BIULETYN | BLOG | LINKI

Długowłosa piękna Kicia do adopcji

5 letnia kotka szylkret, po sterylizacji z aktualną książeczką, zaszczepiona. Zdrowa, spokojna, przyzwyczajona do kuwety. Od początku w niewychodzącym domu w bloku bez małych dzieci i innych zwierząt. Typowo koci charakter- chodząca swoimi ścieżkami, przytulająca się i mrucząca wtedy kiedy sama chce . Kotka mieszkająca w Pruszkowie, oferuję pomoc w transporcie w W-wie i powiatach ościennych. Wraz z kotką kuweta, miseczki, zapas żwirku i jedzenia, transporter. 0-607 653813

Więcej

cocker spaniel

Znaleziony 7.10. 2018 na polach przy drodze między Panieńszczyzną a Płouszowicami k. Lublina młody cocker spaniel. Bardzo zaniedbany, sierść pełna kołtunów i wczepionych rzepów, co sugeruje, że musiał błąkać się po okolicy od jakiegoś czasu Bardzo przyjazny i wesoły. Wyraźnie tęskni. Moje psy go zaakceptowały, ale zapewne wolałby wrócić do swojego ukochanego domu.

Więcej

DWA BŁĄKAJĄCE SIĘ PSY W TYPIE TERIER

W miejscowości NIEGÓW- około 40 km od Warszawy (trasa S8 Warszawa - Białystok) od około dwóch tygodni błąkają się dwa pieski w typie TERIER...bardzo przyjazne, reagują przyjaźnie na dzieci i wszystkie przejeżdzające auta... Psy mają czerwone obroże! Załączam zdjęcia, z nadzieją, że ktoś ich jednak szuka.

Więcej

Znaleziono psa zadbany Nowa Wieś Przywidzka/Roztoka

Znaleziono psa zadbany Nowa Wieś Przywidzka/Roztoka

Więcej

Okęcie, starszy piesek w obrozy

Na okęciu od maja błąka się starszy piesek w obrozy. Biega w kółko i nie daje do siebie podejść, jest nieufny, nie reaguje na wołanie ( być może nie słyszy). Będzie próba złapania a wtedy trafi na Paluch.

Więcej

Przybłąkał sie Piesek

Przybłąkała sie do nas najprawdopodobniej suczka jest przez nas dokarmiana ale nie możemy jej prygarnąć bardzo lubi sie łasić jest spokojna zarówno dla dzieci jak i dorosłych poszukiwany właściciel lub osoba która ja przygarnie do siebie tel 725158379

Więcej

Znaleziono psa

Dzień dobry,

Więcej

Dwie suczki pilnie szukają domu!

Może znajdzie się osoba o dobrym sercu, która przygarnie suczki Pani Zofii?

Więcej

Pomocy popatrz nizej

Pomocy popatrz nizej ipomoz mi skontaktowac sie z osoba ktora znalazla rudego kotka zginol mi rudy kot

Więcej

Właściciel psa pilnie poszukiwany

Dziś ok. godz. 11 na ul. Branickiego 11 znalazłam suczkę, ma około pół roku, wesoła, grzeczna, nie ma czipa. Ja nie mogę jej przygarnąć. Właściciel pilnie poszukiwany. Tel. 501 079 501

Więcej

znaleziono Spanielkę we wsi Gutarzewo pow,Płoński

25 sierpnia we wsi Gutarzewo,przybłąkała się suczka cocker spaniel.Myślę że ktoś ją wyrzucił.Spedziła z nami 3 dni na działce.Nikt jej nie szukał ,pytaliśmy ludzi z okolicy,podobno błąkała się od 2 dni.Ma dużą nadwagę,była bez obroży.Jest bardzo łagodna,wręcz uległa.Bez problemu dogaduje sie z innymi psami,lubi dzieci.Pies na pewno mieszkał w domu.Przylgnęła do nas ale niestety ani ja ,ani koleżanka nie możemy zatrzyma jej w domu.Nie mieliśmy sumienia zostawic jej tam.Na tą chwilę przebywa na terenie firmy w Warszawie ,mam tam dach nad głową i pełną miskę.Na dniach odwiedzi weterynarza.Marzy nam się jednak aby znalazła taki prawdziwy dom i swojego opiekuna.Bezproblemowo zniosła jazdę samochodem,Jest to około 3 letni psiak o ślicznym pysku,mądrych oczach i łagodnym charakterze.Bardzo proszę o UDOSTĘPNIANIE. Może znajdzie się jednak właściciel w co bardzo wątpię,bo jest zagubiona i bardzo wystraszona.Sunia juz po wizycie u lekarza.Ma około 6 lat ,jest zdrowa,miała zrobione usg.Jest po prostu zapasiona.Szukamy najlepszego domu i odpowiedzialnego człowieka .Pies na pewno nie do budy na podwórko.

Więcej

Porzucony pies

Porzucony, młody (rok), grzeczny, posłuszny, lubi dzieci i inne psy. Potrzebuje kochającej rodziny.

Więcej

Suczka wheaten terier, kraków, krowodrza górka

Halo Kraków znalazłam dziś suczkę wheaten terier w okolicach Krowodrzej Górki o godzinie 16/17, miała kaganiec, niestety nie jest 'zaczipowana' ani nie miała adresatki.

Więcej

Znaleziono psa w typie posokowca

24.06.2017 r. znaleziono czarnego psa w typie posokowca na ulicy Lucerny w Aninie. Staruszek z obróżką przeciwpchelną. Nie ma chipa. Został zabezpieczony i czeka na właściciela.

Więcej

Lili szuka rodzinnego domku

Witam serdecznie. Uratowałam sunię. Właściciel jej nie chciał. Biegała przez kilka miesięcy pod blokiem, nie mogąc wrócić do domku. Została porzucona. Początkowo ją dokarmiałam, teraz ją zatrzymałam i chcę znaleźć dla niej dobry, rodzinny dom. Ja nie dawno pożegnałam się ze swoim psem i nie chcę mieć ponownie. Lili ma 8 lat, ale poprzez swój niedobór pieszczot i słabe dzieciństwo ma ogromą energię do zabaw. Jest niezwykle oddana, wdzięczna, kochana. Jednyny problem, jaki przysparza to paniczne banie się zostawania samej. To też jest powodem, dla którego mój dom nie jest dla niej odpowiedni, ponieważ kiedy idę do pracy on musi poczekać w domku sama. Piszczy wtedy nerwowo. Dlatego ważne, aby Lili otrzymała domek, w którym zawsze ktoś będzie. Jest pełna energii, zdrowa. Ma szczepienia. Jest po STERYLIZACJI. Nauczyłam ją jeździć samochodem. Tu zdała egzamin. Jest podczas jazdy grzeczna:-) Najlepiej czuje się, kiedy otacza ją więcej ludzi. To zdecydowanie RODZINNY piesek. Przez swój temperament zachowuje się jak trzy latka:-) Był u nas treser. Sunia jest niezwykle inteligentna i pojętna. Jest w stanie nauczyć się wielu ważnych rzeczy. Niestety my nie dysponujemy czasem, z racji na pracę na tresowanie jej. Mówimy na nią Mucha - na co reaguje:-) Chciałabym, aby Lili - Muszka znalazła kochany domek.

Więcej

Suczka w czerwonych szelkach z blizną pooperacyjną na brzuchu

Wczoraj (15.04.2017) w Dębem Wielkim (powiat miński, woj. mazowieckie) został znaleziony pies (suczka) średniej wielkości w typie haski (umaszczenie czarno-szaro- białe). Suczka ma na sobie czerwone szelki, a na brzuchu ma bliznę pooperacyjną. Jest dość mocno wychudzona. Jest grzeczna i ufna w stosunku do ludzi.

Więcej

Błąkająca się sunia.

W dniu 13 marca 2017 r. w godzinach ok. 12 na skrzyżowaniu ulic Paczkowskiej i Gajowej ( Anin) widziałam błąkającą się sunię. Wydaje mi się, że jest młoda. Ma granatową/ ciemno- niebieską obrożę z materiału, ale niestety bez danych kontaktowych właścicieli. Sunia szuka kontaktu z ludźmi, łasi się i kładzie pod nogami. Widać, że szuka właściciela. Jest zadbana. Ma białe futerko pod obrożą. Na chwilę obecną została zabrana na przechowanie przez właścicieli mieszkających w okolicy.

Więcej

York suczka znaleziona w Piasecznie

8 marca o godz 21 w okolicy torów w Piasecznie znalazłam małą psinkę, czeka na właściciela ,

Więcej

Pies w typie Husky błąka się po Gocławiu.

Pies w typie Husky od ok 2 tygodni błąka nad kanałkiem na Gocławiu, przy ul. Floriana Znanieckiego. Nie boi się psów i jest dla nich bardzo przyjazny, ale do ludzi boi się podejść. Nie ma obroży i w zeszłym tygodniu zniknął na kilka dni, a pojawił się ponownie dziś. Nie wiem czy ktoś go wypuszcza na cały dzień czy zaginął ale trzeba mu pomóc.

Więcej

znaleziony pies na Mokotowie

31.12 znalazłam na Mokotowie, przy ulicy Odyńca psa -czarny długowłosy, niewielki do kolana z oklapniętymi uszami. Pies nie ma obroży i jest niezachipowany.

Więcej

ZNALEZIONO MŁODĄ SUCZKĘ na Siennej w Warszawie

19 grudnia br. na tyłach budynku przy ulicy Siennej w Warszawie (między Żelazną a Miedzianą) znaleziono o godz. 7.15 młodą suczkę w czerwonej obroży. Suczka do odbioru

Więcej

Znaleziono kotka w Falenicy!

W dniu 26 listopada 2016 roku znaleziono w Falenicy (w okolicy ul. Jachowicza) małego kotka (około 8-12 miesięcy).

Więcej

znaleziony kot w-wa wawer 5/11/2016

znaleziono kota w dniu 5/11 w okolicy traktu lubelskiego wawer warszawa. zadbany i oswojony. czeka na wlasciciela tel a.michalski@plusnet.pl

Więcej

Znaleziono pieska Husky

Znaleziono pięknego psa niebieskookiego Husky w okolicach CHYNOWA trasa 50 na G.Kalwarię. Pies tęskni i czeka.

Więcej

ZNALEZIONO NA OPOLSKIEJ PSA

06.09.16 znaleziono beżową suczkę skundloną ze spanielem w okolicach ul. marmurowej/opolskiej/zjazdowej. Szukamy właściciela. Pies ok. 1-1,5 roku.

Więcej

znaleziony york

W dniu 02.09.2016 znaleziono pieska york.Piesek błąkał się w Myszkowie nad rzeką Wartą w okolicach przedsiębiorstwa wod-kan.

Więcej

Znaleziono pieska rasy shih tzu

Witam dn.15.08.2016 w Kątach Wilczyckich koło Wrocławia znalazłam pieska rasy shih tzu. Piesek leżał na ulicy, był bardzo zmęczony nie miał siły iść dalej. Jest bardzo łagodny, przyjazny do ludzi i zwierząt. W chwili obecnej przebywa u mnie w domu czekając na właściciela. Informacje o piesku pod nr. telefonu 511 949 274

Więcej

znaleziono kocurka

W Falenicy (Błota) znaleziono kocurka, wiek ok. 6 miesięcy, cały czarny z maleńką białą łatką na szyi. Kotek czeka na właściciela, kontakt telefoniczny na nr. 609 75 86 35

Więcej

znaleziono owczarka niemieckiego w okolicach Różana nad Narwią

3 lipca znaleźliśmy owczarka niemieckiego przy drodze w lesie koło Rzewnia (okolice Różana / Szelkowa nad Narwią). Nie jest wychudzony (waży 33 kg), ale był bardzo głodny i brudny.

Więcej

znaleziono owczarka niemieckiego

Znaleźliśmy owczarka niemieckiego przy drodze w lesie koło Rzewnia (okolice Różana / Szelkowa nad Narwią). Piękny chłopak, bez czipa, wg weta ma około 5-6 lat. Ktoś szuka?

Więcej

Znaleziono małego pieska - Wawer

Szukam właścicieli. Późnym wieczorem 9.06.2016 znaleziono w Falenicy małego pieska.

Więcej

PILNE!!! Znaleziono suczkę w Trojanowicach/ k. Krakowa

Dnia 04.06.2016r znaleziono malą, rudą suczkę w Trojanowicach/ k. Krakowa. Miała na sobie czarną obróżkę. Jest bardzo przyjacielska, ma ok. pół roku.

Więcej

suczka szuka domu

Dzień dobry,

Więcej

znaleziono rudego kocura

26.05. 2016 w okolicy ul. Grzybowskiej znaleziono rudego kocura, na nosku ma białą strzałkę, jasne łapki i śliniaczek.. 606 333 667.

Więcej

Kocurek z czerwoną obróżką

znaleziony w Falenicy w nocy z 21/22 maja br młody kocurek domowy i kontaktowy

Więcej

Kocurek z czerwoną obróżką

Burasek - w nocy z 21/22 maja br z Falenicy do Miedzeszyna przyszedł za sąsiadami młody kot. Ma czerwoną przeciwpchelną obróżkę. Kot domowy, przyjazny i ufny. Podłączył się do towarzystawa w okolicy sklepu z zabawkami przy Bysławskiej, podobno widywany był wcześniej w okolicy lecznicy weterynaryjnej. Czeka na właściciela w Miedzeszynie

Więcej

Peppa - młodziutka, prześliczna koteczka.

