BIULETYN | BLOG | LINKI

Darczyńcy Fundacji - rok 2009

Rejestrujemy dotacje w brzmieniu i w czasie wynikającym z dokumentów bankowych. Przepraszamy na ewentualne zniekształcenia. Jedno nazwisko może dotyczyć wielokrotnych wpłat w okresie jakiego dotyczy lista. W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag dotyczących wpłat prosimy o kontakt mailowy: azyl@psianiol.org.pl

 

 

Styczeń
 
Adamczyk Iwona, Atanos-Wentland Artur

Bajuk Wioletta, Barbarska Emilia, Barski Tomasz, Bartłomiejczuk Barbara, Bełdowicz Aleksandra, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bernadkiewicz Marta, Birnbaum Anna, Błażałek Ewa, Bogdańska Magdalena, Borowska Katarzyna, Bożena z Przywara, Brokman-Kowalska Maria, Brzoska Joanna, Brzozowski Wojciech, BUBU ZZŻ Sp. z o.o., Budejko Jacek, Budny Ewa, Budzyńska Grażyna, Buła Kamila

Cecotka Piotr, Chmielewska Ada, Chojecka Katarzyna, Chrobak Krzysztof, Chrosta Lidia, Chróst-Szyszko Magdalena, Chruściak Joanna, Cieślakiewicz Michał, Cobel Mirosław, Czaplicka Iwona, Czekaj Danuta, Czepelewski Jan, Czerniakiewicz Katarzyna, Czerwińska Patrycja, Czplicki Michał

Dąbrowska Magdalena, Demczyk Ewa, Demianiuk Przemysław, Derlatka Ewa, Dink Agnieszka, Drażkiewicz Elżbieta, Dryl Nina, Drzymała Joanna, Dziecielewska Małgorzata

Elendt Hanna

Falba Ireneusz MI-9 Faryna Jan, Firma Prywatna Marko Marek Maria

Gasik Justyna, Gaul Jerzy, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Goetze Agnieszka, Gółębiewska Małgorzata, Górski Bemaj, Gronowska Agnieszka, Grupa 3J Sp. Akc., Grzywacz Urszula

Hanc Jolanta, Hasior Anna, Hernik Hanna

Ignaszewska Anna

Jacoby Marcin, Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara, Janik Marek, Jarl Jolanta

Kaczmarek Paweł, Kaliszan-Piotrowska Liliana, Kamińska Danuta, Kancelaria Radcy Prawnego Sergiusz, Kazimierska Ewa, Kikolski Paweł, Kiwiec-Banaszak Agnieszka, KKN Business Solutions, Klimek Ewa, Kluczek-Sawa Paulina Sawa Cash, Knobloch Jakub, Kociszewska Sylwia, Kołakowska Julia, Kowalkowska Weronika, Krakowska-Narożniak Joanna, Krawczyk Katarzyna, Kuczyńska Karolina, Kuźmicki Jacek, Kwaśniewska Dorota

Lechowicz Aneta, Leśniewski Michał, Lichodziejewscy Julita i Cezary, Ligner Żeromska Janina

Maj Paweł, Marciniak Katarzyna, Maternicka-Mordak Katarzyna, Medisave Przedszkole nr 218, Mędrzycka Ewa, Mężykowski Jerzy, Michalak Agnieszka, Mrozek Marta

Nickl Anna

Odoliński Piotr, Orłowska Sylwia

Paszko Jolanta, Peczko Aleksandra, Petuhova Alina, Pichalska Magdalena CDN, Pieczyńska Monika Pietrasiak Anna i Jerzy, Pietrasiak Magdalena, Pietruska Maria, Pradela Alicja, Przyborowska Marta, Puchalska Iwona, Puchalski Tomasz

Radzikowska Agnieszka, Rafalska-Wójcik Ewa, Rochowiak Joanna, Rost Grażyna, Roszcinalska Barbara, Rybińska Krystyna, Ryszkowska Patrycja, Rzepecka Katarzyna

Sarna Marek, Sawicka Izabela, Saxon Financials sp. z o.o., Seda-Plechanow Anna, Siemiątkowski Maciej, Sigalin Halina, Sikora Marta, Siwiński Mirosław, Skalik Helena, Skałecka-Young Magdalena, Skarżyńska Izabela, Skowroński Sebastian, Skwierczyńska Joanna, Sobkiewicz Maria, Socha Aleksandra, Sperkowska Natalia, Sporzyńska Ewa, Sroczyńska Paulina, Stanaszek Aleksandra, Stefańska Magda, Stępień Agata, Strzałkowska Alicja, Suchecka Magdalena, Syczewska Małgorzata, Syrel Monika, Szczepański Piotr, Szczypek-Blink Elżbieta, Szkoła Podst. Nr 94 klasa 4 A, Szopowska Ewa, Szuster Dariusz, Szwedkowicz Beata, Szymańska Edyta, Światek Jadwiga, Świć Marta, Świerczewska Hanna, Trojanowska Grażyna, Tucholska Paulina, Tychońska Agnieszka, Ulik Ewa

Walkiewicz Witold, Wałkuska Marta, Wańkiewicz Aleksandra, Wilk Monika, Wiśniewska Krystyna, Witkowska Grażyna, Wróbel Dagmara, Wróbel Katarzyna, Wróblewski Jakub

Zając-Michałkow Ewa, Zalewski Tadeusz, Zaron Zofia, Zielińska Jolanta, Zygmunt Violetta

