą w okolicy Sadów Rembertowskich (Stary Rembertów). W chwili zaginięcia miał na sobie czerwoną obrożę.Posiada czip. Jest wykastrowany. Na zdjęciu kot ma ok 3 miesięcy teraz ma 8 miesięcy. Na kota z utęsknieniem czeka synek.

Więcej

ZAGINĄŁ PIES MARCEL

ZAGINĄŁ PIES!!!

Więcej

Zaginął Piesek!

W dniu 30 stycznia w Warszawie na osiedlu służew nad dolinką zaginął piesek. Mieszaniec, żółty, sterczące uszy, zakręcony ogon, do kolan, wabi się Tuska. Prosimy o informację każdego kto widział pieska lub wie gdzie on się znajduje, czeka nagroda!!!! tel. 668431430

Więcej

Zaginęła sunia mix owczarka niemieckiego

Dn. 19.01.13 na Białołęce zaginęłą sunia wzięta z azylu - czarna, podpalana, uszy stojące, bardzo płochliwa. Miała czerwoną obrożę z numerkiem 2002 i tel do azylu oraz zwijaną smycz. Mogła ściągnąć obrożę. Jest zaczipowana. Za odnalezienie NAGRODA. Kontakt - Bogdan 693178413 lub do azylu 501258303

Więcej

Zaginął piesek

Dnia 4.01.2013r w godzinach popołudniowych zaginął mały piesek. Wabi się Tofik. Ma czarną sierść, brązowy krawat i łapki. Jest przyjaźnie nastawiony do ludzi i bardzo ufny. Uczciwego znalazce prosimy o kontakt. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Więcej

Zaginął sznaucer 16.01.2013 w Zalesiu Górnym

Uwaga! w dniu 16.01.2013 około 16:00 zaginął sznaucer miniaturka w Zalesiu Górnym przy ulicy Zajęczy Trop. Pies był ostrzyżony.Jeśli ktokolwiek widział proszę o kontakt pod numer 792-233-847. Na psiaka czeka rodzina i dziecko.

Więcej

CZARNY LABRADOR(MIESZANIEC Z OWCZARKIEM)

W sobotę 12.01.2013 we Włochach w rejonach ulic Wyrzyska, Śląska, Popularna, Mikołajska zaginął czarny labrador (nie jest czystej rasy) o imieniu Snoopy. Ma 2 lata, ok. 30kg. Na szyi ma czerwoną obrożę. Jest przyjazny i bardzo lubi dzieci. Jeśli ktoś go widział bardzo proszę o kontakt na nr telefonu: 509-281-611.

Więcej

sunia 3 miesiące

jasna, okulary brązowe dookoła oczu, pomponik zamiast ogonka, zginęła 11.01.2013 r. być może trafiła do któregoś schroniska, czy przytuliska w Warszawie bądź okolicy.

Więcej

Zaginął kundelek Olek w Otwocku

1 grudnia zaginął piesek Olek. Ma 4 lata i około 30 cm wysokości. Jest szorstkowłosy i lekko rudy, ogonek jest zawinięty bok. Jest przyjazdy dla ludzi lecz na początku trochę nie pewny

Więcej

Zaginął 4-letni szarobury kotek dachowiec - Wwa Radość okolice Orłowskiego/Wilgi

Około 6 stycznia zaginął nasz kotek - jeden z czterech, które mamy w domu. Powinien mieć obróżkę (odblaskową) z okrągłym srebrnym dzwoneczkiem (mogł też ją zgubić- to już się zdarzało).

Więcej

Zaginął York

ZAGINĄŁ YORK

Więcej

Zaginęła czarna średniej wielkości suczka

29 grudnia 2012 r w Cegielni koło Radzymina zaginęła czarna średniej wielkości suczka. Smukła budowa ciała , długie nogi, brak ogonka kolor czarny ,uszka trochę oklapnięte, łapki lekko za brązowione, na brzuszku blizna po sterylizacji. Bardzo proszę o kontakt 502626916

Więcej

zaginęła

31.12 zaginęła szara suczka rasy sznaucer miniatura.Jest nieostrzyżona ma klapnięte uszy, reaguje na imię Czika. Zaginęła ul Jórskiego- Targówek Warszawa kontakt 501228914