Ma bardzo zrównoważony charakter. Polubi mieszkanie zarówno w bloku jak i z opcją wychodzenia na dwór. Jest zdrowa, wysterylizowana, raczej spokojna. Lubi kocie figle z zabawkami, wylegiwanie się na kanapie i towarzystwo człowieka.

Więcej

znaleziono Psa Golden Retriever wawer

Pies został znaleziony w Radości bardzo spokojny i zadbany

Więcej

znaleziono biszkoptowego labradora Warszawa Szaserów 4 maja 2016

W dniu 04 maja 2016 r. na warszawskim Gocławku na przystanku autobusowym Szaserów 02 ( rondo przy ul. Makowskiej) znaleziono psa labradora maści biszkoptowej. Piesek miał na metalową obrożę i czarną krótką smycz. Zabrany przez Straż Miejską na Paluch.

Więcej

Leo i Melissa szukają domu

Półroczne rodzeństwo, Leo i Melissa, szuka najlepszego domu na świecie, z wygodną kanapą i kochającymi ludźmi, gdzie pies jest członkiem rodziny. Psiaki są kochane, straszne z nich przylepy, bo choć są już duże, to jednak dzieci. Łagodne, skore do zabaw, jak to szczeniaki. Leo ładuje się pierwszy na kolana, Melissa też uwielbia przytulanie i głaskanie. Urosną jeszcze trochę, na razie są wysokości do kolana. Przebywają w DT, ale nie mogą się już doczekać własnego domu...

Więcej

czarny pies znaleziony na Targówku

Od kilku tygodni błąka się po Targówku w okolicy Heleny Junkiewicz czarny pies, średniego wzrostu -sięga do kolan, ma obrożę. Jest bardzo nieufny i nie daje się złapać. proszę o kontakt na email.

Więcej

Owczarek niemiecki (mieszaniec) - suczka

Rasa - owczarek niemiecki (mieszaniec)

Więcej

Znaleziono pieska rasy AIREDALE TERRIER/ Szczodre- okolice Wrocławia

Wczoraj tzn. 7.04 w godzinach wieczornych znalazłam pieska( To suczka) rasy airedale terrier.

Więcej

Czarna suczka

30 marca o godz. 10:22 na ul. Nadwiślańskiej 262 w Józefowie błąkała się młoda suczka - mieszaniec, maści czarnej z białym krawatem. Zwierzę nie miło na sobie obroży i nie było oznakowane chipem. Suczka jest łagodna, zalękniona.

Więcej

Błąka sie sunia.

Witam w Warszawie- Międzylesiu na działce obok mojego domu błąka się nieduża ruda sunia. Czy ktoś z państwa możw ją zna lub chciałby ją przygarnoć ;-)

Więcej

czarna sunia typu Labrador

W OKOLICY MIEJSCOWOŚCI OLSZANKA GMINA PRZYWIDZ BŁĄKA SIĘ CZARNA SUCZKA TYPU LABRADOR W NIESZIELĘ 6.03.16 WIDZIANA BYŁA W MIEJSCOWOŚCI OLSZANKA. W PONIEDZIAŁEK NA TERENIE OGRÓDKÓW DZIAŁKOWYCH OLSZANKA II.MIAŁA CZARNĄ OBROŻĘ Z JAŚNIEJSZĄ OBWÓDKĄ.BARDZO SERDECZNA, UFNA ALE ZAGUBIONA I GŁODNA SZUKA SWOICH UKOCHANYCH WŁAŚCICIELI.

Więcej

Wyżeł okolice metra Natolin

Witam, bardzo wychudzony pies (wyżeł) błąka się niedaleko ulicy Lanciego 7 w Warszawie.

Więcej

Przybłąkał się rudy kotek

Kot jest bardzo ruchliwy, ufny i dobrze utrzymany, na nosku ma charakterystyczną białą plamkę. Obecnie zajmują się nim pracownicy firmy do której trafił. Jeśli ktoś go rozpoznaje prosimy o kontakt mailowy.

Więcej

Stary, szorstkowłosy, niewidomy pies (Wawer, ul. Lucerny)

17 lutego znaleźliśmy w Warszawie przy ul. Lucerny (Wawer) starszego, prawie niewidomego psa.

Więcej

Znaleziono psa w Łodzi, ulica Dąbrowskiego!!!!

Znalazłam tego ślicznego psiaka dzisiaj, tj 18.02.2016 około godziny 10:30 na ulicy Dąbrowskiego w Łodzi (konkretnie skrzyżowanie Dąbrowskiego/Gojawiczyńskiej). Sunia błąkała się po ulicy razem z innym psem/suką, ale niestety drugi był tak przestraszony, że uciekł. Proszę właściciela o kontakt!!

Więcej

Znaleziono psa. Mieszaniec owczarka szkockiego z owczarkiem niemieckim.

Mieszaniec owczarka szkockiego z owczarkiem niemieckim. Szaro-czarny podpalany. Znaleziony w Żabnicy 10.02.2016 r .

Więcej

Znaleziono psa w Piasecznie

30.01 w Piasecznie znaleziono psa w typie wyżła na ul. Dworcowej.

Więcej

Znaleziona suczka rasy west terrier ok. 6 lat

w nocy 24/25 stycznia w Bytomiu ul. Hlonda znaleźliśmy suczke rasy west terrier nie ma chipa wazy 8.5 kilo zadomowiona

Więcej

Przy trasie gdańskiej pod Warszawą znaleziono psa

Czarny, podobny do wilka z jednym białym okiem. Zadbany i przyjacielski. Miał charakterystyczne szelki. Do odbioru w Warszawie. 502064387

Więcej

Gdynia, Pogórze

04.01.2016 w gdyni znaleziono psa. Nie ma obroży jednak widać że lubi ludzi.

Więcej

Pilnie szuka domu!

Sznaucer ok. 3 lat pilnie szuka domu! Jego Pan zmarł a obecna opiekunka - starsza i schorowana osoba, nie daje sobie z nim rady. Pies jest młody i energiczny, potrzebuje dużo ruchu. Uwielbia zabawy z dziećmi. Przebywa w Otwocku.

Więcej

Znaleziono psa

Dnia 29.12.2015 w okolicy ulicy Mazowieckiej w Warszawie – Wesołej znaleziono psa rasy mix o umaszczeniu rudym, brak chipa, bardzo łagodny. Ślad po obroży widoczny, ładnie chodzi na smyczy, nauczony czystości.

Więcej

Znaleziona suczka Warszawa

Na woli przy ulicy Monte Cassino znaleziona 4miesieczna podpalana suczka. Nie ma czipa. Miała na sobie niebieskie szelki z napisem CONFY. Znaleziona 28.12.2015 rano.

Więcej

Szczeniak ok. 3 miesiące

W dniu 27.12.2015 r w Józefowie znaleziono szczeniaka ok. 3 miesięcy. Podobno był wcześniej widziany koło Biedronki w Świdrze.

Więcej

Znaleziono Pekińczyka na Saskiej Kępie

19.12.15 znaleziono pekińczyka w Parku Skaryszewskim.

Więcej

Mokotów Etiudy Rewolucyjnej suczka w typie pekińczyka

Znaleziono suczkę. Jest zadbana i przyjacielska.

Więcej

Poszukiwany właściciel zaginionego rasowego kota !

Szukamy właściciela zaginionego rasowego kota. Od dłuższego czasu na Bródnie w okolicy

Więcej

Pies szuka domu

Dziś (14.12.2015r.) około godziny 8 rano na warszawskim Natolinie w okolicy ul. Małej Łąki oraz szkoły podstawowej na Małcużyńskiego znaleziono starszą suczkę. Jest cała czarna, ma biały krawat i siwy pyszczek. Psinka miała na sobie czarną obróżkę i doczepioną do niej krótką smycz. Nie ma adresatki ani chipa. Ładnie chodzi na smyczy i nie wykazuje problemów co do innych psów. Jest słodka i łagodna.

Więcej

Błąkajacy się pies MARCPOL Wawer Trakt Lubelski

Od kilku dni (ok 7.12.2015) widuję błąkającego sie psa w okolicy / na terenia Marc Pol Wawer ul. Trakt Lubelski Pies wygląda na zadbanego ma ładna sierść bez obroży. Nie udaje mi sie go złapać alby sprawdzić czy posiada czip

Więcej

Błąkający się pies

Od około 3 tygodni w okolicy muru Cmentarza Północnego (od strony bramy południowej) błąka się rudy pies. Nie ma obróżki, nie wiadomo czy ma czipa. Straż Miejska próbowała go już kilka razy złapać bez skutku. Szuka kontaktu z człowiekiem, chce się bawić, ale jest bardzo płochliwy i nie daje się dotknąć. Dokarmiany jest przez wiele osób, ale śpi pod chmurką i nie wiem jak przetrwa zimę i nocne odwiedziny dzików.

Więcej

Czarny mlody pies z bialym krawatem

Czarny mlody samiec z bialym krawatem znaleziony na warszawskim Zoliborzu dnia 25.11.2015

Więcej

znaleziono sunię

23.11.2015 przy ul. Trakt Brzeski w Sulejówku została znaleziona średniej wielkości sunia . Widać ,że jest młoda. Piesek jest zadbany i ma ładną sierść po czym wnioskujemy, że mógł komuś uciec .Proszę o pomoc w odnalezieniu właścicieli.

Więcej

zanleziona sunię w Sulejówku

23.11.2015 przy ul. Trakt Brzeski w Sulejówku została znaleziona średniej wielkości sunia . Widać ,że jest młoda. Piesek jest zadbany i ma ładną sierść po czym wnioskujemy, że mógł komuś uciec .Proszę o pomoc w odnalezieniu właścicieli.

Więcej

znalazłam czarnego labradora

W pon, 16-go listopada znalazłam w Izabelinie, w okolicy Puszczy Kampinoskiej czarnego labradora. ma ok. 4 lat, nie jest wykastrowany, nie ma czipu, był bez obroży. Mógł zgubić się na spacerze w okolicach Łomianek, Lasek, Hornówka, Truskawia lub Izabelina. Bardzo tęskni...

Więcej

PILNIE POSZUKIWANY DOM DLA ROCZNEJ SUCZKI !!!

PILNIE POSZUKIWANY DOM DLA ROCZNEJ SUCZKI !!!

Więcej

Znaleziono psa z czerwoną obrożą - czip 939000001001436

Znaleziono psa małego z dłuższą sierścią, podobny do yorka. Miał czerwoną obrożę. Znaleziony w miejscowości Radzibórz przy drodze na Ozorków.

Więcej

znaleziono suczkę

Znaleziono suczkę rasy Husky w okolicach Krosna. Czeka na swojego właściciela.

Więcej

Znaleziona mała biała suczka z brązową główką.

19.10.2015 r. w Warszawie przy skrzyżowaniu Połczyńska/Powstańców Śląskich znalazłam małą białą suczkę z brązową główką i brązową łatką przy ogonie,

Więcej

znaleziono psa Warszawa Bemowo

W nocy 22/23.10.2015 znaleziono psa w okolicy Fortu Bema- Warszawa Bemowo. To samiec husky. Cechy charakterystyczne: jedno oko niebieskie, drugie brązowe.

Więcej

Prawdziwy SKARB pilnie szuka domu

Caro to pogodny, przyjacielski i spokojny piesek, około 12-14 miesięcy. Uwielbia towarzystwo ludzi i innych psów, jest bezkonfliktowy. Typowy pies domowy.

Więcej

suczka mix-husky 8 miesięcy

Tajga jest uroczą, łagodną i wesołą 8-miesięczną suczką. Jest mieszanką husky; ma typową dla rasy sylwetkę i wielkość, tylko umaszczenie po tatusiu:-). Usposobienie ma również typowe dla husky - jest pełna energii i lubi spacery. Jest doskonale zsocjalizowana, inteligentna i szybko się uczy. Lgnie do ludzi, lubi inne psy.

Więcej

Znaleziono kotke. Warszawa Bemowo.

Witam. Od okolo dwoch tygodni przychodzi do nas kotka. Mieszkamy na Bemowie, w okolicach Placu Kasztelanskiego. To samiczka, co najmniej trzyletnia. Jej bure futerko ma rude refleksy. Ma tez charakterystyczne bardzo ciemne futerko na lapkach od spodu. Kicia byla u weterynarza, ktory ocenil jej kondycje na dobra, nie wykryl czipa. Kotka jest typowo domowa, bardzo lubi glaskanie, nie wykazuje zadnej agresji.

Więcej

Znaleziono West Higland Terriera

Witam, dziś (14.09.2015) znaleziono suczkę rasy West we wsi Mroków (okolice Tarczyn, Piaseczno) w okoicach ogrodów działkowych. Czeka stęskniona na swoją rodzinę!!!!

Więcej

Znaleziono psa Yorkshire Terrier pies Warszawa Wawer

Znaleziono psa Yorkshire Terrier w Warszawie Wawer w dniu 13-09-15

Więcej

Młoda suczka wyżeł okolice Wołomina

10. września w Helenowie k. Wołomina znalazłam tę sunię. Jeszcze nie wiem czy ma chipa. Jest młoda, sympatyczna, łagodna. Umie jeździć samochodem. Strasznie chuda, na pewno błąka się długo. Nie ma obroży. Trudno powiedzieć czy to zguba czy ofiara wakacji.

Więcej

pies suczka

CZEKAM NA WŁAŚCICIELA.