Żak Anna
 
Luty
 
Adamczyk Agata,
Bajuk Wioletta, Baranowski Zbigniew, Barski Tomasz, Bartłomiejczuk Barbara, Bełdowicz Aleksandra, Bernaczyk-Słoński Stefan, Birnbaum Anna, Bogdańska Magdalena, Bogusiewicz Barbara, Borys Lidia, Brokman Maria, Brzozowski Wojciech, Budejko Jacek, Bulińska-Szmigielska Agata, Bytner Agnieszka,
Cecotka Piotr i Agnieszka, Chmielewska Ada, Chmura Andrzej, Chrobak Krzysztof, Chróst-Szyszko Magdalena, Chrzanowska Małgorzata, Ciesielska Katarzyna, Ciesielski Bogdan, Cieślakiewicz Michał, Cobel Mirosław, Czaplicki Michał, Czekaj Danuta, Czerniakiewicz Katarzyna, Czerwińska Patrycja, Czplicka Iwona,
Dąbrowska Magdalena, Demianiuk Przemysław, Dziecielewska Małgorzata,
Falba Ireneusz MI-9, Firma Prywatna Marko Marek Maria,
Gasik Justyna, Gawrych Krystyna, Gimnazjum Społ.nr5 kl.2, Glinka Blandyna, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Gorgol Aldona, Górski Bemaj, Grabarczyk Jolanta, Grafka Małgorzata, Gronowska Anna
Hanc Jolanta, Hernik Anna,
Iberhan Mirosława,
Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara, Jarl Jolanta, Jobs Zbigniew, Jurkiewicz Anna
Kaczmarek Paweł, Kalinowska Karina, Kaliszan-Piotrowska Lilianna, Kałpak-Klewszczyński Kamil, Kancelaria Radcy Prawnego Sergiusz, Kaniewska Sylwia, Kikolski Paweł, Kkn Business Solutions, Kluczek-Sawa Paulina, Knobloch Jakub, Kołakowska Julia, Kołodko Julia, Komorowski Bogusław, Kowalew Małgorzata, Kowalkowska Weronika, Kowalska Paulina, Krakowska-Narożniak Joanna, Kuczyńska Karolina, Kurowski Andrzej, Kuszewska Agata, Kuźmicki Jacek,
Leśniewski Michał, Lichodziejewscy Julita i Cezary, Lubomirski Jan,
Maj Paweł, Maternicka-Mordak Katarzyna, Michałowicz Agata, Miller-Wolska Grażyna
Orłowska Sylwia, Odoliński Piotr, Ossowska Zuzanna,
Palińska Wanda, Paszko Jolanta, Pęcikiewicz Katarzyna, Pichalska Magdalena, Pieczyńska Monika, Pietrasiak Magdalena, Pietruska Maria, Piotrowski Marek, Pisarczyk Monika, Plechanow Anna, Polak Agnieszka, Poths Włodzimierz, Pradela Alicja, Przyborowska Marta, Przybysz Monika, Przygodzka Marta Kanc.Radcy Prawn., Puchalscy Tomasz i Anna, Puchalska Iwona,
Radlińska Kira, Rafalska-Wójcik Ewa, Rogoń Anna Apteka Leków Got., Romańska Arletta, Rosiński Henryk, Rutkowska Iwona, Ryszkowska Patrycja,
Salwin Natalia, Sarna Marek, Sawicka Izabela, Siedlecki Sławomir, Sikora Marta, Skowroński Sebastian, Sobkiewicz Maria, Socha Aleksandra, Sosnowska Małgorzata, Sperkowska Natalia, Sroczyńska Paulina, Stanaszek Aleksandra, Staniszewski Robert, Stelmaszewska Małgorzata, Strzałkowska Alicja, Suchecka Magdalena, Syczewska Małgorzata, Syrek Monika, Szymańska Edyta,
Światek Jadwiga, Świdnicka Barbara,
Tarkowska Agnieszka, Trembińska Katarzyna, Tucholska Paulina, Turska Joanna, Tychońska Agnieszka,
Ulik Ewa, Urbanowicz Anna,
Wachnik Ewa, Walkiewicz Witold, Wałkuska Marta, Wańkiewicz Aleksandra, Wicher Adam, Winiarski Jacek, Witkowska Grażyna, Wojnarowska Maria, Wróbel Katarzyna, Wysocka Ludwika,
Zaborowski Marek, Zając-Mihalkov Ewa, Zielińska Jolanta,
Żak Anna
Marzec
Adamczyk Agata, Aleksandrowicz Jacek,
Bagińska-Wierzbowska Maria, Baranowski Zbigniew, Barski Tomasz, Bartłomiejczuk Barbara, Basaj Olga, Bazelak Wanda, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bernadkiewicz Marta, Bester-Pazik Iwona, Birnbaum Anna, Błajet Paulina, Błażejewski Tomasz, Bogdańska Magdalena, Bożena z Przywara, Brokman Maria, Brzozowski Wojciech, BUBU ZZŻ Sp z oo, Budejko Jacek, Budny Ewa, Bulińska-Szmigielska Agata,
Cecotka Piotr, Chmielewska Ada, Chrobak Krzysztof, Chróst-Szyszko Magdalena, Ciesielski Bogdan, Cieslakiewicz Michał, Cobel Mirosław, Czaplicka Iwona, Czekaj Danuta, Czerniakiewicz Katarzyna, Czerwińska Patrycja, Czplicki Michał,
Dąbrowska Magdalena, Demianiuk Przemysław, Derlatka Ewa, Dobrowolska Barbara, Durczok Kamil, Dziecielewska Małgorzata,
Elendt Hanna,
Fajans Marta, Falba Ireneusz, Fedorowicz Barbara, Firma Prywatna Marko Marek Maria,
Galczak Michał, Gasik Justyna, Gaul Jerzy, Glinka Blandyna, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Gołębiewska Małgorzata, Gołębiewski Marcin, Górski Bemaj, Grabarczyk Jolanta, Grafka Małgorzata, Grzywacz Urszula,
Hanc Jolanta, Hernik Anna,
Iberhan Mirosława, Imielski Adam, Iwanaszko Agnieszka,
Jabłońska Katarzyna, Jacoby Marcin, Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara, Jobs Zbigniew, Jurkiewicz Anna,
 
Kanc. Prawna Realność, Kanc.Radcy Prawnego Sergiusz, Kaniewska Sylwia, Karczmarewicz Andrzej, Kasprzycki Tomasz, Kazanowska Aleksandra, Kazimierska Ewa, Kikolski Paweł, KKN Business Solutions, Klimek Ewa, Knigawka Małgorzata, Knobloch Jakub, Kochańska Irena, Kołakowska Julia, Kołodko Julia, Kołpak-Klewszczyński Kamil, Konieczny Barbara, Kowalew Małgorzata, Kowalkowska Weronika, Kowalska Katarzyna, Krakowska-Narożniak Joanna, Krawczyk Ewa, Krupska Katarzyna, Krysiak Ewa, Krzyżanowska Elżbieta, Kucińska Aleksandra, Kuczyńska Karolina, Kujawa Barbara, Kuna Agnieszka, Kurowski Andrzej, Kuszewska Agata, Kuźmicki Jacek,
Labedz Barbara, Lachowicz Irena, Lachowska Magdalena, Lasota Wojciech, Lechowicz Aneta, Lichodziejewscy Julita i Cezary, Loba Katarzyna,
Łagodzińska Anna,
Maj Paweł, Maternicka-Mordak Katarzyna, Michalak Paweł, Miekus Agnieszka, Milewski Bogusław, Miller-Wolska Grażyna, Moskal Agnieszka, Mostowski Jerzy, Mrówka Tomasz,
Odoliński Piotr, Orłowska Sylwia, Osmolska Anna,
Palińska Wanda, Paszko Jolanta, Paszkowska Izabela, Piątek Włodzimierz, Pieczyńska Monika, Pietrasiak Anna i Jerzy, Pietrasiak Magdalena, Pietruska Maria, Pirwitz Marta, Pradela Alicja, Prywatna Szkoła Podst. Nr 5, Przyborowska Marta, Przygodzka Marta Kanc.Radcy Prawnego, Przygodzki Mateusz, Puchalscy Tomasz i Anna, Puchalska Iwona,
Rafalska-Wójcik Ewa, Rochowiak Joanna, Rost Grażyna, Rostkowska Katarzyna, Rowiński Paweł, Ruszkowska-Madziarz Monika, Rutkowska-Narożniak Anna, Ryszkowska Patrycja,
Sarna Marek, Sasim Liliana, Sawicka Izabela, Siedlecki Sławomir, Sikora Marta, Skalik Helena, Skałecka-Young Magdalena, Skowroński Sebastian, Słodowa Monika, Sobkiewicz Maria, Socha Aleksandra, Soleniec Piotr, Sperkowska Natalia, Sroczyńska Paulina, Stanaszek Aleksandra, Stefańska Barbara, Stelmaszewska Małgorzata, Strzałkowska Alicja, Suchecka Magdalena, Syrek Monika, Szczepańska Katarzyna, Szczepański Piotr, Szewczyk Małgorzata, Szymańska Edyta,
 