Więcej

czeka dziecko

ok 26 grudnia w miedzylesiu zaginął rudo-beżowu mały pies,ma ok 7 mscy podobny do jamnika, wabi sie BUDYŃ,maił czerwona obroze, na psa czeka zrozpaczone dziecko prosze o kontakt 505045626

Więcej

Zginął pies

27.12.2012 W PIASECZNIE ZGINĄŁ PIES. NAZYWA SIĘ TROMBEK. MA 6 LAT. JEST TO DUŻY, CZARNY MIESZANIEC, KUDŁATY O DŁUGIM FUTRZE. WAŻY OKOŁO 40 KILOGRAMÓW. JEST BARDZO PRZYJAZNY I UFNY.

Więcej

Zaginęła suczka Husky

14.12.2012 zaginęła suczka Husky. Ma 6-lat, oczy niebieskie, umaszczenie srebrno-białe. Osoby które znalazły lub widziały naszego pieska prosimy o kontakt. Stęsknione dzieci czekają na jej powrót.

Więcej

Zaginęła kicia w Otwocku.

Dnia 8.12.2012r w Otwocku na Kresach zaginęła trójkolorowa czteroletnia koteczka. Ma na imię Słoninka. Bardzo proszę o informację.

Więcej

ZAGINĘŁA SUNIA RASY YORK WARSZAWA WŁOCHY

3 grudnia we Włochach zaginęła sunia rasy York .

Więcej

Zaginiony York tel.501 014 862

Dnia 3 grudnia w Warszawie we Włochach w późnych godz. wieczornych, wystraszyła się i wybiegła z podwórka przy ul. Świerszcza ,sunia rasy york. Wabi się Yoko ma 5 lat, maść ciemna ,jest zaczipowana i wysterylizowana. Cecha charakterystyczna_ brak lewego ucha i ślady po pogryzieniu na lewej łopatce. Yoko jest krótko ostrzyżona.Jeśli ktoś cokolwiek wie o jej losie błagamy o pomoc!!! Dla znalazcy wysoka nagroda!!!

Więcej

Poszukujem suczki Żaby

Poszukujemy suczki Żaby (teraz ma długą sierść). Ostatnio widziana na Mokotowie w Warszawie w okolicach ul. Woronicza, SBM Politechnika. Ktokolwiek ją zobaczy niech próbuje ją złapać i dzwonić w celu jej lokalizacji

Więcej

Zaginął rudo-biały kocur Tarchomin

Dnia 22-11-2012 (czwartek) na osiedlu przy ul. Książkowej w Warszawie (Tarchomin),

Więcej

ZAGINĘŁA SUNIA RASY YORK WARSZAWA WŁOCHY

3 GRUDNIA W PÓŹNYCH GODZINACH WIECZORNYCH WE WŁOCHACH PRZY UL.ŚWIERSZCZA ZAGINĘŁA SUNIA RASY YORK.

Więcej

ZAGINĄŁ PIES !!!

Dnia 10.12.2012 r ok. godziny 18:00, na rogu ulic Popradzka / Poezji zaginął pies rasy BEAGLE. Wabi się Amon, lecz bardziej reaguje na komendy "Masz" i "Poproś". Ma 16 miesięcy i jest przyjaźnie nastawiony do każdej osoby. Niestety lubi uciekać. Proszę o kontakt osoby, które widziały błąkającego się psa tej rasy (być może jest to on). Dla uczciwego znalazcy nagroda. Tel: 22/379 33 57, 781 493 198

Więcej

Zginęła suczka ciemnoruda z białym krawatem

Na poczatku listopada zginęła w Konstancinie suczka ciemnoruda z białym krawatem z lekko posiwiałym pyszczkiem. Długowłosa, wysterylizowana. Miała obrożę z identyfikatorem. Prosimy o informacje. Znalazca otrzyma nagrodę

Więcej

zaginęła czarna kotka. Okolice Narbutta i Rakowieckiej - Warszawa.

Wyszła na dach w kamienicy przy Al. Niepodległości/ Róg Rakowieckiej w warszawie.

Więcej

Zaginął czarny kot w Nieporęcie

8 listopada 2012, w okolicy ul. Zwycięstwa w Nieporęcie zaginął CZARNY KOT o imieniu ‘Agent’.