Więcej

Poszukuję domku dla Lili-7 tyg kotka

Znaleziony 7 tyg kotek poszukuje kochającego domku.Przez przypadek został znaleziony w piwnicy,odwodniony,skrajnie zaniedbany z uszkodzonymi rogówkami oka,prawdopodobnie nie będzie widział:(W tej chwili przebywa w klinice i powoli nabiera sił.Jego leczenie jeszcze potrwa około 2 tyg.Osoba która by się zdecydowała na adopcję musi zdawać sobie sprawę że czeka ją ogromne wyzwanie i stała opieka nad maluchem.Jest to kotek po przejściach z ogromną chęcią życia dlatego po raz drugi nie może zostać zraniony.Choć los od samego początku mu nie sprzyjał wierzę że gdzieś Wśród nas znajdzie się istota o dobrym serduchu która da mu miłość i kochający dom.Koszty leczenia zostaną przez mnie pokryte,jestem również w stanie zapewnić transport do 100 km od łodzi oraz wyprawkę na początek dorosłego życia:)Najprościej pewnie byłoby skrócić jego cierpienie ale te rozwiązanie byłoby dla mnie troszkę za proste!Więcej informacji udzielam pod nr 666183249.Dorota

Więcej

Znaleziono psa rasy York

29.08.2015 r. ok. godz. 18 w okolicach ul. Dostatniej w Wilanowie Zawadach w Warszawie przybłąkał się duży, srebrno-złoty pies rasy york.

Więcej

Znaleziono kotkę

Dnia 24 sierpnia 2015 w Falenicy (okolice ulicy Popradzkiej) znaleziono szarą kotkę w typie rosyjski niebieski z białym pyszczkiem. Kotka najprawdopodobniej uciekła z domu - jest bardzo przyjazna, łasi się do ludzi. Właściciel proszony jest o kontakt.

Więcej

Błąkający się pies

Znaleziono psa żółty kundelek błąka się w okolicach ul. Kusocińskiego, w Inowrocławiu Jeśli komuś zaginął lub byłby zainteresowany przygarnięciem pieska pod dach lub na dom tymczasowy to proszę o kontakt pod numer 795240686 lub na email.

Więcej

Znaleziono psa rasy Terier

W dniu 05.08.2015 w okolicy miasta Nur znaleziono psa rasy Terier.Do oddania w dobre ręce.Pies jest bardzo łagodny widać,że wychowany w domu

Więcej

znaleziono małego sznaucera

01 sierpnia w Otwocku znaleziono sznaucera miniaturę albo mixa najbardziej zbliżonego do tej rasy. Piesek. Ma czerwoną obrożę. Znaleziony przy ul. Reymonta w Otwocku, ale dzień wcześniej błąkał się po Świdrze. Dobrze ułożony, łapkę podaje bez zarzutu. Bardzo stęskniony za swoją rodziną.

Więcej

Kocur syberyjski/norweski

W połowie czerwca znalazłem w okolicach Modlińskiej kocura coś między syberyjskim a norweskim. Dłuższy włos. Weterynarz ocenił na około 5-6lat. Może mieć i 2,5 roku :/ Pieszczoch, ślad po dawnym skaleczeniu na uchu, biała broda. Może znajdzie się właściciel? tel. 502700028

Więcej

Znaleziono młodą suczkę w Sokołowie Podlaskim..

Dnia 27 lipca 2015 r. w okolicy ulic Pięknej i Kwiatowej w Sokołowie Podlaskim znaleziono młodą suczkę. Jest to piesek niewielkich rozmiarów (wzrost ok. 25 cm). Rasa: mieszaniec. Maść: czarna-podpalana. Charakterystyczne duże uszy.

Więcej

Znaleziono psiaka

W dniu 25.07.2015 roku znalazłam psiaka ok. godz. 18.00 koło ul. Leona Berensona w Warszawie ( na granicy Marki/Warszawa). Waga ok.3kg, brak obróżki i chipa. Psiak jest bardzo przyjazny w stosunku do ludzi jak i do innych psów. Pies czeka na właściciela. Mój numer : 884-888-658

Więcej

Szukamy domu dla szczeniąt!

W dniu 20.07 br. ok. godz. 14:45 mieszkanka naszego miasta przyniosła do Straży Miejskiej w Józefowie znalezione na ul. Przyjaznej szczeniaki.

Więcej

znaleziony Husky

W dn. 20.07.2015 r. o godz. 15.45 prz barze „Babci Heli” na ul. Nadwiślańskiej 68 w Józefowie znaleziono psa rasy husky.

Więcej

przybłąkał się piesek

13 lipca 2015 na działkę w Starym Michałowie, gm, Goworowo, ostrołęckie - przybłąkał się młody, mały piesek, jamnikowaty w czarno-białe łaty, nie umie chodzić na smyczy. Czeka na właściciela.

Więcej

znaleziono małego wyżła -poszukuję domu.pilne

Witam dwa tygodnie temu znaleziono w okolicach szkoły podstawowej nr 216 w Warszawie-Miedzeszyn małego wyżła .Poszukuję dla niego domu.

Więcej

Szylkretka kotka około10 lat.

Dnia 16.07.2015r. w późnych godzinach wieczornych została znaleziona około 10letnia nie duża kotka szylkretka w Warszawie (Ursus-Niedźwiadek) w okolicach ul. Warszawskiej. Jej stan fizyczny jak i psychiczny wskazuje, że nie jest kotem dzikim, oraz że na pewno miała swój dom... Czipa nie ma. Informacje dodatkowe dla ewentualnych właścicieli (oby ktoś jej szukał) pod numerem : 730 648 083 Pozdrawiam

Więcej

Znaleziono psa - Wwa Rembertów

26 czerwca na stacji PKP Rembertów znaleziono psa rasy terier. Pies ma niebieską obrożę z kolorowymi kwiatkami. Z obserwacji wynika, że lubi dzieci i pewnie mieszkał w bloku (boi się kosiarki).

Więcej

Znaleziono Yorka!

07.07 znaleziono Yorka w okolicy ulicy Patriotów!

Więcej

Znaleziono pieska Yorka

Witam w dniu 02.07.2015 w miejscowości Warszawa Wesoła okolice jednostki wojskowej znalazłem pieska rasy York... Poszukiwany właściciel

Więcej

Znaleziono pieska

Dziś w godzinach popołudniowych znaleziono sunie w poblizu hotelu patria w Wiśle w typie yorka, ostrzyżoną gładko na tułowie, głowa i ogonek zostawione, ma lekką nadwagę i za długie pazurki, jest bardzo dobrze wychowana wygląda na mniej niż 2 lata.

Więcej

29 maja znaleziono czarno-białego psa

W Woli Karczewskiej k. Otwocka przybłąkał sie młody, krótkowły pies o umaszczeniu podobnym do Border Collie. Pies jest zadbany, spokojny i przyzwyczajony do podróży samochodem. Na szyi ma czerwoną obrożę i szarą przeciwpchelną. Czeka na swojego właściciela.

Więcej

Znaleziono młodą kotkę-wilanów

Dnia 20.04.2015 w okolicy ulicy Vogla została odnaleziona młoda kotka.Zwierzę było wystraszone i głodne.Jeśli ktoś na nią czeka to poproszę o kontakt

Więcej

Znaleziono młodą sunię.

Sunia około roku, bardzo ufna. Zna wiele komend i umie chodzić na smyczy. Na szyi charakterystyczna (zagojona) szrama. Prawdopodobnie po łańcuchu. Poza tym sunia jest zadbana i pozytywnie nastawiona do ludzi i zwierząt. Waga koło 20 kg, umaszczenie "wilczakowate", sięga mniej więcej do kolana.

Więcej

znaleziono psa - poszukiwany właściciel!!

16.04 ok. godz. 17:00 w okolicach ul. Jutrzenki (w pobliżu al. Jerozolimskich i ul. Łopuszańskiej) błąkał się nieduży pies koloru czarnego z brązowymi łapkami i łatkami m.in. na uszach oraz pysku (więcej szczegółów na zdjęciach). Piesek bardzo ufny, niegroźny, zadbany. Niewykluczone, że został wyrzucony przez kogoś z auta, gdyby jednak było inaczej i ktoś kojarzy psiaka (może np. uciekł sąsiadowi?) proszę o kontakt

Więcej

Znaleziono młoego psa

15.02.2015r , takie oto czarne ,popalane cudo, zabiedzone i śpiące na paletach, znaleziono w Warszawie na Woli, koło Biedronki przy J.Olbrachta. Kopany i przeganiany psiak, został zabrany przez dobra duszę, ale dotąd nie znaleziono właściciela. Piesek miał około pół roku, teraz 8 miesięcy, na szyi ładną obrożę widoczną na zdjęciu. Z ustaleń wynika, że psiak ma czipa, zarejestrowanego w schronisku, ale adoptowany był stamtąd jako maleństwo bez imienia (chyba się tam urodził) a czip do dziś nie ma zmienionych danych i odnaleźć właściciela nie potrafią. Popatrzcie na tę mordeczkę, może ktoś go szuka, a jeśli został wyrzucony, może chciałby ktoś takiego przyjaciela. Piesek jest bojaźliwy i nieufny, zwłaszcza w stosunku do mężczyzn. Sporo chyba przeszedł w swoim króciutkim życiu. Został nazwany Tofikiem. Potem podam tel. kontaktowy do osoby u której przebywa piesek, a na razie e-mail.

Więcej

znaleziono psa

Znaleziono małego psa z zieloną obrożą. Błąkał się przy Dworcu PKP w Piasecznie koło Warszawy.

Więcej

znaleziono wysokiego psa w typie owczarka

Dnia 29 marca w Rembertowie znaleziono dużego psa w typie owczarka niemieckiego. Pies jest bardzo łagodny i przyjazny oklapnięte uszy jedno bardziej. Przez Straż Miejską został odwieziony na Paluch.

Więcej

czarny, młody piesek błąka się po Starej Ochocie

czarny, młody piesek bez obroży, zadbany, trochę nieufny błąka się po Starej Ochocie. Mam suczkę z cieczką i nie mogę go wziąć do domu.

Więcej

Znaleziono mlodą sunię otwock ul. Żeromskiego

1,5-2 letnia sunia, znaleziona 21.02.2015 przy ul. Żeromskiego w Otwocku (woj.mazowieckie), niedaleko lasu. Szuka właściciela lub nowego domu.

Więcej

szczeniak 3-4 ms

Maluch szuka domu…

Więcej

Znaleziono setera irlandzkiego

Poszukujemy właściciela.

Więcej

Znaleziono suczkę w okolicach ul. Zwoleńskiej w Warszawie

W nocy z 14 na 15 marca 2015 roku w okolicach ul. Zwoleńskiej w dzielnicy Wawer znaleziono czekoladową starszą suczkę. Jest ufna, spokojna i ułożona ale niestety wygłodzona. Prawdopodobnie była dość długo na wolności.

Więcej

Znaleziony pies, Zagórze k. Okuniewa

Pies znaleziony 13 marca 2015 r., w Zagórzu. Umaszczenie białe w czarne łaty, 16 kg wagi, spokojny, zasmucony. Czeka na swojego właściciela. Tel. 503 128 909.

Więcej

Znaleziony na Targówku, rudy, 7-8 miesięczny pies na

Dnia 06.03.2015 przybłąkał się młody 7-8miesięczny psiak. Znaleziony na Targówku- osiedle Zielone Zacisze. Rudy, dość duży, na szyi miał kolczatkę. Nie ma tatuażu ani chipa. Bardzo łagodny dla ludzi, nie przepada za innymi psami. Zna podstawowe komendy. Bardzo mądry, jak to szczeniak trochę rozrabiaka. Poszukujemy właściciela lub osoby która go zechce adoptować. Spokojny, konsekwentny człowiek wychowa go sobie na najlepszego przyjaciela.

Więcej

Bernardyn

W Sulejówku w lesie w okolicach Lidla od soboty błąka się bernardyn. Niestety ucieka - nie byliśmy w stanie go złapać. Pies ma obrożę.

Więcej

Znaleziono Owczarka Niemieckiego Sokołów Podlaski

Dnia 21 lutego 2015 w Sokołowie Podlaskim znaleziono wygłodzonego i zaniedbanego Owczarka Niemieckiego. Po wyglądzie można przypuszczać, że min. 2 tygodnie włóczył się bez po mieście.

Więcej

DO ODDANIA !!!

5 trzymiesięcznych mieszańców szuka domu , dwie suczki i trzy pieski , jedna suczka biszkoptowa druga czarna , pieski jeden biszkoptowy dwa czarne , nie będą zbyt duże , matka sięga do połowy łydki

Więcej

Znaleziono YORKSHIRE TERRIER

W dniu wczorajszym, około godziny 22:00 znaleziono na Bemowie w Warszawie dużego Yorka. Piesek ma krzywe wystające zęby. Umaszczenie srebrno- złote. Podaje łapę na polecenie. Ma włosy związane w kucyk. Brak obroży, brak chipa.

Więcej

Porzucony szczeniak szuka domu

Na obrzeżach Puszczy Kampinoskiej przybłąkał się 1 II 2015 kilkumiesięczny piesek -

Więcej

Znaleziono psa ul. Powstańców Ząbki

Znaleziono psa na klatce w Ząbkach przy ul. Powstańców. Pies ma dwie obroże, jedną metalową, drugą przeciwpchelną.

Więcej

Malutka sunia szuka właściciela lub nowego domu !!!!

