BIULETYN | BLOG | LINKI

Darczyńcy Fundacji - rok 2008

Rejestrujemy dotacje w brzmieniu i w czasie wynikającym z dokumentów bankowych. Przepraszamy na ewentualne zniekształcenia. Jedno nazwisko może dotyczyć wielokrotnych wpłat w okresie jakiego dotyczy lista. W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag dotyczących wpłat prosimy o kontakt mailowy: biuro@psianiol.org.pl

 

Grudzień

Adamczyk Agata

Bakiewicz Ewa, Banasik Tomasz, Bandosz Agata, Barski Tomasz, Bartłomiejczuk Barbara, Bełdowicz Aleksandra, Bemaj Paweł, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bernadkiewicz Marta, Bilski Przemysław, Birnbaum Anna, Blicharski Zdzisław, Borowska Katarzyna, Bożena z Przywara, Brzozowski Wojciech, BUBU ZZŻ sp. z o.o., Budejko Jacek, Bulińska-Szmigiel Agata

Chmielewska Ada, Chmielewska Joanna, Chodorowska Grażyna, Chojecka Katarzyna, Chrobak Krzysztof, Chróst-Szyszko Magdalena, Ciesielski Bogdan, Cieślakiewicz Michał, Ciszewska Aleksandra, Cobel Mirosław, Cybulska Ilona, Cytowska-Siegrist Ewa, Czaplicki Michał, Czekaj Danuta, Czernek Jarosław, Czerniakiewicz Katarzyna, Czerwińska Patrycja, Czaplicka Iwona

Demianiuk Przemysław, Depczyńska Anna, Derlatka Ewa, Dmochowska Maria, Dróżdż Włodzimierz, Drzymała Joanna, Dziecielewska Małgorzata

Ejsmond Robert, Eksner-Szendzielorz Katarzyna, Elendt Hanna

Falba Ireneusz, Firma Prywatna Marko Marek Maria, Foltynowicz Aneta, Freulich Małgorzata

Gajos Julita, Galczak Michał, Gasik Justyna, Gaul Jerzy, Gawior Szczepan, Glinka Blandyna, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Góra Krzysztof, Grafka Małgorzata, Grodzki Adam, Gromek Tomasz, Grudzińska Zofia, Grzywacz Urszula, Guza Aleks

Helewska Jolanta, Hernik Anna

Iberhan Mirosława, Inez Lichodziejewska Julita

Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara, Janocha Marcin, Jędrzejewska Anna, Jędrzejewska Patrycja, Jobs Zbigniew, Jurkiewicz Anna

Kaczmarek Paweł, Kanc.Radcy Prawnego Sergiusz, Kania Tomasz, Kaniewska Sylwia, Karczmarewicz Andrzej, Kazimierska Ewa, Kikolski Paweł, Klimek Ewa, Kluczek-Sawa Paulina, Kluczyńska Julia, Kluk Tadeusz, Knigawka Małgorzata, Kochanowska-Borucka Danuta, Kołakowska Julia, Kołodziej Małgorzata, Kolodziejczyk Piotr, Kot Agnieszka i Bartosz, Koterla Małgorzata, Kowalew Małgorzata, Kowalkowska Weronika, Kozak Agata, Krakowska-Narożniak Joanna, Kraszewska Danuta, Krawczyk Bożena, Krogulec Katarzyna, Kucińska Aleksandra, Kuczyńska Karolina, Kulesza Tomasz, Kuna Agnieszka, Kuszewska Agata, Kuźmicki Jacek

Laskowska Anna, Latarska Karolina, Lechowicz Aneta, Lewicki Zbigniew, Lichodziejewska Julita, Lissowska Irena, Lorynowicz Joanna

Łagodzińska Anna, Łuczyńska-Hołdys Małgorzata

Maj Paweł, Majchrzak Monika, Marchwińska Lidia, Marcińska Kasia, Marczak Bartłomiej, Marecki Krzysztof, Marzec Magdalena, Mężykowski Jerzy, Mieczkowski Jacek, Mrówka Tomasz

Niemczak Wiesława, Niemczynow-Burchat Eugenia, Niewiara Urszula, Nina Kapustyńska, Nowak Maciej RCM F.H.U.

Odoliński Piotr, Orłowska Sylwia, Ossowska Zuzanna

Paszko Jolanta, Paszkowska Izabela, Pieczyńska Monika, Pietruska Maria, Piotrowski Mirosław, Płuciennik Przemysław, Pobóg-Ruszkowska Lucyna, Poths Włodzimierz, Przyborowska Marta, Przygodzki Mateusz, Puchalski Tomasz i Anna

Rabiczko Iwona, Rademacher Maria, Rafalska-Wójcik Ewa, Rogalska Ewa, Rogalski Remigiusz, Rokicka Małgorzata, Ruszkowska-Madziarz Monika, Rutkowska Iwona, Rybicki Włodzimierz

Salwin Natalia, Samulczyk Małgorzata, Sarna Marek, Sawicka Izabela, Schirmer Maria, Seda-Plechanow Anna, Siedlecki Sławomir, Sierpińska Barbara, Sikora Aleksandra, Sikora Marta, Sikora-Mikiciuk Żaneta, Skałecka Young Magdalena, Skibińska Magdalena, Skowroński Sebastian, Skwiercz Tomasz Andrzej, Sobczak Arkadiusz, Sobkiewicz Maria, Socha Aleksandra, Sperkowska Natalia, Sroczyńska Paulina, Stachurska Warczyk Aleksandra, Stanaszek Aleksandra, Stankiewicz Maria, Staszałek Anna, Stefańska Agnieszka, Stelmaszewska Małgorzata, Strzałkowska Alicja, Suchecka Magdalena, Syczewska Małgorzata, Syrek Monika, Szczepański Piotr, Szczurek Manika, Szczypek Blink Elżbieta, Szulhaniuk Beata, Szwajcer Piotr, Szymala Dawid, Szymańska Edyta, Światek J., Świć Marta

Tarasiewicz Paweł, Tarkowska Agnieszka, Tarnik Paweł, Tkaczyk Anna, Towarzystwo Gosp. TASK, Trzeszczyńska Ewa, Tucholska Paulina, Twoja Przyszłośc Prywatna SP 5

Ubranowicz Anna, Ulik Ewa, Ulińska Sylwia

Wachnik Ewa, Walkiewicz Witold, Wałkuska Marta, Wańkiewicz Aleksandra, Wartak Bożena, Warzęcha Marzena, Wasilewski Paweł, Widłaszewska Danuta, Więch Sylwia, Wiśniewska Krystyna, Wiśniewska Magdalena, Wojtko Agata, Woźniak Małgorzata, Wróbel Katarzyna

Zwolińska-Łuczak Barbara, Zymmer Elżbieta

Żak Anna, Żarnoch Monika, Żurakowska Joanna, Żurawski Julian, Żurawski Michał


Listopad

Antonowicz Agnieszka

Bajuk Wioletta, Bandosz Agata, Barski Tomasz, Bartłomiejczuk Barbara, Basaj Olga, Bernaczyk-Słoński Stefan, Birnbaum Anna, Budejko Jacek, Budny Ewa, Bulińska-Szmigielska Agata