Świć Marta, Świdnicka Barbara, Świerczewska Hanna,
 
Tarasiewicz Paweł, Tarkowska Agnieszka, Trojanowska Grażyna, Tucholska Paulina, Tychońska Agnieszka,
 
Ulik Ewa, Urbanowicz Anna, Urbański Jan, Ustrzycka-Głażewska Ewa,
 
Walkiewicz Witold, Wałkuska Marta, Wańkiewicz Aleksandra, Wartak Bożena, Więckowski Hubert, Witkowska Grażyna, Wróbel Katarzyna, Wysocka Ludwika,
 
Zając-Mihalkov Ewa, Zielińska Jolanta, Zwiernik Magdalena, Zwolińska Ewa, Zwolińska-Łuczak Barbara,
 
Żurakowska Joanna, Żurakowska Maria

Kwiecień

Adamczyk Agata, AXEL SPRINGER POLSKA,
Bakomaru Rybak i Łatka S.J., Balcerzak Anna, Bandosz Agata, Baranowski Zbigniew, Barski Tomasz, Bartłomiejczuk Barbara, Bełdowicz Aleksandra, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bernadkiewicz Marta, Birnbaum Anna, Borevich Yekaterina, Bożek Józef, Brzozowski Wojciech, BUBU ZZŻ Sp z oo, Budejko Jacek, Bulińska-Szmigielska Agata,
Chmielewska Ada, Chomontowska-Lipska Monika, Chrobak Krzysztof, Chróst-Szyszko Magdalena, Chruściak Joanna, Ciesielska Katarzyna, Ciesielski Bogdan, Cieślakiewicz Michał, Czaplicka Iwona, Czekaj Danuta, Czerniakiewicz Katarzyna, Czerwińska Patrycja, Czplicki Michał,
Demianiuk Przemysław, Derlatka Ewa, Dom Maklerski X-Trade Brokers, Dziecielewska Małgorzata,
Elendt Hanna,
Falba Ireneusz MI-9, Firma Prywatna Marko Marek Maria, Frent Lucyna,
Gasik Justyna, Glinka Blandyna, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Gołębiewska Małgorzata, Górski Bemaj, Grabarczyk Jolanta, Grzelak Agnieszka,
Hanc Jolanta, Hernik Anna,
Jabłońska Katarzyna, Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara, Janik Marek, Jarl Jolanta, Jobs Zbigniew, Jurkiewicz Anna,
Kaczmarek Paweł, Kaliszan-Piotrowska Liliana, Kancelaria Prawnicza Legal Gadzińska Ewa, Kancelaria Radcy Prawnego Przygodzka Marta, Kancelaria Radcy Prawnego Sergiusz, Kaniewska Sylwia, Kazimierska Ewa, Kikolski Paweł, KKN Business Solutions, Klimek Ewa, Kluczek Paulina SAWA CASH, Klyszcz-Kaczmarek Monika, Knobloch Jakub, Kodzis Piotr, Kołakowska Julia, Kołodko Julia, Kołpak-Kleszczyński Kamil, Kopciński Piotr, Kowalew Małgorzata, Kowalkowska Weronika, Krakowska-Narożniak Joanna, Krukowska Agnieszka, Krupska Katarzyna, Kuczyńska Karolina, Kuszewska Agata, Kuźmicki Jacek,
Lasota Wojciech, Lichodziejewscy Julita i Cezary, Loba Katarzyna, Lubacz Anna,
Maj Paweł, Marczak Bartłomiej, Miekus Agnieszka,
Niewęgłowski Zbigniew, Nita Teresa, Nowakowski Paweł, Nowicka Małgorzata,
Odoliński Piotr, Orłowska Sylwia, Ozga-Zgud Marzenna,
Palińska Wanda, Paszko Jolanta, Piątek Włodzimierz, Pichalska Magdalena, Pieczyńska Monika, Pietrasiak Anna i Jerzy, Pietrasiak Magdalena, Pietruska Maria, Piotrowski Michał LIDER, Plechanow Anna, Poths Włodzimierz, Pracel Alojzy, Pradela Alicja, Prus-Głowacka Hanna, Przyborowska Marta, Psonka Magdalena, Puchalska Iwona, Puchalski Tomasz i Anna,
Rademacher Maria, Radoszewska Joanna, Radziwiłł Marcin, Rafalska-Wójcik Ewa, Ramus Mikołaj, Rostkowska Katarzyna, Ruszkowska Monika, Ruszkowska Paulina, Rutkowska Iwona, Ryszkowska Patrycja,
Sarna Marek, Sawicka Izabela, Seda-Plechanow Anna, Siedlecki Sławomir, Sikora Marta, Skoczek Cezary, Skolik Maksymilian, Skowrońska Anna, Słodowa Monika, Sobkiewicz Maria, Socha Aleksandra, Sperkowska Natalia, Sroczyńska Paulina, Stanaszek Aleksandra, Stelmaszewska Małgorzata, Strzałkowska Alicja, Suchecka Magdalena, Syczewska Małgorzata, Syrek Monika, Szczepański Piotr, Szwedkowicz Beata, Szymańska Edyta,
Świć Marta, Świdnicka Barbara, Świerczewska Hanna,
Tarasiewicz Paweł, Tarkowska Angnieszka, TOM-BUD Usługi Remontowo-Budowl., Tucholska Paulina, Tychońska Agnieszka,
Urbanowicz Anna,
Walkiewicz Witold, Wałkuska Marta, Wańkiewicz Aleksandra, Wartak Bożena, Wentland Artur, Wiśniewska Krystyna, Witkowska Grażyna, Wróbel Katarzyna,
Zaborowski Marek, Zając-Mihalkov Ewa, Zawadzki Jan, Zdanowska Małgorzata, Zielińska Jolanta,
Żak Anna
Maj
Bandosz Agata, Baranowski Zbigniew, Barski Tomasz, Bartłomiejczuk Barbara, Becan Lilianna, Bernaczyk-Słoński Stefan, Birnbaum Anna, Brzozowski Wojciech, BUBU ZZŻ Sp. Z o.o., Budejko Jacek, Budny Ewa, Bulińska-Szmigielska Agata, Byszewska Izabela,
 
Cecotka Piotr i Agnieszka, Chabros Andrzej, Chmielewska Ada, Chmielewska-Grzędzicka Katarzyna,
Chrobak Krzysztof, Chróst-Szyszko Magdalena, Cieślakiewicz Michał, Ciok Anna, Cobel Mirosław, Czaplicka Iwona, Czaplicki Michał, Czerniakiewicz Katarzyna,
 
Dancewicz Agata, Delfinella Polska Sp zo.o., Demianiuk Przemysław, Derlatka Ewa, Dołowa Alicja,
Dzianowicz Beata, Dziecielewska Małgorzata,
 