Dnia 27 stycznia znalazłem sunie z typie papilona lub chihuahua. Sunia waży troszkę więcej niż 3 kg i nie ma jeszcze 3 lat tak określił wet. Piesek jest mile nastawiono do psów i kotów. Szukam jej pilnie nowego domu bo nie mogę jej zatrzymać. Gdy ją znalazłem nie miała obroży ani chipa.

Więcej

Znaleziono młodą sunię w kolorze czekoladowym

W dniu 29.01.2015 znaleziono w Warszawie, Białołęka przy Selgrosie, młodą sunię w kolorze czekoladowym (brązowym, ciemno-rudym). Sunia jest młoda (około 1-2 lata), waga koło 13-14 kg. Bardzo przyjazna, garnie się do ludzi, umie chodzić na smyczy. Zadbana, przyjaźnie nastawiona do innych ludzi. Ma chip ale chip nie posiada danych adresowych właściciela.

Więcej

młoda suczka, mieszaniec, a la wilczek, uszy stojące

20.01.2015r. znaleziona suczka w Dębe Wielkie przy ul. Warszawskiej( powiat miński). młoda ok 1 roku, czarna, brązowe łapki, uszy stojące, sierść krótka, ala wilczek wielkości prawie do kolan. Żywiołowa, obecnie mieszka na przeciwko Sołtysa w Dębe Wielkie

Więcej

berneński pies pasterski -sunia 2-5lat

W otwocu znaleziona sunia dobrze ulozona, posluszna bez agresji.

Więcej

znaleziono suczkę leonberger

znaleziono suczkę leonberger koło Koszalina

Więcej

Znaleziony Labrador biszkoptowy Warszawa

Dzisiaj czyli 18 stycznia 2015 znalazłam samca w typie laradora koloru biszkoptowego. Biegł wzdłuż ulicy w pobliżu stacji Shell przy Wale Miedzeszyńskim 219. Lekko puszysty, bardzo przyjazny.

Więcej

śliczna roczna suka szuka domu

Znaleziona we wrześniu w lesie suczka szuka domu. Czasowo umieściliśmy ją u mojej babci jednak w ostatnim czasie babcia trafiła do szpitala i nie ma kto zajmować się psem. W tym czasei szukaliśmy jej schronienia niestety nie skutecznie. Teraz po zmianie okoliczności życiowych bardzo pilnie poszukujemy nowego domu dla rocznej ułożonej suki. rasy mix, koloru żółtego, waga około 20 kg.

Więcej

SUNIA RASY LABRADOR - znaleziona w woj. śląskim

UWAGA PILNE: 6 stycznia br. na ulicy w jednym z miast w województwie śląskim znaleziono zmarzniętą do granic możliwości dość młodą SUCZKĘ RASY LABRADOR (pies był tak zmarznięty, że nie miał siły wstać o własnych siłach). Sunia może pochodzić z innej części kraju - mamy pewne dowody świadczące o tym , że pies pochodzi z kradzieży. Jest łagodna i przyjazna. W chwili obecnej pies przechodzi okres kwarantanny, jest bezpieczny. PILNIE POSZUKUJEMY WŁAŚCICIELA. Po okresie 14 dniowej kwarantanny sunia będzie oddana do adopcji. Ze względu na pewne znaki szczególne - sunia wydana zostanie jedynie po niepodważalnym udokumentowaniu prawa własności. Kontakt: ANNA - koordynator adopcji, tel: 537 455 934

Więcej

SYLWESTROWA ZNAJDA SZUKA DOMU!

Szukamy domku dla suni znalezionej w Sylwestrową noc na Ochocie przy parku Szczęśliwickim!!!

Więcej

Szczeniak typu bordie colie

Szczeniak suczka około 3 miesięcy do adopcji, zaszczepiona, odrobaczona szuka domu.

Więcej

Biało Rudy

Dnia 02.01.2015 przybłąkał się do Nas pies prawdopodobnie husky lub podobny, bardzo oswojony i przyjazny.Mieszkamy pomiędzy Otwockiem a Mińskiem Mazowieckim.

Więcej

suczka york

znaleziono suczkę york w okolicach Gorzanowa około godziny 4.00 po nocy sylwestrowej. Najprawdopodobniej komuś uciekła.

Więcej

Sznaucer miniaturka

W dniu 30.12.2014 około godziny 22:15 przy ul.Płochocińskiej 162 obok fryzjera znaleziono szuczkę rasy sznaucer miniaturowy maści czarno-szarej z czerwoną obrożą przeciwpchelną,wiek około 2-3 lat.Była bardzo wystraszona ale jak otworzyły się drzwi samochodu wskoczyła i nie chciała już wysiąść.Może ktoś poszukuje zguby?

Więcej

Suczka w typie HUSKY okolice PODKOWY LEŚNEJ

W niedzielę 28.12.2014 przybłąkała się w Żółwinie k. Podkowy Leśnej suczka mieszaniec w typie husky. Ma ok. roku, nie ma chipa ani obroży. Łagodna i mądra. Szuka domu - pilne, u nas ze względu na inne zwierzęta nie może zostać na stałe!

Więcej

GRIZZLI, mała znajda z Milanówka szuka domu!

GRIZZLI, znaleziony na ulicy w Milanówku mały stworek szuka domu! Kręciła się przestraszona pod sklepem, miała starą czerwoną obróżkę. Niestety pomimo plakatów i zgłoszenia do Straży dla Zwierząt, właściciel się nie znalazł.

Więcej

Znaleziono psa

Na drodze pomiędzy Pilawą a Zalesiem Górnym k/Warszawy znaleziono psa, średniej wielkości, kolor szary. Z wyglądu podobny do pudla, ma kręcone włosy, długie uszy. Dość wychudzony. Ma obrożę przeciw pchłom i kleszczom w kolorze popielatym. Nie ma adresatki ani chipa. Bardzo tęskni za właścicielem.

Więcej

Znaleziono młodą suczkę w Ząbkach

Przybłąkała się dziś do mnie młoda suczka, ma ok 30 cm wysokości, jest bardzo przyjazna, ładnie chodzi na smyczy, chyba przebywała w domu z dziećmi, bo spacerowała za wózkiem. Przebywa w okolicach Warszawy, konkretnie w Ząbkach.

Więcej

Duży biały pies znaleziony w Aninie!

Dnia 14 grudnia na ulicy Stradomskiej znaleziono dużego bialego psa w typie owczarka podhalańskiego. Pies leżał na ulicy, nie chciał się ruszyć. Kiedy wstał, przestrzaszony dźwiękiem dzwonów, poruszał się sprawnie. Przez Straż Miejską został odwieziony na Paluch. Nadano mu numer 2450.

Więcej

Starsza jamniczka

12.12.2014, na Os.Przyjaźń na Bemowie znaleziono drobniutką jamniczkę w podeszłym wieku. Jest cicha i grzeczna, trochę wystraszona.

Więcej

Znaleziono czarną suczkę !!!

Suczka znaleziona 3.12.2014r. (środa), wieczorem na Gocławiu (Praga Płd.) w okolicy ul. Tatarkiewicza.

Więcej

Owczarek niemiecki

W dniu 29.11.2014 znalazłam na drodze 634 między Wołominem, a Duczkami suczkę ON. Była wygłodzona i wyziębiona, ma coś z biodrami i tylnymi nogami- źle chodzi.

Więcej

Znaleziono psa

Na drodze pomiędzy Pilawą a Zalesiem Górnym znaleziono psa, średniej wielkości, kolor szary. Z wyglądu podobny do pudla, długie uszy. Dość wychudzony. Ma obrożę przeciw pchłom i kleszczom w kolorze popielatym. Nie ma adresatki ani chipa. Bardzo tęskni za właścicielem.

Więcej

Znaleziony pies-Michalin

Pies został znaleziony wczoraj w Michalinie ok. 23:30. Jest przyzwyczajony do ludzi. Nie ma chipu. Ma obrożę skórzaną z nabitymi, blaszanymi ozdobami w kształcie śladów łap.

Więcej

Pilnie oddam

Witam oddam w dobre ręce pieska mieszaniec boksera z stafordem choć bardziej przypomina boksera.Pies ma teraz rok łagodny wychowany z dzieckiem

Więcej

ODDAM SUCZKĘ W DOBRE RĘCE

Oddam psa w dobre ręce. Coffee ma 8 lat. Jest bardzo przyjaźnie nastawiona do świata, kocha ludzi, uwielbia się bawić, jest bardzo towarzyska. Coffee miała młode szczeniaki i jest już wykastrowana. Niestety nie mogę się nią dłużej opiekować z powodu wyjazdu za granicę do pracy. Dlatego pilnie szukam jej nowego domu.

Więcej

Znaleziono czarnego psa karczunkowska

15 listopada o 12:00 przy ul.Puławskiej róg Karczunkowskiej znaleziono czarnego, dużego psa ze srebrną obrożą

Więcej

Znaleziono YORKA samca! w czerwonych szelkach

Znaleziono dorosłego samca, YORK, w czerwonych szelkach. Bez chipa, tatuażu. https://www.facebook.com/Przytulisko.na.Wisniowej/photos/a.125796250861353.25539.123193651121613/709011869206452/?type=1&theater

Więcej

znaleziono myszoskoczka w Bydgoszczy

Kilka dni temu znqlazłem szarego myszoskoczka.

Więcej

Porzucony szuka domu

Troche wiekszy York

Więcej

znaleziono spaniela na ochocie

11 listopada przy ul. Wawelskiej na Ochocie w Warszawie znaleziono młodego psa w typie spaniela. Biegał bez obroży.

Więcej

Szczupły szuka domu

5.11.2014 nad narwia znaleziono pieska ma okolo 3 miesiecy. Jest wyjatkowo grzeczny jak na szczeniaczka szybko sie uczy piesek jest odpchlony i odrobaczony..

Więcej

Znaleziono sunię w typie yorka - Bródno!

27.10 na Cmentarzu Bródnowskim znalazłam przestraszoną, płaczącą sunię w typie dużego yorka. Jasno-bursztynowe oczy, czarny nos, włos długawy złoto-stalowy, skołtuniony, waga coś ok.10 kg, raczej młodziutka. Na szyi żółta obróżka przeciwkleszczowa - nic nie dała, na suni sporo kleszczy. Ekopatrol zabrał ją na Paluch - brak czipa. Zdjęcie z paluchowej kwarantanny. Może ktoś szuka...?

Więcej

ZNALEZIONO OWCZARKA NIEMIECKIEGO

W dniu 27.10 w godzinach wieczornych znalazłam owczarka niemieckiego - suczkę, która biegała pomiędzy samochodami na wale miedzeszyńskim. Pies jest zadbany i grzeczny, posiada skórzaną obrożę. Poszukuję właściciela! mój nr tel. kom. 0 693 301 212

Więcej

Kotki-poczciwotki

Oddam w dobre ręce urocze kotki, ok. 3-miesięczne, czarne i ciemnobrązowe z białymi dodatkami. Znalezione, odkarmione i pomimo przeciwności losu - nieźle wychowane :-). Są przemiłe, łagodne i ufne, choć troszkę nieśmiałe. Zapewniam transport w Warszawie i okolicach.

Więcej

ZNALEZIONO OWCZARKA NIEMIECKIEGO

W dniu 27.10 wieczorem po wale miedzeszyńskim na wysokości Wawra błąkała się suczka owczarka niemieckiego. pies jest grzeczny i zadbany więc szukam jego właściciela. Posiadał skórzaną obrożę. Mój nr tel. kom.:693301212.Anna Nowicka

Więcej

znaleziono owczarka wałcz

znaleziono owczarka niemieckiego - suczka. Pies został znaleziony w lesie okolice Wałcza. Suczka ma na sobie czerwona, mocno zabrudzoną obrożę

Więcej

Znaleziony husky/malamut czeka na właściciela

W dniu 8.10.2014 został znaleziony koło Warszawy w Kwirynowie przy ul.Agawy. W poprzednim dniu kręcił się pomiędzy Janowem a Kwirynowem i na ul. Maczka.

Więcej

SZNAUCER miniatura znaleziony miedzy Falenicą a Michalinem

5.10.2014 Znalazłam psa rasy sznaucer miniatura na ul Patriotów między Falenicą a Michalinem. Piesek biegł wzdłuż ul Patriotów kilkakrotnie wbiegając prosto pod samochody. Zabrałam go z drogi. Jest zdrowy, zadbany ma ok 6 lat. Nie ma czipa. Ma czerwoną skórzaną obrożę.

Więcej

Znaleziono psa!

Znalazłam psa. Ewidentnie został wyrzucony. Był brudny, zakleszczony i zarobaczony. Obecnie, po ponad 2 tygodniach ma się bardzo dobrze. Lekarz weterynarii oszacował, że pies ma ok 3 lat. Pomimo dramatycznej przeszłości jest bardzo ufny i przyjazny zarówno do ludzi jak i innych zwierząt. Bardzo szybko się uczy. Okazało się też, że lubi jazdę samochodem. Poszukuje dla niego stałego domu, kogoś kto go pokocha i pozwoli się kochać. Pies już raz przeżył porzucenie, bardzo pilnuje się na spacerach ale też boi się sam zostawać.

Więcej

pies przy trasie Warszawa-Lublin (Lipówki, niedaleko Garwolina i Pilawy)

Pies, który od kilku tygodni przebywa w jednym miejscu w lesie,jest łagodny (tak mówią miejscowi grzybiarze), bardzo chudy,nie podchodzi do ludzi,zostawianą karmę zjada. Wygląda tak jak by czekał(a) na swojego pana, który być może również szuka swojego psiego przyjaciela. Niestety najczęściej to pies czeka na pana, który powiedział zostań lub czekaj i odjechał samochodem - wierny pies będzie czekał w nieskończoność, to prawdziwy koszmar !!