Chmielewska Ada, Chojecka Katarzyna, Chrobak Krzysztof, Chróst-Szyszko Magdalena, Ciesielski Bogdan, Cieślakiewicz Michał, Cobel Mirosław, Czaplicki Michał, Czerniakiewicz Katarzyna, Czerwińska Patrycja, Czaplicka Iwona

Dąbrowska Zuzanna, Demianiuk Przemysław, Deresz Marianna, Dominiczak Cezary, Dziecielewska Małgorzata

Falba Ireneusz, Firma Prywatna Marko Marek Maria, Furtak Piotr

Gasik Justyna, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Górski Bemaj, Grupa 3 J Spółka Akcyjna, Grzelak Agnieszka, Grzeszek Ewa

Hanc Jolanta, Hernik Anna

Iberhan Mirosława, Inez-Lichodziejewska Julita i Cezary

Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara, Jobs Zbigniew, Jurkiewicz Anna

Kaczmarek Paweł, Kamecka Danuta, Kanc.Radc. Prawn.Sergiusz, Kazimierska Ewa, Kikolski Paweł, Klimek Ewa, Kofman Jan, Kolisko Irena, Kołakowska Julia, Kowalew Małgorzata, Kowalkowska Weronika, Krakowska-Narożniak Joanna, Krawczyk Katarzyna, Krukowska Agnieszka, Kuciel Mariusz, Kuczyńska Karolina, Kuszewska Agata, Kuźmicki Jacek, Kwaszczyńska Danuta

Lachowicz Irena, Lachowska Magdalena, Lonc Anna

Łuczyńska-Hołdys Małgorzata, Łukasiewicz Joanna

Maj Paweł, Marzec Magdalena, Mężykowski Jerzy

Odoliński Piotr, Olczyński Artur, Orłowska Sylwia

Pakuła Jolanta, Parada Krystyna, Paszko Jolanta, Piechocka Beata, Pieczyńska Monika, Pietruska Maria, Pindara Marcin, Przyborowska Marta, Puchalski Witold i Anna

Rafalska-Wójcik Ewa, Rocki Jacek, Rokicka Małgorzata, Rost Grażyna, Równicka Magdalena, Rybińska Krystyna

Sarna Marek, Sawicka Izabela, Siedlecki Sławomir, Sikora Marta, Skalik Helena, Skarżyńska Izabela, Sobkiewicz Maria, Socha Aleksandra, Sperkowska Natalia, Sroczyńska Paulina, Stanaszek Aleksandra, Starek Anna, Stelmaszewska Małgorzata, Strzałkowska Alicja, Syrek Monika, Szczepański Piotr, Szczypek-Blink Elżbieta, Szkoła Podstawowa Balcerzaka 1 

Tarasiewicz Paweł, Tarnik Paweł, Trojanowska Grażyna, Tucholska Paulina

Urbanowicz Anna

Walkiewicz Witold, Wańkiewicz Aleksandra, Witwicka Karolina, Wojsa Wojciech, Wróbel Dagmara, Wróbel Katarzyna

Zachert Krystyniak Ewa i Jarosław, Zespół Szkół nr 32

Żak Anna


Październik

4P Research Mix Sp. Z oo

Adamczyk Agata

Bandosz Agata, Barski Tomasz, Bartłomiejczuk Barbara Irena, Basińska Eliza, Bełdowicz Aleksandra, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bernadkiewicz Marta, Bieńkowski Krzysztof Piotr, Bigoszewski Michał, Birnbaum Anna Maria, Błeszyński Ludomir, Budejko Jacek, Bulińska-Szmigielska Agata

Chmielewska Ada, Chojecka Katarzyna Patrycja, Chrobak Krzysztof Edward, Chróst Magdalena, Cichocka Magdalena Marta, Cieślakiewicz Michał, Cobel Mirosław, Czaplicki Michał Jerzy, Czekaj Danuta, Czerniakiewicz Katarzyna Emilia, Czerwińska Patrycja Anna, Czopik Agnieszka, Czaplicka Iwona Janina

Demianiuk Przemysław, Derlatka Ewa, Dziecielewska Małgorzata

Elendt Hanna

Falba Ireneusz, Fiedukowicz Sławomir, Firma Prywatna Marko, Marek, Maria, Frąckowska Małgorzata, Freulich Małgorzata Anita

Gasik Justyna, Glinka Blandyna, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Górski Bemaj Paweł, Grafka Małgorzata, Grzywacz Urszula

Hernik Anna

Inez-Lichodziejewska Julita I Cezary 

Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara

Kaczmarek Paweł Mirosław, Kancelaria Radcy Prawnego Sergiusz, Kaniewska Sylwia, Karczmarewicz Andrzej, Kazimierska Ewa, Kiewicz Patryk, Kikolski Paweł, Klimek Ewa Anna, Kobak Grzegorz Robert, Kołakowska Julia, Kotlicki Rafał, Kowalew Małgorzata Ewa, Kowalkowska Weronika, Krakowska-Narożniak Joanna Maria, Krawczyk Katarzyna Bożena, Krukowska Agnieszka, Kuczyńska Karolina, Kuszewska Agata, Kuźmicki Jacek

Laskowska Anna Magdalena, Lechowicz Paweł, Leśniewski Michał

Łuczyńska-Hołdys Małgorzata Agnieszka

Maj Paweł Sylwester, Marzec Magdalena, Mężykowski Jerzy, Michalak Agnieszka, Mikuś Helena Zofia, Mrozek Marta, Mrozowska Wanda

Nowak Agnieszka

Odoliński Piotr, ON TIME RECRUITMENT sp. z o.o., Osmólska Anna

Paszko Jolanta, Pichalska Magdalena, Pieczyńska Monika, Pietruska Maria, Poniedziałek Barbara, Przyborowska Marta Ewa, Puchalski Tomasz Witold i Anna Maria

Rademacher Maria, Rafalska-Wójcik Ewa, Ruszkowska – Madziarz Monika

Salamon Kinga, Sarna Marek, Sawicka Izabela, Siedlecki Sławomir, Sikora Marta, Sitek Kazimierz, Skałecka-Young Magdalena, Sobkiewicz Maria, Socha Aleksandra Janina, Soczyńska Olga Barbara, Sperkowska Natalia Anna, Stanaszek Aleksandra, Starek Anna Liza
Stelmaszewska Małgorzata, Strzałkowska Alicja, Stykala Marek, Suchecka Magdalena, Syczewska Małgorzata, Syrek Monika, Szczepański Piotr Stanisław, Szymańska Edyta Marta

Tarasiewicz Paweł Michał, Tarkowska Agnieszka, Tarnik Paweł, Tatarska Maja Magdalena, Tkaczyk Anna, Tucholska Paulina, Turska Agnieszka

Ulik Ewa

Walkiewicz Witold Tomasz, Wałkuska Marta, Wańkiewicz Aleksandra, Wi nich Zuzanna, Wichrowska Agnieszka Łucja, Więckowska Agnieszka, Wilk Monika, Wiśniewska Krystyna, Woźniak Agnieszka Natalia, Wróbel Katarzyna