Elandt Hanna,
 
Falba Ireneusz, Fedorowicz Barbara, Firma Prywatna Marko Marek Maria, Fronczyk Dorota,
 
Gasik Justyna, Glinka Blandyna, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Górska Anna,
Górski Bemaj, Grabarczyk Jolanta, Grzelak Agnieszka,
 
Hanc Jolanta, Hernik Anna,
 
Jabłońska Katarzyna, Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara, Jaworek Teresa, Jobs Zbigniew, Jodis Justyna, Jurkiewicz Anna, Juszczyk Małgorzata,
 
Kaczmarek Paweł, Kaliszan-Piotrowska Lilianna, Kancelaria Prawnicza Legal, Kancelaria Radcy Prawnego Sergiusz, Kaniewska Sylwia, Kapusta Tomasz, Kazimierska Ewa, Kikolski Paweł,KKN Business Solutions, Klimek Ewa, Klyszcz-Kaczmarek Monika, Kłucińska Monika, Knobloch Jakub,
Kołakowska Julia, Kościelski Jakub, Kowalew Małgorzata, Kowalkowska Weronika, Krakowska-Narożniak Jaonna, Kuczyńska Karolina, Kuźmicki Jacek, Kuźniewska Olimpia,
 
Lasota Wojciech, Lechowicz Aneta, Lewandowscy Tina i Robert, Lichodziejewscy Julita i Cezary,
Loba Katarzyna, Lorecka Katarzyna,
 
Łebkowski Radosław,
 
Maj Paweł, Majewicz Michał, Marczak Bartłomiej, Mierzyński Marcin, Misiec Anna, Mizgier Karolina,
Młynarska Jolanta, Mozer Joanna, Musiałowicz Joanna,
 
Nadany Krzysztof, Narojek Teresa, Nickl Anna, Niedzielski Piotr,
 
Odoliński Piotr, OR CR w Warszawie, Orłowska Sylwia,
 
Palińska Wanda, Papaj Karolina, Paprocka Marta, Paszko Jolanta, Piątek Włodzimierz, Pieczyńska Monika, Pietrasiak Magdalena, Pietruska Maria, Pradela Alicja, Przyborowska Marta, Puchalscy Anna I Tomasz, Puchalska Iwona,
 
Rafalska-Wójcik Ewa, Rapa Małgorzata, Romanowski Marek, Rostkowska Katarzyna, Ryszkowska Patrycja,
 
Sawicka Izabela, Serwatka Magdalena, Siedlecki Sławomir, Skalik Helena, Skłodowska M., Skowrońska Anna, Słodowa Monika, Słupczyńska Monika, Sobczak-Kozdra Magdalena, Sobkiewicz Maria, Socha Aleksandra, Solak Magdalena, Sporczyk Sławomir, Sroczyńska Paulina, Stanaszek Aleksandra, Stelmaszewska Małgorzata, Strzałkowska Alicja, Suchecka Magdalena, Syrek Monika, Szabliński Stanisław, Szymańska Edyta, Świć Marta, Świdnicka Barbara,
 
Tarasiewicz Paweł, Trojanowska Grażyna, Tucholska Paulina, Tychońska Agnieszka,
 
Ulik Ewa, Urbanowicz Anna, Usiadek Monika I Michał,
 
 Veselinova Krasteva,
 
Wachnik Ewa, Walkiewicz Witold, Wałkuska Marta, Wańkiewicz Aleksandra, Wartak Bożena, Wiśniewska Marta, Witkowska Grażyna, Włodarska Barbara, Wróbel Katarzyna,
 
Zając-Mihalkov Ewa, Zawadzki Jan, Zielińska Jolanta,
 
Żaba Elżbieta, Żak Anna,
 
Czerwiec
 

 

ABRAMCZUK GABRIELA HANNA, ADAMCZYK AGATA ,ADAMCZYK JUSTYNA ,AGATA ADAMCZYK
 
BANDOSZ AGATA TAMARA ,BARANOWSKI ZBIGNIEW ,BARSKI TOMASZ ,BARTŁOMIEJCZUK BARBARA IRENA  ,BASISTA KAROLINA  ,BEMAJ PAWEŁ GÓRSKI  ,BERNACZYK-SŁOŃSKI STEFAN  ,BERNADKIEWICZ MARTA  , BIERNACKA HANNA ,BIRNBAUM ANNA MARIA ,BŁAZUCKI WOJCIECH MARCIN ,BORODA KRZYSZTOF  ,BROKMAN KOWALSKA MARIA  ,BRZOZOWSKI WOJCIECH ADAM  ,BUCZAK ANNA  ,BUDEJKO JACEK  ,BULIŃSKA-SZMIGIELSKA AGATA  ,BYSZEWSKA IZABELA ANNA  ,BYSZEWSKA IZABELA ANNA 
 
CDN MAGDALENA PICHALSKA  ,CHMIELEWSKA ADA  ,CHODOROWSKA GRAŻYNA ,CHROBAK KRZYSZTOF EDWARD  ,CHRÓST-SZYSZKO MAGDALENA , CHRUŚCIAK JOANNA  ,CIERLICA BARTŁOMIEJ JACEK  , CIESIELSKI BOGDAN  ,CIESLAKIEWICZ MICHAŁ  ,COBEL MIROSŁAW  , CZAPLICKA IWONA JANINA  ,CZAPLICKI MICHAŁ JERZY  ,CZERNIAKIEWICZ KATARZYNA EMILIA , CZERWIŃSKA PATRYCJA ANNA  ,CZERWIŃSKA PATRYCJA ANNA
 
DASZKIEWICZ KATARZYNA  ,DASZKIEWICZ PATRYK  ,DĄBROWSKA MAGDALENA EWA ,DĄBROWSKA MAGDALENA EWA  ,DEMIANIUK PRZEMYSŁAW  ,DEMIANIUK PRZEMYSŁAW FILIP  ,DERLATKA EWA  ,DZIECIELEWSKA MAŁGORZATA ,DZWONKOWSKA DANUTA
 
ELENDT HANNA,ENZO ESTETIC EWA PAKUŁA
 
FIRMA PRYWATNA MARKO MAREK MARIA DE MBIEC
 
GAJDA EWA LUDWIKA ,GASIK JUSTYNA  ,GLINKA BLANDYNA  ,GŁOWACKA ANNA  ,GNIAZDOWSKA MAGDALENA  ,GNIEWOSZ KATARZYNA  ,GRABARCZYK JOLANTA GABRIELA  ,GRONOWSKA AGNIESZKA  ,GRUDZIŃSKA ZOFIA  , GRUPA 3J SPÓŁKA AKCYJNA  ,GRZELAK AGNIESZKA  ,GRZYMAŁA SIEDLECKA AGATA MAGDALENA  ,GRZYWACZ URSZULA
 