Więcej

Znaleziono suczkę

27 września na Natolinie znaleziono suczkę mieszańca koloru jasnobeżowego w typie sznaucera średniego. Sunia jest zaczipowana, wiemy że była kilka lat temu adoptowana z Palucha, ale nie udało się ustalić kontaltu do właściciela. Musiała się długo błąkać bo jest bardzo wychudzona.

Więcej

Błąkajacy się pies w Puszczy Kampinoskiej

W niedzielę, 28/09/2014, w Puszy Kampinoskiej w okolicach Starego Dębu błąkał się pies. By l w dobrym stanie, ale wyglądał na głodnego.

Więcej

Znaleziona w Laskach - 23.09.2014

Dzis znaleziona suczka w Laskach. Bez chipa. Szukamy właściciela.

Więcej

Pilnie potrezbna pomoc dla szczeniąt

Maluchy i ich mama potrzebują domu !!! PILNIE tymczasowego, stałego Mama z małymi - jak widać suczka nie jest za duża, można dodać, że ma bardzo przyjazne usposobienie, aż dziw bierze, że jest bezdomna. 6 małych z siedmiu pozostaje do uratowania. Inaczej albo zamarzną albo trafią do strasznego schroniska gdzie też zamarzną albo gorzej.

Więcej

Znaleziono szczeniaka - Pułtusk, czarna obroża

Między Pułtuskiem a Kacicami przybłąkał się młody pies ok. 1.09.

Więcej

husky suka znaleziono

Dziś 14.09.2014r przybłąkała się suka husky drobnej budowy srebrno-biała o niebieskich oczach bez ogona,w kolczatce,miła dla ludzi,przyjazna dla innych psów,sunia tęskni za właścicielami..Proszę o kontakt telefoniczny Ania.

Więcej

Przybłąkał się pies

Na początku czerwca przybłąkał się pies, czarny, podpalany, wysokość mniej więcej do kolan, ok. 10 kg. Łagodny i lękliwy. Kontakt: aleksandra.rek@gmail.com

Więcej

Znaleziony w Ursusie - okolice PKP Ursus

W dn. 03.09 br. w okolicach PKP Ursus błąkał się pies w typie Husky. Pies jest maści biszkoptowo-białej. Ma jasne, brązowe oczy i nosi kolczatkę. Na lewym łokciu ma "wytartą" łatę.

Więcej

znaleziono młodego pieska

w dniu 29 sierpnia w Magdalence znaleziono małego pieska ok. 1,5 roku, bardzo ufny i bawi się z dziećmi. Zguba jest do odbioru pod nr te. 604-233-795

Więcej

YORK - SUCZKA - znaleziono

Piaseczno - 26 sierpnia 2014 w okolicach Puławskiej i Młynarskie znaleziono suczkę Yorka.

Więcej

York - suczka

Znaleziono Yorka - suczkę 28 sierpnia - wtorek ok. godz 14 w Piasecznie w okolicach ulicy Puławskiej róg Młynarskiej

Więcej

sunia

Błąkająca się po polu z urwanym sznurkiem sunia.Ma około pięciu miesięcy.Musiała być wychowywana w domu i porzucona.

Więcej

Znaleziono psa na warszawskiej Pradze

W NIEDZIELĘ (24.08) NA UL. RADZYMIŃSKIEJ ZNALEZIONO PSA (NA WYSOKOŚCI PRZYSTANKU ŚNIEŻNA). CZARNY KUNDELEK Z JASNYMI ŁAPKAMI I ZAKOLAMI WOKÓŁ OCZU. WYGLĄDA NA DOBRZE ODŻYWIONEGO, MA RANNĄ TYLNĄ NOGĘ. WŁAŚCICIELI LUB OSOBY, KTÓRE ROZPOZNAŁY PSA PROSIMY O KONTAKT.

Więcej

Wyżeł

W okolicach ul. Puławskiej znaleziono WYŻŁA tel. 608391622

Więcej

Znaleziono czarno-białą kotkę w Białobrzegach k. Nieporętu

Czarno biała kotka przybłąkała się ok. 15 sierpnia do Białobrzegów k. Nieporetu. Domowa i bardzo ufna. Po sterylizacji. ma ok. 2-3 lat.

Więcej

dwa rude psy sunia i samczyk

Pieski są duże, jedna suszka drugi samczyk, bardzo wychudzone, i zmizerowane, ale przyjazne, jak zaczęłam im dawać jeść to chodzą za mną i machają ogonami, oczy mają bardzo smutne widać że dużo przeszły, ale proszę bardzo serdecznie aby znależć im dom, ponieważ ja mieszkam w Warszawie a na wsi przebywam tylko raz w tygodniu, wiec nie mam możliwości przygarnięcia ich na stałe, a sąsiedzi

Więcej

Znaleziono chudzinkę!

Mieszaniec typu gończego przybłąkał się do klubokawiarni na Chłodnej 25. Piesek około roczny, bez chipa, czysty, zdrowy, energiczny, choć trochę skołowany sytuacją.

Więcej

Kotka PERS

27 lipca w Miedzeszynie (Warszawa Wawer) znaleziono szylkretową kotkę rasy PERS. Kotka nie jest zaczipowana.

Więcej

Dwa czarne kotki

W ogródku na Wilanowie zadomowiły się dwa śliczne, czarne kotki. Są młode, mają około roku, chętne do zabawy i bardzo ciekawskie. Jeśli jest wśród was duszyczka, która chętnie przygarnie jedno z nich lub dwójkę, to proszę o kontakt. Więcej zdjęć podeślę na e-mail.

Więcej

znaleziona biało-szara kotka okolice Wilanowskiej

Późnym wieczorem 24 lipca znaleźliśmy w okolicach Wilanowskiej i Doliny Służewieckiej biało-szarą, zadbaną kotkę. Ma błękitną obróżkę, brak danych właścicieli. Byliśmy u weterynarza - niestety nie ma chipa, ocenili ją na 3-4 lata. Jest bardzo spokojna, przyjacielska. Zależy nam na tym, aby trafiła do swojego właściciela!

Więcej

Kot w typie maine coon

Znalazłam kota w okolicach galerii mokotów - Warszawa

Więcej

kocur długowłosy

Znalazłam wykastrowanego długowłosego kocura (okolice galerii Mokotów - Warszawa)

Więcej

Znaleziono Psa

06.07.2014 r. Znaleziono psa prawdopodobnie porzuconego w lesie przez właściciela, kuleje na jedną łapę, być może został potrącony przez samochód. Jest wystraszony lecz spokojny i bardzo kontaktowy z dziećmi. Pilnie poszukujemy osoby która przygarnie pieska i otoczy go właściwą opieką.

Więcej

14 szczeniąt szuka dobrych domów!

28.06.2014r Nasza suczka (kundelek) oszczeniła się. Jest 14 szczeniaków, matka nie jest w stanie wykarmić ich sama, dlatego są przez nas dokarmiane. Nie jestem w stanie ich wszystkich zatrzymac, poniewaz oprocz matki szczeniakow mamy jeszcze jednego psa w domu i roczne dziecko. Jezeli jest ktos kto chcialby pieska BARDZO PROSZE O KONTAKT! I POMOC W ZNALEZIENIU KOCHAJACYCH DOMÓW DLA MALUSZKOW!

Więcej

Jamniczka znaleziona w Józefowie

30.06 ok godziny 18 na rondzie Nalepy znalazłam biegającą na środku jezdni suczkę jamnika. Drobna, czarna podpalana, jasna mordka. Ma obrożę przeciwpchelną, jest zadbana i dobrze wychowana. Ma ok 2 lat.

Więcej

znalaziony piesek

W dniu 19/06 na osiedlu między ul. Langego a ul. Bryły znalazłam pieska, ok 10 lat.

Więcej

Wyżeł z czerwoną obrożą

W Bielkówku w okolicach Lewiatana od kilku dni błąka się wyżeł. Ma czerwoną obrożę.

Więcej

młoda szczupła bura zielonooka kotka w Józefowie k.Otwocka

jak wyżej; drobna koteczka o smukłej sylwetce ( długie łapy, szyja, ogon i mała głowa ) i buro pręgowanym umaszczeniu z płową 'skarpetką' na prawej tylnej łapie.

Więcej

Mała czarna sunia

Warszawa, Nowe Włochy W dniu 30.05 w godzinach wieczornych do nowo otwartej kawiarni przy ul.Chrościckiego przybłąkała się malutka suczka. Jest bardzo drobna, czarna, ma podpalane łapki i białą krawatkę oraz sterczące uszka. Nie miała na sobie obroży. Posiada chip, niestety zakodowane na nim dane są błędne. Wg. informacji osób z okolic, piesek od co najmniej południa biegał w okolicy stawów i parku przy Chrościckiego. Jeśli ktokolwiek kojarzy sunię, proszę o kontakt.

Więcej

Nowa Iwiczna- znaleziono młodego westie

25 maja 2014 w Nowej Iwicznej w okolicy stacji PKP znaleziono młodego westie. Zadbany, ostrzyżony, w dobrej kondycji. Jest zaczipowany, ale nie ma go w bazie. Kontakt 692492302

Więcej

Kocurek czarny roczny Sady Rembertowskie

Przybłąkał się na Sady Rembertowskie w Warszawie mały roczny, chudy czarny kotek (kocurek) z dużymi uszami i żółtymi, jasno beżowymi oczami. Poszukuje właściciela ponieważ kotek jest bardzo oswojony i lgnie do każdego człowieka.

Więcej

Miły młodziutki piesek szuka domu..

Znaleźliśmy młodą, miłą młodziutką suczkę! szukamy dla niej domu ...jest malutka raczej już nie urośnie ,ufna,,przyjazna ,posłuszna. Prawdopodobnie nie ma właściciela, dlatego szukamy osób, które przygarnęłyby ją na stałe!

Więcej

ZNALEZIONO BIAŁO-CZARNĄ SUCZKĘ MIESZAŃCA

01.05.14 znalazłam suczkę- kundelka na skrzyzowaniu ul. Estrady i Arkuszowej... Błakała się miedzy samochodami. Miała na sobie brązową obróżke... Piesek obecnie czeka na właściciela w schronisku na Paluchu.

Więcej

Znaleziono k. Serocka Grzywacza chińskiego

Poszukujemy pilnie właściciela psa rasy grzywacz chiński. Pies został znaleziony koło Serocka w dniu 30 kwietnia 2014 , obecnie przebywa w schronisku w Józefowie. Starszy psiak, bardzo zestresowany schroniskiem, posiada tatuaż [mało czytelny] .

Więcej

ZNALEIONY HUSKY

DNIA 7.04.2014 W KOBYŁCE PRZY STACJI ZNALEZIONO PSA W TYPIE HUSKY – MA NA SOBIE CZERWONE SZELKI.

Więcej

znaleziono starsza sunię w typie jamnik+ york

Na trasie Łomża-Grajewo (woj.podlaskie) znaleziono starszą sunię. Wygląda jak mix jamnika i yorka. Szukamy właścicieli. Sunia jest bardzo grzeczna, mamy nadzieję, że ktoś jej szuka.

Więcej

ZNALEZIONO CZARNEGO KOTKA.

ZNALEZIONO 8 MIES.-1 ROCZNEGO KOTKA Z NIELICZNYMI BIAŁYMI ŁOSAMI POD SZYJĄ,KOT NIE BYŁ STERYLIZOWANY, JEST BARDZO PRZYJAZNY I ŁAGODNY.

Więcej

Owczarek niemiecki - Borys

Borys, 7 letni owczarek niemiecki od stycznia br. przebywa w domu tymczasowym i nadal szuka domu stałego.

Więcej

Mały piesek

Ten słodziak został znaleziony w lesie przywiązany do drzewa."Dobry człowiek" na pewno chciał zapewnić mu w ten sposób szczęśliwe beztroskie życie. Chłopak miał szczęście że go usłyszałam, bo był przywiązany w głębi lasu daleko od drogi. Ma około 8 lub 9 miesięcy, został już odrobaczony i w najbliższym czasie będzie zaszczepiony.Jest bardzo łagodny i jak na małego pieska przystało wesoły i miziasty przytulas z niego. Do kotów też ma przyjacielskie nastawienie.Pilnie poszukuję tymczasowego lub stałego domu dla tego uroczego dzieciaka!!!

Więcej

Prażka czeka na właściciela lub szuka domu!

Podróżowała z Gocławia przez Centrum na Sadybę.

Więcej

znaleziono rudą suczkę-kundelek

W Starej Miłosnej/Zakręt znaleziono rudą suczkę- kundelek. Piesek jest przyjacielski

Więcej

Znaleziono suczkę mix boksera

W Kobyłce na szerokiej znaleziono (09.2.2014) błąkającą się suczkę budową przypominającą boksera z obciętym krótko ogonem. Ma kolorową obrożę i jest bardzo przyjaźnie nastawiona do ludzi. W celu informacji o miejscu przebywania psa proszę o kontakt ze mną. 696 230 909

Więcej

znaleziono młodego foksteriera

Foksterier, młody, czarna głowa, brąz wokół oczu i biel przy nosie, ubrany w obrożę typu uprząż, czarną z pomarańczowymi klipsami, błąkał się przy przystanku „Łazienki Królewskie” na al. Ujazdowskich w Warszawie po stronie parku w okolicach 20:00 dnia 3 lutego 2014 .