Więcej

Zaginął owczarek niemiecki długowłosy

W dniu 1.11.12r (ŁÓDŹ Radogoszcz- Zachód) zaginął pies rasy owczarek niemiecki, długowłosy. Jest czarny, podpalany, przyjazny. Wabi się Ares. Ma 10 lat. Jest chory na cukrzycę i potrzebuje leku. Jeśli ktoś z Państwa widział go bądź znalazł prosimy o kontakt telefoniczny. Na uczciwego znalazcę czeka nagroda. Na psa czekają stęsknione dzieci i pozostała rodzina.

Więcej

Zaginęły 2 psy - Aleksandrów, Wawer 12 listopada 2012

12 Listopada wieczorem zagineły dwa Labradory. Koko i Baster.

Więcej

Zaginął YORK... Grodzisk Mazowiecki / Opypy

Bardzo, bardzo, bardzo, proszę o rozpowszechnienie informacji !!!!

Więcej

05.11.2012r. zaginął pies . Na jego powrót czeka dziecko.

05.11.2012 r. ok godz. 8 rano w okolicy ul. Podleśnej na kresach w Otwock, zaginął czarny pies rasy mieszanej. Wabi się Bingo.

Więcej

ZAGINĄŁ YORK !!! WARSZAWA !!! WYSOKA NAGRODA !!!

29.10.2012 na włochach zaginał piesek rasy york , ma 3,5 kg i czarno miedziany kolor . Z sygnałów od ludzi wiem ze widziano go rowniez w okolicach ursusa .Do pieska jestesmy bardzo przywiazani i nie przestaniemy go szukac . Piesek jest zaczipowany ale nie mial na sobie niestety zadnej obróżki. tel 508 - 588 -139 WYSOKA NAGRODA !!!

Więcej

Zginął Kot syjamski Rysio

7 PAŹDZIERNIKA NA MOKOTOWIE W OKOLICY UL.

Więcej

ZAGINĄŁ PIES ALASKAN MALAMUTE (Podobny do Husky)

Zaginął 7.10.2012 o godz. 7.30 w lesie pomiędzy ul. 1. Praskiego Pułku a al. Piłsudskiego - dokładnie w lesie przy ul. Prusa/Wodociągowej w Wesołej (Stara Miłosna/Sulejówek) na wschód od hipodromu.

Więcej

Zaginął Bazyli

kot, którego znaleźliśmy rok temu.

Więcej

zaginął pies rasy cocker spaniel koloru rudego - wabi się FADO

Dnia 1 października 2012 r.ok. godz. 21 przy ul. Włościańskiej w Warszawie zaginął pies rasy cocker spaniel koloru rudego. Jest bardzo przyjacielski i ufny w stosunku do ludzi. Pies jest zaczipowany.

Więcej

zaginął Kitek - okolice Mariny Mokotów (Żwirki i Wigury/Racławicka/Miłobędzka)

W połowie września na osiedlu Marina Mokotów zaginął nasz kot Kitek. Jest dużym kilkuletnim kotem - dachowcem, umaszczenie biało-szaro-czarne. Charakterystyczne 2 plamki na nosku, wystrzępione uszka.

Więcej

Zaginęłą kotka

Dn.25.09.12 w Michalinie k.Warszawy zaginęłą 1,5 roczna kotka - czarna z dwiema białymi łatkami na szyi i brzuszku,powinna mieć na szyi (o ile nie zgubiła) czerwoną obróżkę z czerwonym identyfikatorem w kształcie serduszka .

Więcej

Biało-Czarny Husky zaginął

Ivor uciekł we wtorek 25.09.2012 w miejscowości Zągoty (09-230 Bielsk) pod Płockiem.

Więcej

Czekamy na Ciastusia

29/09/2012 (sobota)koło południa zaginął pies Ciastek.