HANC JOLANTA EWA  ,HERNIK ANNA
 
IBERHAN MIROSŁAWA  ,INVISION ARCHITEKT ALEKSANDRA GRUSZKA
 
JACOBY MARCIN  ,JAKUBCZAK DAGMARA , JAKUBOWSKA BARBARA , JANCZEWICE ROSŁON EDYTA , JANOWSKA BEATA  ,JARL JOLANTA  , JERZMANOWSKA MARTA ZOFIA  ,JOBS ZBIGNIEW  ,JÓŹWIAK SYLWIA ,JURKIEWICZ ANNA
KABULSKI JAN ,KACZMAREK PAWEŁ MIROSŁAW ,KAJAK DORATA ,Kaliszan-Piotrowska Lilianna  ,KAMIŃSKA IZABELA LUIZA  ,KANCELARIA PRAWNICZA LEGAL EWA GADZIŃSKA  ,Kancelaria radcy prawnego Sergiusz  , KARCZMAREWICZ ANDRZEJ  ,KIKOLSKI PAWEŁ  ,KITOWSKA WERONIKA ,KKN BUSINESS SOLUTIONS  ,KLOCEK MONIKA JOANNA ,KLOYSZCZ-KACZMAREK MONIKA ,KLUCZYŃSKA JULIA , KLYSZCZ-KACZMAREK MONIKA  ,KŁUCIŃSKA MONIKA MARIA  ,KNOBLOCH JAKUB PIOTR  ,KOŁAKOWSKA JULIA  ,KOŁPAK-KLEWSZCZYŃSKI KAMIL ANDRZEJ ,KOTLICKI RAFAŁ   , KOWALEW MAŁGORZATA EWA  ,KOWALKOWSKA WERONIKA  ,KOWALSKA AGNIESZKA ,KOZIŃSKA JOANNA,KOZŁOWSKA AGNIESZKA  ,KRAKOWSKA-NAROŻNIAK JOANNA MARIA ,KRUPSKA KATARZYNA ,KRZYSIAK KAROLINA ,KRZYWDA MARIA ,KUCZYŃSKA KAROLINA ,KULTURA GNIEWU PAWEŁ TARASIEWICZ  ,KUNA AGNIESZKA  ,KUŹMICKI JACEK ,KWIATKOWSKA-LENDZION JUSTYNA MARTA ,KYSIAK BARBARA ANNA
LACHOWICZ ALICJA  ,LACHOWSKA MAGDALENA ,LASOTA WOJCIECH JACEK ,LECH SZYMON , LEWACZ-LORENC MARTA  ,LICHODZIEJEWSKA JULITA INEZ ,LICHODZIEJEWSKI CEZARY IGNACY ,LOBA KATARZYNA ,
ŁAGODZIŃSKA ANNA
 
MACIEJEWSKI ZBIGNIEW ,MAJ PAWEŁ SYLWESTER ,MALINOWSKI BOLESŁAW , MARCZAK BARTŁOMIEJ ,MARKIEWICZ BARBARA ANNA ,MARTELL & CO MARTYNA MOLENDA ,MB YOUR PARTNER MAGDALENA ,MI-9 IRENEUSZ FALBA ,MICHALOWSKA MAŁGORZATA ,MICHAŁOWSKA KLAUDIA WIOLETTA  ,MICHNIAK JOANNA ,MIEKUS AGNIESZKA ,MIROWSKA KATARZYNA ,MO CONSULTING AGNIESZKA WIĄCEK ,MOSKAL AGNIESZKA  ,MROWICKI ŁUKASZ ,MUCHARSKA NATALIA
 
NICKL  ANNA ,NOWAK URSZULA 
ODACHOWSKA AGNIESZKA NATALIA ,ODOLIŃSKI PIOTR ,OMASTA ŁUKASZ ,OR CR w Warszawie  ,OŻAROWSKA DIANA, 
PALIŃSKA WANDA IRENA ,PASZKO JOLANTA  ,PASZKOWSKA IZABELA KINGA ,PIĄTEK WŁODZIMIERZ  ,PIECZYŃSKA MONIKA  ,PIENIĄŻEK ARTUR  , PIETRASIAK ANNA , PIETRASIAK JERZY  ,PIETRASIAK MAGDALENA  , PIETRUSKA MARIA  ,PIOTROWICZ MACIEJ JERZY  ,POTHS WŁODZIMIERZ  ,PRADELA ALICJA  ,PRZYBOROWSKA MARTA EWA   , PRZYGODZKI MATEUSZ ,PUCHALSKA IWONA DOROTA  , PUCHALSKA ANNA MARIA  ,PUCHALSKI TOMASZ WITOLD,
RAFALSKA-WÓJCIK EWA ,ROCHOWIAK JOANNA  ,ROSTKOWSKA KATARZYNA  ,RUSZKOWSKA MONIKA  ,RYSZKOWSKA PATRYCJA
SADOWSKI ŁUKASZ ,SARNA MAREK ,SAWA CASH PAULINA KLUCZEK-SAWA , SAWICKA IZABELA  ,SEDA ANNA  ,SIEDLECKI SŁAWOMIR  ,SIKORA MARTA , SKOWROŃSKA ANNA IZABELLA , SKWARZEC MAGDALENA ANNA  ,SŁODOWA MONIKA  ,SOBKIEWICZ MARIA  ,SOCHA ALEKSANDRA JANINA  , SOLENIEC PIOTR BARTOSZ ,SOLUS KAROLINA MARIA  ,SROCZYŃSKA PAULINA  ,STANASZEK ALEKSANDRA  ,STELMASZYŃSKA AGNIESZKA EWA  , STRZAŁKOWSKA ALICJA  ,STRZELEC MARTA  , STRZELECKA AGNIESZKA ,SUCHECKA MAGDALENA  ,SYREK MONIKA  ,SZCZUREK MONIKA MARIA  SZULHANIUK BEATA  ,SZWARC-KALETA LENA  ,SZYMAŃSKA EDYTA MARTA ,
ŚLEDZIK JERZY  ,ŚMIECHOWSKA KINGA BEATA  ,ŚWIĆ MARTA ,ŚWIDNICKA BARBARA EWA
 
TRZEBUNIA TERESA ANNA ,TUCHOLSKA PAULINA  ,TUROWICZ PIOTR KANCELARIA RADCY PRAWNEGO  ,TYCHOŃSKA AGNIESZKA ,TYLICKA-FIGAJ MARIA
URBANOWICZ ANNA, 
WALKIEWICZ WITOLD TOMASZ ,WAŃKIEWICZ ALEKSANDRA ,WARTAK BOŻENA  ,WICHUR SOFTWARE SERVICES MACIEJ RACZYŃSKI  ,WIECZOREK OLGA  ,WINKLER PATRYK , WIOLETTA MARTA BAJUK  ,WIŚNIEWSKA MONIKA  ,WITKOWSKA GRAŻYNA MARIA  ,WITKOWSKI SŁAWOMIR  ,WOJTKIEWICZ KATARZYNA BARBARA  ,WRÓBEL KATARZYNA
 
ZABŁOCKA JOANNA ,ZAJĄC-MIHALKOV EWA  ,ZALEWSKA IRMINA FELICJA  , ZAPAŚNIK MONIKA KATARZYNA  ,ZAWADZKI JAN ANDRZEJ  ,ZIELIŃSKA JOLANTA  ,ZIELIŃSKI BARTOSZ,ZIENTARA MONIKA ,ZIMNY WALDEMAR STANISŁAW
 