Zając-Mihalkov Ewa

Żak Anna, Żywczyk Kinga


Wrzesień

Adamczyk Agata, Bajuk Wioletta Maria, Banasik Krzysztof Jan, Bandosz Agata, Barski Tomasz, Bartłomiejczuk Barbara Irena, Bełdowicz Aleksandra, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bernadkiewicz Marta, Bigoszewski Michał, Birnbaum Anna Maria, Bobruk Piotr, Bogusiewicz Barbara Ilona, Brysiak Marcin, Budny Ewa, Bulińska-Szmigielska Agata, Bulzacki Tomasz, Bułka Kamila

CD PRODUCTION sp. z o.o., Chojecka Katarzyna Patrycja, Chrobak Krzysztof Edward, Chróst Magdalena, Cieślakiewicz Michał, Cuper Renata, Czaplicki Michał Jerzy, Czerniakiewicz Katarzyna Emilia, Czerwińska Patrycja Anna, Czaplicka Iwona Janina

Dagmara Jakubczak, Demianiuk Przemysław, Derlatka Ewa, Dink Agnieszka, Dziecielewska Małgorzata

Falba Ireneusz, Fedorowicz Romuald, Firma Prywatna Marko, Marek, Maria, Freulich Małgorzata Anita

Gałczyńska Maryla, Gasik Justyna, Glinka Blandyna, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Gorgoń Magdalena, Górski Bemaj Paweł, Grochulska-Duda Magdalena, Grzeszek Ewa Karolina, Grzywacz Urszula

Hernik Anna

Inez-Lichodziejewska Julita I Cezary 

Jacoby Marcin, Jakubowska Barbara, Janasz Agnieszka, Jarzynka Edyta

Kaczmarek Paweł Mirosław, Kancelaria Radcy Prawnego Sergiusz, Kaniewska Sylwia, Karczmarewicz Andrzej, Kazimierska Ewa, KKN BUSINESS SOLUTIONS, Klimek Ewa Anna, Kołakowska Julia, Korzeniowski Krzysztof, Kowalew Małgorzata Ewa, Kowalkowska Weronika, Krakowska-Narożniak Joanna Maria, Krawczyk Katarzyna Bożena, Kuczyńska Karolina, Kurowski Andrzej, Kuszewska Agata, Kuźmicki Jacek

Lachowska Magdalena, Laskowska Anna Magdalena, Lechowicz Paweł , Lundy Maria Ewelina, Łuczyńska-Hołdys Małgorzata Agnieszka

Maj Paweł Sylwester, Marzec Magdalena, Mężykowski Jerzy, Mikiewicz Wojciech

Nickl Anna

Odoliński Piotr, ON TIME RECRUITMENT sp. z o.o.

Paszko Jolanta, Piątkowska Ewa, Piechocka Beata, Pieczyńska Monika, Pietruska Maria, Popielecka Beata Maria, Przyborowska Marta Ewa, Ptak Marcin Teodor, Puchalski Tomasz Witold i Anna Maria

Rafalska-Wójcik Ewa, Rutkowska Iwona Wanda

Sanicka Barbara, Sarna Marek, Sawicka Izabela, Siedlecki Sławomir, Sikora Marta, Skalik Helena, Skałecka-Young Magdalena, Słusznik Ewa Jolanta, Sobkiewicz Maria, Socha Aleksandra Janina, Sperkowska Natalia Anna, Społeczne Gimnazjum Nr 5, Stanaszek Aleksandra, Strzałkowska Alicja, Suchecka Magdalena, Syrek Monika, Szabłowska Alicja, Szymańska Edyta Marta

Tarasiewicz Paweł Michał, Tarkowska Agnieszka

Tucholska Paulina

Walkiewicz Witold Tomasz, Wańkiewicz Aleksandra, Wartak Bożena, Widowicz Katarzyna, Wróbel Katarzyna

Zaborowski Jerzy, Zając-Mihalkov Ewa, Zalewska Irmina, Zamorska Marta, Zbigniew Jobs Kone sp. z o.o., Zieliński Jarosław

Żak Anna


Sierpień

Bandosz Agata, Barski Tomasz, Bartłomiejczuk Barbara Irena, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bigoszewski Michał, Birnbaum Anna Maria, Bogdańska Magdalena, Borowska Katarzyna, Bożena z Przywara, Bulińska-Szmigielska Agata

Chojecka Katarzyna Patrycja, Chrobak Krzysztof Edward, Chróst Magdalena, Cieślakiewicz Michał, Czaplicki Michał Jerzy, Czekaj Danuta, Czerniakiewicz Katarzyna Emilia, Czaplicka Iwona Janina

Dagmara Jakubczak, Dąbrowska Agnieszka, Demianiuk Przemysław, Derlatka Ewa, Dziecielewska Małgorzata

Elendt Hanna

Firma Prywatna Marko, Marek, Maria; Freulich Małgorzata Anita

Gasik Justyna, Gaul Jerzy, Glinka Blandyna, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Górski Bemaj Paweł, Gromadzka Krystyna Joanna, Grzeszek Ewa Karolina

Hanc Jolanta Ewa, Hernik Anna, Inez-Lichodziejewska Julita i Cezary 

Jakubowska Barbara

Kaczmarek Paweł Mirosław, Kancelaria Radcy Prawnego Sergiusz, Kaniewska Sylwia, Kazimierska Ewa, Kikolski Paweł, Klimek Ewa Anna, Knigawka Małgorzata, Kołakowska Julia, Kopszak Piotr Adam, Kowalew Małgorzata Ewa, Kowalkowska Weronika, Krakowska-Narożniak Joanna Maria, Krawczyk Katarzyna Bożena, Krukowska Agnieszka, Kuciel Mariusz Bogumił, Kuczyńska Karolina, Kurowski Andrzej, Kuszewska Agata, Kuźmicki Jacek, Kwaszczyńska Danuta

Lachowicz Anna Maria, Lachowska Magdalena, Lechowicz Paweł

Łucka Lidia, Łucki Marek Paweł, Łuczyńska-Hołdys Małgorzata Agnieszka

Maj Paweł Sylwester, Marzec Magdalena, Mattausch Anna, Mężykowski Jerzy, Michniak Joanna, Minuta Katarzyna Beata, Mrozek Marta

Niewiadomska Dominika

Odoliński Piotr, ON TIME RECRUITMENT sp z o.o., Osiekowicz Kamilla, Ostrowska Monika

Paszko Jolanta, Pęcikiewicz Katarzyna Ewa, Pieczyńska Monika, Pietruska Maria, Poths Włodzimierz, Przyborowska Marta Ewa, Puchalski Tomasz Witold i Anna Maria

Rafalska-Wójcik Ewa, Rokicka Małgorzata, Rutkowska Elżbieta, Rutkowska Iwona Wanda

Sarna Marek, Sawicka Izabela, Scintilla Media Domalska Agata, Siedlecki Sławomir, Sikora Marta, Siwek Leszek Janusz, Sławińska-Kopczyk Elżbieta, Sobkiewicz Maria, Socha Aleksandra Janina, Stanaszek Aleksandra, Strzałkowska Alicja, Suchecka Magdalena, Syrek Monika, Szabłowska Alicja, Szczygielska Helena, Szczypek-Blink Elżbieta, Szymańska Edyta Marta