Więcej

Znaleziono małego czarnego pieska, mieszaniec sznaucera

Wieczorem w środę 30 stycznia 2014 ok godz. 19-20 znaleziono przepiękną suczkę, przy jeziorku koło ulicy Narwik i Pęłczyńskiego. Pies biegał zagubiony był już przemarzniety (było -15 na zewnątrz), więc postanowiłem zabrać żeby żeby nie zamarzł. Jest to ok roczna suczka, wygląda na małego mieszańca sznaucera, o maści czarnej. Ponieżej zamieszczam zdjęcia.

Więcej

cocker spaniel

oddam w dobre ręce spanielkę Gaję koloru rudego,znalezioną na początku stycznia .Sunia ma ok 6lat .Jest czysta ,zdrowa ,grzeczna ,bardzo bystra niestety nie dogaduje się z moją 9 -letnią labradorką .Szukam dla niej odpowiedzialnego domu.Zapraszam do kontaktu pod tel.502 693 261

Więcej

znalazłam pekińczyka

13.01.2014r. koło Urzędu Dzielnicy Bemowo ul. Powstańców Śląskich 70 znaleziono małego pieska, czarny, podpalane łapki, podobny do pekińczyka. Piesek był bez obroży.

Więcej

Znalazlam sunie spanielke drobniutka

Dzis w Halinowie znalazlam sunie czarna spanielke jezelki ktokolwiek szuka prosze o kontakt 518 715 343 Dominika

Więcej

Jamnik czarny, długowłosy

W dniu 5.01.14 znalazłam (Bemowo- Warszawa) czarną długowsłosą jamniczkę ok. 5 lat. Miała niebieską obrożę. Te. 604 065 135

Więcej

Znaleziono Psa

Pies został znaleziony wieczorem 31.12.2013 we wsi Kąck gm. Wiązowna.

Więcej

mała ruda suczka Zalesie Górne

1go stycznia znaleźliśmy małą rudą suczkę, która błąkała się po Zalesiu Górnym co najmniej od 31go grudnia. Suńka jest zadbana i wykarmiona i wyraźnie tęskni za swoim właścicielem.

Więcej

Znaleziono Yorka Otwock

1.01.2014 w Otwocku okolice ul. Samorządowej znaleziono psa rasy yorka. Biegał tam przerażony już od wczoraj. Dziś ulitowała się nad nim p. Iza i zabrała go do siebie. Pies nie ma chipa.

Więcej

Znaleziona 29.12 na trasie siekierkowskiej

Dziś 29.12.13 ok godz 15 przy trasie siekierkowskiej znaleziono szorstkowłosą biała z brązowymi znaczeniami suczkę średniej wielkości. Suczka nie posiada chipa, nie miała także obroży. Sunia biegała przestraszona między autami. PILNIE poszukujemy właściciela suczki.

Więcej

Znaleziono psa rasy syberian husky - Raszyn

Dnia 25 grudnia w Raszynie na skrzyżowaniu ul. Sportowej i Lotniczej znaleziono psa rasy Syberian Husky , bardzo łagodny, na oko minimum pięcioletni, umaszczenie srebrne, niebieskie oczy, ma swoją obrożę, niestety brak adresówki, nie jest zachipowany.

Więcej

Młoda owczarkopodobna suczka

Przybłąkała się w Józefowie na Dębince 25.12.2013

Więcej

kochana sunia pilnie szuka domu

Przez ciężką sytuację jesteśmy zmuszeni oddać jednego z piesków. Esterka, bo tak ma na imię ta niespełna 3-letnia sunia jest wiecznie spragniona miłości i czułości. Jest ułożona i bardzo posłuszna. Nie ma z nią żadnych problemów. Mieszkała w domu z małym dzieckiem i nigdy nie wykazywała żadnej agresji.

Więcej

Labrador

w okolicy Milęcina(Błonia) błąka się pies, wielkości ok do kolan, maść biała, wydaje mi się, że to labrador , niestety nie udało mi się go złapać, ponieważ mam 3 psy i one na niego naskoczyły, pies ma czerwoną obrożę, i jest chyba młody

Więcej

ok roczny pies, biało brazowy ok Galeri Mokotów

pies biało brązowy, z obrożą, zadbany, znaleziony dnia 17.12.13 ul. Marynarska. Ułożony, grzeczny widać, że bardzo tęskni. Pilnie poszukiwani właściciele lub osoba chętna do zaopiekowania się.

Więcej

piękna suczka Mru szuka swojego domu!

Czarny kundelek szuka domu. Suczka ma 7 lat, jest bardzo grzeczna i spokojna. Bardzo potrzebuje ciepła i towarzystwa ludzi. Potrzebuje poczucia bezpieczeństwa.

Więcej

Kot błąka się na Zaciszu

W okolicy ul. Smararytanka i Wojskowa błaka się kot. Czarny w białych skarpetkach, białe podgradle. Nie zdołałam zrobić zdjęcia. Chyba młodziak, wszedł śmiało do domu, nie boi się ludzi, wygląda na zadbanego, zdrowego kociaka. Niestety postraszyly go (ją) moje koty. Kto go szuka?

Więcej

Znaleziono yorka

W niedzielę 1 grudnia w okolicy ul. Aluzyjnej na Białołęce znaleziono samca yorka.

Więcej

2 letnia kundelka znaleziona na Targówku

Dnia 30.11.2013r. w Warszawie na Targówku w okolicy ulicy Kondratowicza znalazłam suczkę kundelkę. Sunia ma ok 2 lat, sięga do kolana, waży ok. 13 kg. Od 4 dni koczowała pod sklepem Rossman. Była skrajnie przerażona i brudna. Nie jest zaczipowana. Jest łagodna i przytulaśna. Czeka na swojego właściciela, jednak powoli szukamy jej nowego domu.

Więcej

Znaleziony w Radości MOPS

W dniu 27 listopada w okolicach gimnazjum 104 przy ul.Wilgi mój syn znalazł psa..Pies jest sredniego wzrostu,maści szarej,wyglada na rasę Mops. Prosimy o pilny kontakt własciciela tego ślicznego,dobrze wychowanego pieska .

Więcej

Suczka podpalana Wawer

26.11.2013 w dzielnicy Wawer, na skrzyżowaniu Potockich i Skrzyneckiego znaleziono suczkę czarną podpalaną, brązowy łepek, białe skarpetki, biały krawat i białe plamkami wokół nosa i na środku głowy. Sunia sięga do kolan, ma ok. 2 lat. Sunia nie jest zaczipowana, nie ma obroży. Bardzo przyjazna, lekko płochliwa. Szukam właściciela. Tel. 601 202 341, 693 555 205

Więcej

Biała suczka znaleziona w Józefowie

Znaleziono suczkę, wielkości foksteriera.

Więcej

szczeniak czeka na dom stały lub tymczasowy!

Szukam domu dla dziewięciotygodniowej suni. Sunia jest towarzyska, rozbrykana i nauczona czystości. Jej matka nie jest duża, sięga niewiele wyżej za kolana. Piesek tymczasowo przebywa na Tarchominie.

Więcej

Znaleziono niskiego, jasnego, starszego pieska!!! Gocław, Saska Kępa

5 listopada znaleziono psa biegającego chaotycznie między samochodami po Wale Miedzeszyńskim (pomiędzy ul.Fieldorfa a ul.Afrykańską)

Więcej

Bardzo spokojny pies z piękna czysta puszystą sierscia, znaleziony w gm. Brochów

Kilka dni temu do schroniska w Józefowie k.Legionowa przywieziono z gm. Brochów k.Kampinosu bardzo spokojnego i raczej młodego psa. Ma piękna czysta i puszysta sierść, czyste uszy, znaleziony w obróżce. Psiak przyjazny, bardzo spokojny, pięknie chodzi na smyczy, przytula się. Musiał zgubić się. Szukam właściciela.

Więcej

ZNALEZIONO PSA

Dnia 19.10.2013r w okolicy stacji PKP Nieporęt znaleziono psa.

Więcej

Znaleziony Seter Irlandzki

Dnia 17 października na warszawskim Bródnie ok godz. 16 w okolicach pizzeri Dominium przy ul. Kondratowicza przybłąkał się psiak. Jest to seter irlandzki, pies, wiek ok 4-5 miesięcy.

Więcej

ZNALEZIONO KOTKA

W dniu 27.09.2013 roku na Ursynowie (ul. Jeziorki) znaleziono kotka (samczyk) w typie maine coone'a. Kot jest duży - waży ponad 10 kg.

Więcej

Znaleziono suczkę najprawdopodbniej border collie

Dnia 15 września w Warszawie na placu Trzech Krzyży znaleziono suczkę. Najprawdopodobniej jest to border collie maści niebieskiej marmurkowej ( blue merle ) z przewagą bieli. Sunia ma około 4 miesiące.Nie miała na sobie obroży. Obecnie znajduje się w województwie lubuskim, ale w każdej chwili mogę przewieźć ją na teren Warszawy

Więcej

Znaleziono Yorka!!!!!!!!!!!

5.09.2013 roku znaleziono yorka w Świdrze- Otwock na ulicy Majowej przy sklepie MALIBO.

Więcej

Kotek do oddania

Mam do oddania kotka który stracił swoją panią i jest bardzo zestresowany. Siedzi w garażu w ogrodzie, wkrótce będzie zima, a nie mogę go wziąć do domu, bo sama mam trzy koty i psa.

Więcej

ZNALEZIONO SUCZKĘ RASY HUSKY !!!

Wczoraj (08.09.13r) w okolicach zamku w Czersku koło Góry Kalwarii (woj. mazowieckie, pow. piaseczyński) znaleźliśmy suczkę rasy Husky. Wiek ok. 2/3 lata, oczy niebieskie.

Więcej

Znaleziono rudego kota

Od kilku dniu w warszawskim Międzylesiu w okolicy Czeladniczej i Czarnołęckiej błąkał się rudy kot. Jest bardzo ładny i zadbany, ma białą brodę i krawat oraz białe krótkie skarpetki. Jest wykastrowany, nie ma chipa. Jest bardzo przyjazny i pieszczotliwy (ssie ubrania i ugniata). Weterynarz ocenił jego wiek na min. 3 lata. Chwilowo przebywa u mojej mamy z psem, z którym się nie toleruje, więc oprócz właściciela, szukamy też dla niego domu tymczasowego.

Więcej

Znaleziono psa - Warszawa Bielany

W okolicy metra Słodowiec znaleziono psa, mieszańca. Średniej wielkości, młody, zdrowy, przyjacielski, nie ma ogona.

Więcej

21.08 znaleziono psa w typie owczarka na Białołęce

Proszę o pilny kontakt właściciela pupila. Pies tęskni. Jest młody i nie ma czipa.

Więcej

szczenieta

Znaleziona 3 lata temu suczka w typie labrador niezbyt duza -ponizej kolana) oszczenila sie po raz pierwszy i szukamy wlascicieli dla jej dzieci (2 suczki i 3 pieski .Szczenieta mają 7 tygodni. Mama mądra, serdeczna ,oddana.

Więcej

Znaleziono biało - czarnego kotka

W dniu 12.08.2013 przy ul. Tarnogórskiej (Zacisze) znaleziono młodego kota. Jest lekko wychudzony. Ma ok. roku, sierść biało-czarna. Mogę przesłać zdjęcie kociaka na maila.

Więcej

Znalazłam pieska-ratlerek?pinczerek? Mokotów

Witam - dzis wieczorem- niedziela -04.08.2013.przybłąkał sie malenki czarny-podpalany piesek - niemłody;ratlerek lub pinczerek w czerwonych szeleczkach, bez paluszka w łapce....

Więcej

Znaleziono kotkę trikolor, Warszawa, Ochota

Dnia 31.07.2013 ok. godz. 08.00 przy ul. Dorotowskiej 7 (Warszawa, Ochota) znaleziono kotkę trikolor. Kotka miała czerwoną obrożę z plastikową adresówką, niestety odgryzioną, pustą. Kotka straciła oko, rana była zasklepiona, wyglądała na kilkudniową.

Więcej

1,5 roczna Zara szuka nowego domu

Zara jest ślicznym mieszańcem owczarka i prawdopodobnie labradora. Od roku trzymana w kojcu i karmiona głównie rozmoczonym chlebem. Właściciele chcą ją oddać, bo nie mają czasu się nią zajmować. Zabieramy ją na spacery w weekendy. Choć jest "niewybiegana" po chwili szleństwa dobrze chodzi na smyczy, nieźle reaguje na komendę "siad" i "leżeć". Zajęta smakołykami nie reaguje na psa szczekającego za siatką. Jest mądra i szybko sie uczy. Uwielbia biegać za piłką. Nie wiemy jak reaguje na dzieci. Musi być uczona nieokazywania radości skakaniem na ludzi.

Więcej

Roczny kot lub kotka na Zoliborzu

Na osiedlu Zielony Żoliborz (Rydygiera 11) błąka się ok. roczny kot lub kotka - umaszczenie białe w brązowe łaty. Zwierzak jest bardzo ufny i podchodzi do ludzi.

Więcej

Czarna duża suczka z tatuażem

23.07 znaleziono w Warszawie Nowe Miasto/Żoliborz czarną dużą suczkę ok 10 lat z białym "krawatem" i białymi końcówkami łap, pies ma tatuaż w uchu, prawdopodobnie jest to rasa owczarek z Majorki

Więcej

Miki - znaleziony w Ciechanowcu szuka domu.