ŻAK ANNA ,ŻURAKOWSKA JOANNA
Lipiec
 
 
 
A Rost Grażyna, Adamczyk Agata,
 
Babiuch Karolina Olga, Bandosz Agata ,Baranowski Zbigniew,Barski Tomasz ,Bartłomiejczuk Barbara Irena, Basińska Danuta, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bernadkiewicz Marta, Bieniada Beata,
Biernacka Jaszowiecka Hanna, Birnbaum Anna Maria, Bojarska Maria, Boniecka Małgorzata,
Borowska Katarzyna, Brokman Kowalska Maria, Budejko Jacek, Budny Ewa, Bula Kamila,
Bulińska-Szmigielska Agata ,Bulzacki Tomasz ,Byszewska Izabela, Byszewski Piotr,
 
Chmielewska Ada, Chrobak Krzysztof Edward, Chróst-Szyszko Magdalena, Chrzanowska Małgorzata, Ciesielski Bogdan, Cieslakiewicz Michał, Ciuchta Ewelina, Cobel Mirosław,
Czaplicka Iwona Janina, Czaplicki Michał Jerzy, Czerniakiewicz Katarzyna,  Czernicki Przemysław,
Czerwińska Patrycja Anna,
 
Dax Cosmetics Sp Z O O, Dembiec Marek Maria, Demianiuk Przemysław, Derlatka Ewa,
Dębska Joanna,
 
Elendt Hanna,
 
Falba Ireneusz, Fedorowicz Barbara,
 
Gadzinowska Ewa, Gasik Justyna, Glinka B, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Górski Bemaj Paweł, Grabarczyk Jolanta Gabriela, Grabiańska Donata, Grudziecki Grzegorz, Grudzińska Zofia, Grzelak Agnieszka, Grzywacz Urszula,
 
Hanc Jolanta Ewa, Hernik Anna , Hetmańska Loba Katarzyna, Hughes Anna,
 
Iberhan Mirosława,
 
Jagodzińska Józefina, Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara, Jamrozik Marta, Janowska Beata, Jobs Zbigniew, Jurkiewicz Anna,
 
Kaczmarek Paweł, Kancelaria Radcy Prawnego Sergiusz,Kazimierska Ewa, Kikolski Paweł, Kkn Business Solutions, Klimek Ewa Anna, Klocek Monika, Klyszcz Monika, Knobloch Jakub Piotr,
Kołpak-Klewszczyński Kamil, Kowalew Małgorzata, Kowalkowska Weronika, Krakowska-Narożniak Joanna, Kretkowski Karol, Krupska Katarzyna, Kuczyńska Karolina, Kurowski A, Kuźmicki Jacek,
 
Lachowicz Alicja, Lasota Wojciech, Leśniewski Michał, Lewacz-Lorenc Marta, Lewicki Zbigniew,
Lichodziejewska Julita i Cezary,
 
Maj Paweł Sylwester, Makuch Katarzyna, Malinowski Bolesław, Marczak Bartłomiej ,Michniak Joanna, Miekus Agnieszka,  Mirowska Katarzyna, Morawska Magdalena,  Mrowicki Łukasz,
 
Nickl Anna, Nowacka Elżbieta,
 
Odoliński Piotr ,Or Cr W Warszawie, Ossowska Zuzanna,
 
Palińska Wanda Irena, Parada Krystyna, Paszko Jolanta , Piątek Włodzimierz, Pieczyńska Monika, Pietrasiak Anna i Jerzy, Pietrasiak Magdalena Maria, Pietruska Ps.Homerska Maria, Poths Włodzimierz, Pradela Alicja, Przyborowska Marta, Puchalscy Anna i Tomasz, Puchalska Iwona,
 
Rademacher Maria, Rafalska-Wójcik Ewa, Rochowiak Joanna, Rostkowska Katarzyna, Ruszkowska Paulina, Ryszkowska Patrycja,
 
Sadowski Lukasz, Sajkiewicz Elżbieta,  Sarna Marek , Sawicka Izabela, Seda Anna, Siedlecki Sławomir, Sikora Marta ,Skalik Helena, Skowrońska Anna Izabella,  Słodowa Monika, Smolińska Beata, Sobkiewicz Maria, Socha Aleksandra Janina, Sroczyńska Paulina, Stachurska Warczyk Aleksandra, Stanaszek Aleksandra, Stankiewicz Maria, Starek Anna Liza, Stelmaszewska Malgorzata, Strzałkowska Alicja ,Strzelecka Agnieszka, Suchecka Magdalena, Syczewska Małgorzata, Syrek Monika, Szczepańska Katarzyna, Szczepański Piotr, Szulc Wojciech,
Szulhaniuk Beata, Szwedkowicz Beata, Szymańska Edyta Marta,
 
Śledzik Jerzy, Świć Marta, Świdnicka Barbara Ewa,
 
Tarasiewicz Paweł , Tucholska Paulina , Tychońska Agnieszka,
 
Ulik Ewa, Urbanowicz Anna,
 
Walkiewicz Witold, Wałkuska Marta, Wańkiewicz Aleksandra, Wilk Monika A , Wilton Road Suite 3 Sw1v 1bz Lo Ndon Uk, Witkowska Grażyna Maria, Włodarczyk Katarzyna, Włodarczyk Ewa,
Wróbel Katarzyna,  
 
Zając-Mihalkov Ewa, Zawadzki Jan Andrzej, Zieliński Bartosz, Zimny Waldemar, Zwolińska-Łuczak Barbara, Zych Dariusz I Alicja,

Żak Anna,
 
 
 
 
Sierpień
 
Adamczyk Agata, Agencja Bezp.Wewn.,
 
Bandosz Agata Tamara, Baranowski Zbigniew,  Bartłomiejczuk Barbara Irena, Bartnik Janina, Basińska Danuta, Bełdowicz Aleksandra, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bernadkiewicz Marta, Birnbaum Anna Maria, Bogusiewicz Barbara Ilona, Bojarska Maria, Borkowski Marcin Paweł, Borowska Katarzyna, Brzozowski Wojciech Adam, Budejko Jacek, Bulińska-Szmigielska Agata, Byszewska Izabela Anna,
 
Cecotka Piotr, Chmielewska Ada, Chrobak Krzysztof Edward, Chróst-Szyszko Magdalena,  Cieslakiewicz Michal,  Cobel Mirosław, Cudna Mariola, Czaplicka Iwona Janina,
Czaplicki Michał Jerzy, Czerniakiewicz Katarzyna Emilia, Czerwińska Patrycja Anna,
 
Dąbrowska Anna, Dąbrowska Magdalena Ewa, Demianiuk Przemysław, Derlatka Ewa, Dębska Joanna Małgorzata, Dziecielewska Malgorzata,
 
Elendt Hanna, Enzo Estetic Ewa Pakuła,
 
Firma Prywatna Marko,
 
Gasik Justyna, Giersz Marta Agnieszka, Glinka Blandyna, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Górski Bemaj Paweł, Grabarczyk Jolanta Gabriela, Grudzińska Zofia, Grzeszczak Joanna Agnieszka, Gurdała Robert,
 