Tarasiewicz Paweł Michał, Tiesler Mirosław Czesław, Tucholska Paulina

Ulik Ewa

Walkiewicz Witold Tomasz, Wałkuska Marta, Wańkiewicz Aleksandra, Widowicz Katarzyna, Wijata Marcin, Wiśniewska Dorota Beata, Wróbel Katarzyna

Zachert-Krystyniak Ewa i Jarosław, Zając-Mihalkov Ewa, Zaliwska Aleksandra, Zbigniew Jobs Kone sp. z o.o., Zwolińska Łuczak Barbara

Żak Anna


Lipiec

Bandosz Agata,Barski Tomasz,Bartłomiejczuk Barbara Irena,Bernaczyk-Słoński Stefan, Bernadkiewicz Marta, Bigoszewski Michał, Birnbaum Anna Maria, Borowska Katarzyna, Brodzka-Demianiuk K., Brokman-Kowalska,  Budny Ewa, Bujak Wioletta Marta, Bulińska-Szmigielska Agata, Buta Stanisław

Chorchel Tomasz, Chrobak Krzysztof Edward, Chróst-Szyszko Magdalena, Ciesielska Anna, Ciesielski Bogdan, Cieślak Patrycja Maria, Cieślakiewicz Michał, Czaplicki Michał Jerzy, Czekaj Danuta,  Czernek Jarosław,  Czerniakiewicz Katarzyna Emilia,  Czerwińska Patrycja Anna,  Czopik Agnieszka,  Czaplicka Iwona Janina

Dziecielewska Małgorzata

Elendt Hanna

Firma Prywatna Marko Marek Maria, Freulich Małgorzata Anita

Gaber Ehab i Tadry Rasan, Gasik Justyna, Glinka Blandyna, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Górski Bemaj Paweł, Grafka Małgorzata,  Grzeszek Ewa Karolina, Hanc Jolanta Ewa

Idziak Radosław, Inez-Lichodziejewska Julita i Cezary
 
Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara, Janczewska Agnieszka, Jóźwiak Agata

Kaczmarek Paweł Mirosław, Kancelaria Radcy Prawnego Sergiusz , Kazimierska Ewa , Kęska Marcin Mikołaj, Kikolski Paweł, KKN Business Solutions, Klimek Ewa Anna, Kochanowska-Borucka Danuta Anna, Kołacz Hanna, Kołakowska Julia, Kołek Paweł, Koło Łowieckie Rogacz, Kopszak Piotr Adam, Kosowska Katarzyna Honorata, Kot Agnieszka, Kot Bartosz Marek, Kowalkowska Weronika, Krakowska-Narożniak Joanna Maria, Krawczuk Katarzyna Bożena, Kuczyńska Karolina, Kuna Agnieszka, Kuna Dagmara Małgorzata, Kurowski Andrzej, Kuszewska Agata, Kuźmicki Jacek, Kwaszczyńska Danuta

Lachowska Magdalena, Lechowicz Paweł, Liberadzki Miron

Łuczyńska-Hołdys Małgorzata

Maj Paweł Sylwester, Marciszewska Anna, Marzec Magdalena, Mężykowski Jerzy Leonard, Michniak Joanna, Mikołajewska Anna Maria

Odoliński Piotr, Olczyński Artur, Orłowska Sylwia, Osiekowicz Kamilla, Ostrowska Joanna

Patkowska Anna, Pendyk Leszek, Pietruska Maria, Prokop Iwona, Przyborowska Marta Ewa, Puchalska Iwona Dorota, Puchalski Tomasz Witold i Anna Maria

Rademacher Maria, Rafalska-Wójcik Ewa, Ragankiewicz Andrzej, Robaszkiewicz Joanna Beata, Rost Grażyna, Rozlach-Sołtysik Iwona, Rusak Paweł

Sarna Marek, Siedlecki Sławomir, Sikora Marta, Skalik Helena, Słowińska Magdalena, Sobkiewicz Maria, Socha Aleksandra Janina, Stanaszek Aleksandra, Strzałkowska Alicja
Studniarek Agnieszka, Suchecka Magdalena, Syrek Monika, Szabłowska Alicja, Szczypek-Balik Elżbieta, Szopowska Ewa

Tadry Rasan, Tarasiewicz Paweł Michał, Tarkowska Agnieszka, Tomaszewska Alicja Gabriela,Tucholska Paulina

Walkiewicz Witold Tomasz, Wijata Marcin, Wilk Monika, Wojtko Agata, Woźniak Mariusz, Wróbel Katarzyna, Wróblewski Jakub, Wysocka Ludwika

Young James

Zając-Mihalkov Ewa, Zaliwska Aleksandra, Zimny Waldemar Stanisław

Żak Anna

Czerwiec

Ablewska Wiesława Mirosława, Adamczyk Agata

Bandosz Agata, Bartłomiejczuk Barbara Irena, Bełdowicz Aleksandra, Bemaj Paweł Górski, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bernadkiewicz Marta, Birnbaum Anna Maria, Borochowska Izabela Borys Lidia, , Brodzka-Demianiuk K., Bryła Ewelina, Bulińska-Szmigielska Agata, Buła Kamila

Chmielewska Joanna, Chojecka Katarzyna Patrycja, Chrobak Krzysztof Edward, Chróst-Szyszko Magdalena, Chrząszcz-Trzybulska Barbara, Ciesielska Anna, Cieślakiewicz Michał, Czaplicka Iwona Janina, Czaplicki Michał Jerzy, Czarny Ewa, Czerniakiewicz Katarzyna Emilia, Czerwińska Patrycja Anna

Daszewska Danuta, Derlatka Ewa, Dink Agnieszka, Dzięgielewska Małgorzata

Elendt Hanna

Firma Prywatna Marko

Gasik Justyna, Galczak Michał, Gaul Jerzy, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Grafka Małgorzata, Grochowiak Joanna, Grzeszek Ewa Karolina

Hanc Jolanta Ewa

Inter-Zal, Iskra

Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara, Janczewska Agnieszka, Jarocki Tomasz, Jędrzejczyk Jan, Jobs Zbigniew, Jurkiewicz Anna

Kaczmarek Paweł Mirosław, Kalinowska Irena Maria, Kancelaria Radcy Prawnego Sergiusz, Kaniewska Sylwia, Kasperek Krystyna, Kazimierska Ewa, KKN Business Solutions, Klimek Ewa Anna, Klub Rotary, Kołakowska Julia, Konopka Jeremi Iwo, Kosińska-Matlęga Anna Małgorzata, Kososki Rafał Konrad, Kot Agnieszka i Bartosz, Koterla Małgorzata, Kowalew Małgorzata Ewa, Kowalkowska Weronika, Krakowska_Narożniak Joanna Maria, Krawczyk Katarzyna Bożena, Kuczyńska Karolina, Kujawski Marek, Kula Leszek, Kuliński Artur, Kumos Barbara, Kuna Agnieszka, Kuszewska Agata, Kuźmicki Jacek

Latarska Karolina, Lechowicz Paweł, Lichodziejewska Julita Inez, Lichodziejewski Cezary Ignacy, Lupa Artur

Łucki Marek, Łuczyńska-Hołdys Małgorzata

Maj Paweł Sylwester, Marciszewska Anna, Marzec Magdalena, Maurer Stanisław, Meus Kinga, Mężykowski Jerzy Leonard, Michalak Agnieszka, Michniak Joanna, Milbrandt Agnieszka, Murawska Anna