Miki został znaleziony na cmentarzu w dniu 15.07.2013 w Ciechanowcu (woj. podlaskie). Był bardzo zaniedbany, chudy i głodny więc zdecydowałam się z Mamą zabrać go do domu. Niestety nie był ufny wejść do auta, więc musiałam go zaprowadzić na smyczy. Szedł bez większego problemu, nie trzeba go było ciągnąć. Piesek pomimo zaniedbania jest żywy i przyjaźnie nastawiony do ludzi, lubi głaskanie, czesanie i skakanie ;). Szczeka na przejeżdżające rowery i samochody - chyba nie zna innego rodzaju rozrywki. Na oko lokalnego weta ma plus, minus 6 miesięcy, zęby są w dość dobrym stanie. Sięga nieco ponad kolano, waży nie za wiele z racji wygłodzenia - max 8-10kg. Został odrobaczony, zakroplony od pcheł i kleszczy. Cały czas obserwuję jego stan po wyciągnięciu jednego kleszcza z karku, ale póki co nie zachowuje się jakby mu coś więcej dolegało. Niestety Miki nie lubi innych psów, dlatego nie może u nas zostać - mamy już Sonię i próba przedstawienia ich sobie zakończyła się niepowodzeniem. Pomimo, że nasza Sunia nie jest zbyt konfliktowa to Miki niestety jeży się i szczeka, cały się przy tym trzęsąc (najprawdopodobniej po prostu się boi i dlatego tak reaguje), ale zwyczajnie martwię się żeby się nie pogryzły. Psy są więc oddzielone i wyprowadzane na podwórko na zmianę. Jednak warunki mojego garażu, w którym przebywa obecnie Miki nie są zadowalające, poza tym pies wymaga więcej uwagi i cierpliwości niż mogę mu zaoferować by go wychować, stąd moja prośba o udostępnianie psiaka. Mam nadzieję, że znajdzie swojego człowieka, albo chociaż jakiś tymczas do tego momentu.

Więcej

Potrzebna szybka pomoc dla Suni

Do oddania Pchełka znaleziona przywiązaną do drzewa musiała mieć szczeniaki czyli ktoś zostawił sobie szczeniaka. Sunia ma około roku, zna podstawowe komendy: siad, waruj, daj łapę, zdechł pies- jednak trzeba z nią je jeszcze trochę poćwiczyć. ;) Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Jest przyjacielska w stosunku do ludzi kocha dzieci. Nie jest agresywna w stosunku do zwierząt, jednak się ich trochę boi, potrzebuje kogoś kto pomoże jej przezwyciężyć lęk. ;) Jeśli chodzi o higienę, gdy potrzebuje wyjść sygnalizuje to, nie załatwia swoich potrzeb w domu.

Więcej

Znaleziono psa

W piątek 21 czerwca w Józefowie w okolicach ulicy Matejki znalazłam biało rudego pieska w typie mix teriera. Piesek ma ok 11 lat, jest ślepy i gluchy. Bardzo tęskni za właścicielem. Pilnie szukam właściciela albo kogoś kto zna pieska bo będę musiała go oddać do schroniska czego bardzo chce uniknać ale niestety moje psy nie akceptują starszego kolegi.

Więcej

Znaleziono pieska

22 czerwca w Izabelinie pod Warszawa znalazłam pieska rasy grzywacz chiński. Piesek bardzo tęskni za właścicielem. Wyglada na dosroslego psa jest zadbany i ułożony

Więcej

znaleziono suczkę-kocha dzieci

Znaleziono suczkę pod ławką na placu zabaw w Będzinie .Była bardzo wystraszona i miała świeżą rane na pyszczku.Nie wiemy czy była bita w domu czy może została kopnięta ,gdy błąkała się po mieście ,bo ma ułamanego zęba i czerwone dziąsło.Jest bardzo przyjazna i ma łagodne usposobienie.Lgnie do dzieci zwłaszcza gdy wychodzą z przedszkola.Osoba która ją karmi,nie może jej zatrzymać bo ma psa i kota oraz 2 dzieci w małym mieszkanku w bloku. Może ktoś się zakocha w tych smutnych oczach i weźmie ją do swojego domu.

Więcej

Znaleziono niekastrowanego rudo-białego kota

Znaleziono niekastrowanego rudo-białego kota

Więcej

Pilnie potrzebuje domu!!!

Ten kochany i pogodny zwierzak został potrącony przez samochód. Bardzo potrzebuje pomocy i pilnie domu od jutra (chociaż tymczasowego) inaczej trafi do schroniska!!!

Więcej

Znaleziono suczkę w typie papillona

29 maja w ok. 14-15h, przy promenadzie wzdłuż kanałku gocławskiego(wystawowego) i ulicy Międzynarodowej, znaleziono suczkę. Podobna do Papillona, brązowo czarna, małe wyłupiaste oczka. Jest ufna, miała na sobie czerwone skórzane szelki, szukała właściciela, prawdopodobnie się zgubiła. Suczka nie jest zaczipowana i nie posiadała żadnego adresownika.

Więcej

znaleziono psa

Nieduży, czarny z białymi łapkami i brodą, w typie sznaucera znaleziony 26 maja na starych włochach

Więcej

Rudy z Sulejówka

Od 2 miesięcy na ulicy Dworcowej w Sulejówku koczuje nieduży rudy pies.Wygląda zdrowo,jest ufny i spokojny.Na razie sobie radzi,bo jest ciepło. Dokarmiam go ,ale mam 2 psy i jeden z nich /wzięty w styczniowe mrozy z ulicy/ podgryza Rudego.Mam też 2 koty i jeden z nich /też rudy/ atakuje go.

Więcej

Oddamy 1.5 rocznego milutkiego amstaffa

jesteśmy zmuszeni ze względu na przeprowadzkę oddać naszą Mukę do adopcji :( .. Muka to 1.5 roczny amstaff, która jest bardzo grzeczniutkim psem i chętnie się uczy nowych rzeczy, uwielbia aportować :) i ogólnie lubi aktywność fizyczną :). Nigdy nie mieliśmy z nią problemu, ona uwielbia ludzi. Niestety z działki ptrzeprowadzamy się w bloki i nie możemy wziąć jej ze sobą :( Jeśli jesteście zainteresowani adopcją to proszę o kontakt.

Więcej

bialy pies z latami blaka sie na mokotowie (3.05.)

PILNE: prosze o pomoc gdzie mozna umiescic ogloszenie. Ostatnie pol godziny prowbowalismy zlapac psa sredniej wielkosci, (nie wiem czy pies czy sunia). Bialo/brazowa/ruda, dlugi wlos, raczej drobna, mieszaniec,. Wielkosc : do kolana. MA OBROŻE ciemno brazowo. Bardzo niebezpiecznie krazyl na ogromnym skrzyzowaniu WARSZAWA= SADYBA=POWISIŃSKA= IDZIKOWSKIEGO=GOŁKOWSKA - Prosze o ew. pomoc w umieszczeniu na stronach na ktorych jest wiecej osob. Pies warczal,uciekal przed ludzmi, zdecydowanie sie zgubil. Uciekl nam w okolicach Golkowska dzialki za nowym blokiem Marvipolu w kierunku trasy siekierkowskiej/strzelnic. Niestety akcja nam sie nie udala :(

Więcej

Znaleziono jamniczke

27/04/13 w Starej Iwicznej, na skrzyzowaniu ulic Mleczarskiej i Słonecznej znaleziono wystraszona jamniczke. Sunia jest zadbana, zdrowa sliczna. Niesamowicie grzeczna i posluszna! Pieknie dogaduje sie z moimi szescioma kotami i chyba lubi jezdzic autem, bo bez problemu wsiada i jest spokojna podczas podrozy. Lubi dzieci. Ladnie chodzi na smyczy. Jest wybredna i nie lubi suchej karmy. Jest czarna, podpalana, nieoznakowana w zaden sposob:( brak obrozy z adresem:(. Ma okolo 4 - 6 lat. Sunia czeka na wlasciciela lub na nowy dom. Sprawa jest pilna, gdyz u nas nie moze zostac, a zal ja oddawac do schroniska. Prosze o pilny kontakt 501088907

Więcej

Szukam domu dla małej suni

Szukam Dobrego Domu dla suczki w typie pinczerki.Sunia może mieć ok 3-4lata.waży 5kg.Zaszczepiona,odrobaczona i wysterylizowana.Sunieczka jest troche strachliwa w stosunku do nieznanych sobie osób.Posłuchana,grzeczna,toleruje inne psy i zwierzęta.Bardzo wesoła,spokojna i sympatyczna.Nadaje się do nawet bardzo małego mieszkania,idealny byłby domek z ogródkiem: )

Więcej

Znaleziono owczarka Niemieckiego

06 04 2013 Znaleziono błąkającego się po Falenicy (gmin.Wawer) Owczarka Niemieckiegi wiadomość

Więcej

Oddam PSA w dobre ręce!

Lu nie jest psem znalezionym, z przyczyn ode mnie nie zależnych, szukam mu nowego domu. Ma rok i trzy miesiące. Jest zadbanym i energicznym psem, który potrzebuje uwagi. Wyglądem przypomina pinczera średniego. Waży 11 kg choć jest bardzo drobnej postury. Ma piękne hebanowe umaszczenie. Bardzo się do niego przywiązałam ale niestety moja obecna sytuacja, czyli brak czasu nie pozwala mi w pełni zająć się nim. Pies większą część doby spędza sam w domu i wiem, że nie jest to dobre dla niego. Nie chcę oddawać go na tzw."łańcuch" bo wiem, że nie skończyłoby się to dla niego dobrze. Szukam

Więcej

Znaleziono owczarka niemieckiego długowłosego

Witam, w dniu 30.03.2013 w okolicach ul. Strzygłowskiej (Wawer) w Warszawie znaleziono około 1,5 rocznego owczarka niemieckiego długowłosego. Suczka jest bardzo łagodna i przyjazna dzieciom. Pilnie zapraszam do adopcji, suczka z powodu braku miejsca będzie oddana do schroniska za kilka dni. Chętne osoby zapraszam do kontaktu 604142672, bartosz@ableasing.pl

Więcej

Znaleziono sznaucerka

Dnia 02.04.2013 r. na osiedlu Zielone Zacisze znaleziono psa - grubiutki sznaucerek.

Więcej

TIMON I MAMBO

W piątek w okolicach sklepu "Delca" w Laskach pod Warszawą został znaleziony mały szczeniak Mambo, w sobote rano w tej samej okolicy odnaleziono jego brata Timona. Pieski są bardzo łagodne i radosne. Wspaniale bawili się z moimi córkami oraz naszą suczką.

Więcej

Piesek szuka domu

Znaleziono w Warszawie młodego pieska (ok. 5 miesięcy). Kundelek, płci męskiej, spokojny, nieagresywny wobec kotów (obecnie przebywa z dwoma w jednym pokoju). Nie bałagani w mieszkaniu, posłuszny. Piesek sięga mi do kolan (jestem niską osobą).

Więcej

Młoda Suczka w typie Border Collie do oddania Wrocław

Szukamy domku dla 10 miesięcznej suczki w typie Border Collie.

Więcej

Czy uda mu się odnaleźć szczęście?

Ok.4 letni duży pies o jasnej maści. Na razie mieszka na ulicy ale dzielnie czeka na nowy dom. Pierwsze dni psa na ulicy były szokiem . Uciekał przed wszystkimi , spał na polach nie chciał jeść. Teraz znalazł jedno swoje miejsce niedaleko pól gdzie ciągle przesiaduje ze swoim kolegą , który także czeka na dom. Pies mimo dużych rozmiarów jest niegroźny . Boi się ludzi ale chwila uwagi i zaczyna podchodzić nie atakuje także psów. Byłby wspaniałą domową maskotką i wspaniałym stróżem na podwórku. Pies jest chudy mimo tego , że jest dokarmiany przez dobrych ludzi.

Więcej

IWO-przystojny, MŁODY CHART, świetny SOCJAL - czeka na dom

Odebrany interwencyjnie chart czeka na swojego czlowieka.

Więcej

Czarny mały mieszaniec Warszawa

27.02.2013 znalazłam na spacerze, w okolicy ul. Broniewskiego i Perzyńskiego (Bielany) psiaka. Mieszaniec-łagodny charakter, ok 1/1,5 roku. Max 35cm w kłębię, średniej długości sierść, czarny z małą białą krawatką na piersi, klapnięte uszy, lewe do boku). Nie miał czipa, jest zadbany. Był w łatanej czerwonej obroży i na krótkiej, czerwonej smyczy taśmowej.

Więcej

Znaleziono suczkę typu Husky w Jaktorowie.

Suka ma około 7 miesięcy znalazłam ja w Jaktorowie. Jest łagodna i przyjazna zarówno dla ludzi jak i innych zwierząt. Nie mogę jej zatrzymac bo mam sukę która jej nie toleruje. W ciągu kilku dni będę zmuszona oddać ją do schroniska. Właściciela lub osobę chętną do przygarnięcia suczki proszę o kontakt. Umie chodzić na smyczy i nie załatwia się w domu.

Więcej

znaleziona biała kotka

W dniu 13 stycznia br. w garażu pod blokiem przy ul. Górczewskiej 181 w Warszawie (Wola) znaleziono białą kotkę. Zwierzę ma żółte oczy i jest całkowicie biała. Nie boi się ludzi, jest towarzyska.

Więcej

Znaleziono kotkę W-wa Falenica

12-01-2013 znaleziono ok roczna biało-czarno kotkę .