Hagiel Magdalena , Hanc Jolanta Ewa, Hernik Anna , Hetmańska Loba Katarzyna,
 
Iberhan Mirosława,
 
Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara, Jarl Jolanta, Jobs Zbigniew, Jóźwiak Elżbieta,
Jóźwiak Sylwia, Jurkiewicz Anna,
 
Kaczmarek Paweł Mirosław, Kancelaria Prawnicza Legal, Kancelaria Radcy Prawnego Sergiusz, Karczewska Agnieszka Urszula, Kazimierska Ewa, Kikolski Paweł, Kkn Business Solutions,
Klimek Ewa Anna, Knobloch Jakub Piotr , Kołakowska Bytner Julia, Kołpak-Klewszczyński Kamil,
Korlak Janina Alicja, Koterla Malgorzata , Kowalkowska Weronika, Krakowska-Narożniak Joanna Maria, Krupska Katarzyna, Kucharska Marta Daria, Kuczyńska Karolina, Kuźmicki Jacek,
 
Lasota Wojciech Jacek, Lechowicz Aneta Marzena, Lewacz-Lorenc Marta, Lewicki Zbigniew,
Lichodziejewska Julita i Cezary, Lukasiewicz Bozena, Lukaszewicz, Łucka Lidia,
 
Maj Paweł Sylwester, Malinowski Bolesław, Marczak Bartłomiej, Mi-9 Ireneusz Falba, Miekus Agnieszka, Mirowska Katarzyna, Morawska Magdalena, Mrowicki Łukasz, Mrozowska Wanda,
 
Odoliński Piotr,
 
Paprocka Marta, Paszko Jolanta , Piątek Włodzimierz, Pichalska Magdalena, Pieczyńska Monika,
Pietrasiak Magdalena, Pietruska Ps.Homerska Maria,  Pitrasiak Anna I Jerzy, Przyborowska Marta Ewa, Przyłuska-Brzostek Marta, Puchalska Iwona Dorota, Puchalski Witold I Anna Maria, Puchalska,
 
Rafalska-Wójcik Ewa, Rakowski Andrzej Paweł,  Rochowiak Joanna, Rostkowska Katarzyna, Rott Tatiana Justyna, Ruszkowska Monika, Rutkowska Zofia Barbara,
 
Sadowski Łukasz, Sarna Marek, Sawicka Izabela, Siedlecki Sławomir, Sikora Marta , Skarżyńska Izabela, Słodowa Monika, Sobkiewicz Maria, Socha Aleksandra Janina, Sporczyk Sławomir, Sroczyńska Paulina, Stanaszek Aleksandra, Stelmaszewska Małgorzata, Strzałkowska Alicja,
Suchecka Magdalena, Syczewska Małgorzata, Syrek Monika , Szalej Daniel, Szaniewska Elzbieta, Szary Elżbieta, Szczawiński Maciej ,  Szczepański Piotr Stanisław, Szczurek Monika Maria,
Szopowska Ewa, Szur Anna, Szwedyk Zofia, Szymańska Edyta Marta,
 
Śledzik Jerzy, Świć Marta, Świdnicka Barbara Ewa,
 
Tarasiewicz Paweł, Tarkowska Agnieszka, Tkaczyk Anna, Tucholska Paulina, Tychońska Agnieszka,
 
Ulik Ewa, Urbanowicz Anna, Urbańska Maria Teresa,
 
Walkiewicz Witold Tomasz, Wałkuska Marta, Wańkiewicz Aleksandra,  Wilton Road Suite 3 Sw1v 1bz Lo Ndon Uk, Witkowska Grażyna Maria, Wróbel Dagmara Maria, Wróbel Katarzyna,
 
Zając-Mihalkov Ewa,  Zawadzki Jan Andrzej, Zieliński Bartosz, Zimny Waldemar Stanisław,
 
Żak Anna
 
 
 
 
Wrzesień
 
Adamczyk Agata,
 
Bajerowska Joanna, Bandosz Agata, Baranowski Zbigniew, Bartłomiejczuk Barbara, Bemaj Paweł,Bernaczyk-Słoński Stefan, Bernadkiewicz Marta, Birnbaum Anna, Bojarska Maria, Brzozowski Wojciech, Budejko Jacek, Budny Ewa, Bulińska-Szmigielska Agata,
Byszewska Izabela Anna,
 
Cecotka Agnieszka, Cecotka Piotr, Chmielewska Ada, Chrobak Krzysztof,Cieslakiewicz Michał,Czaplicka Iwona, Czaplicki Michał,
Czerniakiewicz Katarzyna,Czerwińska Patrycja, 
 
Demianiuk Przemysław, Derlatka Ewa, Dębska Joanna, Dink Agnieszka, Droba Anna, Dudek Angelika,Dzwonkowska Danuta,
 
Enzo Estetic Ewa Pakuła,
 
Fedorowicz Barbara,Filipowicz Pawel, Firma Prywatna Marko Marek Maria De Mbiec,
 
Gasik Justyna, Glinka Blandyna, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Gołębiowska Martyna,Grabarczyk Jolanta , Gradomska Anna, Grudzińska Zofia, Grzelak Agnieszka, Gurnicz Mariusz,
 
Hernik Anna,
 
Iberhan Mirosława, 
 
Jakubczak Dagmara ,Jakubowska Barbara ,Jakubowski Andrzej, Jarl Jolanta ,Jawłowska-Konstanciak Aldona,Jóźwiak Sylwia,Jurkiewicz Anna,
 
Kaczmarek Paweł, Kaliszan-Piotrowska Lilianna,Kamińska Olga, Kancelaria Prawnicza Legal Ewa Gadzińska,Kancelaria Radcy Prawnego Sergiusz,Karczmarewicz Andrzej, Kasprzak Magdalena,Kazimierska Ewa,Kikolski Paweł, Kkn Business Solutions,Klimek Ewa ,Knobloch Jakub ,Kołakowska Julia ,Kołek Paweł, Koselak Katarzyna,Kowalew Małgorzata,Kowalkowska Weronika,Kozubal Agnieszka, Krakowska-Narożniak Joanna, Krupska Katarzyna ,Kuczyńska Karolina ,Kultura Gniewu Paweł Tarasiewicz,Kurowski Andrzej ,Kuźmicki Jacek,
 
Lachowicz Alicja, Lasota Wojciech, Lechowicz Aneta, Lenarski Radosław,Leśniewski Michał, Lewacz-Lorenc Marta ,Lewicki Zbigniew ,Lichodziejewska Julita,Lichodziejewski Cezary ,Loba Katarzyna,Łagodzińska Anna,
 
Maj Paweł, Majewski Łukasz, Marczak Bartłomiej,
Marczewska Grażyna, Matczak Zenon, Mędrzycka Ewa ,Mi-9 Ireneusz Falba,Miekus Agnieszka, Minoga Renata,
Mirowska Katarzyna ,Moskal Agnieszka, Mrowicki Łukasz,
 