Nickl Anita, Nogaj Adam

Odoliński Piotr, Olszyński Artur, Orłowska Sylwia, Osiekowicz Kamilla

Pichalska Magdalena, Pietruska Maria, Piwowarska Agnieszka Katarzyna, Poths Włodzimierz, Przyborowska Marta Ewa, Przygodzki Mateusz, Puchalska Iwona Dorota, Puchalski Tomasz Witold

Rafalska-Wójcik Ewa, Robaszkiewicz Joanna Beata, Rokicka Małgorzata, Rochowiak Joanna, Roza Katarzyna, Rybińska Krystyna Maria

Salwin Natalia, Sarna Marek, Sawaszkiewicz Marek, Sętowska Ewa, Siedlecki Sławomir, Sikora Marta, Słusznik Ewa Jolanta, Sobaszkiewicz Joanna Beata, Socha Aleksandra Janina, Soleniec Piotr Bartosz, Stanaszek Aleksandra, Strzałkowska Alicja, Suchecka Magdalena, Syrek Monika, Szabłowska Alicja, Szalińska Agata, Szwedyk Zofia, Szymańska Edyta Marta

Ścierski Stanisław, Świerszcz Jan Zygmunt

Tarasiewcz Paweł Michał, Tarkowska Agnieszka, Tkaczyk Anna, Tobis Paweł Stanisław, Tucholska Paulina

Wierzbicka Helena, Wilk Monika, Wolańska Aleksandra, Wróbel Katarzyna

Zając-Mihalkov Ewa, Zaliwska Aleksandra, Zielińska Jolanta, Zimny Waldemar Stanisław

Żak Anna, Żurakowska Joanna

 

Maj

Bajuk Wioletta Marta, Bandosz Agata, Bartłomiejczuk Barbara Irena, Bełdowicz Aleksandra, Bemaj Paweł Górski, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bernadkiewicz Marta, Berner Anna, Bigoszewski Michał, Birnbaum Anna Maria, Błażałek Dymińska Ewa, Borochowska Izabela, Borowska Katarzyna, Budny Ewa, Bulińska-Szmigielska Agata

Cader Barbara, Ciesielska Anna, Cieslakiewicz Michał, Chojecka Katarzyna Patrycja, Chrobak Krzysztof Edward, Chróst - Szyszko Magdalena, Chrząszcz-Trzybulska Barbara, Czaplicka Iwona Janina, Czaplicki Michał Jerzy, Czerniakiewicz Katarzyna Emilia, Czerwińska Patrycja Anna

Daboć Wisława Ewa, Demianiuk Przemysław, Depczyńska Anna Barbara, Dziecielewska Małgorzata

Firma Prywatna Marko Marek Maria Dębiec, Frąckowska Małgorzata, Freulich Małgorzata Anita

Gałązka Janusz,Gasik Justyna, Gaul Jerzy, Gąska Robert, Glinka Blandyna, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Gomulińska Lucyna, Gopsz-Stasiak Julita, Gorgol Aldona, Gronowska A., Grzeszek Ewa Karolina

Hanc Jolanta Ewa, Hasior Anna Maria

Jacoby Marcin, Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara, Janczewska Agnieszka, Jobs Zbigniew

Kabala Krystyna, Kancelaria Notarialna-Iżykowski, Kancelaria Radcy Prawnego Sergiusz, Kania Marta Anna, Kaniewska Sylwia, Karczmarewicz Andrzej, Kazimierska Ewa, Kikolski Paweł,Kisielewicz Jeziorska Krystyna, KKN Business Solutions, Klimek Ewa Anna, Kobus Ryszard, Konopka Jeremi Iwo, Kołakowska Julia, Kowalew Małgorzata Ewa, Kowalkowska Weronika, Kuna Agnieszka, Krakowska-Narożniak Joanna Maria, Kraszewska Danuta, Krawczyk Katarzyna Bożena, Kręcina Tomasz, Kuczyńska Karolina, Kujawski Marek, Kurowski Andrzej, Kuszewska Agata, Kuźmicki Jacek, Kwiatkowska Aleksandra

Laitalainen Maria, Lechowicz Paweł, Lichodziejewska Julita Inez, Lichodziejewski Cezary Ignacy, Lipińska Katarzyna

Łapiński Adam, Łuczyńska-Hołdys Małgorzata

Maj Paweł Sylwester, Marciszewska Anna, Malinowska A., Marzec Magdalena, Mędrzycka Ewa Eleonora, Mężykowski Jerzy Leonard

Nickl Anna

Odoliński Piotr, Odziemkowski Janusz, Olczynski Artur, Orłowska Sylwia, Osiekowicz Kamilla, Ostrowska Joanna

Petuhova Alina, Pichalska Magdalena, Pietruska Maria, Przyborowska Marta Ewa, Przygodzki Mateusz, Puchalska Anna Maria, Puchalska Iwona Dorota, Puchalski Tomasz Witold

Rafalska-Wójcik Ewa, Rasz Marek, Rochowiak Joanna, Rokicka Małgorzata, Rzepecka Katarzyna

Salon Optyczny, Sarna Marek, Siedlecki Sławomir, Sikora Marta, Skalik Helena, Skalska Ewa, Skałecka-Young Magdalena, Sławińska -Kopczyk Elżbieta, Smolec Helena, Socha Aleksandra Janina, Soleniec Piotr Bartosz, Stanaszek Aleksandra, Steiner Wacław, Strzałkowska Alicja, Suchecka Magdalena, Szabłowska Alicja, Szwedkowicz Beata, Syczewska Małgorzata, Syrek Monika

Tarasiewicz Paweł Michał, Taraszewska Joanna, Tkaczyk Anna, Tobis Paweł Stanisław, Tucholska Paulina, Tywanek Stępińska Marta

Uchowicz Bartlomiej

Wańkiewicz Aleksandra, Wartak Bożena, Wilk Monika, Wojtko Agata, Wróbel Katarzyna

Zachert-Krystyniak Ewa, Zając-Mihalkov Ewa, Zaliwska Aleksandra, Zielińska Jolanta, Zimny Waldemar Stanisław

Żabka Polska SA Marek Lucki, Żak Anna, Żurakowska Joanna

 

Kwiecień

Abramczuk-Ekwem Iwona, Adamczyk Agata, Arciuch Maciej Ignacy

Balcerzak Anna, Bandosz Agata, Bartłomiejczuk Barbara Irena, Basek Anna, Basiukiewicz Agnieszka, Bemaj Paweł Górski, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bernadkiewicz Marta, BH - Branch Karty Kredytowe, Bigoszewski Michał, Bilewska Iwona Małgorzata, Bulińska-Szmigielska Agata, Borochowska Izabela, Brodzka-Demianiuk K., Bryk-Swierzko Ermina, Byszewski Przemysław Konrad

Cactus Poligrafia, Chojecka Katarzyna Patrycja, Chołuj Jacek, Chrobak Krzysztof Edward, Chróst - Szyszko Magdalena, Chruściak Joanna, Chrząszcz-Trzybulska Barbara, Chudziak Marcin, Chudzińska Astrida Mirela, Ciesielski Bogdan, Cieslak Grzegorz, Cieslakiewicz Michał, Czaplicka Iwona Janina, Czaplicki Michał Jerzy, Czekaj Danuta, Czerniakiewicz Katarzyna Emilia, Czerwińska Patrycja Anna