Więcej

odam za darmo w dobre rence

PIES MA 10 MIESIECY JEST TO RASA LABRADOR MASCI CZARNEJ Z BIALYM KRAWATEM . PIES JEST PO WYPADKU BYL LECZONY U WETERYNARZA JEST Z NIM WSZYSTKO DOBRZE JEDYNIE TROSZKE KULEJE NA TYLNIA LAPE PIESEK BYL ODROBACZONY MA KSIAZECZKE ZDROWIA JEST BARDZO MADRYM PSEM WYCHOWYWAL SIE WRAZ Z DZIECMI JEST NAM ZAL GO ODAC ALE NIESTETY WYKRYTO U CÓRKI ALERGIE NA SIERSC I NIE MORZEMY MIEC PIESKA I INYCH ZWIERZAT DOMOWYCH DLA TEGO MUSIMY GO ODDAC ODDAMY GO W DOBRE RECE GDZIE BEDZIE MIAL DOBRZE I BEDZIE KOCHANY WRAZIE JAKICH KOLWIEK PYTAN PROSZE DZWONIC POD NUMER TELEFONU 660 923 673

Więcej

ZAGINĘŁA KOTKA BEMOWO

20 września zaginęła nasza ukochana kotka Zuzia (Warszawa-Bemowo-Górce-Ziębicka). Jeżeli ktoś posiada jakiekolwiek informacje o jej miejscu pobytu, prosimy o kontakt 604 516 604

Więcej

zaginął kot

W rejonie ulic Szczęśliwicka-Białobrzeska-Częstochowska w Warszawie zaginął 2-letni kot Simba. Jest rudy, lekko pręgowany, z białymi końcówkami łapek i białym dekoltem, oczy bursztynowe. ZACZIPOWANY. Nr czipa: 941000014231704

Więcej

Zaginął pies rasy York Terrier!!!

Dnia 13.09.2012r. W Mirowicach zaginął pies rasy Yorkshire Terrier. Prawdopodobnie został uprowadzony lub skradziony. Ma tatuaż w pachwinie. Reaguje na imię: "Don". Razem z dziećmi bardzo rozpaczamy i prosimy wszystkich o pomoc w znalezieniu pieska. Zdjęcie psa zostało wykonane przed ostrzyżeniem.

Więcej

prosimy o pomc

witam . 10 września około godziny 19 z pod bloku w garwolinie na ul. żwirki i wigury zaginoł nasz czarek tak właśnie wabi się kundelek jest krótkowłosym czarnym lśniącym pieskiem ma owszem biały krawat przednią łapkę i bródke w dniu zaginięcia miał na sobie niebieską obroże z natłaczanymi kamieniami jasnymi czekaja dzieci i jego miejsce w domu dwa dni temu bardzo przemiły Pan poinformował nas że widział takiego pieska w Miętnym 3 dzień go szukamy ale jak kamień w wodę ktokolwiek widział naszego Czarka prosimy o kontakt jakiekolwiek informacje są drogocenne

Więcej

Owczarek Australijski - Ptyś

Dnia 8 września uciekł mi pies w Nowej Iwicznej, którego dopiero co przywiozłam do nowego domu. Wabi się Ptyś, jest lękliwy. Wzrost średni, długi włos, jest już dorosłym psem (16 mies.). Umaszczenie: biała kryza wokół szyi, brązowo-rudo-szare plamy, ogon 3/4. Na szyi czarna obroża półzaciskowa. Charakterystyczne dwie różowe plamy po bokach nosa, migdałowe oczy oraz białe "skarpetki".

Więcej

Zaginęła suczka rasy MOPS

W poniedziałek 10 września przy ul. Cietrzewia (Warszawa Włochy) zaginęła roczna suczka rasy mops. Piesek jest przyjazny, ufny, lubi dzieci i zwierzęta. Cała okolica jest oklejona, więc boimy się, że mopsik został wywieziony do innej dzielnicy.

Więcej

zginął czarno-biały kot

Czarno-biały czteroletni kot wyszedł 19. sierpnia z domu przy Rozłogi i nie wrócił. Bardzo się o niego martwimy. Osobę, która go znajdzie lub zobaczy bardzo proszę o kontakt.

Więcej

Praga Południe zginęła suka Husky

Koło godiny 6 rano 04.09.2012 , okolice ul.Grochowskiej/ Terespolskiej zaginęła czarno-biała suka husky , niebieskie oczy , miała na sobie fioletową obroże , jest zachipowania.