Więcej

ZNALEZIONO SUCZKę SZNAUCERKę

w sylwestra ok 17.00 znaleziono suczkę sznaucerkę przy stacji pkp michalin-józefów.

Więcej

Jony czy odnajdzie szczęście ?

Jony jest psem kochanym o ciepłym serduszku.

Więcej

Śliczna, czarnobiała młoda kotka

Na początku grudnia przybłąkała się młoda śliczna, czarna kotka.Ma białe skarpetki (z tyłu dłuższe) i dolną część pysia białą. Jest przerażona i wystraszona. Okoliczne koty przeganiają ją. Szukamy właściciela lub domu. Mamy już przygarnięte zwierzęta (suczka- były wyrzucone 2, starsza już nie żyje, oraz kot), które bardzo agresywnie na nią reagują. Kotka nie ma szans na przetrwanie. Idzie zima, okolice to lasy(Rembertów Zielonka). Może ktoś przygarnie do czasu znalezienia domu.

Więcej

SUCZKA NESKA - PSI ANIOŁ DO ADOPCJI !

DO ADOPCJI Z DOMKU TYMCZASOWEGO W LEGNICY - CUDOWNA SUCZKA W TYPIE BORDER COLI. SPOKOJNA, LUBI DZIECI DO KTÓRYCH JEST BARDZO DELIKATNA, NIE ZWRACA UWAGI NA KOTY, ŚLICZNIE CHODZI NA SMYCZY. ZACHOWUJE CZYSTOŚĆ W DOMU, NIE NISZCZY, NIE MA PROBLEMU Z POZOSTAWANIEM NAWET 8 GODZIN W MIESZKANIU. OBECNIE MIESZKA Z DRUGĄ SUCZKĄ I BARDZO DOBRZE SIĘ DOGADUJĄ. ZAPRASZAM DO NIEZOBOWIĄZUJĄCEGO ZAPOZNANIA SIĘ Z NESKĄ.

Więcej

Pies podobny do labradora do adopcji

Przed Świętami w Sadowej obok Łomianek przybłąkał się pies podobny do labradora. Zadbany, miał obrożę. Bardzo przyjazny, łagodny, przytulak. Przyjazny kotom i innym psom. Umie chodzić na smyczy, dobrze wychowany.

Więcej

Rubens jak każde zwierze potrzebuje miłości(FIV to nie wyrok)

"Czy zwierze już o niczym nie może marzyć, nie pójdzie do swojego domu, nikt go nie przytuli nie pokocha?"

Więcej

Znaleziono w Sulejówku

20.11.znaleziono w Sulejówku psa mieszańca średniej wielkości.Jest chyba młody /ma ładne ząbki/,zdrowy,żwawy,kontaktowy.Dobrze toleruje towarzystwo

Więcej

Kundelek z wadą zgryzu nie może trafić do domu!

23-go listopada znaleźliśmy kundelka. Błąkał się w Aninie okolicach ulicy Alpejskiej. Był brudny i zmęczony.

Więcej

Maja czeka na dom

Rozpaczliwie szukam domu dla znalezionej suczki. Mam już dwa duże psy i i 2 koty NIESTETY nie mogę jej zatrzymać. Jest urocza, bardzo przyjacielska, kocha ludzi, z innymi zwierzakami żyje w zgodzie. Jest zdrowiutka, zaszczepiona, wysterylizowana.

Więcej

Znaleziona suczka suka domu

Rozpaczliwie szukam domu dla znalezionej suczki. Mam już dwa duże psy i i 2 koty NIESTETY nie mogę jej zatrzymać. Jest urocza, bardzo przyjacielska, kocha ludzi, z innymi zwierzakami żyje w zgodzie. Jest zdrowiutka, zaszczepiona, wysterylizowana.

Więcej

Znaleziono młodą suczkę - oddam

Oddam młodą suczkę podobną do labradora. Bardzo przyjacielska, zadbana, energiczna. Znaleziona w okolicy Halinowa.

Więcej

Znaleziono psa Bernardyna!

2 października, wieczorem, na podwórko w okolicach Biedronki i Nowego Cmentarza ktoś podrzucił nam psa, mieszańca bernardyna (prawdopodobnie dlatego, że sami mamy bernardyny. może ktoś myślał że to nasz). Pies wygląda na młodego, jest bardzo przyjazny. Ma na sobie czerwoną obrożę. Szukamy jego właściciela, a w ostateczności nowego domu, gdyż nie możemy sobie pozwolić na kojene zwierze :(

Więcej

ZNALEZIONO MAŁEGO PIESKA

Niedaleko wsi Leśniewo Dolne dniu 30-09-2012 znaleziono pieska , młody ,wielkość do pół łydki,

Więcej

ZNALEZIONO KOTKA - ulica Radłowska - Warszawa - Radość

W czwartek 20.09 przy ulicy Radłowskiej znaleziono kotka. Płakał, łasił się. Nie jest oczipowany, ani nie miał żadnej obróżki. Ma zielono-żółte oczka, jest czarny z białą plamką na szyjce pod łepkiem i dwoma białymi na brzuszku. Jest dobrze wychowany (korzysta z kuwetki), boi się samochodów, jest strachliwy względem ludzi, ale szybko umie Im zaufać i prosić o pieszczoty. Pozostawiony sam – płacze przez jakiś czas, potem ładnie kładzie się spać w widocznym na zdjęciu pojemniku do przewozu. Boi się psów, więc zapewne bez nich został wychowany. Z rozmowy z sąsiadami wynikło, że kilka osób widziało, jak błąkał się i chodził za nimi. Prosimy o kontakt właściciela.

Więcej

Wyżeł brązowo-biały zagubiony na Grochowie

W piątek 14 i poniedziałek 17 września w okolicach ul. Szaserów, na wysokości numeru 117 widziałam błąkającego się wyżła w obroży. Nie podchodzi na zawołanie, biega niespokojnie. Nie udało mi się go sfotografować.

Więcej

Bary-Chce być Twój

Bary jest to młody pies. Ma ok 1,5 roku. Od niedawna błąka się po Opocznie. Piesek jest uroczy i nie groźny. Jest mieszany z Owczarkiem Niemieckim. Ze względu na jego rase ludzie się go boją i przeganiają , dlatego nie ufa wszystkim ludziom ale i tak chętnie podbiega z podniesionym ogonem.

Więcej

Pita czy w jego oczkach zagości szczęście

Pita to ok. roczny psiak. Mimo dużych rozmiarów nawet gdyby chciał nie potrafiłby zrobić komuś krzywdy . Przebywa w okolicach Opoczna w województwie Łódzkim. Piesek został wyrzucony z domu ok. 4 miesięcy temu i do tej pory nie może odnaleźć ludzi którzy go pokochają i wezmą do ciepłego domu pełnego miłości. Pita to kochany pies , jest spokojny , czuły uwielbia sie przytulać , bawić z dziećmi. Piesek dogaduje się z innymi psami. Niedługo zbliża się zima i Pita nie ma gdzie sie podziać już teraz stoi i piszczy pod klatkami bo chce żeby ktoś go wziął do domu. Jeżeli chcesz zaadoptować pite , jeżeli zależy ci na jego losie skontaktuj sie z nami ....

Więcej

Przybłąkał się mały biały, długowłosy (włos prosty) pies

Dzisiaj 01.09.2012 przygarnąłem pieska jak w tytule. Wychudzony, ale w dobrej kondycji, dosyć młody, ufny i sympatyczny, ślad po obroży lub po sznurze, na którym go ktoś przywiązał. Nie może u mnie zostać, bo moje zwierzęta zachowują się agresywnie wobec niego.

Więcej

5/6 miesięczna KOTKA

Wczoraj rano (tj.29.08.2012 )na klatce schodowej znaleźliśmy małego czarnego kotka. Żaden sąsiad do zwierzaka się nie przyznał. Okazało się że kocur spędził na klatce całą noc. Ustaliliśmy, że jest to kotka, około 5/6 miesięczna. Weterynarz powiedział że to okaz zdrowia. Dostała pierwszą dawkę odrobaczenia i krople przeciw pasożytom skórnym. Załatwia się do kuwety. Raczej lubi inne koty - gania naszego po całym mieszkaniu. :) Jest ufna i przyjazna. Lubi ludzi, daje się głaskać. Wskakuje na kolana. !!! Szukamy dla niej dobrego domu, który ją pokocha i doceni jej wyjątkowy charakter.

Więcej

kocięta - Warszawa Falenica

4 kocięta znalezione w Falenicy szukają dobrych domów. urodziły się w czerwcu 2012 Ludzie bez serca wyrzucili je na pewną śmierć na pole, ale plan się nie udał, ponieważ znalazły je ... nasze psy na spacerze. Otworzyły oczy u nas i pewnie dlatego są bardzo kontaktowe i ufne. Są pod opieką weterynaryjną - wyleczone, odrobaczone, zaszczepione, z książeczkami zdrowia. Z psami żyją w najlepszej komitywie. Są wspaniałe i marzymy o tym, aby ta historia znalazła szczęśliwe zakończenie, czyli żeby trafiły do dobrych ludzi. Jeśli możesz pomóc, to skontaktuj się nami telefonicznie lub mailowo.

Więcej

przybłąkał sie piesek

Od mniej więcej tygodnia na działkach we wsi Siwianka mieszka z letnikami piesek, którego ktoś prawdopodobnie wyrzucił. Jest już pokarmiony i szczęśliwy, że ktoś okazuje mu zainteresowanie. Jednak nie możemy się nim zająć. Piesek jest ogromnie przyjacielski, uwielbia zabawę i drapanie po brzuchu:)

Więcej

Lilo szuka domu

Bezpańska, młoda suczka w typie jack russel terier szuka domu i kochających opiekunów. Ma przyjazne usposobienie, jest grzeczna i towarzyska. Idealna dla rodziny z dziećmi. Jest wesoła i energiczna, ale nie hałaśliwa. Bardzo przyjazna wobec ludzi i innych psów. Potrzebuje dużo miłości i uwagi, a odwdzięczy się swoją lojalnością.

Więcej

Cztery Urocze Maluchy

Znalezione w krzakach pod Warszawą, podejrzewam, że przyprowadziła je bezdomna sunia. Zgarnęłam bo wybiegły na ulicę, piszczały i biegały między samochodami. Na razie grzecznie sobie śpią w piaskownicy na moim podwórku, niestety nie mam możliwości aby nimi się zaopiekować. Jest ich cztery - jedna sunia i cztery psiaki. Śliczne, ufne, wesołe, przytulaśne. Kobyłka pod Warszawą. Szukam domu stałego albo chociaż kogoś kto mógłby się nimi zająć i poszukać im domków :(

Więcej

Słodziak szuka domu.

14-08-2012 w rejonie Tarchomina przygarnąłem bezpańskiego psa. 40 cm w kłębie 25kg wagi, czarny, biały krawat, w typie goldie retriever. Pies jest bardzo wesoły, przyjacielski, bardzo posłuszny, nauczony czystości, bardzo lubi dzieci i kumpluje się ze wszystkimi jak labrador. Nie ma żadnych agresywnych zachowań jest bardzo ciekawski i ma dużo energii. Bardzo bym chciał ale nie jestem w stanie go zatrzymać dlatego szukam jego "rodziny" albo kogoś kto może go adoptować albo chociaż przetrzymać zanim znajdę mu dobre miejsce.

Więcej

Benio szuka domu

Benio został znaleziony pod lasem w miejscowości Różan. Psiak był w bardzo złym stanie, ledwo stał, był pokrwawiony, pokaleczony, zagłodzony, miał odcięty koniuszek ogona.

Więcej

Młody rudzielec przyplątał się na osiedle przy Strzygłowskiej

16.08.12 przyplątał się na nasze osiedle młody, rudy psiak. Przyszedł za dziećmi z placu zabaw. Jest bardzo przyjacielski. Wygląda na domowego psiaka. Na razie śpi na trawnikach przed domami. Pilnie szukamy właściciela lub nowego, dobrego domu dla niego!

Więcej

szuka kochającego domu!!!

Tego słodkiego psiaczka znaleźliśmy na drodze pod domem. Potrzebowal opieki i miłości, którą mu daliśmy. Ma u nas dom tymczasowy, ale że mamy już dwie pociechy nie możemy go zatrzymać. Piesek ma ponad rok, jest zdrowy, waży 13,7 kg. Jest łagodny i lubi pieszczoty. Jest po wizycie u weterynarza. Szuka kochającego domu!!!

Więcej

Gram-dwuletni psiak szuka odpowiedzialnych właścicieli (adopcja)

Dwuletni american stafford pilnie poszukuje domu. Preferowane są osoby mające doświadczenie w wychowaniu psów.

Więcej

Znaleziono piękną kotkę.

4 sierpnia, w godzinach wieczornych, w Józefowie na ulicy 3 Maja (okolice Leśnej) znalazłam piękną kotkę. Przybłąkała się za mną na podwórko i aktualnie tam przebywa. Jeśli wiedzą Państwo, do kogo może należeć, lub chcą ją Państwo przygarnąć, proszę o kontakt mailowy.

Więcej

Znaleziono starego, czarnego kota - Wwa, Zacisze

11 sierpnia na Zaciszu znaleziono starego, czarnego kocura. Kot ma białe wąsy i trochę siwej sierści na głowie i szyi, jest wykastrowany. Jest miły i rozgadany. Niestety ma niepokojące objawy neurologiczne (chodzi w kółko), które mogą świadczyć o przebytym urazie lub przewlekłej chorobie.

Więcej