Demczyk Ewa Katarzyna, Dink Suwalska Agnieszka, Dziecielewska Małgorzata

Elendt Hanna

Falkowski Marian, Firma Prywatna Marko Marek Maria Dębiec, Fomicki Lech Mikołaj, Freulich Małgorzata Anita

Gasik Justyna, Gąska Robert, Glinka Blandyna, Głas Joanna, Gniewosz Katarzyna, Go? Mariusz Karol, Goś Helena, Grzeszek Ewa Karolina, Guntek Dariusz

Hanc Jolanta Ewa

Jakubowska Barbara, Jakubczak Dagmara, Janicka Ewa, Janczewska Agnieszka

Kalecińska Beata, Kalinowski Janusz, Kancelaria Radcy Prawnego Marta Przygodzka, Kancelaria Radcy Prawnego Sergiusz, Kaniewska Sylwia, Kazimierczak Agnieszka, Kazimierska Ewa, Kikolski Paweł, Kisielewicz Jeziorska Krystyna, KKN Business Solutions, Klimaszewska Katarzyna, Klimek Ewa Anna, Koch Małgorzata, Kołakowska Julia, Kościelniak Przemysław, Kowalkowska Weronika, Kozubal Agnieszka, Krakowska-Narożniak Joanna Maria, Krawczyk Katarzyna Bożena, Królak Barbara, Krupicka Joanna Monika, Kuciel Mariusz,Kuczyńska Karolina, Kujawski Marek, Kuna Agnieszka, Kuszewska Agata, Kuźma Katarzyna, Kuźmicki Jacek, Kwaśniewska Dorota

Lachowska Magdalena, Lechowicz Aneta Marzena, Lechowicz Paweł, Lichodziejewska Julita Inez, Lichodziejewski Cezary Ignacy

Łagodziński Dariusz, Łuczyńska-Hołdys Małgorzata, Łukaszewska Katarzyna Anna

Maj Paweł Sylwester, Maluchnik Dariusz, Marciszewska Anna, Marzec Magdalena, Meus Kinga, Mężykowski Jerzy Leonard, Michalak Agnieszka, Michońska Monika Magdalena, Mijal Czesław, Mrozek Iwona, Murawska Anna

Nickl Anna, Niepiekło Bogusława, Nierwińska Anna, Nowak Joanna i Roland

Odoliński Piotr, Olczyński Artur, Oleszczuk Krystyna, Orłowska Sylwia, Orłowski Henryk, Osiekowicz Kamilla, Ostrowska Joanna, Ozga Zgud Marzenna

Pietruska Maria, Poths Włodzimierz, Przyborowska Marta Ewa, Przygodzki Mateusz, Puchalska Anna Maria, Puchalska Iwona Dorota, Puchalski Tomasz Witold

Radoszewska Joanna, Radoszewski Tomasz, Rafalska-Wójcik Ewa, Robaszkiewicz Joanna Beata, Rochowiak Joanna, Rogowska Anna, Rokicka Małgorzata

Salwin Natalia, Sanicka B., Sarankiewicz Wojciech, Sarna Marek, Siedlecki Sławomir, Sierpińska Barbara, Sikora Marta, Skalska Ewa, Skałecka-Young Magdalena, Skłodowska Maria, Słupczyńska Agnieszka, Smyk Arkadiusz, Socha

Aleksandra Janina, Stanaszek Aleksandra, Staszałek Anna Maria, Strzałkowska Alicja, Suchecka Magdalena, Szabłowska Alicja, Szewczyk Maciej, Syrek Monika, Śmigaj Tadeusz

Tarasiewicz Paweł Michał, Tarkowska Agnieszka, Tchórzewski Dariusz, Tobis Paweł Stanisław, Tuszyńska Elżbieta

Waliczek Robert Adam, Walukiewicz Lilianna Maria, Wandzel Anna, Wańkiewicz Aleksandra, Wardęga Piotr i Sonia, Wecsile Jan Jakub, Węgielska Aleksandra Mieczysława, Węgielska-Święcicka Ewa, Wilk Monika, Włodek-Biernat Ludwika, Wojciechowska Wika, Wolska Grażyna, Wróbel Dagmara Maria, Wróbel Katarzyna

Zając-Mihalkov Ewa, Zakrzewska Małgorzata, Zaliwska Aleksandra, Ząbek Świętomir, Ząbek-Malicka-Beata, Zielińska Jolanta, Zieliński Jakub, Zieliński Paweł Miłosz, Zimny Waldemar Stanisław, Zwolińska Barbara

Żaba Janina, Żak Anna, Żurakowska Joanna

 

Marzec

Adamczyk Agata

Bandosz Agata, Baraniecka Katarzyna, Barbarska Emilia, Bartłomiejczuk Barbara Irena, Basiukiewicz Agnieszka, Becan Lilianna, Bełdowicz Aleksandra, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bernadkiewicz Marta, Bilewska Iwona Małgorzata, Bloch Bohdan Paweł, Błażejewski Tomasz Benedykt, Borochowska Izabela, Borowska Małgorzata, Bresińska Renata, Brodzka-Demianiuk K.,Bryk Mariusz, Budny Ewa, Bulińska-Szmigielska Agata, Buła Kamila, Burdzanowski Łukasz, Byrczek-Szymańska Małgorzata

Ceglińska Anna, Chojecka Katarzyna Patrycja, Chrobak Krzysztof Edward, Chróst - Szyszko Magdalena, Chrząszcz-Trzybulska Barbara, Cichosz Anna, Cieslakiewicz Michał, Czaplicka Iwona Janina, Czaplicki Michał Jerzy, Czarnecki Tomasz, Czarnomska Małgorzata, Czekaj Danuta, Czerniakiewicz Katarzyna Emilia, Czerwińska Patrycja Anna

Darek Przemysław, Derda Grzegorz, Derlatka Ewa, Dziecielewska Malgorzata

Elendt Hanna, Events Group Beata Rynarzewska

Falba Ireneusz, Firma Prywatna Marko Marek Maria Dębiec, Frąckowska Małgorzata

Gabor-Kantorowicz Iwona, Gaik Marta, Gardyszewska Dorota, Gaul Jerzy, Gawrych Krystyna, Gasik Justyna, Gąska Robert, Gierat Włodzimierz, Glinka Blandyna, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Górska Alfreda, Grabecznik Agnieszka, Grafka Małgorzata, Gramburg Karin, Grzeszek Ewa Karolina, Grzeszkiewicz Marta

Hanc Jolanta Ewa, Hołownia Bożenna Urszula

Iwa-Service Joanna Radzio

Jacoby Marcin, Jaczewska Teresa, Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara, Janczewska Agnieszka, Janicka Ewa, Janik Jerzy, Jankowska Izabela, Jedliński Artur, Jędrzejczyk Małgorzata, Jobs Zbigniew

Kaczmarek Paweł, Kamińska Anna,Kamińska Renata, Kancelaria Prawna 'Realność' S.C., Kancelaria Radcy Prawnego Sergiusz