Więcej

Zaginęla czarno ruda kotka

Po 21.08.2012 zaginęła w Warszawie, w okolicy Instytutu Psychiatrii i Neurologii od strony Al. Wilanowskiej, kotka średniej wielkości. Wiek ok. 4 lat, umaszczenie: bardzo ciemny brąz z delikatnymi, nieregularnymi rudawymi centkami. Na lewym uchu nacięcie oznaczające wysterylizowanie. Jest dzika, ale może reagować na imię Irysia.

Więcej

Zaginął pies

W piątek wieczorem (31 sierpnia)

Więcej

Zaginęła Tina.

Dziś koło godziny 20:00 między Siedlcami a Kałuszynem (okolice stacji Bliska) zaginęła moja suczka. Mieszaniec dobermana, trochę mniejsza od tej rasy. Suczka ma na imię Tina, ma niewiele ponad rok, jest bardzo łagodna, jednak trochę boi się obcych. Problem polega

Więcej

Zaginął kot -W-wa Falenica

Zaginał kot ,slepy na jedno oko ,drugie niedowidzące ok

Więcej

Zaginął kot-pers

Dnia 23.08 na ulicy Łozinowej w Warszawie ( Marysin Wawerski) zaginął beżowy kot perski jest on w trakcie leczenia.

Więcej

ZAGINĘŁY 2 PSY-nagroda!!!

W dniu 26 czerwca zaginęły dwa psy, czarna 4 letnia suka Nora z czerwoną obrożą (suka ma chip, półdługi włos, puszysty ogon, jest w typie flat coated retrievera) oraz 12 letni czarno - brązowy staruszek Drab, z niebieską obrożą. Drab jest chudy, ma chore stawy, więc da się u niego zauważyć drgania tylnych nóg, a nawet problemy z chodzeniem. Oba psy są duże. Psy oddaliły się od domu w miejscowości Choszczowe w gm. Zabrodzie. Osoby, mające jakiekolwiek informacje na temat psów proszę o kontakt!!

Więcej

zaginęła suczka BEAGLE TRICOLOR LAJLA

15.08.2012 ok 14 przy ulicy Szafirowej w Miedzeszynie zaginęła nasza 11 miesięczna suczka Tricolor rasy Beagle. Ma na sobie czarno czerwoną obróżkę. Jest bardzo wesołym psiakiem z charakterystyczną plamką na nosku:) Bardzo prosimy wszystkich o pomoc w jej odnalezieniu!!!!:(((

Więcej

zaginął kot

Witam, wieczorem 06.08 przez otwarte okno mieszkania przy ul. Umińskiego uciekł kot, wabi się Arczi (Arczibald), ma 2 lata, kolor szaro-srebrny, wykastrowany, bardzo zadbany, ważył ok.5 kilo, jeśli ktoś posiada informacje proszę o kontakt telefoniczny.

Więcej

ZAGINEŁA TIFFI!!!!!!!!!!!!!! york

Zagineła moja kochana Tiffi ma 8 lat ,wazy ponad 3 kg,włos stalowo złoty sredniej długosci,wysterylizowana z tatuazem. Była zabrana z pseudohodowli wiec jest płochliwa i wszystkiego sie boi,od roku jest u mnie i jestesmy najlepszymi przyjaciółkami lecz spadła i uciekła wiec potrzebuje weterynarza, Biegała po Warszawskiej białołęce ale nie dała sie złapac.. Dziekuje za kazda informacje Ania...693-880-097

Więcej

Zaginął Gończy!

9 sierpnia w Falentach Nowych zaginął 6-letni pies Gończy polski. Był bez obroży, w uchu ma tatuaż 283J. Jest bardzo przyjazny, wabi się Jogi.

Więcej

zaginęła kotka

Roczna kotka szylkret (z przewagą koloru czarnego) wypadła z balkonu w nocy 11/12 sierpnia przy pętli autobusowej przy ul. Bokserskiej (Służewiec, osiedle Hubertus). Prosimy o kontakt, jeśli ktoś ją widział.

Więcej

Zaginął kot -W-wa Falenica

Zaginał kot ,slepy na jedno oko ,drugie niedowidzące ok

Więcej

Zaginęła sunia husky Warszawa

18 lipca na Mokotowie zaginęła szaro-biała sunia husky. Wabi się KORBA.

Więcej