Nickl Anna, Nitychoruk-Walesiak Lucyna ,
 
Odoliński Piotr,
 
Paszko Jolanta, Piast Wioletta, Piątek Włodzimierz, Pieczyńska Monika, Pietrasiak Magdalena,Pietruska Maria, Poths Włodzimierz, Przyborowska Marta, Puchalska Iwona ,Puchalska Anna, Puchalski Tomasz,
 
Rafalska-Wójcik Ewa, Rochowiak Joanna,Rostkowska Katarzyna, Ruszkowska Monika ,Ryszkowska Patrycja,
 
Sachse Paweł, Sarna Marek, Seda Anna, Siedlecki Sławomir, Sikora Marta, Skalik Helena, Słodowa Monika, Sobkiewicz Maria ,Socha Aleksandra ,Spoleczne Gimnazjum Nr5,Sroczyńska Paulina, Stachurska Aleksandra,Stanaszek Aleksandra ,Stelmaszewska Malgorzata , Strzałkowska Alicja, Suchecka Magdalena, Syrek Monika ,Szaniewska Elzbieta, Szary Elżbieta, Szczepański Piotr ,Szczurek Monika,
Szopowska Ewa, Szumińska Anna, Szymańska Edyta,
 
Ściechowska Anna,Śledzik Jerzy, Świć Marta, Świdnicka Barbara,Święcki Julian,
 
Tarnik Paweł, Tkaczyk Anna, Tucholska Paulina, Tupin Anna, Tychońska Agnieszka, Typko Małgorzata,
 
Ulik Ewa, Urbanowicz Anna, 
 
Walkiewicz Witold, Wańkiewicz Aleksandra, Wasilewska Janina, Witkowska Grażyna, Wróbel Katarzyna,
 
Zając-Mihalkov Ewa,Zawadzki Jan, Zawisza Katarzyna, Zieliński Bartosz ,Zimny Waldemar,
 
Żak Anna,
 
 
 
 
Październik
 
Arost Grażyna,
 
Banasik Agata,Bandosz Agata,Baranowski Zbigniew, Bartłomiejczuk Barbara, Bemaj Paweł,Bernaczyk-Słoński Stefan,Bernadkiewicz Marta,Birnbaum Anna, Blachowska Edyta, Bojarska Maria, Borowska Katarzyna,Brokman Maria ,Budejko Jacek, Budny Ewa,
Bulińska-Szmigielska Agata,Byszewska Izabela Anna,
 
Cdn Magdalena Pichalska,Cecotka Agnieszka, Cecotka Piotr, Ceglińska Barbara ,Chmielewska Ada, Chrobak Krzysztof , Ciesielski Bogdan, Cieslakiewicz Michal, Cobel Mirosław ,Czaplicka Iwona ,Czaplicki Michał, Czerniakiewicz Katarzyna,
 
Dąbrowska Magdalena ,Demianiuk Przemysław, Derlatka Ewa, Dębska Joanna, Droba Anna , 
 
Elendt Hanna,
 
Firma Prywatna Marko Marek Maria De Mbiec,
 
Gałkowski Dominik, Gasik Justyna ,Gawrych Krystyna,Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna ,Górski Paweł,Grabarczyk Jolanta, Grabiec-Brzezińska Sylwia, Gradomska Anna, Gronowska Agnieszka, Grudzińska Zofia ,Grzelak Agnieszka,
 
Hernik Anna,
 
Iberhan Mirosława, 
 
Jakubczak Dagmara ,Jakubowska Barbara ,Jankowski Ireneusz,Jobs Zbigniew ,Jurkiewicz Anna,
 
Kaczmarek Paweł , Kaliszan- Piotrowska Lilianna,Kamińska Anna, Kancelaria Prawnicza Legal Ewa Gadzińska,Kancelaria Radcy Prawnego Sergiusz,Kasprzak Magdalena ,Kazimierska Ewa,Kikolski Paweł,Kkn Business Solutions,Klimek Ewa , Klonowska Anna,Knobloch Jakub , Kochanowska-Borucka Danuta, Kołakowska Julia , Kołek Paweł , Kołpak-Klewszczyński Kamil ,Kotlicki Rafał, Kowalkowska Weronika,Krakowska-Narożniak Joanna, Krupska Katarzyna ,Kuczyńska Karolina, Kultura Gniewu Paweł Tarasiewicz,Kuszewska-Mrówka Marta,Kuźmicki Jacek ,
 
Lasota Wojciech ,Lechowicz Aneta ,Lewicki Zbigniew, Lichodziejewska Julita, Lichodziejewski Cezary ,Liszewska Jolanta ,Lizniewicz Przymysław, Loba Katarzyna,Lucki Lidia ,Lukasiewicz Bozena,
 
Maj Paweł, Marel Lidia , Maternicka-Mordak Katarzyna ,Mędygrał Monika, Mikołajczyk Katarzyna, Minoga Renata,Mirowska Katarzyna,
Morawska Magdalena ,Mrowicki Łukasz ,
 
Nickl Anna,
 
Obłuski Sławomir ,Odoliński Piotr,
 
Paszko Jolanta, Piątek Włodzimierz ,Pieczyńska Monika, Pietrasiak Anna, Pietrasiak Jerzy, Pietrasiak Magdalena, Pietruska Maria , Przyborowska Marta , Puchalska Iwona ,
 
Rademacher Maria , Rafalska-Wójcik Ewa, Rochowiak Joanna, Ruszkowska Monika ,Ryszewski Piotr, Ryszkowska Patrycja ,
 
Sarna Marek ,Seda Anna, Siedlecki Sławomir, Sikora Marta, Słodowa Monika ,Sobkiewicz Maria ,Socha Aleksandra ,Sroczyńska Paulina, Stachurska Aleksandra, Stanaszek Aleksandra, Stelmaszewska Malgorzata ,Struska Katarzyna, Strzałkowska Alicja,Suchecka Magdalena ,Syczewska Małgorzata, Syrek Monika,Szary Elżbieta, Szczepański Piotr , Szczurek Monika, Szopowska Ewa,
Szulhaniuk Beata, 
 
Ściechowska Anna,Śledzik Jerzy ,Świć Marta, Świdnicka Barbara, 
 
Tarnik Paweł, Trzcińska Iwona,Tucholska Paulina, Tychońska Agnieszka,
 
Urbanowicz Anna, 
 
Veselinova Krasteva, Violetta Zygmunt,
 
Wachnik Piotr, Walkiewicz Witold, Wałkuska Marta, Wańkiewicz Aleksandra, Wartak Bożena ,
Wasilkewska Janina, Wieliczko Barbara, Witkowska Grażyna, Wojtczak Michał ,Wróbel Katarzyna,
 
Zając-Mihalkov Ewa,Zakład Wyposażenia Wnętrz,Zalewska Agata ,
Zalewski Tadeusz, Zawadzki Jan, Zielińska-Jankowska Barbara,
Zieliński Bartosz, Ziętek-Maciejczyk Ewa, Zimny Waldemar , Zioło Monika ,
 
Żak Anna,
 

 

 

 

 

 

 

 


Wybierz interesujący Cię rok:

 


2008    |    2007    |   2006    |    2005    |   2004    |    2003    |   2002