Kaniewska Sylwia, Karel Wozniak Mariola, Karpuk Anna, Kawula Anna, Kazimierska Ewa, Kikolski Paweł, KKN Business Solutions, Klimek Ewa Anna, Kmicik-Lejman Maria, Kochanowska Laren Karolina, Kołakowska Julia, Korol Martyna, Kotlicki Rafał, Kowalew Małgorzata Ewa, Kowalkowska Weronika, Kowalska Izabela Katarzyna, Komicz Tadeusz, Krakowska-Narożniak Joanna Maria, Krawczyk Katarzyna Bożena, Kuczyńska Karolina, Kuna Agnieszka, Kurowski Andrzej, Jacek Kuźmicki, Kwiatkowska Aleksandra

Lachowicz Irena, Lachowska Magdalena, Laskowska Anna Magdalena, Lechowicz Paweł,Leśniewski Michał, Lichodziejewska Julita Inez, Lichodziejewski Cezary Ignacy

Łopusiewicz Filip, Łuczyńska-Hołdys Małgorzata Agnieszka, Łużyńska Anna

Maciąg Izabella, Maj Paweł Sylwester, Marciszewska Anna, Markowska Magdalena, Marzec Magdalena, Maternicka-Mordak Katarzyna, Meuś-Bielińska Sylwia, Mężykowski Jerzy Leonard, Michalak Arkadiusz, Mokos Izabela, Multańska Kinga, Murawska Anna

Naparło Daria, Nickl Anna, Nojszewski Krzysztof, Nowak Maria

Odoliński Piotr, Olczak Teresa, Olszewska Halina, Orłowska Sylwia

Pęcikiewicz Katarzyna Ewa, Pichalska Magdalena, Pietruska Maria, Piotrowski Tadeusz, Popkowska Joanna, Prochenka-Kuziemska Katarzyna, Przyborowska Marta Ewa, Przygodzki Mateusz, Ptaszyńska Monika, Puchalska Anna Maria, Puchalski Tomasz Witold

Rademacher Maria, Rafalska-Wójcik Ewa, Rasz Marek Aleksander, Robaszkiewicz Joanna Beata, Rochowiak Joanna, Rokicka Małgorzata, Rost Grażyna, Rudnicka Katarzyna, Ruszkowska-Madziarz Monika,Ryszkowska Patrycja

Sarna Marek, Siedlecki Sławomir, Sigalin Halina, Sikora Marta, Skalik Helena, Skałecka-Young Magdalena, Smetana Jerzy Roman, Smolec Helena, Socha Aleksandra Janina,
Spoleczne Gimnazjum nr 5 Warszawa 1 kl. I

Stanaszek Aleksandra, Staniak Joanna,Stańczyk-Małecka Agnieszka, Starek Anna Liza, Statula Kisielewicz Krystyna, Strzałkowska Alicja, Szabłowska Alicja, Szczepaniak Violetta, Szczypek-Blink Elżbieta, Szewczyk Małgorzata, Szczurek Monika, Szlak Agnieszka, Syrek Monika

Tarasiewicz Paweł Michał, Tarkowska Agnieszka, Tobis Paweł Stanisław, Turek Ewa, Turek Marzena

Wańkiewicz Aleksandra, Wecsile Jan Jakub, Werpachowska Irena, Więch Sylwia, Wilk Monika, Witkowska Grażyna Maria, Wiza Dariusz Teodor, Wójcicka-Kuropatwa Małgorzata, Wójtowicz-Szczurek Aneta, Wróbel Katarzyna

Zając-Mihalkov Ewa, Zakrzewska Jolanta, Zakrzewska Magdalena Maria, Zaliwska Aleksandra, Zdziarska Monika, Zdziarski Bartosz, Zielińska Jolanta, Zimny Waldemar Stanisław, Zwolińska Ewa

Żak Anna, Żardecki Michał, Żurakowska Joanna



Luty

Adamczyk Agata, Artur Milczarek

Bandosz Agata, Bartłomiejczuk Barbara, Basek Anna, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bernadkiewicz Marta, Bigoszewski Michał, Bilewska Iwona, Bogdanów Anna, Bogusiewicz Barbara, Borowska Katarzyna, Boryczka Iwona, Borys Lidia, Bulińska-Szmigielska Agata

Ceglińska-Jaroń Barbara, Chlewska Justyna, Chmiela Ewa Aneta, Chojecka Katarzyna, Cholewińska Joanna, Chrobak Krzysztof, Chróst-Szyszko Magdalena, Chrząszcz-Trzybulska Barbara, Cieslakiewicz Michał, Czapliccy I.K., Czaplicki Michał, Czekaj Danuta, Czerniakiewicz Katarzyna, Czerwińska Patrycja

Demczyk Ewa, Demianiuk Przemysław, Depczyńska Anna Barbara, Dołowa Katarzyna, Dziecielewska Małgorzata, Dziewińska Grażyna, Dziupiński Robert

Falba Ireneusz, Firma Prywatna Marko Marek Maria Dembiec, Fischer Mirosław, Freulich Małgorzata

Gasik Justyna, Gaul Jerzy, Gawlikowska Anna, Gąska Robert, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Góra Krzysztof, Gromacki Marek, Grzeszek Ewa

Hanc Jolanta, Helewska Jolanta, Homerska Maria

Ignaczewska Anna, Iskra

Jagodzińska Aleksandra, Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara, Jakubowska Katarzyna, Janczewska Agnieszka, Janicka Ewa, Janiszewska Edyta, Jobs Zbigniew, Jodkowska Agata

Kancelaria Radcy Prawnego Marta Przygodzka, Kancelaria Radcy Prawnego Sergiusz, Kania Joanna, Kasprzycki Tomasz, Kędzierski Krzysztof Piotr, Kiełbowska-Kula Katarzyna, Klawe Joanna, Klimasara-Jakubczyk Agnieszka, Klimek Ewa, Kmicik-Lejman Maria, Kochanowska-Borucka Danuta, Kołakowska Julia, Kołek Paweł, Kominek Jacek, Kondratowicz Irena, Konpa Sylwia, Kordek Krzysztof, Kowalczuk-Golis Hanna, Kowalew Małgorzata, Kowalkowska Weronika, Kozińska Anna, Kozmowska Daniela, Krakowska-Narożniak Joanna, Krawczyk Katarzyna, Krzemień Paulina, Kuczyńska Karolina, Kujawski Marek, Kukiełka Dariusz, Kulczycki Marek, Kuliński Artur, Kuna Agnieszka, Kurowski Andrzej, Kuźmicki Jacek, Kwiatkowska-Lendzion Justyna

Lachowska Magdalena, Lambrych Jakub, Lechowicz Paweł, Libura Katarzyna, Lichodziejewska Julita Ines

Łuczyńska-Hołdys Małgorzata

Maj Paweł, Marciszewska Anna, Marzec Magdalena, Mazur Anna, Meder Jerzy, Mężykowski Jerzy, Michalska Aleksandra, Monika Spyra, Murawska Anna

Natkas, Nowak Katarzyna, Nowotka Małgorzata

Odoliński Piotr, Orłowska Sylwia, Ornoch Konrad, Otrębski Cezary

Piechowska Alicja, Piecuch Kasia, Piotrowski Tadeusz, Poths Włodzimierz, Prochenka-Kuziemska Katarzyna, Próć Sylwia, Przyborowska Marta, Puchalscy Tomasz i Anna, Puchalska Iwona

Rafalska-Wójcik Ewa, Rasz Marek, Robak-Wojdak Barbara, Robaszkiewicz Joanna, Rudkowski Karol, Rybicki Włodzimierz

Sadowska Alicja, Sarna Anna, Sarna Marek , Sikora Marta, Sitkiewicz Małgorzata, Słomska Katarzyna, Smolec Helena, Stanaszek Aleksandra, Staniak Joanna, Statula Kisielewicz Krystyna, Strzałkowska Alicja, Syrek Monika, Szabłowska-Opacz Alicja, Szymańska Edyta

Świderska Magdalena, Świejkowska Joanna

Tarasiewicz Paweł, Tarkowska Agnieszka, Tobis Paweł, Trzeszczyńska Ewa

Wach Paulina, Wartak Bożena, Ważyński Krzysztof, Wecsile Jan, Więcek Agnieszka, Więcek Tomasz, Witkowska Grażyna, Witkowski Eugeniusz, Woicka Iwona, Wójcik Beata, Wójcikiewicz Eliza, Wójtowicz-Szczurek Aneta, Wydawnictwo Nieznany Świat

Zaborowska Katarzyna, Zając-Mihalkov Ewa, Zaliwska Aleksandra, Zawadzka Anna, Zielińska Jolanta, Zimny Waldemar

Żak Ania, Żurakowska Joanna



Styczeń

Adamczyk Agata, Akcja Społeczna SGGW Weterynaria, Anna Zgoła Recruitment Company, APM Global Logistics sp. z o.o.

Agencja Finansowa A.F., Anna Zgoła Recruitment Company, Antares Polska

Babińska Magdalena, Bandosz Agata, Bartłomiejczuk Barbara, Bartnikowska Aleksandra, Basek Anna, Basiukiewicz Agnieszka, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bernadkiewicz Marta, Bilewska Iwona, Borkowski Andrzej, Borkowski Rafał, Borowska Katarzyna, Brodzka-Demaniuk, Brzezińska Katarzyna, Budny Ewa, Budzyńska Grażyna, Bulińska-Szmigielska Agata

Chojecka Katarzyna, Chrobak Krzysztof, Chróst-Szyszko Magdalena, Chrząszcz-Trzybulska Barbara, Cieslakiewicz Michał, Cieślakiewicz Michał, Czaplicka Janina, Czaplicki Michał,

Czekaj Danuta, Czepelewski Jan, Czerska Joanna, Czerwińska Patrycja

Demczyk Katarzyna, Depczyńska Anna, Derewońko Bogusława, Derlatka Ewa, Derlatka Ewa, Dziecielewska Małgorzata, Dzięcioł Magdalena

Eko-Log, Eksner-Szendzielorz Katarzyna, Fajans Marta, Falba Ireneusz, Felicitas-Kurowska Magdalena, Figurska Kalina, Firma Prywatna Marko Marek I Maria Dembiec

Gasik Justyna, Gąska Robert, Glinka  Blandyna, Gnazdowska Magdalena, Gontarz Ireneusz, Gordat-Barańska Anna, Grafka Małgorzata, Gromek Tomasz, Grossman Iwona, Grzeszek Ewa, Gudzak Agnieszka, Gudzak Wiesława, Gyedu Daria

Hanc Jolanta, Hołownia Szymon, Homerska Maria

Insight Maria Laitalainen, Izykowska Hanna

Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara, Janczewska Agnieszka, Janicka Ewa

Kaniewska Sylwia, Karamalla Iballa, Karamalla Nagmeldin, Kasprzycki Tomasz, Kazińska Katarzyna, Kęska Marcin, Kikolski Paweł, Klimek Ewa, Klimko Urszula, Kmicik-Lejman Maria, Knigawka Małgorzata, Kocząb Barbara, Kołakowska Julia, Kowalew Małgorzata

Kowalkowska Weronika, Kozera Wanda, Krakowska-Narożniak Joanna, Krawczyk Katarzyna, Kuczyńska Karolina, Kujawski Marek, Kuliński Artur, Kurowski Andrzej

Kuźmicki Jacek

Lachowska Magdalena, Lechowicz Aneta, Lechowicz Paweł, Leśniewski Michał, Libura Katarzyna, Lichodziejewska Julita, Linklaters Poland Sp Z O.O., Lubacz Anna i Stanisław,

Pani Lygowska, Łatkiewicz-Pawl Małgorzata, Łuczyńska-Hołdys Małgorzata

Maj Paweł, Marciszewska Anna, Marszałkowska Magdalena, Marzec Magdalena, Mebi Smb Sylwia Meuś-Belińska, Mężykowski Jerzy, Miąskiewicz Anna, Michalak Aneta, Michalak Sławomir, Minuta Katarzyna, Murawska Anna

Natkas, Nawrot Agata, Nickl Anna, Niewosz Katarzyna

Odoliński Piotr, Orłowska Sylwia, Ostrowska Monika

Paszkiewicz Samanta, Paszkowska Izabela, Pawlak Józef, Pawłowski Nestor, Peczko Aleksandra, Piasecki Amadeusz, Piotrowski Tadeusz, Prochenka-Kuziemska Katarzyna, Próć Sylwia, Przyborowska Marta, Puchalscy Maria I Tomasz

Radzyn Barbara, Rafalska-Wójcik Ewa, Rękawiecka Joanna, Rochowiak Joanna, Rost Grażyna. Roszcinalska Barbara, Rudzka Magdalena

Sapuła Tomasz, Sarna Marek, Sekrecka Ewa, Siedlecki Sławomir, Sierpińska Barbara, Sitkiewicz Małgorzata, Skalik Helena, Skałecka-Young Magdalena, Smetana Jerzy

Smolec Helena, Stanaszek Aleksandra, Statula-Kisielewicz Krystyna, Stępień Joanna

Strzałkowska Alicja., Syrek Monika, Szabłowska Alicja, Szafraniec Oskar, Szopowska Ewa,

Światek

Tarasiewicz Paweł, Tarkowska Agnieszka, Tarnik Paweł, Tekielak Anna, Trojanowska Grażyna, Trzcińska Anna

Wachowiec Katarzyna, Walisiewicz-Niedbalski Marcin, Wanzke Marcin, Wańkiewicz Aleksandra, Wecsile Jan, Wendyńska Julia, Węgielska-Święcicka Ewa, Wiech Sylwia

Wiśniewska Krystyna, Wiśniewski Konrad, Witkowska Grażyna, Wnuk Konrad

Wójtowicz-Szcurek Aneta, Wróbel Dagmara, Wróbel Katarzyna, Wyżnikiewicz-Tatur Małgorzata

Zając-Mihalkov Ewa, Zaliwska Aleksandra, Zielińska Jolanta, Zimny Waldemar

Znosko Józef, Zużewicz Arkadiusz

Żak Anna, Żak-Falkowska Anna, Żurakowska Joanna

 

 

Wybierz interesujący Cię rok:
2008    |    2007    |   2006    |    2005    |   2004    |    2003    |   2002